MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
The Crew Lietuvių Bendruomenė!
TheImprezaWRX
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 21:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 986
Įstojo: 31.08.11

MrProToper parašė:
TheImprezaWRX parašė:
siaip ziauriai laukiu sito zaidimo bet 100+lt nenoriu isleist tj palauksiu kol bus crack :D:D:D


Kažin ar išdegs su crack...:/
kdl?
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
NoScope
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 21:50
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

TheImprezaWRX parašė:
MrProToper parašė:
TheImprezaWRX parašė:
siaip ziauriai laukiu sito zaidimo bet 100+lt nenoriu isleist tj palauksiu kol bus crack :D:D:D


Kažin ar išdegs su crack...:/
kdl?


Nes man rodos sitas grajus mp yra...
Nebent normaliai emuletoriu ten koki sutvarkys ar seip gerai nukrakins, tai gal galesi vs bots pasikapoti... Arba tiesiog vienas pasivazineti open worlde.....
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 21:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 21:56
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.


Jis nebutinai turi susimauti, cia ne EA, ubisoft dar gali nustebinti...
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

NoScope parašė:
Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.


Jis nebutinai turi susimauti, cia ne EA, ubisoft dar gali nustebinti...

Išties Ubisot gali nustebint, kai po WD galvoji kad blogiau nebus, atsiranda Unity.
EA bent nearodo pusės žaidimo per trailers ir nekiša savo žaidimų visur.
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:03
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

NoScope parašė:


Nes man rodos sitas grajus mp yra...
Nebent normaliai emuletoriu ten koki sutvarkys ar seip gerai nukrakins, tai gal galesi vs bots pasikapoti... Arba tiesiog vienas pasivazineti open worlde.....


Važinėt vienam nėra jokios prasmės (neįmanoma bus normaliai žaist) , o dėl , tai botų nemanau , kad išdegs , nes yra UPlay DRM.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:04
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.



Far Cry 4 užtat nesusimovė.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Machinery parašė:
NoScope parašė:
Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.


Jis nebutinai turi susimauti, cia ne EA, ubisoft dar gali nustebinti...

Išties Ubisot gali nustebint, kai po WD galvoji kad blogiau nebus, atsiranda Unity.
EA bent nearodo pusės žaidimo per trailers ir nekiša savo žaidimų visur.

Watch dogs buvo geras tiktai dėl išpustos marketing campaign visi nurašinėt pradėjo ir neatitiko expectations, o Unity irgi puikus žaidimas buvo ne kaip koks *cough assasin creed 3 cough* jei tik ne 30 fps lock ir coop reklamavimas kvailas.
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:09
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Unity yra griuvėsių krūva. Net minėt jo neverta.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
TheImprezaWRX
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:12
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 986
Įstojo: 31.08.11

NoScope parašė:
TheImprezaWRX parašė:
MrProToper parašė:
TheImprezaWRX parašė:
siaip ziauriai laukiu sito zaidimo bet 100+lt nenoriu isleist tj palauksiu kol bus crack :D:D:D


Kažin ar išdegs su crack...:/
kdl?


Nes man rodos sitas grajus mp yra...
Nebent normaliai emuletoriu ten koki sutvarkys ar seip gerai nukrakins, tai gal galesi vs bots pasikapoti... Arba tiesiog vienas pasivazineti open worlde.....
bet gi ten kai vykdai misijas ar lenktyniauji galima pasirinkt ar vienas vikdysi ar su kitais. Tai mano manymu turėtų su cracku viskas OK but. Bet šiaip man svarbiausia vazinejimas :D.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#51 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-11-2014 22:22
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

R0x0y parašė:
Machinery parašė:
NoScope parašė:
Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.


Jis nebutinai turi susimauti, cia ne EA, ubisoft dar gali nustebinti...

Išties Ubisot gali nustebint, kai po WD galvoji kad blogiau nebus, atsiranda Unity.
EA bent nearodo pusės žaidimo per trailers ir nekiša savo žaidimų visur.

