MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 11

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4
 Spausdinti temą
Neverkit dėl GTA 5 nelegalios versijos geriau paskaitykit šia žinute
Vartin Chakra
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:22
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Qiux parašė:
Čia kas gazdinimas? Na kol torrent yra tol ir siusiu o kaip bus tai laikas parodys bet dabar kol yra torrent tai ir siusiu o kai lygina mašinu vagima nuo žaidimų atsisiuntima tai man juoką kelia tave iš kart pagautų juk baudžiamoji atsakomybė o čia tas piratavimas lietuvoje nieks nieko negaudo arba aš negirdėjau kad gaudytų o mašina pavogus jau iš kart būtu ieškomas tas žmogus, kalbi lyg pats niekad nebūtum atsisiuntes jokio žaidimo, filmo ar muzikos... čia reik gerą darbą turėti ar net turtingam būti, norit viską išpirkti.. pinigai reikalingi kitiems dalykams skolos,mokesčiai už valgį ir kita o čia sureikšmina dėl žaidimų siuntimosi ir kvaila lyginti kaip kitoj šalį, kitose šalyse žmogus daugiau uždirba ir gali leist nei čia lietuvoje

Būtent, kad nebaudžia.Jei už piratavimą baustų kaip už mašinos ar kokio kitko vagystę, greit pasibaigtų "kam pirk jei yra nemokamai" dainelė.
Prie ko čia turtas, gi niekas neverčia pirkti kiekvieno žaidimo už pilną kainą.Pinigai skirti leist juos kaip nori, o ne "suaugsiujų" dalykams ir jokioms pramogoms.
O tu į kiną eini ar geriau nemokamai prie 1m tv pasėdėt?
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:28
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Machinery parašė:
Qiux parašė:
Čia kas gazdinimas? Na kol torrent yra tol ir siusiu o kaip bus tai laikas parodys bet dabar kol yra torrent tai ir siusiu o kai lygina mašinu vagima nuo žaidimų atsisiuntima tai man juoką kelia tave iš kart pagautų juk baudžiamoji atsakomybė o čia tas piratavimas lietuvoje nieks nieko negaudo arba aš negirdėjau kad gaudytų o mašina pavogus jau iš kart būtu ieškomas tas žmogus, kalbi lyg pats niekad nebūtum atsisiuntes jokio žaidimo, filmo ar muzikos... čia reik gerą darbą turėti ar net turtingam būti, norit viską išpirkti.. pinigai reikalingi kitiems dalykams skolos,mokesčiai už valgį ir kita o čia sureikšmina dėl žaidimų siuntimosi ir kvaila lyginti kaip kitoj šalį, kitose šalyse žmogus daugiau uždirba ir gali leist nei čia lietuvoje

Būtent, kad nebaudžia.Jei už piratavimą baustų kaip už mašinos ar kokio kitko vagystę, greit pasibaigtų "kam pirk jei yra nemokamai" dainelė.
Prie ko čia turtas, gi niekas neverčia pirkti kiekvieno žaidimo už pilną kainą.Pinigai skirti leist juos kaip nori, o ne "suaugsiujų" dalykams ir jokioms pramogoms.
O tu į kiną eini ar geriau nemokamai prie 1m tv pasėdėt?


Juokinga girdėti , kad 14 metų pacanai tauposi mandrai mašinai ir benzui , nes atseit "labai reikia vairuoti" arba verkia , kad naujo PC ir žaidimų pirkimas yra pinigų švaistymas :D
O šiaip iki kol daugelis Lietuvoj susivoks apie pinigų leidimą , tai praeis daug laiko.
Redagavo FeelingHigh 16-04-2015 19:29
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:31
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

Machinery parašė:
Qiux parašė:
Čia kas gazdinimas? Na kol torrent yra tol ir siusiu o kaip bus tai laikas parodys bet dabar kol yra torrent tai ir siusiu o kai lygina mašinu vagima nuo žaidimų atsisiuntima tai man juoką kelia tave iš kart pagautų juk baudžiamoji atsakomybė o čia tas piratavimas lietuvoje nieks nieko negaudo arba aš negirdėjau kad gaudytų o mašina pavogus jau iš kart būtu ieškomas tas žmogus, kalbi lyg pats niekad nebūtum atsisiuntes jokio žaidimo, filmo ar muzikos... čia reik gerą darbą turėti ar net turtingam būti, norit viską išpirkti.. pinigai reikalingi kitiems dalykams skolos,mokesčiai už valgį ir kita o čia sureikšmina dėl žaidimų siuntimosi ir kvaila lyginti kaip kitoj šalį, kitose šalyse žmogus daugiau uždirba ir gali leist nei čia lietuvoje

