MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4
 Spausdinti temą
Noriu pasidiskuoti žaidimu lol.
zapas
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 01:38
Geimeris


Pranešimai: 319
Įstojo: 11.01.09

As pats maininu su teemo :D Kiti pagrinde tristana, nidalee, GangPlank, YASUO, nasus, dabar su rivenu mokinuosi dar lost.


Dude don't play teemo, don't ruin game for other.
 
Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 02:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Dabar seip klausimas kiek is jusu cia bande dota 2 ir kokios nuomones
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#23 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 08:42
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

vilius770 parašė:
As pats maininu su teemo :D Kiti pagrinde tristana, nidalee, GangPlank, YASUO, nasus, dabar su rivenu mokinuosi dar lost.


Dude don't play teemo, don't ruin game for other.


Seniau daug losdavau uz jis. Rankede turiu apie 350+ zaidimu su juo sulostu. Dabar pasiimu nebent priesai paima koki riven/nasus/jax/pantheon/darius.

Arba siaip jeigu mid'as AD champa paima. Tada tikrai tope teemo arba nasus imu. Nes tada bando teemo counteri paimt, o mano teemo px ant visu counteriu. Yorick'as tik *.
Redagavo BloodyZero 12-01-2014 08:43
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
buMMer
#24 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 10:04
Žaidėjas


Pranešimai: 35
Įstojo: 06.08.13

Sveiki zinau biski neitema cia ,bet kodel kai as noriu palosti lol'ą tai kai ijungiu man ismeta tokia lentele "Could not connect to the HTTP server.Please check that your Internet connection is ena* and that your firewall is not blocking access." Galit padet ka daryt?Bandziau daug ka ,bet nepadejo. :(
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#25 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 10:33
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

ToshaN parašė:
AwesomeGuy - tai buk malonus ir išversk šituos žodžius xD suportu, lower elo, stunus. Nes aš irgi not understend. what i read :D



suportas tai champas kuri bot line padeda adc farmintis ir imti kilus ir galiausiai team fightousie padeda stuninti helinti ir panasiai bet ne dariti damage
lower elo sita suprasi kai iki ranked nueisi nes elo pasako tavo skilus ir kiek tu mazdaug laimi ir pralaimi
stunas nu tas kuris padaro kita kad nieko negalietu dariti
adc tai champas kuris dazniausiai bot line daug farminas jo tikslas yra dariti daug damage bet jisai dazniausiai buna silpnokas pagal givibes

seip dabar nepirk suport champu kol low lvl esi nes niekas dar nelosia tokiam lvl taip net nezino kas jungleriai ir panasiai
jungleris tai champas kuris vietai to kad eitu i virsu eina i jungles kur crepai yra ir ten farminasi dazniausiai jau nou
20 lvl zmones retai eina kad tope 2vs2
nu tar yra ap kuris mide buna dazniausiai jisai kaip magas yra pats damigo daug nedaro bet spelai dahuja daro
nu dar yra tankas kuris dahuja hp turi ir dazniausiai normalu damage bet ne per daugiausia jo tikslas yra pirmam eiti i kova kad kou daugiau damage suriti
jie dazniausiai tope arba jeigu koks alistar tai bote gali irgi buti
nu ir paskutinis yra tie kurie visad i topa eina arba i jungles ir jie daro paliginti dideli damage ir paliginti daug hp turi bet jie melea visad yra
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#26 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 10:42
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Dar pasidomek kas yra jungler, mid lanner, top lanner, CC, counterpick, gank, Baron, dragon, blue-red, counter jungle, MMR, ELO, Ward, trinket, lifesteal, critical.

Tope dazniausiai zaidziama su high armor/hp champais. Tankais kitaip tariant. Brawleriais.

Mide assasinais. Dazniausiai magais, AP usseriais. Tokiais kaip lux, akali, talon ir pan.

Supportu imami tie champai kurrie turi heal, gerus CC(Crowd Control) skillus.

Adc imami tie champai kurie kapoja per atstuma ir skillams naudoja AD pagrinde.

 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
heLy
#27 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 11:56
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

mano main champ visi tankai leona smagiai buildinasi ant tanko ir apskritai gerai zaidziasi su ja. Jai turi savo kaip ir toki stiliu zaidziant lol tai imk champs kurie atitinka tavo buda kaip tu zaidi (agresyviai, tank,supp) ir tiesiog ziurek kaip einasi.
 