Watch dogs buvo geras tiktai dėl išpustos marketing campaign visi nurašinėt pradėjo ir neatitiko expectations, o Unity irgi puikus žaidimas buvo ne kaip koks *cough assasin creed 3 cough* jei tik ne 30 fps lock ir coop reklamavimas kvailas.

Gal gali plačiau apie WD ir Unity gerumą?
Aš nežiūrėjau nei vieno iš jų videos.Tikėjaus mažai - gavau dar mažiau.
WD be siužeto daugiau neturi nieko.Miestas detaliai atkurtas ir atrodo gyvas, bet tik atrodo.Su pėščiaisiais nieko negalima daryt, tik "hack" ir skaityt vienodus tekstus.Tas pats galioja eismui, vienintelis smagus dalykas tai nulaužt šviesoforus ir pamatyt koks durnas žaidimo AI.

Hacking turėjo būt žaidimo unikalus gameplay aspektas, bet deja tai geriausiu atveju įmantri "use arba interact" funkcija per atstumą.
Visos misijos vienodos ir net kvailos.Pvz: misija kalėjime, mane uždaro į kalėjimą su telefonu ir lazda.O taip tai visos misijos tai tik nuvažiuot ir nulaužt ir užmušt priešus arba pabėgt.

Žaidime free roam kaip ir nėra, nes nėra prasmės tam.Visa veikla be siužeto misijų yra activities kurios greit nusibosta, nes vienodos.
Mašinų valdymas, fizika ir žala yra blogiausia ir blogiausių.




Unity - tas pats AC nuo AC 2 laikų.
Siužetas vėl gana normalus.Na dar misijų įvairovė didesnė ir kaip visada puikiai sukurtas pasaulis.
Gameplay kaip visada toks pat, pjaut visus be pasigailėjimo.Tik dabar nauja taktika atsirado - smoke bombs.Jei nubą įspraudė į kampą, bam bomba ir jis jau pabėgęs.Stealth nerasta.
Parkour veikia ant generic pastatų puikiai, bet sudėtingesnė namo architektųra ir žudikas pradeda strigt.
Redagavo Vartin Chakra 30-11-2014 22:23
 
Siųsti privačią žinutę
ZoleN
#52 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 14:28
Skillas


Pranešimai: 98
Įstojo: 26.02.11

Ką kalbėt dėl cracintu tai ilga laiką tikrai jų nebus, o jei ir atsiras tai su itin itin daug bugu ir limitų, naujų tipų MMO labai sunkiai rasi nucracintus su privačiais servais (kalbu tik apie geresnius MMO).

O ką va minėjo virš manęs esantis postas. Tai tiesiog paskaityk ką pats parašei.
Tiesiog perfrazuosiu:
Cod nuo pirmo iki advanced - toks pats, tik grafika ir istorija pasikeitę ir bsk gamepla. Tas pats galvioja ir BF, tas pats GTA, tas pats Sims, tas pats Elder Scrolls, tas pats WoW, ką kalbeti apie FIFA ar NBA, tas pats bet koks kitas žaidimas koks tik turi gerą vardą. Pagal tavo teoriją arba tiesiog tu nemėgsti žaidimu arba tu uzsisedias ant Ubisoft dėl to, kad bandai pritapti prie kitu hateriu.

Visi žaidimai turi ir savo pliusu ir minusu. Visi tobulėja po bsk, grafika, gameplay, istorija kaip kada, dar kokia papildoma veikla, bet tu nori, kad atsirastu kazkas panasaus i Star Citizen ar naujas Elder Scrolls Skyrim (bet ir tai jauciu sakytai, tas pats per tapti ir Skyrime)
Redagavo ZoleN 01-12-2014 14:36
 
Siųsti privačią žinutę
ZoleN
#53 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 14:35
Skillas


Pranešimai: 98
Įstojo: 26.02.11

R0x0y parašė:
Machinery parašė:
NoScope parašė:
Machinery parašė:
Watch Dogs susimovė.
AC Unity susimovė.
The Crew galima nuspėt likimą.


Jis nebutinai turi susimauti, cia ne EA, ubisoft dar gali nustebinti...

Išties Ubisot gali nustebint, kai po WD galvoji kad blogiau nebus, atsiranda Unity.
EA bent nearodo pusės žaidimo per trailers ir nekiša savo žaidimų visur.

