MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 10

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,773
Naujausias Narys: linarus1994
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Sportas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Ar laukiate europos krepsinio cempionato?
FeelingHigh
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 18:46
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Dowexx parašė:
Stratus parašė:
krepsininkas parašė:
zakaras parašė:
FULEEE DA BEST fule zymiai geresne

Krepsinis populiaresnis lietuvoje

Jeigu Lietuva nors puse sumos skirtu Lietuvos futbolui kiek skiria krepsiniui daug kas pakeistu nuomone. Ka jau ka bet stadionai tikrai modernesnius pastatytu. O dabar galima sakyti kad mokyklos stadionuose zaidzia jie. Net minimaliu FIFA reikalavimu neatitinka kad butu surengtas koks nors didesnis futbolo turnyras. O dabar apie krepsini. Man nei silta nei salta. Net nezinau kada jis vyks. Bet kadangi zais musu rinktine gal ir paziuresiu kokias rungtynes. O seip krepsinio neziuriu.


Matai, ką galiu pasakyti apie Lietuvių futbolą,kaip mano tėvukas sakė, tai ,kad nėr ką ten žiūrėti , kaip beždžionės kamuolį spardo . Fulbolo lygis Lietuvoje žemas, kai atsiras gerų žaidėjų ,tada manau atsiras ir stadionų ,kai jie neš pelną ,nes dabar jei pastatytų stadioną naudos nebūtu, jie stovėtu ir tiek, net per rungtynes tarp Izraelio ir Lietuvos stadiono neužpildytu net 10%



Jei Lietuvoje ir toliau dėsis tokie dalykai , kaip pinigų plovimas , masinė emigracija and stuff... , tai tikrai neatsiras gerų žaidėjų.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Piromanas
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 19:22
Geimeris


Pranešimai: 216
Įstojo: 25.06.10

FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Ne , nes mūsų šalyje yra žioplų , miestuose gyvenančių kaimiečių , kurie labai mėgsta susireikšminti ir nežino kitokių sporto šakų kaip , kad krepšinis , futbolas ir boksas.


Tai palei tavo pasakyma jai tau patinka krepšinis ar futbolas tu kaimietis??? Tau turbut prie širdies kitoks sportas musiau klavkes daužimas...



Prie ko čia klaviatūros daužymas ? Tu geriau pilnai įsiskaityk ir tik po to sapaliok . Be to rašydamas visa tai turėjau omenyje , kad futbolas , krepšinis ir boksas yra overrated + kaip matau dalis čia esančių žmonių yra kaip maži vaikai , mėgsta susireikšmint ir sapaliot savo.


Dėl ko overrated? pagrysk savo nuomone. beto butu idomu išgirst kokia sporto šaka tau patinka? E-sport?
tokie visi stumimai slypi viename. Žmonės pradeda stumt ant tu dalyku ar veiklos kuri yra jiem neikandama(per sunki). Just saying ;)
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 19:40
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Ne , nes mūsų šalyje yra žioplų , miestuose gyvenančių kaimiečių , kurie labai mėgsta susireikšminti ir nežino kitokių sporto šakų kaip , kad krepšinis , futbolas ir boksas.


Tai palei tavo pasakyma jai tau patinka krepšinis ar futbolas tu kaimietis??? Tau turbut prie širdies kitoks sportas musiau klavkes daužimas...



Prie ko čia klaviatūros daužymas ? Tu geriau pilnai įsiskaityk ir tik po to sapaliok . Be to rašydamas visa tai turėjau omenyje , kad futbolas , krepšinis ir boksas yra overrated + kaip matau dalis čia esančių žmonių yra kaip maži vaikai , mėgsta susireikšmint ir sapaliot savo.


Dėl ko overrated? pagrysk savo nuomone. beto butu idomu išgirst kokia sporto šaka tau patinka? E-sport?
tokie visi stumimai slypi viename. Žmonės pradeda stumt ant tu dalyku ar veiklos kuri yra jiem neikandama(per sunki). Just saying ;)

Mėgstamiausios sporto šakos :
Fapping'as , Gaming'as , litrabolas , bėgimas.

Argumentai , dėl ko krepšinis yra overrated stuff :
Skaityk "requiemn" post'ą (jis pasakė tą ką ir aš manau.