Būtent, kad nebaudžia.Jei už piratavimą baustų kaip už mašinos ar kokio kitko vagystę, greit pasibaigtų "kam pirk jei yra nemokamai" dainelė.
Prie ko čia turtas, gi niekas neverčia pirkti kiekvieno žaidimo už pilną kainą.Pinigai skirti leist juos kaip nori, o ne "suaugsiujų" dalykams ir jokioms pramogoms.
O tu į kiną eini ar geriau nemokamai prie 1m tv pasėdėt?




kol kokioi nors nezmoniskoi utopioi negyvenam tol nebaus uz piratavima nes kitaip reiktu nubausti beveik visus zmones pasaulio kurie naudavosi internetu kadanors
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
zakaras
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:33
Geimeris


Pranešimai: 761
Įstojo: 28.10.10

FeelingHigh parašė:
ponasvelnes parašė:
piratu saite priekaistauja diel piratavimo

mfw
nelabai protingas esi turbut

ir beto v2 crack veikia kaip bitute
deal with it


Normalūs piratai jaučia ribas kada reikia pirkti žaidimą ir kada geriau siųstis.


https://www.youtu...NDzbFv2f8 :D
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Ep0n parašė:
ToRo parašė:
na Tu teisus, jeigu turėčiau pc kuris pavežtų GTA V nieko nelaukęs pirkčiau. aišku sakysit, kad vaika neturi tiek pinigų, bet manau per kokias dvi sav laisvai galima susitaupyti tuos 50 eurų.


Jei esi nuo 15-18 metų laisvai koki darbą apmokamą padirbt, jei esi cyplius mažesnis nei 15 metų gali net nesvajot apie tai arba buti labai ramus ir laukti kažkokio updeito kuris nežinia ar išvis bus.


jei esi cyplius tai net ir nepriklauso, zaidimas vis delto suaugusiems, nors visi nekreipia i tai demesio :D
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Qiux
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:39
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Machinery parašė:
Qiux parašė:
Čia kas gazdinimas? Na kol torrent yra tol ir siusiu o kaip bus tai laikas parodys bet dabar kol yra torrent tai ir siusiu o kai lygina mašinu vagima nuo žaidimų atsisiuntima tai man juoką kelia tave iš kart pagautų juk baudžiamoji atsakomybė o čia tas piratavimas lietuvoje nieks nieko negaudo arba aš negirdėjau kad gaudytų o mašina pavogus jau iš kart būtu ieškomas tas žmogus, kalbi lyg pats niekad nebūtum atsisiuntes jokio žaidimo, filmo ar muzikos... čia reik gerą darbą turėti ar net turtingam būti, norit viską išpirkti.. pinigai reikalingi kitiems dalykams skolos,mokesčiai už valgį ir kita o čia sureikšmina dėl žaidimų siuntimosi ir kvaila lyginti kaip kitoj šalį, kitose šalyse žmogus daugiau uždirba ir gali leist nei čia lietuvoje

Būtent, kad nebaudžia.Jei už piratavimą baustų kaip už mašinos ar kokio kitko vagystę, greit pasibaigtų "kam pirk jei yra nemokamai" dainelė.
Prie ko čia turtas, gi niekas neverčia pirkti kiekvieno žaidimo už pilną kainą.Pinigai skirti leist juos kaip nori, o ne "suaugsiujų" dalykams ir jokioms pramogoms.
O tu į kiną eini ar geriau nemokamai prie 1m tv pasėdėt?