Watch dogs buvo geras tiktai dėl išpustos marketing campaign visi nurašinėt pradėjo ir neatitiko expectations, o Unity irgi puikus žaidimas buvo ne kaip koks *cough assasin creed 3 cough* jei tik ne 30 fps lock ir coop reklamavimas kvailas.


Tikrai sutinku su tavim, tiesiog yra hateriu visados ir bus, jei padare klaida, viskas, nurasytas visam laikui, kad ir koks tai projektas butu.

Čia kitiems sita skirciau: jei nepatinka zaidimas nu ir gerai, pasakei savo nuomone, gerbsim ja, aptarsim, bet yra tokiu kurie bando tiesiog irodineti, priversti kitus ta pati daryti, kad kazkoks zaidimas sudo kruva ir per gerklia tiesiog lenda. Man tarkim niekados nepatiko NBA ar FIFA, zaidimai tikrai geri, bet ne man, tas pats ir MMORPG, yra daug geru, bet ne mano stiliaus ir gerbiu kitu nuomones, bet cia tiesiog bando irodineti kad as cia teisus.. Na kam tas.. elgites pagarbiai, nebukit vadinami "lietuviai" del kuriu prasta varda turim
Redagavo ZoleN 01-12-2014 14:35
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#54 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 15:52
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

ZoleN parašė:
Ką kalbėt dėl cracintu tai ilga laiką tikrai jų nebus, o jei ir atsiras tai su itin itin daug bugu ir limitų, naujų tipų MMO labai sunkiai rasi nucracintus su privačiais servais (kalbu tik apie geresnius MMO).

O ką va minėjo virš manęs esantis postas. Tai tiesiog paskaityk ką pats parašei.
Tiesiog perfrazuosiu:
Cod nuo pirmo iki advanced - toks pats, tik grafika ir istorija pasikeitę ir bsk gamepla. Tas pats galvioja ir BF, tas pats GTA, tas pats Sims, tas pats Elder Scrolls, tas pats WoW, ką kalbeti apie FIFA ar NBA, tas pats bet koks kitas žaidimas koks tik turi gerą vardą. Pagal tavo teoriją arba tiesiog tu nemėgsti žaidimu arba tu uzsisedias ant Ubisoft dėl to, kad bandai pritapti prie kitu hateriu.

Visi žaidimai turi ir savo pliusu ir minusu. Visi tobulėja po bsk, grafika, gameplay, istorija kaip kada, dar kokia papildoma veikla, bet tu nori, kad atsirastu kazkas panasaus i Star Citizen ar naujas Elder Scrolls Skyrim (bet ir tai jauciu sakytai, tas pats per tapti ir Skyrime)


Dėl šito nesutinku. Machinery teisingai pateikė kritiką. Ubi yra Ubi. Anksčiau jų žaidimai buvo geri ir jiems rūpėjo klientai , bet dabar jau jie visai nusivažiavo su savo žaidimais ir galima sakyt , kad jiems neberūpi klientai (svarbu dundukai perka neužbaigtus žaidimus). Vienintelis , kuris nesusimovė iš šiemet išėjusių žaidimų buvo FC4. Nepaisant to , kad kasmet kepa AC kaip kokius kalafdučius , tai dabar dar nemoka ir optimizuot žaidimų - AC:Unity puikus pavyzdys (pvz.dėl daugelio bugų kaltina AMD ir jų vaizdo plokštes , nors Nvidia ne ką geriau ir netgi dar dažniau pasiš*ka su kokybe) ir vien dėl šito jie tapo dar blogesni , nei EA (kurie su savo perdėtu bandymu iš š*do grūdą perspaust kiek galima greičiau (man jau pakako pamatyt daugelio taip giriamą NFS Carbon)).
WoW'o , GTA ir TES nekiščiau į šitą operą , nes Blizzzard'as , R* ir Bethesda dar moka kurt žaidimus ir bando kaip galima geriau rūpintis klientais.
Blizzzard'as - išnaudoja ir tobulina kaip gali geriau Warcraft/Diablo engine. Bethesda irgi geri, nes jie irgi moka kurt žaidimus ir nestokoja idėjų , bet jų engine'ai nėra stabilūs (dėl ko daug bugų) ir turi seksualinį potraukį kaliniams , nepaisant to , jie palieka atvirą koduotę ir leidžia pasireikšt modų kūrėjams ir žaidėjams , kurie pataiso daugelius bugų , kurdami modifikacijas , o R*... yra R* jų kūryba arba labai gera , arba smarkiai nuvilianti.
Redagavo FeelingHigh 01-12-2014 16:07
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
ZoleN
#55 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 16:50
Skillas


