MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 15

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Gameris.lt :: Diskusijos
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4
 Spausdinti temą
Gameris.lt likimas
MechaTengu
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:41
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 605
Įstojo: 28.08.11

Būtų gerai, jeigu neregistruotiems nariams nebūtų leidžiama siųstis
žaidimus ar skaityti forumo temas.. Padarytų pakvietimų sistemą, tai pat ir mokamą registracija (tarkim 50ct, juk nuo tiek niekas nenubednės)
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:45
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

BaconStrip parašė:
Slowly parašė:
FeelingHigh parašė:
Šiaip dar reiktų išklausyt ir kitų (labiau prisidėjusių prie šio tinklapio) kentų nuomones , pvz.:Dowexx , Pavelo , BloodyZero ir LaurynasVP.


www.troll.me/images/angry-samuel-l-jackson/huh-excuse-me-.jpg

BloodyZero? Rlly? Vien tik del to kad jis modas? Jis gi nieko absoliuciai nedaro..


Jis ir dar keli kentai Gameryje yra ilgiau , nei aš ar pvz.tu.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

FeelingHigh parašė:
BaconStrip parašė:
Slowly parašė:
FeelingHigh parašė:
Šiaip dar reiktų išklausyt ir kitų (labiau prisidėjusių prie šio tinklapio) kentų nuomones , pvz.:Dowexx , Pavelo , BloodyZero ir LaurynasVP.


www.troll.me/images/angry-samuel-l-jackson/huh-excuse-me-.jpg

BloodyZero? Rlly? Vien tik del to kad jis modas? Jis gi nieko absoliuciai nedaro..


Jis ir dar keli kentai Gameryje yra ilgiau , nei aš ar pvz.tu.

Koks skirtumas. Jei BloodyZero sita matys tai neisizeisk labai bet ar jis yra kaip nors prisidehes prie Gamerio be to kad jis modas bet nieko nedaro? Visa foruma priziuri tik LaurynasVP. Tai kam tada tas antras modas reikalingas? Paaiskink tu man durnam.
 
Siųsti privačią žinutę
zakaras
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:51
Geimeris


Pranešimai: 761
Įstojo: 28.10.10

Viskas čia gerai tegu lieka tos reklamos gintaxas už gautus pinigus hostui moka.
webas irgi geras ... tegu viskas lieka tik nariai tegu būna ištrinti kurie +- 1M. nesilanko
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

zakaras parašė:
Viskas čia gerai tegu lieka tos reklamos gintaxas už gautus pinigus hostui moka.
webas irgi geras ... tegu viskas lieka tik nariai tegu būna ištrinti kurie +- 1M. nesilanko

As panasiai galvoju.
 
Siųsti privačią žinutę
AkelaiciukasA
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:57
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 28
Įstojo: 27.05.11

Mano nuomonė sutampa su daugelio- ištrinti neaktyvius narius bei pravalyti visą forumą. Dėl uždaraus forumo ir pačio puslapio (kaip linkomanija, torrent.lt) nebloga idėja. Galbūt sumažėtų reklamuotojų, nerimtų narių, kurie nori tik "padurniuot". Manau, gameris.lt su keliais pakeitimais ir pataisymais tikrai taptų populiaresnis už kitas lietuviškas svetaines, iš kurių daugelis- labai skurdžios ir neatnaujinamos. Ech, prisimenu dieną kai su draugu atradau gamerį.... :3
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 16:58
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Ech, prisimenu dieną kai su draugu atradau gamerį.... :3


Dat feel.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
auraslt
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:08
Geimeris


Pranešimai: 543
Įstojo: 10.05.10

Arba padaryti taip: ištrinti vartotojus kurie nebuvo prisijungę daugiau nei 1 metus ir padaryti registracijos mokestį ~5LT.
 
Siųsti privačią žinutę
Pavelas
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:10
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1913
Įstojo: 23.03.09

Kazkas cia minejo viska istrinti ir pradeti visiskai is nulio - va tokios mintis yra pavojingos, ypac realiam pasaulyje.

Pagrinde viska issake Gintaxas, ka ir as manau.
 
http://twitter.com/#!/BarakasObama Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:10
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

Geriau padaryti sistemą kad kas 3 mėnesius nesilanko, gauna įspėjimą kad per 1mėn. turi prisijungti arba bus ištrinta paskyra.