Bendrai :
Krepšinis man yra įkandamas , bet dėl jo (žaisdamas jį) susilaužiau koją , tad nutariau jo nebežaist + būdamas sanatorijoje praplėčiau akiratį ir pastebėjau , kad krepšinis yra overrated stuff (vėlgi skaityk "requiemn" post'ą).
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Piromanas
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 19:52
Geimeris


Pranešimai: 216
Įstojo: 25.06.10

FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Ne , nes mūsų šalyje yra žioplų , miestuose gyvenančių kaimiečių , kurie labai mėgsta susireikšminti ir nežino kitokių sporto šakų kaip , kad krepšinis , futbolas ir boksas.


Tai palei tavo pasakyma jai tau patinka krepšinis ar futbolas tu kaimietis??? Tau turbut prie širdies kitoks sportas musiau klavkes daužimas...



Prie ko čia klaviatūros daužymas ? Tu geriau pilnai įsiskaityk ir tik po to sapaliok . Be to rašydamas visa tai turėjau omenyje , kad futbolas , krepšinis ir boksas yra overrated + kaip matau dalis čia esančių žmonių yra kaip maži vaikai , mėgsta susireikšmint ir sapaliot savo.


Dėl ko overrated? pagrysk savo nuomone. beto butu idomu išgirst kokia sporto šaka tau patinka? E-sport?
tokie visi stumimai slypi viename. Žmonės pradeda stumt ant tu dalyku ar veiklos kuri yra jiem neikandama(per sunki). Just saying ;)

Mėgstamiausios sporto šakos :
Fapping'as , Gaming'as , litrabolas , bėgimas.

Argumentai , dėl ko krepšinis yra overrated stuff :
Skaityk "requiemn" post'ą (jis pasakė tą ką ir aš manau.

Bendrai :
Krepšinis man yra įkandamas , bet dėl jo (žaisdamas jį) susilaužiau koją , tad nutariau jo nebežaist + būdamas sanatorijoje praplėčiau akiratį ir pastebėjau , kad krepšinis yra overrated stuff (vėlgi skaityk "requiemn" post'ą).


Tai vat iškur ta nepykanta krepšiniui. :) Žinok kai tau kas nors patinka tu nebematai trūkumu. pvz kai sako kad ten krepšinis visokios reiklamos ir pnš. aš tiesiog i tai nekreipiu dėmesio aš susitelkiu i tai kas man butent krepšinyje įdomu tai yra pats žaidimas :)

Ir suprantama kas kam patinka tas tą ir daro. tad nereikia to užsiėmimo heitinti tiesiog tau nepatinka tu ten ir nekiši nosies. EASY :)
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 19:55
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Piromanas parašė:
FeelingHigh parašė:
Ne , nes mūsų šalyje yra žioplų , miestuose gyvenančių kaimiečių , kurie labai mėgsta susireikšminti ir nežino kitokių sporto šakų kaip , kad krepšinis , futbolas ir boksas.


Tai palei tavo pasakyma jai tau patinka krepšinis ar futbolas tu kaimietis??? Tau turbut prie širdies kitoks sportas musiau klavkes daužimas...



Prie ko čia klaviatūros daužymas ? Tu geriau pilnai įsiskaityk ir tik po to sapaliok . Be to rašydamas visa tai turėjau omenyje , kad futbolas , krepšinis ir boksas yra overrated + kaip matau dalis čia esančių žmonių yra kaip maži vaikai , mėgsta susireikšmint ir sapaliot savo.


Dėl ko overrated? pagrysk savo nuomone. beto butu idomu išgirst kokia sporto šaka tau patinka? E-sport?
tokie visi stumimai slypi viename. Žmonės pradeda stumt ant tu dalyku ar veiklos kuri yra jiem neikandama(per sunki). Just saying ;)

Mėgstamiausios sporto šakos :
Fapping'as , Gaming'as , litrabolas , bėgimas.

Argumentai , dėl ko krepšinis yra overrated stuff :
Skaityk "requiemn" post'ą (jis pasakė tą ką ir aš manau.

Bendrai :
Krepšinis man yra įkandamas , bet dėl jo (žaisdamas jį) susilaužiau koją , tad nutariau jo nebežaist + būdamas sanatorijoje praplėčiau akiratį ir pastebėjau , kad krepšinis yra overrated stuff (vėlgi skaityk "requiemn" post'ą).