Siųsti privačią žinutę
dumblas
#28 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 13:18
Geimeris


Pranešimai: 396
Įstojo: 07.07.09

Leona :DD Mano pirmas champ už kurį lošiau :D Trinity Force Leona FTW buvo :D Šeip žiauriai geras support. Ir ar bandei sumesti tutorial bei tą mokomąjį match prieš retarded bots? Ten daug paaiškina :)
 
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f4e4f0b921 Siųsti privačią žinutę
ToshaN
#29 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 14:12
Žaidėjas


Pranešimai: 40
Įstojo: 29.12.13

Nu blehą ačiū, kad diskutuojatės, dabar pats per google vanoju ir jieškau tų visų savokų ką reiškia, bet jeigu sakot nejimti man suporto dar kol esu low lvl, tai ką patartut jimt?
 
Siųsti privačią žinutę
ToshaN
#30 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 14:28
Žaidėjas


Pranešimai: 40
Įstojo: 29.12.13

buMMer parašė:
Sveiki zinau biski neitema cia ,bet kodel kai as noriu palosti lol'ą tai kai ijungiu man ismeta tokia lentele "Could not connect to the HTTP server.Please check that your Internet connection is ena* and that your firewall is not blocking access." Galit padet ka daryt?Bandziau daug ka ,bet nepadejo. :(


Yra jau tam sukurta tema, papraščiausiai įrašyk err0rą į y0utube ir milij0nas bus tu fix..
 
Siųsti privačią žinutę
Ryuk
#31 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 14:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1691
Įstojo: 23.06.10

ToshaN parašė:
Nu blehą ačiū, kad diskutuojatės, dabar pats per google vanoju ir jieškau tų visų savokų ką reiškia, bet jeigu sakot nejimti man suporto dar kol esu low lvl, tai ką patartut jimt?


Low lvl pasiimk Teemo, galėsi atsipūtęs kill'us vogt :D.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#32 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 15:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

AwesomeGuy parašė:
ToshaN parašė:
Nu blehą ačiū, kad diskutuojatės, dabar pats per google vanoju ir jieškau tų visų savokų ką reiškia, bet jeigu sakot nejimti man suporto dar kol esu low lvl, tai ką patartut jimt?


Low lvl pasiimk Teemo, galėsi atsipūtęs kill'us vogt :D.


As jo vietoje geriau NASUS nuspirkciau ir mokinciausi uz ji lost.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
ToshaN
#33 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-01-2014 15:23
Žaidėjas


Pranešimai: 40
Įstojo: 29.12.13

Yo chebra sveiki,
Noriu šendien pasipasakoti apie savo strategiją ar nežinau kaip tą įvardyt xD... Bet žodžiu stengsiuosi kuo aiškiau papasakoti savo machą, ir prašau duoti man pasiūlymų, kritikuot mane ir t.t.
Tai jo pradedant nuo to kad lošiu (mokinuosi) su "Nasus" chempu, einu i t0pą ir jungler (paršau pasakykit ar gerai darau), naudoju itemus macho pradžioje

1. Tear of the goddess
2. Berserker's greaves
3. Tiamat
4. Thornmail
5. Wriggles Lanter.

Tai va žodžiu kaip ir viską pasakiau duokit pasiūlymų, ps. esu dar tik naujokas tad norių kad padėtumėte greičiau įsivažiuoti, ačių.
Redagavo ToshaN 13-01-2014 16:15
 
Siųsti privačią žinutę
Ryuk
#34 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 17:12
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1691
Įstojo: 23.06.10

ToshaN parašė:
Yo chebra sveiki,
Noriu šendien pasipasakoti apie savo strategiją ar nežinau kaip tą įvardyt xD... Bet žodžiu stengsiuosi kuo aiškiau papasakoti savo machą, ir prašau duoti man pasiūlymų, kritikuot mane ir t.t.
Tai jo pradedant nuo to kad lošiu (mokinuosi) su "Nasus" chempu, einu i t0pą ir jungler (paršau pasakykit ar gerai darau), naudoju itemus macho pradžioje

1. Tear of the goddess
2. Berserker's greaves
3. Tiamat
4. Thornmail
5. Wriggles Lanter.

Tai va žodžiu kaip ir viską pasakiau duokit pasiūlymų, ps. esu dar tik naujokas tad norių kad padėtumėte greičiau įsivažiuoti, ačių.