Ir būtinai reikia daugiau moderatorių, nes kiek žinau tik vienas aktyvus..
Redagavo TALIBANAS 09-06-2014 17:11
 
Siųsti privačią žinutę
AkelaiciukasA
#51 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:16
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 28
Įstojo: 27.05.11

Gamrio dievas Gintaxas išsakė nuomonę ir planus, nebediskutuokime daugiau (Tik tęsk tradiciją trinant narius!)
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#52 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:27
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

auraslt parašė:
Arba padaryti taip: ištrinti vartotojus kurie nebuvo prisijungę daugiau nei 1 metus ir padaryti registracijos mokestį ~5LT.

Dabar isivaizduok kad tu svetaines adminas. Tu detum toki mokest? 5lt?! Lankytoju 0 bus kad ir kiek darbo tu i ta svetaine idetum.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#53 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

BaconStrip parašė:
FeelingHigh parašė:
BaconStrip parašė:
Slowly parašė:
FeelingHigh parašė:
Šiaip dar reiktų išklausyt ir kitų (labiau prisidėjusių prie šio tinklapio) kentų nuomones , pvz.:Dowexx , Pavelo , BloodyZero ir LaurynasVP.


www.troll.me/images/angry-samuel-l-jackson/huh-excuse-me-.jpg

BloodyZero? Rlly? Vien tik del to kad jis modas? Jis gi nieko absoliuciai nedaro..


Jis ir dar keli kentai Gameryje yra ilgiau , nei aš ar pvz.tu.

Koks skirtumas. Jei BloodyZero sita matys tai neisizeisk labai bet ar jis yra kaip nors prisidehes prie Gamerio be to kad jis modas bet nieko nedaro? Visa foruma priziuri tik LaurynasVP. Tai kam tada tas antras modas reikalingas? Paaiskink tu man durnam.


Zmogau, as didziaja dali skiriu gyvenimui. Mokslai, sportas ir pan. Paskutiniu metu nemeluosiu i gameri uzklystu pakankamai retai, BET uzklystu ir patikrinu naujas temas. Ir patikek daznai buna prikelta SPAM temu. Kaip manai kas jas pratrina? Galvoji, kad tuom uzsiima tik LaurynasVP? Jei nematai mano veiklos, tai cia tavo ir tik tavo beda.

Siame puslapyje esu uzsiregistraves jau daugiau, nei 5 metus(lapkriti bus 6). Esu padejes(savo laiku) daugiau zmoniu negul tu net galetum isivaizduoti. Ir taip...ne vien tik sporto klausimais. Sportas atejo veliau...zymiai veliau. Kazin ar galetum rasti labiau patikima gamerio nari, neskaitant Gintaxo zinoma. Tu cia pats kiek? 2 metukai? Tai vat...NAUJOKE, jei nezinai apie ka kalbi, geriau patylek - pasirodysi protingesnis.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#54 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:35
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Neaktyvius vartotojus trinti pagal posts skaičių, kuo mažiau - greičiau ištrintas.
Pakvietimų sistema nereikalinga, nes apart senų žaidimų Gameris neturi ką daugiau pasiųlyt, na nebent dar pagalba sporto ir PC rinkimo klausimais.
1lt registracija būtų puiku.
 
Siųsti privačią žinutę
minde212
#55 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:41
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 81
Įstojo: 01.01.14

Patarciau sukurti pakvietimu sistema :) taip butu daugiau aktyviu zmoniu arba padaryti kad tik registruoti vartotjai galetu siustis zaidimus tada turetu viskas issispresti :)

Patarciau sukurti pakvietimu sistema :) taip butu daugiau aktyviu zmoniu arba padaryti kad tik registruoti vartotjai galetu siustis zaidimus tada turetu viskas issispresti :)
Redagavo minde212 09-06-2014 17:41
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#56 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

BloodyZero parašė:
BaconStrip parašė:
FeelingHigh parašė:
BaconStrip parašė:
Slowly parašė:
FeelingHigh parašė:
Šiaip dar reiktų išklausyt ir kitų (labiau prisidėjusių prie šio tinklapio) kentų nuomones , pvz.:Dowexx , Pavelo , BloodyZero ir LaurynasVP.


www.troll.me/images/angry-samuel-l-jackson/huh-excuse-me-.jpg

BloodyZero? Rlly? Vien tik del to kad jis modas? Jis gi nieko absoliuciai nedaro..