Tai vat iškur ta nepykanta krepšiniui. :) Žinok kai tau kas nors patinka tu nebematai trūkumu. pvz kai sako kad ten krepšinis visokios reiklamos ir pnš. aš tiesiog i tai nekreipiu dėmesio aš susitelkiu i tai kas man butent krepšinyje įdomu tai yra pats žaidimas :)

Ir suprantama kas kam patinka tas tą ir daro. tad nereikia to užsiėmimo heitinti tiesiog tau nepatinka tu ten ir nekiši nosies. EASY :)



Logika pas tave superinė...
Jeigu manau , kad tai yra overrated , tai dar nereiškia , kad aš jo nemėgstu.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
MusicDJ997
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 20:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 721
Įstojo: 10.02.12

Oj laukiu kašės čiampo :D Rugpjūčio 5d. draugiškos rungtynės su Belgija bus, tai būtinai nepraleisiu. Jau pasiilgau to jausmo viduje kai žaidžia gimta rinktinė, verda visokios aistros, keičiasi taktikos, iššauna vis kitas žaidėjas, spurtų akimirkos, lemiami metimai, sugrįžimai kai turi didelį taškų deficitą. Štai dėl ko myliu krepšinį labiausiai :)
 
Siųsti privačią žinutę
OvYYsas
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 23:05
Geimeris


Pranešimai: 345
Įstojo: 02.10.10

Kodėl jus ne į temą rašot? Čia kalba eina apie Europos vyrų krepšinio čempionatą, o ne apie sporto šakas. Šiaip tai labai laukiu. Tikiuosi medalius paimsim kaip nors :D
 
http://www.youtube.com/user/TheOvYYsas Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 23:30
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

tadaz997 parašė:
Jau pasiilgau to jausmo viduje kai žaidžia gimta rinktinė, verda visokios aistros, keičiasi taktikos, iššauna vis kitas žaidėjas, spurtų akimirkos, lemiami metimai, sugrįžimai kai turi didelį taškų deficitą. Štai dėl ko myliu krepšinį labiausiai :)


yeah sure didelios aistros ir dideli taktikos pasikeitimai

nenustepciau kad lietuviai specialiai prailaimejo finale pora kartu tam kad gautu apvalia pinigu sumele
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Osvaldon
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 23:44
Expertas


Pranešimai: 192
Įstojo: 28.06.13

Krepšinio nemėgstu, bet vis tiek palaikau Lietuvą, nors būtų gerai, jei atsirastų lietuvis, kuris garsintų lietuvą ne tik sporte ar televizijoje.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-08-2013 23:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Dowexx parašė:
Stratus parašė:
krepsininkas parašė:
zakaras parašė:
FULEEE DA BEST fule zymiai geresne

Krepsinis populiaresnis lietuvoje

Jeigu Lietuva nors puse sumos skirtu Lietuvos futbolui kiek skiria krepsiniui daug kas pakeistu nuomone. Ka jau ka bet stadionai tikrai modernesnius pastatytu. O dabar galima sakyti kad mokyklos stadionuose zaidzia jie. Net minimaliu FIFA reikalavimu neatitinka kad butu surengtas koks nors didesnis futbolo turnyras. O dabar apie krepsini. Man nei silta nei salta. Net nezinau kada jis vyks. Bet kadangi zais musu rinktine gal ir paziuresiu kokias rungtynes. O seip krepsinio neziuriu.


Matai, ką galiu pasakyti apie Lietuvių futbolą,kaip mano tėvukas sakė, tai ,kad nėr ką ten žiūrėti , kaip beždžionės kamuolį spardo . Fulbolo lygis Lietuvoje žemas, kai atsiras gerų žaidėjų ,tada manau atsiras ir stadionų ,kai jie neš pelną ,nes dabar jei pastatytų stadioną naudos nebūtu, jie stovėtu ir tiek, net per rungtynes tarp Izraelio ir Lietuvos stadiono neužpildytu net 10%

O is kokiu pinigu zaidejus pirkti? Nebent is kaimyniniu saliu jaunus talentus kurie yra pigus.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Kurio 2020 žaidimo laukiate labiausiai? Žaidimų diskusijos 4 16-03-2020 09:54
Europos futbolo čempionato apžvalga Kinas, TV, Video 1 16-06-2016 22:50
del krepsinio Sportas 4 11-03-2015 22:40
Kokių žaidimų šiais metais labiausiai laukiate? Žaidimų naujienos 14 16-01-2015 22:56
Laukiate ? Žaidimų diskusijos 29 09-10-2013 17:59
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download