Su Nasus tik į top'ą ir junglint, taigi tai gerai.
Lantern'ą pirk tik jeigu eini junglint, jeigu į top'ą, tai nepirk.
Aš bent jau kai žaidžiu su Nasus'u, tai mano build'as būna maždaug toks:
Mercury's treads.
Spirit Visage.
Sunfire Cape.
Trinity force.
Randuin's Omen.
Frozen Heart.
 
Siųsti privačią žinutę
dumblas
#35 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 17:29
Geimeris


Pranešimai: 396
Įstojo: 07.07.09

ToshaN parašė:
Yo chebra sveiki,
Noriu šendien pasipasakoti apie savo strategiją ar nežinau kaip tą įvardyt xD... Bet žodžiu stengsiuosi kuo aiškiau papasakoti savo machą, ir prašau duoti man pasiūlymų, kritikuot mane ir t.t.
Tai jo pradedant nuo to kad lošiu (mokinuosi) su "Nasus" chempu, einu i t0pą ir jungler (paršau pasakykit ar gerai darau), naudoju itemus macho pradžioje

1. Tear of the goddess
2. Berserker's greaves
3. Tiamat
4. Thornmail
5. Wriggles Lanter.

Tai va žodžiu kaip ir viską pasakiau duokit pasiūlymų, ps. esu dar tik naujokas tad norių kad padėtumėte greičiau įsivažiuoti, ačių.


Patariu Wrigle's lantern iš vis su jokiu champ nepirkti - bereikalingas pinigų švaistymas. Vienintelis dėmesio jungle item yra Spirit of Antient Golem (tik tank'am). Tear of goddes Nasus irgi nereikalingas. Berserker Graves - nebent for troll :D Nasus dažniausiai perkami batai yra Mercury Treads arba Ninja Tabi. Kadangi Nasus passive yra lifesteal tai (beveik) visada yra perkamas Spirit Visage (paskaityk to item passive). Tiamat --> Hydra tinkamas variantas. Mano build būtų toks :)
Mercury Treads/Ninja Tabi
Sunfire Cape
Spirit Visage
Trinity Force/Iceborn Gaunlet
Randuin's Omen
Ravenous Hydra
P.S. Eiliškumas gali keistis priklausomai nuo to kaip sekasi lane arba kas prišertas :)
 
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f4e4f0b921 Siųsti privačią žinutę
ToshaN
#36 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 18:08
Žaidėjas


Pranešimai: 40
Įstojo: 29.12.13

aha dėkui, bandysiu tavo varyjantą ir žiūrėsiu kas gausis.
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#37 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 18:50
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

BloodyZero parašė:
AwesomeGuy parašė:
ToshaN parašė:
Nu blehą ačiū, kad diskutuojatės, dabar pats per google vanoju ir jieškau tų visų savokų ką reiškia, bet jeigu sakot nejimti man suporto dar kol esu low lvl, tai ką patartut jimt?


Low lvl pasiimk Teemo, galėsi atsipūtęs kill'us vogt :D.


As jo vietoje geriau NASUS nuspirkciau ir mokinciausi uz ji lost.


Geriau free-week kapoja, 6400 susitaupo ir perka koki Varus, kuris man asmeniskai vienintelis gyrojus del kurio verta isijungti lesbiu lyga... MLG No Scope 420 strele OP
 
Siųsti privačią žinutę
ToshaN
#38 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 19:08
Žaidėjas


Pranešimai: 40
Įstojo: 29.12.13

Puiku is ties visi varijantai pasiteisino
 
Siųsti privačią žinutę
lukenis456
#39 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 20:24
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 20
Įstojo: 20.03.13

kas kokiam regione lošiat?
 
Siųsti privačią žinutę
raivis260
#40 Spausdinti pranešimus
parašyta 13-01-2014 21:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 659
Įstojo: 16.10.12

lukenis456 parašė:
kas kokiam regione lošiat?



West :) Truputį lošiau East'e , bet ten labai daug lenkų. Nemalonu bendraut , nes ištisai rėkia , keikias ir pan.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Didelė Problema su CSGO žaidimu. Žaidimų pagalba 5 09-12-2019 17:47
Pasiulykit 2D žaidimu. Žaidimų diskusijos 3 23-04-2018 21:53
Noriu atsidaryti Paypal saskaita. Nepilnametis Apie viską 2 19-11-2017 22:54
Pasiulikite žaidimu Apie viską 9 22-06-2017 17:46
Pereinu prie stacionaraus ir noriu konsultacijos arba patarimu. Techninė įranga 2 07-07-2016 22:55
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download