Jis ir dar keli kentai Gameryje yra ilgiau , nei aš ar pvz.tu.

Koks skirtumas. Jei BloodyZero sita matys tai neisizeisk labai bet ar jis yra kaip nors prisidehes prie Gamerio be to kad jis modas bet nieko nedaro? Visa foruma priziuri tik LaurynasVP. Tai kam tada tas antras modas reikalingas? Paaiskink tu man durnam.


Zmogau, as didziaja dali skiriu gyvenimui. Mokslai, sportas ir pan. Paskutiniu metu nemeluosiu i gameri uzklystu pakankamai retai, BET uzklystu ir patikrinu naujas temas. Ir patikek daznai buna prikelta SPAM temu. Kaip manai kas jas pratrina? Galvoji, kad tuom uzsiima tik LaurynasVP? Jei nematai mano veiklos, tai cia tavo ir tik tavo beda.

Siame puslapyje esu uzsiregistraves jau daugiau, nei 5 metus(lapkriti bus 6). Esu padejes(savo laiku) daugiau zmoniu negul tu net galetum isivaizduoti. Ir taip...ne vien tik sporto klausimais. Sportas atejo veliau...zymiai veliau. Kazin ar galetum rasti labiau patikima gamerio nari, neskaitant Gintaxo zinoma. Tu cia pats kiek? 2 metukai? Tai vat...NAUJOKE, jei nezinai apie ka kalbi, geriau patylek - pasirodysi protingesnis.

Va tokio paaiskinimo man ir reikejo. Dabar kai zinau kad kazka darai tai ir ne taip keistai atrodo kad modo pareigas nesioji. O kuo cia detas laiko tarpas kai uzsiregistravau? Ar nori pasakyt kad prabuves cia 2 metus negaliu laisvai isreiks savo nuomones ar seip kazko kito? Tau laiko tarpas gal ir juokingas , kas tie 2 METUKAI kai tu prabuves jau beveik 6 - eris , bet man asmeniskai tie 2 METUKAI yra visai nemazas laiko tarpas.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#57 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 17:49
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

BaconStrip parašė:
BloodyZero parašė:
BaconStrip parašė:
FeelingHigh parašė:
BaconStrip parašė:
Slowly parašė:
FeelingHigh parašė:
Šiaip dar reiktų išklausyt ir kitų (labiau prisidėjusių prie šio tinklapio) kentų nuomones , pvz.:Dowexx , Pavelo , BloodyZero ir LaurynasVP.


www.troll.me/images/angry-samuel-l-jackson/huh-excuse-me-.jpg

BloodyZero? Rlly? Vien tik del to kad jis modas? Jis gi nieko absoliuciai nedaro..


Jis ir dar keli kentai Gameryje yra ilgiau , nei aš ar pvz.tu.

Koks skirtumas. Jei BloodyZero sita matys tai neisizeisk labai bet ar jis yra kaip nors prisidehes prie Gamerio be to kad jis modas bet nieko nedaro? Visa foruma priziuri tik LaurynasVP. Tai kam tada tas antras modas reikalingas? Paaiskink tu man durnam.


Zmogau, as didziaja dali skiriu gyvenimui. Mokslai, sportas ir pan. Paskutiniu metu nemeluosiu i gameri uzklystu pakankamai retai, BET uzklystu ir patikrinu naujas temas. Ir patikek daznai buna prikelta SPAM temu. Kaip manai kas jas pratrina? Galvoji, kad tuom uzsiima tik LaurynasVP? Jei nematai mano veiklos, tai cia tavo ir tik tavo beda.

Siame puslapyje esu uzsiregistraves jau daugiau, nei 5 metus(lapkriti bus 6). Esu padejes(savo laiku) daugiau zmoniu negul tu net galetum isivaizduoti. Ir taip...ne vien tik sporto klausimais. Sportas atejo veliau...zymiai veliau. Kazin ar galetum rasti labiau patikima gamerio nari, neskaitant Gintaxo zinoma. Tu cia pats kiek? 2 metukai? Tai vat...NAUJOKE, jei nezinai apie ka kalbi, geriau patylek - pasirodysi protingesnis.

