MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 21

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Sportas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Ar laukiate europos krepsinio cempionato?
Martis
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 16:50
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 80
Įstojo: 22.12.12

Pritariu su Strelok, krepšininkas etc. pirmakart girdziu tokia nesamone kaip Sureikšmintas dalykas Nors man labiau prie širdies futbolas bet vistiek žiuriu kašę vis jau ka sugeba lietuviai, o jus galit toliau spaudinet savo klavišus :)
Redagavo Martis 02-08-2013 16:52
 
Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 16:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

zakaras parašė:
FULEEE DA BEST fule zymiai geresne

Krepsinis populiaresnis lietuvoje
 
Siųsti privačią žinutę
MechaTengu
#23 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 605
Įstojo: 28.08.11

krepsininkas parašė:
DeivisCola parašė:
krepsininkas parašė:
Roczen parašė:
Ne, nes kiekvienais metais tas pats, krepšinis arba futbolas, kitų sportų nerodo, tai aš * ant to krepšinio.

Kad kiti sportai nelabai populiarus


Kaip tai nepopuliarus? Pavyzdziui plaukima ziuri daugiau zmoniu negu krepsini.

Parodyk statistika


Esu girdejas ir esu skaites straipsni, kad plaukimas zymiai populiaresnis negu krepsinis :)
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#24 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

DeivisCola parašė:
krepsininkas parašė:
DeivisCola parašė:
krepsininkas parašė:
Roczen parašė:
Ne, nes kiekvienais metais tas pats, krepšinis arba futbolas, kitų sportų nerodo, tai aš * ant to krepšinio.

Kad kiti sportai nelabai populiarus


Kaip tai nepopuliarus? Pavyzdziui plaukima ziuri daugiau zmoniu negu krepsini.

Parodyk statistika


Esu girdejas ir esu skaites straipsni, kad plaukimas zymiai populiaresnis negu krepsinis :)

Gal kitose salyse
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#25 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:04
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Ne , nes mūsų šalyje yra žioplų , miestuose gyvenančių kaimiečių , kurie labai mėgsta susireikšminti ir nežino kitokių sporto šakų kaip , kad krepšinis , futbolas ir boksas.


Tai palei tavo pasakyma jai tau patinka krepšinis ar futbolas tu kaimietis??? Tau turbut prie širdies kitoks sportas musiau klavkes daužimas...



Prie ko čia klaviatūros daužymas ? Tu geriau pilnai įsiskaityk ir tik po to sapaliok . Be to rašydamas visa tai turėjau omenyje , kad futbolas , krepšinis ir boksas yra overrated + kaip matau dalis čia esančių žmonių yra kaip maži vaikai , mėgsta susireikšmint ir sapaliot savo.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#26 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:06
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Strelok parašė:
Bandysiu paziuret bent pora rungtyniu. Visa laika smagu pamatyt kaip sekasi LT rinktinei cempionatuose. bet siaip labiau patinka paciam zaist negu ziuret.

P.S. o tiems kam nepatinka krepsinis/futbolas/boksas & etc., t.y., normalios sporto sakos, tai galit eit E-pasportuot E-sporta. Sekmes, tik per daug nepersistenkit maigydami klavisus :cha: :cha: :cha:



See you in hell...
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#27 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Martis parašė:
Pritariu su Strelok, krepšininkas etc. pirmakart girdziu tokia nesamone kaip Sureikšmintas dalykas Nors man labiau prie širdies futbolas bet vistiek žiuriu kašę vis jau ka sugeba lietuviai, o jus galit toliau spaudinet savo klavišus :)

Tik kokios svarbios rungtynės, iškart visur kalbos apie krepšinį, reklamos.Parduotuvės reklamuoja prekes, paminėdami krepšinį, nors jiems vienodai ar laimės kas ar ne, svarbu pelnas.
Lietuva krepšinio šalis, sostinė, etc.Net juokas ima girdint tokius apibūdinimus, Taip ir ne tapom čiampionais.Kol nėra jokių rungtynių, tol daugumai po*** tas krepšinis.

Manau laikas laikytis pasenusių ir durnų stereotipų. jog video žaidimai, tai tik laikui prastumti skirtas dalykas, darantys vien žala, ir visi kas mėgsta žaisti yra noilfer'iai.
 
Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#28 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

Gal norit krepsinio fanu skype susirasinet (chat)?
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#29 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:11
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

requiemn parašė:
Martis parašė:
Pritariu su Strelok, krepšininkas etc. pirmakart girdziu tokia nesamone kaip Sureikšmintas dalykas Nors man labiau prie širdies futbolas bet vistiek žiuriu kašę vis jau ka sugeba lietuviai, o jus galit toliau spaudinet savo klavišus :)

Tik kokios svarbios rungtynės, iškart visur kalbos apie krepšinį, reklamos.Parduotuvės reklamuoja prekes, paminėdami krepšinį, nors jiems vienodai ar laimės kas ar ne, svarbu pelnas.
Lietuva krepšinio šalis, sostinė, etc.Net juokas ima girdint tokius apibūdinimus, Taip ir ne tapom čiampionais.Kol nėra jokių rungtynių, tol daugumai po*** tas krepšinis.