Aš tai mielu noriu nusipirkčiau tik neturiu pinigų o kai neturi ką belieka daryti siustis... ir kiną neeinu gerus 10 metų nuo 2005 viską žiūriu intike ir neketinu eiti kai galiu namuose žiūrėti
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
galaktikas
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 19:45
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 569
Įstojo: 21.01.11

Laba diena. Ponas Machinery o pats iš kur gauni pinigus, ar esi bent kartą normaliai dirbęs? :D
 
Siųsti privačią žinutę
Ep0n
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:02
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 68
Įstojo: 23.01.15

ponasvelnes parašė:
piratu saite priekaistauja diel piratavimo

mfw
nelabai protingas esi turbut

ir beto v2 crack veikia kaip bitute
deal with it

Ne mano tekstas, antra komantara paskaityk pradžioje.




saip jau zmones galetu baigti garbinti gta 5 kaip kokie tikintis sventa relikvija
atrodo lig geresnio geimo nera sukurta
* ziauru zieti i tokius fanatikus




Ne mano tekstas, antra komantara paskaityk pradžioje.
 
Siųsti privačią žinutę
DOMASAS
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 895
Įstojo: 14.08.14

Ble yra super gta 5 http://kickass.to....html#main pats šita siunciuos
 
Siųsti privačią žinutę
Doleris
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 392
Įstojo: 04.02.12

Pritariu Qiux. Dar kai nėra tų normalių pajamų, tai tikrai gaila 60€ išleisti ant žaidimo. Kam pirkti, kad po kažkiek laiko galėsi normalų piratini pažaisti. Geriau už šiuos pinigus koki nors drabužį nusiperku, didesnė nauda bus.
Redagavo Doleris 16-04-2015 20:50
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#51 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

MrProToper parašė:
Taigi neilgam tu būsi ne nusikaltėlis. :)

O tu pagalvoji, kiek tų nusikaltėlių atsiras? :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
-Toperini
#52 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1212
Įstojo: 08.02.13

Qiux parašė:
MrProToper parašė:

Aha? Na dabar nebaus, bet po kokių 10 metų tu būsi kibernetinis nusikaltėlis, kurio ieškos policija ir t.t.

Pavyzdys:
Prieš 10-15 metų, apie 2000 metus, kompiuterinių virusų kūrimas, siuntimas į emailą sukčių žinučių(Kai atsiųsdavo į emailą žinutę kibernetiniai sukčiai(tada ne sukčiai) apsimesdami banku, paprašydavo "patvirtinti" tavo bankinius duomenis (slaptažodžiai ir t.t.), apšvarindavo banko sąskaitą) - tada policija ar kitos instancijos juo kad ir pagaudavo, neturėjo teisės jų teisti, jie mat nebuvo nusikaltėlai, taip pat, kaip ir dabar žaidimų piratavimas. Tada tai nebuvo kažkoks nusikaltimas, o dabar juk ohoho... Gaudo kaip reikalas tokius mikrobus :D Juk LM jau gavo baudelę nuo M$, tampėsi po teismus, TPB pilnu pajėgumu neveikia, kickass taipogi. Galų gale atkeliaus ir iki vartotojų - piratų, kurie naudojasi torrentų ar kitų trackerių paslaugomis. Taigi neilgam tu būsi ne nusikaltėlis. :)


Čia kas gazdinimas? Na kol torrent yra tol ir siusiu o kaip bus tai laikas parodys bet dabar kol yra torrent tai ir siusiu o kai lygina mašinu vagima nuo žaidimų atsisiuntima tai man juoką kelia tave iš kart pagautų juk baudžiamoji atsakomybė o čia tas piratavimas lietuvoje nieks nieko negaudo arba aš negirdėjau kad gaudytų o mašina pavogus jau iš kart būtu ieškomas tas žmogus, kalbi lyg pats niekad nebūtum atsisiuntes jokio žaidimo, filmo ar muzikos... čia reik gerą darbą turėti ar net turtingam būti, norit viską išpirkti.. pinigai reikalingi kitiems dalykams skolos,mokesčiai už valgį ir kita o čia sureikšmina dėl žaidimų siuntimosi ir kvaila lyginti kaip kitoj šalį, kitose šalyse žmogus daugiau uždirba ir gali leist nei čia lietuvoje

Joks čia ne gasdinimas, tiesiog tok pastebėjimas, kad dabar dar nebaudžia, paskui manau kad (angl. "definitely", nežinau LT atitikmens :D)baus, pavyzdys aiškus ir manyčiau tinkamas ir atitinkantis dabartinę situaciją, tik kitokios aplinkybės :)
 
http://steamcommunity.com/id/Skirlouuuuuu Siųsti privačią žinutę
-Toperini
#53 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 20:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1212
Įstojo: 08.02.13

VHilts1944 parašė:
MrProToper parašė:
Taigi neilgam tu būsi ne nusikaltėlis. :)