Va tokio paaiskinimo man ir reikejo. Dabar kai zinau kad kazka darai tai ir ne taip keistai atrodo kad modo pareigas nesioji. O kuo cia detas laiko tarpas kai uzsiregistravau? Ar nori pasakyt kad prabuves cia 2 metus negaliu laisvai isreiks savo nuomones ar seip kazko kito? Tau laiko tarpas gal ir juokingas , kas tie 2 METUKAI kai tu prabuves jau beveik 6 - eris , bet man asmeniskai tie 2 METUKAI yra visai nemazas laiko tarpas.


Gerai, kad radom bendra kalba. Komentuoju forume isvis labai retai paskutiniu metu, tai gal manes niekas ir nemato cia :D
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Emperor
#58 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-06-2014 18:41
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Mano nuomonė:

Neleisti neregistruotiems nariams,skaityti forumo ir siųstis žaidimus.
Tęsti narių valymą,tų kurie čia nesilanko.

O dėl tų reklamų,tai tegul būną man tai jos netrukdo!(Kol jų ne per daug).
Ant reklamų retkarčiais paspaudžiu dėl žodžių raudonai apibrauktų raudonai.
Reklamų tik nedėkit vietose pažymėtuose ''B''.

www.part.lt/img/5e1dd99e9ce991b0f62239bab20ef541375.jpg

Tai viskas :)
 
Siųsti privačią žinutę
FALL
#59 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2014 18:17
Naujokas


Pranešimai: 3
Įstojo: 30.06.14

Čia jūsų pasiūlymai "ištrinti visus narius" arba "pradėti viską iš naujo" yra ne logiški ir visiškai neteikiantys jokių pliusų pačiam projektui, tai tik vienas nuostolis. Prarasti nariai, visa informacija ir temos, kuriose kiti žmonės galbūt galėtų susirasti sau reikiamos informacijos arba pagalbos, o kodėl trinti neaktyvius narius? Kam to reikia? Juk jie nemaišo niekam. Tarkim aš užsiregistravau, nutiks mano kompiuteriui kažkas ir po mėnesio vėl prisijungsiu, o mano vartotojo nebebus, nes buvau tam tikrą laiką neaktyvus, pasirodo, mano vartotojas dėl to ištrintas, tai kaip reikėtų jaustis? Iš karto klausimai "Kodėl?", "kas blogai, kad mano vartotoją ištrynė?". Likimas kaip ir visų projektų: gimsta ir miršta. :)

O šiaip, galėtumėt padaryt, kad registracija pavyktų tik su pakvietimais. Tai būtų ir unikalu ir pliusų tam tikrų turi: mažesnis vartotojų kūrinėjimąsis, nesąmoningi pranešimai ir t.t.
 
Siųsti privačią žinutę
LaurynasVP
#60 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2014 19:05
Geimeris


Pranešimai: 1540
Įstojo: 07.10.11

Kas Jūs čia per šūd/ą diskutuojat? Galvą pašalot? Širdį skaudą, tai norit pašalinti vieną iš mūsų? Jeigu kažkam gelią širdį, galiu pasitraukt iš posto ir viskas. BloodyZero suaugęs, turi iš tikro savo gyvenimą ir jį tvarkosi. Jeigu kažkas dėl to neužmiega, kaip minėjau.
O trinti temas ar vartotojus, - beprasmiška. Vis tiek atsiras free-post'erių ir panašiai. Kad turėčiau pilnas privilegijas įspėjimų, ~ 35% jūsų jau senai būtų išbaninta (:D) ir visokių samperių temos ir pan., būtų rakintos bei trintos.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Gameris.lt Discord serveris Naujienos 2 24-05-2021 01:37
Gameris.lt veteranas žaidžia COD:MW (2019) Multiplayer 4K Kinas, TV, Video 8 24-10-2020 16:44
Gameris.lt facebook puslapis Naujienos 5 15-04-2017 11:56
gameris.lt narių meet up'as ? Apie viską 62 02-04-2017 19:11
Kokią Gameris.lt temą naudojate? Diskusijos 24 07-01-2017 19:16
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download