MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
Ar norite ,kad tai pasistengčiau įvykdyti? Ir ar jūs galbūt norėtumėte prisidėti prie to?
Taip(bet nenoriu prisidėt) Taip(bet nenoriu prisidėt) 41%[7 Balsai]
Ne(bet nenoriu prisidėt) Ne(bet nenoriu prisidėt) 12%[2 Balsai]
Taip Taip 35%[6 Balsai]
Ne Ne 12%[2 Balsai]
Išviso balsuota : 17
 Spausdinti temą
Ieškau patarimų dėl žaidimo idėjos!
Majux
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-07-2016 22:20
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 02.07.16

Sveiki,aš turiu idėja sukurti galbūt pirma lietuvišką survival game,bet man reikia patarimų ką aš jame turėčiau įdėti ir kokiam laike jis būtu ar apocalipsės,priešistorinio,ateities.O mano idėja buvo kad jis butu apocalipsės (panašus kaip rust kai kuriais elementais,dayz).Tai aš jusu siūlimų lauksiu!
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-07-2016 22:31
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

apocalipsės
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Emperor
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-07-2016 23:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Tu bent ką nors nusimanai apie žaidimų kūrimą ar programavimą? Vien idėjos neužteks, tai gali pamiršt. Kai buvau gal dvylikos metų vaikėzas irgi tikėjaus ką nors sukurt, vėliau praėjo. Tai siūlau negaišt laiko, vistiek nieko doro neišeis.
 
Siųsti privačią žinutę
Majux
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 01:30
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 02.07.16

Machinery parašė:
Pirma "hello world" sukurk svajokli.

ka turi omenyje as galvoji sukursiu posta seip sau as jau anksciau dirbau su zaidimais nu jie nebuvo per geriausi bet galima zaist o man pradet projekta reiskia tobulet!
 
Siųsti privačią žinutę
Majux
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 01:32
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 02.07.16

Jon4s4 parašė:
Tu bent ką nors nusimanai apie žaidimų kūrimą ar programavimą? Vien idėjos neužteks, tai gali pamiršt. Kai buvau gal dvylikos metų vaikėzas irgi tikėjaus ką nors sukurt, vėliau praėjo. Tai siūlau negaišt laiko, vistiek nieko doro neišeis.

Buvo nedaug kartu kaip abejojau bet tiesiog per lengvai kartais pasiduodavau o nesenai tiesiog padariau tai ir gerai viskas isejo tik reikia laiko idet + programuot biski pasimokint reiktu labiau nes nedaug dar moku bet basic zinau ir pradziai to uztenka nes zaidimai neatsiranda iskarto AAA kokybes!

as tiesiog laukiu patarimo zmoniu ,galbut ir kokios nors pagalbos!
Redagavo Majux 05-07-2016 01:34
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 07:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Tai parodyk ką jau esi sukūręs, pateik visą informaciją.Išmokai conditionals ir dabar kietus text based žaidimus gali kurti?
 
Siųsti privačią žinutę
Skersvejis
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 09:21
Geimeris


Pranešimai: 304
Įstojo: 27.01.16

CJ nežino kas tas Hello World yra...
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 17:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Baikit taip pult ant žmogaus.. Juk mes jo net nepažįstam, ir nežinom jo galimybių. Vietoj to, geriau apeikit temą, arbą duokit kokių nors įdėjų. Aš asmeniškai manau, jog to apokaliptinio išgyvenimo žaidimų yra pakankamai nemažai. Jeigu imsi kurt tokį, tada tau reikės kažkaip išsiskirt iš kitų. Aš asmeniškai imčiau galvoti apie dabartinius laikus. Arba susitelk ties kokiu vienu istoriniu laikotarpiu. Pvz: antras pasaulinis karas, ar pokario laikai.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 17:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

BaconStrip parašė:
Baikit taip pult ant žmogaus.. Juk mes jo net nepažįstam, ir nežinom jo galimybių. Vietoj to, geriau apeikit temą, arbą duokit kokių nors įdėjų. Aš asmeniškai manau, jog to apokaliptinio išgyvenimo žaidimų yra pakankamai nemažai. Jeigu imsi kurt tokį, tada tau reikės kažkaip išsiskirt iš kitų. Aš asmeniškai imčiau galvoti apie dabartinius laikus. Arba susitelk ties kokiu vienu istoriniu laikotarpiu. Pvz: antras pasaulinis karas, ar pokario laikai.

Gal žinai naudotų riterio šarvų parduotuvę?Įkvėpiai ir mane baltuoju riteriu tapti.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 17:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Machinery parašė:
BaconStrip parašė:
Baikit taip pult ant žmogaus.. Juk mes jo net nepažįstam, ir nežinom jo galimybių. Vietoj to, geriau apeikit temą, arbą duokit kokių nors įdėjų. Aš asmeniškai manau, jog to apokaliptinio išgyvenimo žaidimų yra pakankamai nemažai. Jeigu imsi kurt tokį, tada tau reikės kažkaip išsiskirt iš kitų. Aš asmeniškai imčiau galvoti apie dabartinius laikus. Arba susitelk ties kokiu vienu istoriniu laikotarpiu. Pvz: antras pasaulinis karas, ar pokario laikai.

Gal žinai naudotų riterio šarvų parduotuvę?Įkvėpiai ir mane baltuoju riteriu tapti.

Pas Kęstą larioke yra. Beje, įkvepei*. Nepatinka tiesa į akis?
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 18:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 18:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Machinery parašė:
Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.

Bet ar pažįsti tu jį, kad teigi tai? Nemanau..
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 18:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.

Bet ar pažįsti tu jį, kad teigi tai? Nemanau..