Pranešimai: 98
Įstojo: 26.02.11

Na man jo panaši kalba buvo i tai ką aš aprasiau, atrodė lyg visi žaidimai skirtingi, kitoki, tik ką ubisoft sukuria tai jau *, todel tokias snekas paleidau apie Rockstar ar Bethesta žaidimus. Tiesiog kas man nepatiko tas, kad apie The Crew atsiliepe taip lyg jau butu zluges, cituoju "likimas aiskus". Eilinis lietuvio pesimizmas, tad prasau tik jo nekisti kitiems.

Na o kalbat apie tai kad prikiso kalte Ubi Nvidia ar AMD, cia pries pora dienu jie atsiprase kaip girdejot visu zaideju su katastrofisku startu, tad parode dabar, kad kaltę prisiemė. Pats žaidžiau tiek WD ir AC Unity, nepatyriau jokiu problemu (ir ne, as neaukstinu žaidimu).
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#56 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 18:35
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

ZoleN parašė:
O ką va minėjo virš manęs esantis postas. Tai tiesiog paskaityk ką pats parašei.
Tiesiog perfrazuosiu:
Cod nuo pirmo iki advanced - toks pats, tik grafika ir istorija pasikeitę ir bsk gamepla. Tas pats galvioja ir BF, tas pats GTA, tas pats Sims, tas pats Elder Scrolls, tas pats WoW, ką kalbeti apie FIFA ar NBA, tas pats bet koks kitas žaidimas koks tik turi gerą vardą. Pagal tavo teoriją arba tiesiog tu nemėgsti žaidimu arba tu uzsisedias ant Ubisoft dėl to, kad bandai pritapti prie kitu hateriu.

Visi žaidimai turi ir savo pliusu ir minusu. Visi tobulėja po bsk, grafika, gameplay, istorija kaip kada, dar kokia papildoma veikla, bet tu nori, kad atsirastu kazkas panasaus i Star Citizen ar naujas Elder Scrolls Skyrim (bet ir tai jauciu sakytai, tas pats per tapti ir Skyrime)

Ne visiems žaidimams reikia didelių permainų, ypač jei jie nuo pradžios gerai padaryti.Kad CoD vėžlio greičiu tobulėja, glaima pateisint kad tai mp žaidimas.
Ubisoft žaidimai yra sp, tad tobulėjimas būtinas, ypač kai žaidimai degraduoti pagal gameplay vaikams.
Neigiama nuomonė su argumentais nėra hate.Nesu užsisėdęs ant Ubisoft ar kitos kompanijos.
Aš nesitikiu, kad AC žaidimas naujas būtų visapusiškai perdirbtas žaidimas, bet kad būtų toks patobulėjimas koks buvo kai išėjo AC II.



ZoleN parašė:
Tikrai sutinku su tavim, tiesiog yra hateriu visados ir bus, jei padare klaida, viskas, nurasytas visam laikui, kad ir koks tai projektas butu.

Čia kitiems sita skirciau: jei nepatinka zaidimas nu ir gerai, pasakei savo nuomone, gerbsim ja, aptarsim, bet yra tokiu kurie bando tiesiog irodineti, priversti kitus ta pati daryti, kad kazkoks zaidimas sudo kruva ir per gerklia tiesiog lenda. Man tarkim niekados nepatiko NBA ar FIFA, zaidimai tikrai geri, bet ne man, tas pats ir MMORPG, yra daug geru, bet ne mano stiliaus ir gerbiu kitu nuomones, bet cia tiesiog bando irodineti kad as cia teisus.. Na kam tas.. elgites pagarbiai, nebukit vadinami "lietuviai" del kuriu prasta varda turim

Aš ir nekritikuoju žaidimų kurių nežaidžiu.Nematau kur tu matai, kad bandyčiau per prievarta kažkam kišt savo nuomonę.


