MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 25

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Gameris.lt :: Diskusijos
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Kreipiuosi į Gameris.lt administraciją
Gamer4Fun
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:43
Naujokas


Pranešimai: 3
Įstojo: 15.11.13

Jeigu tai būtų brandesnis forumas, tokius veikėjus su mąstymo sutrikimais ir neturinčius etikos, užbanintų. Norėčiau paklausti, ar šiame projekte- Gameris.lt vaiko mąstymą turi ir administracija?
Tos didelės citatos, yra leistinos? Dieve brangus, kaip jos erzina ir gadina forumą bei temą. Argi taip daug programavimo gebėjimų ir žinių reikia, norint ją sumažinti??

Ačiū už atsakymą.

Sukūriau temą, gražiai parašiau. Gal ne tokį žodį kontekste pavartojau. Bet argi būtina tokias isterijas kelti? Kaip Jūs galite tikėtis naujų narių, kai forume laksto žmonės su mąstymo sutrikimais? Citata: (ypač sužavėjo paskutinis žodis :) ).

Slowly parašė:

Biški smegenįs sulagino vaikigali? ok? ok? ok? pezi?pezi? pezi?
Recycle Steam Community items like Trading Cards, backgrounds, and emoticons from your Inventory into Gems and use them to bid on games up for auction. The first auction round ends on 15 Dec @ 5:45pm with a new round ending every 45 minutes until the last auction round ends on 18 Dec @ 8:00pm. At the end of each auction round, the top bidder for each title wins.

Pirmas raundas baigias šendien 15 Dec @ 5:45pm tada bus raundai po 45minutes iki 18d... kas tau dar neaišku išsigimėli?


Ačiū.
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:51
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

jam visalaiką toks pms, netinka tai tas tai anas, į jį nekreipk dėmesio, prisidirbęs vistiek yra.
 
Siųsti privačią žinutę
LaurynasVP
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:55
Geimeris


Pranešimai: 1540
Įstojo: 07.10.11

Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:56
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Ne nu vamzdiec, o kad mane išvadino irgi tai pokum?

O tu vaikas neapsigini pats kad verkt reikia? :DDDDDDDDDDDDDDD
AHAHAHHAHAH, matos skriaudžia mokykloj.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:57
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

LaurynasVP parašė:
Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.


Prašyčiau man sutrumpint ispėjimus iki minėsio nes gavau 4mėnesiam už hui žino ką, pats sakai kad tik 1mėn galima.
 
Siųsti privačią žinutę
LaurynasVP
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 16:59
Geimeris


Pranešimai: 1540
Įstojo: 07.10.11

Slowly parašė:
LaurynasVP parašė:
Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.


Prašyčiau man sutrumpint ispėjimus iki minėsio nes gavau 4mėnesiam už hui žino ką, pats sakai kad tik 1mėn galima.


Negavai keturiems mėnesiams. Iki šio mėnesio pabaigos eina įspėjimai, po to siunčiami Gintaxui.
O profilyje gavai už masiškus free-post'us.

Šitas argumentuotas įspėjimas taip pat, nes išsigimėlis yra įžeidinėjimas ir nesvarbu, kad internetinėje erdvėje.

Nedaryk kvailysčių ir viskas bus tvarkoje.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:03
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

LaurynasVP parašė:
Slowly parašė:
LaurynasVP parašė:
Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.


Prašyčiau man sutrumpint ispėjimus iki minėsio nes gavau 4mėnesiam už hui žino ką, pats sakai kad tik 1mėn galima.


Negavai keturiems mėnesiams. Iki šio mėnesio pabaigos eina įspėjimai, po to siunčiami Gintaxui.
O profilyje gavai už masiškus free-post'us.

Šitas argumentuotas įspėjimas taip pat, nes išsigimėlis yra įžeidinėjimas ir nesvarbu, kad internetinėje erdvėje.

Nedaryk kvailysčių ir viskas bus tvarkoje.


Visi ispėjimai iki 2015-03-11.
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:03
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Slowly parašė:
LaurynasVP parašė:
Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.


Prašyčiau man sutrumpint ispėjimus iki minėsio nes gavau 4mėnesiam už hui žino ką, pats sakai kad tik 1mėn galima.


Sorry, jei tai užsiskaitys, kaip free postas, bet.
Atsakymas į tavo prašymą:http://youtu.be/F...OOWw?t=55s
Atsakymas, kas tau bus po mėnesio: http://youtu.be/0...7I?t=1m23s
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:04
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Lezayn parašė:
Slowly parašė:
LaurynasVP parašė:
Jis turi 4 įspėjimus profilyje bei 1 žodinį. Dar surinks 2 žodinius - gaus įspėjimą ir kito mėnesio pradžioje bus užbanintas.