Žmogus pats pasakė, kad pas jį tik programavimoi pagrindai neaišku kokios kalbos.Žmohus nori DayZ lygio žaidimą kurti su minimaliomis tik programavimo žiniomis.
Tau šitą jo tema atrodo profesionaliai?
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 18:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Machinery parašė:
BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.

Bet ar pažįsti tu jį, kad teigi tai? Nemanau..

Žmogus pats pasakė, kad pas jį tik programavimoi pagrindai neaišku kokios kalbos.Žmohus nori DayZ lygio žaidimą kurti su minimaliomis tik programavimo žiniomis.
Tau šitą jo tema atrodo profesionaliai?

Lašas po lašo, ir akmenį pratašo. Visko yra išmokstama. Nebeverta diskutuot. Abu turim savo nuomonę. Aš tavają gerbiu, tad nebesiplėtosiu. Neterškim temos.
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 19:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.

Bet ar pažįsti tu jį, kad teigi tai? Nemanau..

Žmogus pats pasakė, kad pas jį tik programavimoi pagrindai neaišku kokios kalbos.Žmohus nori DayZ lygio žaidimą kurti su minimaliomis tik programavimo žiniomis.
Tau šitą jo tema atrodo profesionaliai?

Lašas po lašo, ir akmenį pratašo.

o tokie procesai netrunka amzius ar net tukstantmecius?
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 19:17
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

based1G parašė:
BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
BaconStrip parašė:
Machinery parašė:
Kokia tiesa?Vienintelė tiesa kurią aš matau, tai kad op per daug prisisvajojo apie developerio karjerą.

Bet ar pažįsti tu jį, kad teigi tai? Nemanau..

Žmogus pats pasakė, kad pas jį tik programavimoi pagrindai neaišku kokios kalbos.Žmohus nori DayZ lygio žaidimą kurti su minimaliomis tik programavimo žiniomis.
Tau šitą jo tema atrodo profesionaliai?

Lašas po lašo, ir akmenį pratašo.

o tokie procesai netrunka amzius ar net tukstantmecius?

Kodėl visuomenė viską supranta tiesine prasme..
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-07-2016 19:38
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Klasikinis gameris :D nors cia pns kai su japonija, gal blogiau. Naujoku niekada nebus, nes savage land cia, bet ir senieji kuo toliau tuo reciau buna. Forumas barely alive
 
Siųsti privačią žinutę
Zemaitoks
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 06-07-2016 12:37
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 591
Įstojo: 04.01.12

Toriu dve idiejs.
Permuoji : jouka ne joukas bet gali suriedeliuot kuok tou veikala kap atseit esi zyds esi ir turi isgyvent. Pridiek daug vokietiu tas pagrindins zmuogus gal is kokiu nuolauzu pasistatyt paliepe anou tuobulynt kad apsisauguotu nu kareiviu ar kitu balamutu. Kuok maist eiskuot.. vein zuodz esmie tuok.

ontruoji: isgyvenims zemaitijuo. gal kuok seinapjuts laik idiet ir atseit visuoks laps tav poul ir keti zmuons tavs eisk kad pakalymitum anym o to esi tinginys ir tau rek pasisliept.

jouks keik nuor bet tuoks zaidems originals butom ir ontruoji idiej kikveins zemaits nusiperktom paprikuolynt katras dieze zaidemam tor. tep kad idieju daviau apsispresk tik ta. aisk je istikruj nusimana api kurem.
 
http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%BDemaitija Siųsti privačią žinutę
Majux
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-07-2016 00:03
Vartotojo avataras

Naujokas


Pranešimai: 7
Įstojo: 02.07.16

BaconStrip parašė:
Baikit taip pult ant žmogaus.. Juk mes jo net nepažįstam, ir nežinom jo galimybių. Vietoj to, geriau apeikit temą, arbą duokit kokių nors įdėjų. Aš asmeniškai manau, jog to apokaliptinio išgyvenimo žaidimų yra pakankamai nemažai. Jeigu imsi kurt tokį, tada tau reikės kažkaip išsiskirt iš kitų. Aš asmeniškai imčiau galvoti apie dabartinius laikus. Arba susitelk ties kokiu vienu istoriniu laikotarpiu. Pvz: antras pasaulinis karas, ar pokario laikai.

ačiu kad palaikai taip mane as per sita laika pasiziurejau dar dalyku kokiu nelabai kas dare ir tuo paciu dar ismokau dalyku ir tu puikiai nupasakojiai ka as buciau sakes nu niekas neatsiranda profu bet galima bandyt o jei pavyksta tai tesi
tai as is tikro puslapi turiu kur kartais keliu ka padarau bet as ten senesnius 2 esu ikeles bet neuzilgo ikelsiu nauja ka sukuriau :)
 
Siųsti privačią žinutę
Kepalas
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-08-2016 13:31
Pažengęs


Pranešimai: 23
Įstojo: 10.07.16

Norėtūs kad grafika būtų first person, o ne 2D :D
O šiaip, man asmeniškai kažkas panašaus turėtų būt į minecraft ar dayz, renki itemus, kovoji kažkas tokio :)
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Naujas Rock Star žaidimo GTA video sulauksime jau šį Gruodį. Žaidimų naujienos 1 08-11-2023 17:51
Stacionaraus kompiuterio surinkimas. Idėjos Kompiuterių surinkimas 3 20-09-2021 19:25
Forsaken MU (Ieškomi žaidimo testuotojai) Žaidimų naujienos 1 07-01-2021 02:01
Ieškau flash game kur šiki :D Žaidimų pagalba 1 15-11-2020 22:03
Kurio 2020 žaidimo laukiate labiausiai? Žaidimų diskusijos 4 16-03-2020 09:54
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download