Manau laikas laikytis pasenusių ir durnų stereotipų. jog video žaidimai, tai tik laikui prastumti skirtas dalykas, darantys vien žala, ir visi kas mėgsta žaisti yra noilfer'iai.



Dėl krepšinio , tai tiesą sakai.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Martis
#30 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:12
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 80
Įstojo: 22.12.12

Tai gerai jei tau nepatinka ir nežiurekit eik geriau e-pasportuot gal pralinksmesi
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#31 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:16
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Martis parašė:
Tai gerai jei tau nepatinka ir nežiurekit eik geriau e-pasportuot gal pralinksmesi


O tu susikišk krepšinio kamuolį į ten kur nesueina.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#32 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:18
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

krepsininkas parašė:
Gal norit krepsinio fanu skype susirasinet (chat)?

Tai kaip?
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#33 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:23
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Martis parašė:
Tai gerai jei tau nepatinka ir nežiurekit eik geriau e-pasportuot gal pralinksmesi

Waste of xp tokie dalykai.
 
Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#34 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

Kiekvienas žmogus turi sau patinkančia sporto šaką, ir jis sakys ,kad jį geriausia, na tai yra normalu ,tai pat mėgins apginti savo nuomonę lygindamas su kitomis sporto šakomis ir ją iškeldamas virš kitos sporto šakos.

Man asmeniškai krepšinis patinka, viskas okey, futbolas pusėtinai ir daugiau kaip ir niekas, na man tikrai didelio susidomėjimo nekelia plaukimas, ai tiesa ,va Meilutytė ten gerai varo,šaunuolė, vienetai tokių žmonių . Ž. Savickas dauguma turbūt žinot kas jis, bet ar sekat jo pasiekimus , stebit kiekviena žingsnį ? Nemanau , tik keli gal žmonės .

O kodėl tarkim krepšinis toks populiarus ? Gal dėl to ,kad mes esame kažko pasiekę ir gal dėl to ,kad jau sovietinės Rusijos laikų mūsų tėvai žiūrėdavo krepšinį ? Sunku pasakyti .

Prieikim prie to, kodėl mokykloje yra kelios sporto šakos,per kūno kultūros pamokas yra pagrinde krepšinis , o kodėl ne koks ten baseinas, ai tiesa pamiršau reikia tam reikalui baseino ar kokios kūdros .

Kai kurie sako ,kad tai marketingas, iš tiesų jie yra teisus, reklamuok populiarų dalyką ir tau bus pelnas, reklamuok ten Meilutytę kuri ten skalbimo mašinoje sukasi ir nemanau ar tai bus geras marketingo triukas . Visi darosi pinigus kaip išmano , vieni galvoja geras strategijas, kiti dirba , o dar kiti iš vis nieko nedaro ... Kiekvienas renkasi sau kelia .
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#35 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

Dowexx parašė:
Kiekvienas žmogus turi sau patinkančia sporto šaką, ir jis sakys ,kad jį geriausia, na tai yra normalu ,tai pat mėgins apginti savo nuomonę lygindamas su kitomis sporto šakomis ir ją iškeldamas virš kitos sporto šakos.

Man asmeniškai krepšinis patinka, viskas okey, futbolas pusėtinai ir daugiau kaip ir niekas, na man tikrai didelio susidomėjimo nekelia plaukimas, ai tiesa ,va Meilutytė ten gerai varo,šaunuolė, vienetai tokių žmonių . Ž. Savickas dauguma turbūt žinot kas jis, bet ar sekat jo pasiekimus , stebit kiekviena žingsnį ? Nemanau , tik keli gal žmonės .

O kodėl tarkim krepšinis toks populiarus ? Gal dėl to ,kad mes esame kažko pasiekę ir gal dėl to ,kad jau sovietinės Rusijos laikų mūsų tėvai žiūrėdavo krepšinį ? Sunku pasakyti .

Prieikim prie to, kodėl mokykloje yra kelios sporto šakos,per kūno kultūros pamokas yra pagrinde krepšinis , o kodėl ne koks ten baseinas, ai tiesa pamiršau reikia tam reikalui baseino ar kokios kūdros .

Kai kurie sako ,kad tai marketingas, iš tiesų jie yra teisus, reklamuok populiarų dalyką ir tau bus pelnas, reklamuok ten Meilutytę kuri ten skalbimo mašinoje sukasi ir nemanau ar tai bus geras marketingo triukas . Visi darosi pinigus kaip išmano , vieni galvoja geras strategijas, kiti dirba , o dar kiti iš vis nieko nedaro ... Kiekvienas renkasi sau kelia .

