MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 19

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Lietuviška HITMAN parodija!
VHilts1944
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 12:52
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Pirmoji lietuviškosios Hitman: Codename 47 parodijos dalis. Nereikia daug pasakoti, daugiau informacijos rasite klipo aprašyme YouTube'ėje:

http://www.youtub...Ls5HK4-Fs


Gero juoko! :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 13:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

Na man kazkaip net nejuokinga . Daug beverciu keiksmazodziu . Na mano nuomone apie si video . Nesamone .
Nieko asmenisko .
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 13:09
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Dowexx parašė:
Na man kazkaip net nejuokinga . Daug beverciu keiksmazodziu . Na mano nuomone apie si video . Nesamone .
Nieko asmenisko .


Kažkodėl iš žmonių, kaip DamagePlanLTU gaunu vien pagyrimus. Matyt tavo humoro jausmas nesutampa su visų kitų mano žiūrovų. Tu pamėgink kartą sukurti juokingą klipą, pažiūrėtume, kaip tau sektųsi. :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 13:14
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Persistengei su keiksmažodžiais ...
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 13:44
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

FeelingHigh parašė:
Persistengei su keiksmažodžiais ...

Mano atžvilgiu persistengimas yra tada, kai kiekviename sakinyje skamba žodžiai ,,bl, kr.v, nx'' (tie stambiausi keiksmažodžiai). Šitam klipe jie minimi tik viename ar dviejuose sakiniuose, visa kita tik ,,sušiktas'' ir kiti menkesni keiksmažodžiai, kurių pilna net Damageplan Let's Play klipuose. Gaila, kad jūs nematę senų Damage parodijų, nes ten keiksmažodžiai tiesiog plaukia... :)

Dar kalbant apie keiksmažodžius, jeigu žiūri PewDiePie klipus, pasiklausyk kaip ten vos ne kiekvienam sakiny jis sako ,,f*ck'', kas išvertus į mūsų kalbą yra rimtas keiksmažodis. ;)
Redagavo VHilts1944 08-08-2012 13:13
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Fox
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 13:53
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 28
Įstojo: 05.08.12

geras:D
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 14:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Fox parašė:
geras:D


Thanks a lot, man! :)
Redagavo VHilts1944 07-08-2012 14:01
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-08-2012 15:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

VHilts1944 parašė:
Dowexx parašė:
Na man kazkaip net nejuokinga . Daug beverciu keiksmazodziu . Na mano nuomone apie si video . Nesamone .
Nieko asmenisko .


Kažkodėl iš žmonių, kaip DamagePlanLTU gaunu vien pagyrimus. Matyt tavo humoro jausmas nesutampa su visų kitų mano žiūrovų. Tu pamėgink kartą sukurti juokingą klipą, pažiūrėtume, kaip tau sektųsi. :)


Na tai as turiu tikrai gerai islavinta humoro jausma , tad kazkaip is keiksmazodziu man juokas neima . Na tai kiekvienas turi savo nuomone . Na gal pameginsiu kazkada ir as padaryti kazka juokingo jei rasiu laisvo laiko . O seip matosi darbo ideta ir gan nemazai.
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 11:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Dowexx parašė:
Na tai as turiu tikrai gerai islavinta humoro jausma , tad kazkaip is keiksmazodziu man juokas neima . Na tai kiekvienas turi savo nuomone . Na gal pameginsiu kazkada ir as padaryti kazka juokingo jei rasiu laisvo laiko . O seip matosi darbo ideta ir gan nemazai.

Iš keiksmažodžių juokas neima - čia ne iš keiksmažodžių juokas turi būti. :) Pamėgink darkart pažiūrėti klipą, ir šįkart stenkis visiškai nekreipti dėmesio į keiksmažodžius, bet kreipk jį į visas kitas kalbas. Tikrai neturėtų būti sunku, nes dauguma pavartotų žodžių net nėra necenzūruoti, pvz. gaid*s, š*das, šikti ir t.t. nėra keiksmažodžiai (šiame tinklalapy jie cenzūruojami jei tik kas ką ant kieno nors pasakytų, bet netgi tai yra tik kieno nors pavadinimas, ne keiksmažodis). O stambesni minimi tik keliose vietose ir pagal situaciją, o ne bereikalo. Būtinai pamėgink sukurti, mielai pažiūrėsiu. ;) Tik matai žaidimuose visiškai be keiksmažodžių neapsieisi, nes neina parodyti visko judesiais ar kitais dalykais.
Redagavo VHilts1944 08-08-2012 11:06
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 11:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

VHilts1944 parašė:
Dowexx parašė:
Na tai as turiu tikrai gerai islavinta humoro jausma , tad kazkaip is keiksmazodziu man juokas neima . Na tai kiekvienas turi savo nuomone . Na gal pameginsiu kazkada ir as padaryti kazka juokingo jei rasiu laisvo laiko . O seip matosi darbo ideta ir gan nemazai.

