MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 8

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Gameris.lt :: Diskusijos
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4 5
 Spausdinti temą
Išsidirbinėjimai Moderatorių.
ponasvelnes
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:17
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

skaitant visa sita tema tik vienas dalikas i ejo i galva
www.part.lt/img/3ced2e0af71a2a9608268dae3955b4c7337.jpg
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:17
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

Man duokit forumas tvarkos tures :)
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

MoDiZzZ parašė:
Man duokit forumas tvarkos tures :)

gal ne, nes kas trokšta galios tas ir blogiausiai pasirodo :)
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:37
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

MoDiZzZ parašė:
Man duokit forumas tvarkos tures :)

Retas svecias tu cia :D
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Man tai jis netrukdo,bet galėtu būt ir mandagesnis.;)
 
Siųsti privačią žinutę
GamingMaster
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 18:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1425
Įstojo: 14.06.12

BaconStrip parašė:
MoDiZzZ parašė:
Man duokit forumas tvarkos tures :)

Retas svecias tu cia :D


Tai gerai, nieko blogo nepridirbs :D
 
gameris.lt Siųsti privačią žinutę
auraslt
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:01
Geimeris


Pranešimai: 543
Įstojo: 10.05.10

Bet rimtai, kas čia iš šito forumo yra palikę... Paskelbi normalią temą ir atsiranda tokių debilų kurie vis tiek randa vietą kur pafreepostinti... * būtų normalių modų, kurie dalintų įspėjimus, kaži ar bebijotų kas numesti nereikalingą postą.
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:01
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Kaip netiketa, tema sukure tas pats, kuris kadaise buvo moderatorius, ir sukele daug nepasitenkinimo, ka dabar sakauda matyti kita zmogu savo vietoj buvusioj? Juolab kai savo darba puikiai atlieka...
Negali apsidrausti zmogus? Ka daugiau daryti, jei viskas gamery paremta free postai? Is patirties sakau... Anksciau postai dar seip kazka reiksdavo, dabar tai skaityti cancer'is visiskas... Puikiai savo darba Laurynas atlieka, nereikia pavydeti... As for me as niekuom nesiskundziu ir back then kai tu buvai modas nesiskundziau tai savo asaru man gali nelieti... Jei normaliai paklusti taisyklems, vos ne 50% zmoniu cia esanciu ban turetu gauti ilgam laikui, iskaitant mane ir visus dabartinius free postu didvyrius...
Nenustebciau jei Laurynas net nesivargintu rakinti temos o iskart trintu ir po kelis ispejimus visiems...
O gamery sakyciau jau tikrai nemazai esu buves ir puikiai zinau kokai rekcija jusu bus, todel sakau - kas man, stumkit kaip tik ismanot, juk tik taip mokat "geriau pasijusti"... Dabartinis moderatorius puikus, nieko keist nereik. Savo nuomone pasakiau cya
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:27
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

NoScope parašė:
Kaip netiketa, tema sukure tas pats, kuris kadaise buvo moderatorius, ir sukele daug nepasitenkinimo, ka dabar sakauda matyti kita zmogu savo vietoj buvusioj? Juolab kai savo darba puikiai atlieka...
Negali apsidrausti zmogus? Ka daugiau daryti, jei viskas gamery paremta free postai? Is patirties sakau... Anksciau postai dar seip kazka reiksdavo, dabar tai skaityti cancer'is visiskas... Puikiai savo darba Laurynas atlieka, nereikia pavydeti... As for me as niekuom nesiskundziu ir back then kai tu buvai modas nesiskundziau tai savo asaru man gali nelieti... Jei normaliai paklusti taisyklems, vos ne 50% zmoniu cia esanciu ban turetu gauti ilgam laikui, iskaitant mane ir visus dabartinius free postu didvyrius...
Nenustebciau jei Laurynas net nesivargintu rakinti temos o iskart trintu ir po kelis ispejimus visiems...
O gamery sakyciau jau tikrai nemazai esu buves ir puikiai zinau kokai rekcija jusu bus, todel sakau - kas man, stumkit kaip tik ismanot, juk tik taip mokat "geriau pasijusti"... Dabartinis moderatorius puikus, nieko keist nereik. Savo nuomone pasakiau cya