O tu pagalvoji, kiek tų nusikaltėlių atsiras? :)

Okey. Atsiras. Kai baus ir gaudys, jie nyks ir viskas. Aišku, ne 100% išnaikins, bet supranti. ;)

P.S. Aš nieko blogo tuo pasakyt nenoriu, aš pats piratas, tačiau, kaip ir sakiau, jei tai taptų baudžiąmają atsakomybe užtraukiančiu dalyku, aš tai mesčiau, taupyčiau, ir pirkčiau žaidimus, tik kad nedaug, tik žinodamas, kad jis(žaidimas) puikus :)
Redagavo -Toperini 16-04-2015 20:58
 
http://steamcommunity.com/id/Skirlouuuuuu Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#54 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 22:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

galaktikas parašė:
Laba diena. Ponas Machinery o pats iš kur gauni pinigus, ar esi bent kartą normaliai dirbęs? :D

Aš tik 15metis su 18 metų stažu "nenulipantis" nuo PC ir skaitantis paskaitas apie gyvenimą kurio nesu matęs.
 
Siųsti privačią žinutę
Doleris
#55 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 22:41
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 392
Įstojo: 04.02.12

Machinery, o rimčiau?
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#56 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 22:52
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

karosas parašė:
Machinery parašė:
galaktikas parašė:
Laba diena. Ponas Machinery o pats iš kur gauni pinigus, ar esi bent kartą normaliai dirbęs? :D

Aš tik 15metis su 18 metų stažu "nenulipantis" nuo PC ir skaitantis paskaitas apie gyvenimą kurio nesu matęs.

Tu = Šudas

Man garbė, kad toks macho man mano komentarą pacitavo.



Doleris parašė:
Machinery, o rimčiau?

Dirbu, uždirbu.Ant žaidimų taupau.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#57 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 22:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

karosas parašė:
Machinery parašė:
karosas parašė:
Machinery parašė:
galaktikas parašė:
Laba diena. Ponas Machinery o pats iš kur gauni pinigus, ar esi bent kartą normaliai dirbęs? :D

Aš tik 15metis su 18 metų stažu "nenulipantis" nuo PC ir skaitantis paskaitas apie gyvenimą kurio nesu matęs.

Tu = Šudas

Man garbė, kad toks macho man mano komentarą pacitavo.



Doleris parašė:
Machinery, o rimčiau?

Dirbu, uždirbu.Ant žaidimų taupau.


Tau aš ''Macho Man'' Randy Savage!

Atsiprašau, nuo tavo paladino šarvų blizgesio man galva susisuko.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#58 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 22:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

karosas parašė:
Machinery parašė:
karosas parašė:
Machinery parašė:
karosas parašė:
Machinery parašė:
galaktikas parašė:
Laba diena. Ponas Machinery o pats iš kur gauni pinigus, ar esi bent kartą normaliai dirbęs? :D

Aš tik 15metis su 18 metų stažu "nenulipantis" nuo PC ir skaitantis paskaitas apie gyvenimą kurio nesu matęs.

Tu = Šudas

Man garbė, kad toks macho man mano komentarą pacitavo.



Doleris parašė:
Machinery, o rimčiau?

Dirbu, uždirbu.Ant žaidimų taupau.


Tau aš ''Macho Man'' Randy Savage!

Atsiprašau, nuo tavo paladino šarvų blizgesio man galva susisuko.

Žiurėk kad greitosios nereiktu kviesti.

Pahealinsi mane, juk pas tave kosminės manos čakros.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#59 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 23:03
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

karosas parašė:
Kamehameha aš tau į galva paleisiu.

Krilinas nemoka.
 
Siųsti privačią žinutę
jonasz
#60 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-04-2015 23:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 946
Įstojo: 06.08.08

Atėjo į piratų forumą pasakyt, kad nepiratautu... nėra kitos veiklos ar ką?
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
kokį r/c modelį geriau pirkti? Apie viską 7 13-02-2024 18:11
kas geriau,apie wifi adapterius Techninė įranga 3 21-12-2016 21:45
Del Android versijos downgrade'o Apie viską 3 19-11-2016 20:03
kuri kompiuteri geriau pirkti? Techninė įranga 2 19-10-2015 16:05
Nelegalios lenktynės Žaidimų pagalba 4 11-06-2015 08:09
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download