Iš keiksmažodžių juokas neima - čia ne iš keiksmažodžių juokas turi būti. :) Pamėgink darkart pažiūrėti klipą, ir šįkart stenkis visiškai nekreipti dėmesio į keiksmažodžius, bet kreipk jį į visas kitas kalbas. Tikrai neturėtų būti sunku, nes dauguma pavartotų žodžių net nėra necenzūruoti, pvz. gaid*s, š*das, šikti ir t.t. nėra keiksmažodžiai (šiame tinklalapy jie cenzūruojami jei tik kas ką ant kieno nors pasakytų, bet netgi tai yra tik kieno nors pavadinimas, ne keiksmažodis). O stambesni minimi tik keliose vietose ir pagal situaciją, o ne bereikalo. Būtinai pamėgink sukurti, mielai pažiūrėsiu. ;) Tik matai žaidimuose visiškai be keiksmažodžių neapsieisi, nes neina parodyti visko judesiais ar kitais dalykais.


Taip keiksmazodziai gali buti kaip prieskonis prie visko , bet piknaudziauti jais tai pat negalima , kaip ir negalima su prieskoniais , bus perdaug , bus neskanu .
Beje manau galejai kazkaip naturaliau igarsinti , nes dabar kazkaip jauciasi toks sokinejimas, ir taip atrodo kad koks rodotas o ne zmogus kalbetu :D Cia yra tik pastebejimai ar net lengva kritika po kurios pradesi taisyti klaidas , ju mazes ir mazes ir tada tokie video atrodis zimiai patraukliau , tad kurk , tobulek ir viskas bus gerai .
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
Wilkes
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 11:29
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 132
Įstojo: 30.12.11

Gera Juoko doze :D

Made my day:)
Redagavo Wilkes 08-08-2012 11:30
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 13:18
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Dowexx parašė:
Taip keiksmazodziai gali buti kaip prieskonis prie visko , bet piknaudziauti jais tai pat negalima , kaip ir negalima su prieskoniais , bus perdaug , bus neskanu .
Beje manau galejai kazkaip naturaliau igarsinti , nes dabar kazkaip jauciasi toks sokinejimas, ir taip atrodo kad koks rodotas o ne zmogus kalbetu :D Cia yra tik pastebejimai ar net lengva kritika po kurios pradesi taisyti klaidas , ju mazes ir mazes ir tada tokie video atrodis zimiai patraukliau , tad kurk , tobulek ir viskas bus gerai .

Kad čia keiksmažodžių mažiau nei mano EN klipuose, tik kad klipas ilgas tai taip atrodo. :) Plius labiau turbūt ,,krenta į ausį'' nuosavos kalbos keiksmažodžiai. Koks čia piktnaudžiavimas, juk nevisur jie yra, tuolab kad ten net netikri ar smulkūs keiksmažodžiai.
Pala, tu manai kad aš viską įgarsinau? Kad čia robotas ir kalba žmogau. :D Kitąkart pirma pasiskaityk aprašymą YouTube'ėje. Aš tikrovėje taip nė už ką nesikeikčiau. :)
Wilkes parašė:
Gera Juoko doze :D

Made my day:)

Awesome, dude. :P
Redagavo VHilts1944 08-08-2012 13:19
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 13:32
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

VHilts1944 parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Taip keiksmazodziai gali buti kaip prieskonis prie visko , bet piknaudziauti jais tai pat negalima , kaip ir negalima su prieskoniais , bus perdaug , bus neskanu .
Beje manau galejai kazkaip naturaliau igarsinti , nes dabar kazkaip jauciasi toks sokinejimas, ir taip atrodo kad koks rodotas o ne zmogus kalbetu :D Cia yra tik pastebejimai ar net lengva kritika po kurios pradesi taisyti klaidas , ju mazes ir mazes ir tada tokie video atrodis zimiai patraukliau , tad kurk , tobulek ir viskas bus gerai .