Pusę perskaitęs supratau kad nereikia skaityti toliau. Neatsakysiu nieko, būtum paskaitęs mano postą patį PIRMĄ, būtum supratęs. O su gražiom kalbom nardyti visi mokam. Aišku, "geriausia" nusisukt ir patylėt...
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:30
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

NoScope - Skaitant tai ką tu rašai susidaro toks įspūdis jog tu esi padl.aižys, bandai savo "Gražia, užtariančia" kalba kažką įrodinėti. Aš nieko prieš tegul jis būna Modu, bet jei jau toks yra tai tegul valdosi. Darbą jis atlieka gerai, į visus mano pastebėtus nusižengimus suregavo tinkamai. Kai jau minėjau, prieš turėdamas šias pareigas, bei per pirmuosius mėnesiu su pareigomis, jis buvo išties geras žmogus. Nepasakydavo blogo žodžio, padarius nusižengimą išaiškindavo, kas ir kur blogai. Bet dabar praėjus nemažai laiko, kai turi pareigas jis labai pasikeitė. Tiesą sakant, net nesinori bendrauti su juo. Gal žmogus turi problemų gyvenime ir išsiliejo čia ant nusižengusio asmens, o gal šeip jį taip pakeitė tos pareigos. Tad nemanau jog jį reikia šalinti iš mod., bet ir nežinau ką su juo daryti. Taip, esu pastebėjęs ir tokių asmenų kurie jam tiesiog pavydi ir trukdo jam užimti šias pareigas.
Tikriausiai mes visi gausime įspėjimus už tai ką čia prirašėme, bet jam tikrai nevalia įvedinėti čia savo taisykles.

Nereikia rašyti man atsakymų, jog kažką aš čia svaigstu ir pan. Pasilikit savo nuomonę sau ir negaiškit savo laiko. Peace :)
Redagavo wan 12-07-2014 19:31
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#51 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:34
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Slowly parašė:
NoScope parašė:
Kaip netiketa, tema sukure tas pats, kuris kadaise buvo moderatorius, ir sukele daug nepasitenkinimo, ka dabar sakauda matyti kita zmogu savo vietoj buvusioj? Juolab kai savo darba puikiai atlieka...
Negali apsidrausti zmogus? Ka daugiau daryti, jei viskas gamery paremta free postai? Is patirties sakau... Anksciau postai dar seip kazka reiksdavo, dabar tai skaityti cancer'is visiskas... Puikiai savo darba Laurynas atlieka, nereikia pavydeti... As for me as niekuom nesiskundziu ir back then kai tu buvai modas nesiskundziau tai savo asaru man gali nelieti... Jei normaliai paklusti taisyklems, vos ne 50% zmoniu cia esanciu ban turetu gauti ilgam laikui, iskaitant mane ir visus dabartinius free postu didvyrius...
Nenustebciau jei Laurynas net nesivargintu rakinti temos o iskart trintu ir po kelis ispejimus visiems...
O gamery sakyciau jau tikrai nemazai esu buves ir puikiai zinau kokai rekcija jusu bus, todel sakau - kas man, stumkit kaip tik ismanot, juk tik taip mokat "geriau pasijusti"... Dabartinis moderatorius puikus, nieko keist nereik. Savo nuomone pasakiau cya


Pusę perskaitęs supratau kad nereikia skaityti toliau. Neatsakysiu nieko, būtum paskaitęs mano postą patį PIRMĄ, būtum supratęs. O su gražiom kalbom nardyti visi mokam. Aišku, "geriausia" nusisukt ir patylėt...