Taip pat, jo citatą užskaitau kaip įžeidimą ir gauna dar vieną žodinį įspėjimą.
Gamer4Fun, atsiųsk tos temos nuorodą man asmenine žinute, dėkoju.


Prašyčiau man sutrumpint ispėjimus iki minėsio nes gavau 4mėnesiam už hui žino ką, pats sakai kad tik 1mėn galima.


Sorry, jei tai užsiskaitys, kaip free postas, bet.
Atsakymas į tavo prašymą:http://youtu.be/F...OOWw?t=55s
Atsakymas, kas tau bus po mėnesio: http://youtu.be/0...7I?t=1m23s


FreePostAlert.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Nieko čia nepadarysi, gali būt tik taip kaip yra dabar arba ašarų klanas dėl sugriežtintos tvarkos.
 
Siųsti privačią žinutę
LaurynasVP
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:07
Geimeris


Pranešimai: 1540
Įstojo: 07.10.11

Machinery parašė:
Nieko čia nepadarysi, gali būt tik taip kaip yra dabar arba ašarų klanas dėl sugriežtintos tvarkos.


Slowly įspėjimus dedu NE AŠ. Laiką skiriu taip pat, ne aš. Su įspėjimais tvarkosi Gintaxas.

Tvarka nėra griežtinta. Machinery, galvoji Gintaxas ims ir jeigu visiems sumesiu įspėjimus išbanins? :D
Vienaip ar kitaip atsirinks, kam dėti, kam ne. Ir pas manęs įspėjimai paskutiniai buvo uždėti tik 12-dą dieną.. ;)
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:08
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

LaurynasVP parašė:
Machinery parašė:
Nieko čia nepadarysi, gali būt tik taip kaip yra dabar arba ašarų klanas dėl sugriežtintos tvarkos.


Slowly įspėjimus dedu NE AŠ. Laiką skiriu taip pat, ne aš. Su įspėjimais tvarkosi Gintaxas.

Tvarka nėra griežtinta. Machinery, galvoji Gintaxas ims ir jeigu visiems sumesiu įspėjimus išbanins? :D
Vienaip ar kitaip atsirinks, kam dėti, kam ne. Ir pas manęs įspėjimai paskutiniai buvo uždėti tik 12-dą dieną.. ;)


Tai paklausk jei nesunku kam tiek ilgai uždėjo?
http://gameris.lt...?page_id=9 Kad čia jau čiorny kodeks.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

LaurynasVP parašė:
Machinery parašė:
Nieko čia nepadarysi, gali būt tik taip kaip yra dabar arba ašarų klanas dėl sugriežtintos tvarkos.


Slowly įspėjimus dedu NE AŠ. Laiką skiriu taip pat, ne aš. Su įspėjimais tvarkosi Gintaxas.

Tvarka nėra griežtinta. Machinery, galvoji Gintaxas ims ir jeigu visiems sumesiu įspėjimus išbanins? :D
Vienaip ar kitaip atsirinks, kam dėti, kam ne. Ir pas manęs įspėjimai paskutiniai buvo uždėti tik 12-dą dieną.. ;)

Pameni kas buvo praeitą kartą kai pradėjai dažniau žodinius įspėjimus dėt?Piktos temos kaip grybai po lietaus dygo.
 
Siųsti privačią žinutę
Gamer4Fun
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:16
Naujokas


Pranešimai: 3
Įstojo: 15.11.13

Žlugęs projektas. Dar viena tema sugadinta: http://gameris.lt...st_181203 (žmogus net nesugeba atskirti Steam Auction nuo Steam Holiday Sale). Ką aš galiu pasakyti, sėkmės žaidžiant su tais "žodiniais" įspėjimais. Brandesnio amžiaus lankytojų tikrai nesulauksite.
Sėkmės ir ate. :)
Redagavo Gamer4Fun 15-12-2014 17:19
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Gamer4Fun parašė:
Žlugęs projektas. Dar viena tema sugadinta: http://gameris.lt...st_181203 (žmogus net nesugeba atskirti Steam Auction nuo Steam Holiday Sale). Ką aš galiu pasakyti, sėkmės žaidžiant su tais "žodiniais" įspėjimais. Brandesnio amžiaus lankytojų tikrai nesulauksite.
Sėkmės ir ate. :)

Šios svetainės pagrindinė funkcija žaidimų siuntimasis, forumas tik papilodmai.
 