Kad čia keiksmažodžių mažiau nei mano EN klipuose, tik kad klipas ilgas tai taip atrodo. :) Plius labiau turbūt ,,krenta į ausį'' nuosavos kalbos keiksmažodžiai. Koks čia piktnaudžiavimas, juk nevisur jie yra, tuolab kad ten net netikri ar smulkūs keiksmažodžiai.
Pala, tu manai kad aš viską įgarsinau? Kad čia robotas ir kalba žmogau. :D Kitąkart pirma pasiskaityk aprašymą YouTube'ėje. Aš tikrovėje taip nė už ką nesikeikčiau. :)


Na tada kita kart , pats pamegink igarsinti bus tikrai geriau , beje kai skaito tas robotas tai eina sakinis tada sako sauktukas sauktukas sauktukas ,arba sakinys baigiasi sako taskas , va tai jau nekaip yra . Tad cia yra lengva kritaka , atsizvelg i tai ir pamatysi kad tavo klipai ims patikti daugeliui .
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 13:34
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Dowexx parašė:
VHilts1944 parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Taip keiksmazodziai gali buti kaip prieskonis prie visko , bet piknaudziauti jais tai pat negalima , kaip ir negalima su prieskoniais , bus perdaug , bus neskanu .
Beje manau galejai kazkaip naturaliau igarsinti , nes dabar kazkaip jauciasi toks sokinejimas, ir taip atrodo kad koks rodotas o ne zmogus kalbetu :D Cia yra tik pastebejimai ar net lengva kritika po kurios pradesi taisyti klaidas , ju mazes ir mazes ir tada tokie video atrodis zimiai patraukliau , tad kurk , tobulek ir viskas bus gerai .

Kad čia keiksmažodžių mažiau nei mano EN klipuose, tik kad klipas ilgas tai taip atrodo. :) Plius labiau turbūt ,,krenta į ausį'' nuosavos kalbos keiksmažodžiai. Koks čia piktnaudžiavimas, juk nevisur jie yra, tuolab kad ten net netikri ar smulkūs keiksmažodžiai.
Pala, tu manai kad aš viską įgarsinau? Kad čia robotas ir kalba žmogau. :D Kitąkart pirma pasiskaityk aprašymą YouTube'ėje. Aš tikrovėje taip nė už ką nesikeikčiau. :)


Na tada kita kart , pats pamegink igarsinti bus tikrai geriau , beje kai skaito tas robotas tai eina sakinis tada sako sauktukas sauktukas sauktukas ,arba sakinys baigiasi sako taskas , va tai jau nekaip yra . Tad cia yra lengva kritaka , atsizvelg i tai ir pamatysi kad tavo klipai ims patikti daugeliui .


Kuri klipus anglų kalba ? Jei ne paslaptis tai pasakyk nick'ą .
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Strelok
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 13:57
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 338
Įstojo: 04.12.11

Jau tapau tavo fanu (zrms1260), puikios parodijos :D
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 16:41
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

FeelingHigh parašė:
Kuri klipus anglų kalba ? Jei ne paslaptis tai pasakyk nick'ą .

LOL wut? :D Juk mano angliškas parodijas dar pats berods matei, nueik į mano YouTube kanalą ir ten rasi visą grojaraštį. O jei ir ne apie parodijas kalbėjai, tai pilna ir kitų EN klipų.
Dowexx parašė:
Na tada kita kart , pats pamegink igarsinti bus tikrai geriau , beje kai skaito tas robotas tai eina sakinis tada sako sauktukas sauktukas sauktukas ,arba sakinys baigiasi sako taskas , va tai jau nekaip yra . Tad cia yra lengva kritaka , atsizvelg i tai ir pamatysi kad tavo klipai ims patikti daugeliui .

Pamėginsiu kada, bet keiktis kažkaip nesmagu būtų. :) Ten tas robotas net skyrybos ženklus žodžiu perskaito, tai aš taip ir palikau kaip yra. Man taip juokingiau. Nesuprantu kaip galėjai galvoti, kad ten aš šnekėjau. :D
TeaDrinker parašė:
Jau tapau tavo fanu (zrms1260), puikios parodijos :D

Tobula, dėkingas. :)
Redagavo VHilts1944 08-08-2012 16:44
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-08-2012 16:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

Nezinau net :D Teko ziureti kelis tavo epizodus kai zaidei Alone in the dark tada pagalvojau kad dar su editinimo programa pakeitei balsa siek tiek ir taip gavosi :D
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-08-2012 18:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Whoa, iš tikrųjų taip manei? :D Kodėl? Aš niekad nekeičiu balso su programomis, natūralus. (cool)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
MuKarūna - Naujas Lietuviška MuOnline žaidimas Žaidimų svetainės, serveriai 2 16-02-2019 03:53
Hitman 2 Žaidimų diskusijos 2 27-11-2018 18:29
Sveiki Reik Pagalbos Su Sniper Elite 4 ir hitman 2016 Žaidimų pagalba 3 21-02-2017 17:03
Hitman Absolution Žaidimų pagalba 3 09-08-2016 16:40
Hitman Contracts problema Žaidimų pagalba 7 29-10-2015 12:06
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download