Skaiciau, suda maciau, graudu pasidare, tylet bandziau, nesigavo parasiau ir vel suda matau. Kai nusisuki ir tyli, stumti pradeda uz ta pati, kai rasai savo nuomone, stumti irgi pradeda, linksma cia pas jus, daugiau i sita tema nebeuzeisiu, seip jau kai vel uzsuksiu i gamery sitos temos nebebus zinant puikuji musu moderatoriu (be sarkazmo)

O del mc to jei taip nori - kiekvienas renkasi kam paklusti ar pritarti... Ir btw nusivalyk asaras nuo monitoriaus nes jau nebematai ten nieko...
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#52 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:36
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Lezayn parašė:
NoScope - Skaitant tai ką tu rašai susidaro toks įspūdis jog tu esi padl.aižys, bandai savo "Gražia, užtariančia" kalba kažką įrodinėti. Aš nieko prieš tegul jis būna Modu, bet jei jau toks yra tai tegul valdosi. Darbą jis atlieka gerai, į visus mano pastebėtus nusižengimus suregavo tinkamai. Kai jau minėjau, prieš turėdamas šias pareigas, bei per pirmuosius mėnesiu su pareigomis, jis buvo išties geras žmogus. Nepasakydavo blogo žodžio, padarius nusižengimą išaiškindavo, kas ir kur blogai. Bet dabar praėjus nemažai laiko, kai turi pareigas jis labai pasikeitė. Tiesą sakant, net nesinori bendrauti su juo. Gal žmogus turi problemų gyvenime ir išsiliejo čia ant nusižengusio asmens, o gal šeip jį taip pakeitė tos pareigos. Tad nemanau jog jį reikia šalinti iš mod., bet ir nežinau ką su juo daryti. Taip, esu pastebėjęs ir tokių asmenų kurie jam tiesiog pavydi ir trukdo jam užimti šias pareigas.
Tikriausiai mes visi gausime įspėjimus už tai ką čia prirašėme, bet jam tikrai nevalia įvedinėti čia savo taisykles.

Nereikia rašyti man atsakymų, jog kažką aš čia svaigstu ir pan. Pasilikit savo nuomonę sau ir negaiškit savo laiko. Peace :)


Neskaiciau visko, nes turiu ka veikti : / bet pasakysiu tik tie - nebemegstu free postu, kol laurynas pries juos , tol as ji palaikysiu, o jei ir prie to prisiknisit - jau ne karta sakiau trinkit mano postu skaiciu, idc, ir galit mane vadint visai man irgi nerupi
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#53 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:38
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

NoScope parašė:
Slowly parašė:
NoScope parašė:
Kaip netiketa, tema sukure tas pats, kuris kadaise buvo moderatorius, ir sukele daug nepasitenkinimo, ka dabar sakauda matyti kita zmogu savo vietoj buvusioj? Juolab kai savo darba puikiai atlieka...
Negali apsidrausti zmogus? Ka daugiau daryti, jei viskas gamery paremta free postai? Is patirties sakau... Anksciau postai dar seip kazka reiksdavo, dabar tai skaityti cancer'is visiskas... Puikiai savo darba Laurynas atlieka, nereikia pavydeti... As for me as niekuom nesiskundziu ir back then kai tu buvai modas nesiskundziau tai savo asaru man gali nelieti... Jei normaliai paklusti taisyklems, vos ne 50% zmoniu cia esanciu ban turetu gauti ilgam laikui, iskaitant mane ir visus dabartinius free postu didvyrius...
Nenustebciau jei Laurynas net nesivargintu rakinti temos o iskart trintu ir po kelis ispejimus visiems...
O gamery sakyciau jau tikrai nemazai esu buves ir puikiai zinau kokai rekcija jusu bus, todel sakau - kas man, stumkit kaip tik ismanot, juk tik taip mokat "geriau pasijusti"... Dabartinis moderatorius puikus, nieko keist nereik. Savo nuomone pasakiau cya


Pusę perskaitęs supratau kad nereikia skaityti toliau. Neatsakysiu nieko, būtum paskaitęs mano postą patį PIRMĄ, būtum supratęs. O su gražiom kalbom nardyti visi mokam. Aišku, "geriausia" nusisukt ir patylėt...


Skaiciau, suda maciau, graudu pasidare, tylet bandziau, nesigavo parasiau ir vel suda matau. Kai nusisuki ir tyli, stumti pradeda uz ta pati, kai rasai savo nuomone, stumti irgi pradeda, linksma cia pas jus, daugiau i sita tema nebeuzeisiu, seip jau kai vel uzsuksiu i gamery sitos temos nebebus zinant puikuji musu moderatoriu (be sarkazmo)

O del mc to jei taip nori - kiekvienas renkasi kam paklusti ar pritarti... Ir btw nusivalyk asaras nuo monitoriaus nes jau nebematai ten nieko...