Pritariu
 
Siųsti privačią žinutę
Guitarrista
#36 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 17:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 05.07.12

krepsininkas parašė:
krepsininkas parašė:
Gal norit krepsinio fanu skype susirasinet (chat)?

Tai kaip?

Nuomoniu bus?
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#37 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 18:07
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

idiots idiots everywhere

kiekvienam savo sporto saka labiausiai patinka
man asmeniskai patinka golfas galit zvengti kiek norit px man
o tie vaikai kuriem svarbu paduhinti kanors sakydami tokius dalikus kaip e-sportas ar noliferiai tai turietu negauni priejima prie pc laido rideriai atsirado

noliferiai tai tie zmones kurie isvisa non stop 24 valandas sedi prie pc ir kurie serga nes jos patrauksi tai jiem bloga darisis ir panasiai

jeigu tokie krepsininkai kieti esat aijkit i profesionales rinktines as mielai paziedziau kaip jus laimetumet kanors
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#38 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 18:15
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

ponasvelnes parašė:
idiots idiots everywhere

kiekvienam savo sporto saka labiausiai patinka
man asmeniskai patinka golfas galit zvengti kiek norit px man
o tie vaikai kuriem svarbu paduhinti kanors sakydami tokius dalikus kaip e-sportas ar noliferiai tai turietu negauni priejima prie pc laido rideriai atsirado

noliferiai tai tie zmones kurie isvisa non stop 24 valandas sedi prie pc ir kurie serga nes jos patrauksi tai jiem bloga darisis ir panasiai

jeigu tokie krepsininkai kieti esat aijkit i profesionales rinktines as mielai paziedziau kaip jus laimetumet kanors


Golfas tikrai geras sportas... pradžioje maniau , kad lievas sportas , bet kai pažiūrėjau "Happy Gillmore" , pakeičiau nuomonę.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#39 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 18:19
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

krepsininkas parašė:
zakaras parašė:
FULEEE DA BEST fule zymiai geresne

Krepsinis populiaresnis lietuvoje

Jeigu Lietuva nors puse sumos skirtu Lietuvos futbolui kiek skiria krepsiniui daug kas pakeistu nuomone. Ka jau ka bet stadionai tikrai modernesnius pastatytu. O dabar galima sakyti kad mokyklos stadionuose zaidzia jie. Net minimaliu FIFA reikalavimu neatitinka kad butu surengtas koks nors didesnis futbolo turnyras. O dabar apie krepsini. Man nei silta nei salta. Net nezinau kada jis vyks. Bet kadangi zais musu rinktine gal ir paziuresiu kokias rungtynes. O seip krepsinio neziuriu.
 
Siųsti privačią žinutę
Dowexx
#40 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 18:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2811
Įstojo: 18.12.10

Stratus parašė:
krepsininkas parašė:
zakaras parašė:
FULEEE DA BEST fule zymiai geresne

Krepsinis populiaresnis lietuvoje

Jeigu Lietuva nors puse sumos skirtu Lietuvos futbolui kiek skiria krepsiniui daug kas pakeistu nuomone. Ka jau ka bet stadionai tikrai modernesnius pastatytu. O dabar galima sakyti kad mokyklos stadionuose zaidzia jie. Net minimaliu FIFA reikalavimu neatitinka kad butu surengtas koks nors didesnis futbolo turnyras. O dabar apie krepsini. Man nei silta nei salta. Net nezinau kada jis vyks. Bet kadangi zais musu rinktine gal ir paziuresiu kokias rungtynes. O seip krepsinio neziuriu.


Matai, ką galiu pasakyti apie Lietuvių futbolą,kaip mano tėvukas sakė, tai ,kad nėr ką ten žiūrėti , kaip beždžionės kamuolį spardo . Fulbolo lygis Lietuvoje žemas, kai atsiras gerų žaidėjų ,tada manau atsiras ir stadionų ,kai jie neš pelną ,nes dabar jei pastatytų stadioną naudos nebūtu, jie stovėtu ir tiek, net per rungtynes tarp Izraelio ir Lietuvos stadiono neužpildytu net 10%
 
gamedeal.lt Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Kurio 2020 žaidimo laukiate labiausiai? Žaidimų diskusijos 4 16-03-2020 09:54
Europos futbolo čempionato apžvalga Kinas, TV, Video 1 16-06-2016 22:50
del krepsinio Sportas 4 11-03-2015 22:40
Kokių žaidimų šiais metais labiausiai laukiate? Žaidimų naujienos 14 16-01-2015 22:56
Laukiate ? Žaidimų diskusijos 29 09-10-2013 17:59
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download