Siųsti privačią žinutę
Rufinaz
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 363
Įstojo: 08.12.14

Gamer4Fun parašė:
Žlugęs projektas. Dar viena tema sugadinta: http://gameris.lt...st_181203 (žmogus net nesugeba atskirti Steam Auction nuo Steam Holiday Sale). Ką aš galiu pasakyti, sėkmės žaidžiant su tais "žodiniais" įspėjimais. Brandesnio amžiaus lankytojų tikrai nesulauksite.
Sėkmės ir ate. :)
Negrąsink tik kad žluges projektas :D Susirinko čia iš supergaygames ale ten jau projektas axujenas.. graudus esi.. :DDD
 
www.steamcommunity.com/profiles/injanrock2 Siųsti privačią žinutę
Slowly
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:22
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Gamer4Fun parašė:
Žlugęs projektas. Dar viena tema sugadinta: http://gameris.lt...st_181203 (žmogus net nesugeba atskirti Steam Auction nuo Steam Holiday Sale). Ką aš galiu pasakyti, sėkmės žaidžiant su tais "žodiniais" įspėjimais. Brandesnio amžiaus lankytojų tikrai nesulauksite.
Sėkmės ir ate. :)


Žmogau, tavo temoje pavadinimas Winter Sale, bet temoje kalbi apie aukcijona, ir ta foto maža yra iš pačios pirmos pastraipos steam aukcijone...
Gražiai dabar paaiškinau.
 
Siųsti privačią žinutę
Gamer4Fun
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:33
Naujokas


Pranešimai: 3
Įstojo: 15.11.13

Slowly parašė:

Žmogau, tavo temoje pavadinimas Winter Sale, bet temoje kalbi apie aukcijona, ir ta foto maža yra iš pačios pirmos pastraipos steam aukcijone...
Gražiai dabar paaiškinau.


Nuotrauka paimta officiali iš: http://www.steamc...id-335590 Kai pasibaigs Steam Auction, nuotrauka automatiškai pasikeis į "Steam Holiday Sale". Taip būna per kiekvieną Sale. Ar dabar supratai vaikeli? Nesu matęs ant tiek protiškai atsilikusių žmonių ir ant tiek apleisto projekto. Neturiu žodžių.
 
Siųsti privačią žinutę
Rufinaz
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:37
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 363
Įstojo: 08.12.14

Gamer4Fun parašė:
Slowly parašė:

Žmogau, tavo temoje pavadinimas Winter Sale, bet temoje kalbi apie aukcijona, ir ta foto maža yra iš pačios pirmos pastraipos steam aukcijone...
Gražiai dabar paaiškinau.


Nuotrauka paimta officiali iš: http://www.steamc...id-335590 Kai pasibaigs Steam Auction, nuotrauka automatiškai pasikeis į "Steam Holiday Sale". Taip būna per kiekvieną Sale. Ar dabar supratai vaikeli? Nesu matęs ant tiek protiškai atsilikusių žmonių ir ant tiek apleisto projekto. Neturiu žodžių.
Kai sukursi projektą prilygstantį į šį tada peik kad projektas bevertis nes čia tik "atsilike žmonės", o dabar pašol von iš čia jei nepatinka kažkas.
Redagavo Rufinaz 15-12-2014 17:38
 
www.steamcommunity.com/profiles/injanrock2 Siųsti privačią žinutę
Slowly
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-12-2014 17:41
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Gamer4Fun parašė:
Slowly parašė:

Žmogau, tavo temoje pavadinimas Winter Sale, bet temoje kalbi apie aukcijona, ir ta foto maža yra iš pačios pirmos pastraipos steam aukcijone...
Gražiai dabar paaiškinau.


Nuotrauka paimta officiali iš: http://www.steamc...id-335590 Kai pasibaigs Steam Auction, nuotrauka automatiškai pasikeis į "Steam Holiday Sale". Taip būna per kiekvieną Sale. Ar dabar supratai vaikeli? Nesu matęs ant tiek protiškai atsilikusių žmonių ir ant tiek apleisto projekto. Neturiu žodžių.


Dabar tau iškart bana, už ižeidinėjimus visų
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Gameris.lt Discord serveris Naujienos 2 24-05-2021 01:37
Gameris.lt veteranas žaidžia COD:MW (2019) Multiplayer 4K Kinas, TV, Video 8 24-10-2020 16:44
Gameris.lt facebook puslapis Naujienos 5 15-04-2017 11:56
gameris.lt narių meet up'as ? Apie viską 62 02-04-2017 19:11
Kokią Gameris.lt temą naudojate? Diskusijos 24 07-01-2017 19:16
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download