Gerai dėl The Crew pripažystu, per anksti pasakiau.







O dabar toks pastebėjimas: visą laiką kai paprašau ko nors, kad argumentuotai man pasakytų kodėl koks nors žaidimas yra geras ir aš klystu dėl jo, aš atsakymo nesulaukiu.Viskas ką gaunu tai mano post kritika, kad aš hater'is ir pnš.

Tai padiskutuokim, kuo Watch Dogs ir Unity yra geri žaidimai.Laukiu argumentų.
Redagavo Vartin Chakra 01-12-2014 18:38
 
Siųsti privačią žinutę
ZoleN
#57 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 19:49
Skillas


Pranešimai: 98
Įstojo: 26.02.11

Na, dėl progreso tai sutinku su tavim SP zaidimuose, kaip ir minejai AC 2 savo metu. Bet pagalvojus, kartais sunku kažka isspausti jau daugiau is tos francizes, o jei ir turi ka isspausti, tai to nedaro ir tiap aisku kodel, visi sita puikiai suprantam, jei visus gerus dalykus sudes i viena, netures ka deti kitame, o kas siuo metu yra svarbiausia tai saibas kalti, sita ir tu, ir kiti puikiai matyt supranta :).

Bet jei tiksliau savo nuomone pareiskus apie AC ir WH, tai pirma apie AC. Man nauja parkour sistema, pakeista siektiek fighting sistema (as3 ir as4 jautesi kad ta pati bent jau man), daugiau galimybiu parkour mape (daugiau praejimu ivairesniu, idomesniu, greitesniu), grafika tikrai ispudinga, na dar ta pati pridursiu, kad mapas ispudingas, character isvaizdos sioks toks keitimas, co op sistema, na ir traukia dar del naujo siuzeto, smalsumas ka sykart naujo pasakys apie Abstergo kompanija.

Na o apie WH, tikrai gerai ideja su hackinimu, kazkas naujesnio, bet galbut tikrai galejo bsk padaryti ji geresni, kazkuo naudingesni, bet siaip pats zaidimo gamepplay tai geras, isskyrus masinu fiziką, mapas ir jo aplinka atkurta ispudingai, istorija nekabinanti bent jau asmeniskai. Na kaip tokiam zaidimui tai buvo galima kur tobuleti, bet kaip ir minejau pries tai, jie matyt turejo ir daugiua ideju, patobulinimu, bet jau po jo isleidimo minejo, kad tikrai laukit antros dalies, tad dali ideju perkels i kita dali, kas aisku nuvile, kad neidejo i pirma.

Oh by the way! The Crew oficialiai startavo! https://www.youtu...e=youtu.be
Redagavo ZoleN 01-12-2014 19:51
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#58 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-12-2014 20:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

O tau WD gameplay netrūko laisvės?Story misijos ir activities tik gana blankoka.
 
Siųsti privačią žinutę
ZoleN
#59 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-12-2014 16:00
Skillas


Pranešimai: 98
Įstojo: 26.02.11

Machinery parašė:
O tau WD gameplay netrūko laisvės?Story misijos ir activities tik gana blankoka.


Man asmeniskai ne, nes mane labiausia trauke ten tiktais pagr siuzetas, bet jei taip zvelngiant is sono, tai truko :)

Bump :)
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimai lietuvių kalba Apie viską 1 15-05-2019 16:30
Steam Survival Lietuviu bendruomene Žaidimų diskusijos 1 20-12-2016 03:07
Auganti bendruomenė Kinas, TV, Video 1 19-11-2016 21:49
Pasiulykit MMORPG zaidimu su didele lietuviu bendruomene Žaidimų diskusijos 7 25-08-2016 07:57
Lietuvių paplitimas MMORPG žanre Žaidimų pagalba 7 10-08-2016 07:10
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download