MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 4

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Lucid dreaming[Samoningi sapnai]
DeQuR
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 13:53
Geimeris


Pranešimai: 367
Įstojo: 03.09.11

Sveiki gal kaikurie ir zinot o kaikurie turbut ne nes pats pries pora dienu tik suzinojau apie si dalika.
Taj trumpai drutai galim ismokt sapna islikt samoningu ir valdyt ta sapna taj daryt ka norit pradedant nuo skraidimo iki velnias zino ko.As pats dar to nepatyriau su tehnikom kurias galima ismokt bet paciam yra teke netyciom suprast kad sapnuoji ir trumpa laika pasidziaugt tuo kol galiausiai panyksti i sapna.Ispradziu gali atrodit kvailai ir panasiai bet kuo labiau tuo pasidomesit tuo labiau jus tai itrauks.
Tad viska kanorit suzinot apie taj galite rasti sitam puslapi http://lucid.lt/f...
Jai norit istot i skype grupe kur apie tai diskutuojame skype : miktux18 pridesiu.
tarp to puslapio galite rasti tehnikas kitu zmoniu pasakojimus,pasiklausti patarimo ir vienu zodziu ateikit ir patis pamatysit.
Aciu uz demesi (handshake)

http://www.dreamv...- cia angliskas puslapis, jai anglu kertat bent kiek tai ten aktivumas zimiai didesnis.
Redagavo DeQuR 21-04-2016 18:51
 
Siųsti privačią žinutę
Multi Dogis
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 13:55
Pažengęs


Pranešimai: 10
Įstojo: 19.03.16

Aš sapnavau kaip esu stovykloj ir lygtais pusbroliui pasakiau, kad aš sapnuoju per patį sapną...
 
Siųsti privačią žinutę
DeQuR
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 14:01
Geimeris


Pranešimai: 367
Įstojo: 03.09.11

taj va jaigu islavini save prisimint sapne kad sapnuoji taj darydabas realbes testus tokius kaip paziuret kiek pirstu turi ar uzsikimst nosi ir kviepuot per ja jaigu sapne taip padarysi pamatysi kad kazkokios pievos vyksta per uzkimsta nosi kviepuojas arba pirstu daugiau negu reikia ir taip suprates kad sapnuoji gali po biski ismokt kontruoliuot sapna, kiek skaiciau zmones raso kad net po 20 minuciu pavyksta samoningai sapnuot ir kartais buna ziauriai realistikai viskas kaip tikrovei jaucias kartais buna kad biski pablukes toks sapnas ir prisimneri rite tik nuotrupas. nu ci sakau ziauriai idomus dalikas kuri atradau taj dabar pats duomiuos ir duomiuos :D
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 14:12
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Man kartais kartais išeina tai daryt po 30min. ar 1h lengvai , bet mažai ką pamenu po to arba visai nieko nebūna. Yra ir kita medalio pusė - aš kai užmiegu kartais (labai retais atvejais , dažniausiai tada kai būna pervargimai) galiu girdėt kas dedasi aplink , bet vistiek kietai miegoti , nors nesu vienas tų ,kurie ilgai snaudžia.
Redagavo Wololo 24-03-2016 14:30
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
Twii
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 15:33
Geimeris


Pranešimai: 211
Įstojo: 26.08.14

Vos ne kiekviena naktį vos ne sapnuodavau taip tik nustojau taip dažnai nes užpi*o tas momentas kai atsikeli pora kartų vos infarkto atrodo negavau velnio snukį prieš save matydamas tai :) o šiaip smagiai tik astral'o dar neesu sapnavęs :/
 
Siųsti privačią žinutę
novix
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 15:42
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1261
Įstojo: 09.04.11

Vaikystėje dažnai taip sapnuodavau. Kaip tik prieš porą dienų pradėjau rašyti sapnų dienoraštį, kai prisimenu, įsižnybu ir kitaip pasitikrinu ar esu atsibudęs. Kiek pamenu, velniškas kaifas tie sąmoningi sapnai. Noriu dar :D
 
www.facebook.com/RhythmOfYourLife Siųsti privačią žinutę
novix
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 15:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1261
Įstojo: 09.04.11

Wololo parašė:
Man kartais kartais išeina tai daryt po 30min. ar 1h lengvai , bet mažai ką pamenu po to arba visai nieko nebūna. Yra ir kita medalio pusė - aš kai užmiegu kartais (labai retais atvejais , dažniausiai tada kai būna pervargimai) galiu girdėt kas dedasi aplink , bet vistiek kietai miegoti , nors nesu vienas tų ,kurie ilgai snaudžia.