Parodai, koks tu žemas, sakei neatrašysi, net atsisveikinai, "GAIŠTI SAVO BRANGŲ LAIKĄ" Atmazai seni, negazdina tavo sarkazmas manes "paaugliuk"
Redagavo Slowly 12-07-2014 19:39
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#54 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

NoScope - Nusišnekėdamas tu sugaišai daugiau laiko negu būtum perskaitęs mano komentarą. Kitą kart skaityk, nes pasirodei ką tik kaip tikras debi.las.
 
Siųsti privačią žinutę
Sencor
#55 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 426
Įstojo: 05.06.14

Dar bloodyzero as jo niekad nematau kad ispejimu metytu temas rakintu tik savo pilvo presu dalijasi kaip atrodo laurynas tai vapse kaip is cod koks vaikas tik uzkabina ir niekaip nesusitvardo
 
http://steamcommunity.com/id/themrsencor Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#56 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:49
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Ar tikrai norit daugiau tvarkos, ne pamenu Slowly bandė būt griežtas ir tada beveik visas Gameris dūzgė iš nepasitenkinimo.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#57 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:53
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Machinery parašė:
Ar tikrai norit daugiau tvarkos, ne pamenu Slowly bandė būt griežtas ir tada beveik visas Gameris dūzgė iš nepasitenkinimo.


Tvarka gera, tik kad moderatorius nesielgia kaip pavyzdys.
 
Siųsti privačią žinutę
LaurynasVP
#58 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 19:56
Geimeris


Pranešimai: 1540
Įstojo: 07.10.11

photo2.ask.fm/229/620/230/1280003007-1r1pqfa-gp95eq0k31781k0/preview/993719_553501621389222_1950080258_n.jpg


Tema rakinama.
Redagavo LaurynasVP 12-07-2014 19:57
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#59 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 20:37
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Jei ka, tai as atrakinau tema. Idomios diskusijos vyksta. Pilnai suprantu Slowly pozicija, nesmerkiu nes kiekvienas turi savo nuomone. Manau, kad siek tiek per grubiai parase LaurynasVP su tuo „Mano tema - mano taisykles“.

O del tos smerkimo Slowly. Paziurek i didziaja reklamu dali. Kazkokie random zmones, pirma karta apsilanke puslapyje uzsiregina TIK TAM, kad pareklamuotu savo puslapi. Tema netvarkinga, n gramatiniu klaidu. Kartais net neaisku ka norejo parasyti.

Laurynui: -Zmogau, jei nori uzsitarnauti forumo pagarba, kaip moderatorius, stenkis elgtis kaip vienas(nesakau, kad nesielgi) ir bandyk taikiai su jais kalbetis, o ne „neskaiciau, *“.

Ka norejau, issakiau.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
galaktikas
#60 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-07-2014 20:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 569
Įstojo: 21.01.11

BloodyZero parašė:
Jei ka, tai as atrakinau tema. Idomios diskusijos vyksta. Pilnai suprantu Slowly pozicija, nesmerkiu nes kiekvienas turi savo nuomone. Manau, kad siek tiek per grubiai parase LaurynasVP su tuo „Mano tema - mano taisykles“.

O del tos smerkimo Slowly. Paziurek i didziaja reklamu dali. Kazkokie random zmones, pirma karta apsilanke puslapyje uzsiregina TIK TAM, kad pareklamuotu savo puslapi. Tema netvarkinga, n gramatiniu klaidu. Kartais net neaisku ka norejo parasyti.

Laurynui: -Zmogau, jei nori uzsitarnauti forumo pagarba, kaip moderatorius, stenkis elgtis kaip vienas(nesakau, kad nesielgi) ir bandyk taikiai su jais kalbetis, o ne „neskaiciau, *“.

Ka norejau, issakiau.


Va kur modernatiorius geras ir supratingas
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4 5
peršokti į forumą:
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download