Tai gal tais retais atvejais amfetaminą prieš miega vartoji? :D
 
www.facebook.com/RhythmOfYourLife Siųsti privačią žinutę
Wololo
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 17:32
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

novix parašė:
Wololo parašė:
Man kartais kartais išeina tai daryt po 30min. ar 1h lengvai , bet mažai ką pamenu po to arba visai nieko nebūna. Yra ir kita medalio pusė - aš kai užmiegu kartais (labai retais atvejais , dažniausiai tada kai būna pervargimai) galiu girdėt kas dedasi aplink , bet vistiek kietai miegoti , nors nesu vienas tų ,kurie ilgai snaudžia.


Tai gal tais retais atvejais amfetaminą prieš miega vartoji? :D

Baik tu juokus. Bjaurus dalykas tie svaigalai. Nuo spydo visi sėdi apsimyžę arba be erekcijos (kas reiškia pablogėjusią kraujotaką ir raumenų nelaikymą) ir dar su amžina nuotaikų kaita prie ko prisideda miego sutrikimai.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
novix
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 18:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1261
Įstojo: 09.04.11

Wololo parašė:
novix parašė:
Wololo parašė:
Man kartais kartais išeina tai daryt po 30min. ar 1h lengvai , bet mažai ką pamenu po to arba visai nieko nebūna. Yra ir kita medalio pusė - aš kai užmiegu kartais (labai retais atvejais , dažniausiai tada kai būna pervargimai) galiu girdėt kas dedasi aplink , bet vistiek kietai miegoti , nors nesu vienas tų ,kurie ilgai snaudžia.


Tai gal tais retais atvejais amfetaminą prieš miega vartoji? :D

Baik tu juokus. Bjaurus dalykas tie svaigalai. Nuo spydo visi sėdi apsimyžę arba be erekcijos (kas reiškia pablogėjusią kraujotaką ir raumenų nelaikymą) ir dar su amžina nuotaikų kaita prie ko prisideda miego sutrikimai.


Na ne be reikalo gaidžiu vadina. O MDMA turėtų visi vieną kartą gyvenime išmėginti :D. Su sveika gyvensena laisvai galima išvengti ilgalaikio neigiamo poveikio.
 
www.facebook.com/RhythmOfYourLife Siųsti privačią žinutę
Vytenis
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 20:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 310
Įstojo: 04.12.08

sitas dalykas gerai man zinomas ,rasydavausi savo sapnus i knygute , pasitaikydavo dazniausiai vasara kai pavarges gryzdavau is lauko .. kartais pasitaiko kai velai miegot einu .. pirma karta mane labai isgazdino , sapnavau kad sedziu klaseja ir ziuriu kaip laikas nejuda is vietos , tada ir supratau kad kas kas ne taip tai kaskodel pirma karta pagalvojau apie blogiausius dalykus kokie tik gali nutikti ir taip ir buvo ... po to karto man taip daznai nutikdavo tiesiog tekdavo susirasti sapne kas ka kas nedarytu logikos ..
 
Siųsti privačią žinutę
DeQuR
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 22:16
Geimeris


Pranešimai: 367
Įstojo: 03.09.11

taj va dabar visi prikelkim ta foruma ir meginkim lucid dreaminti!
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 22:28
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

Ir koks visa to tikslas kas gali parasyt :D?
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 22:28
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Neretai man taip buna, dazniausiai kai sapne mc esu as, tada darau tokius ne random sprendimus, bet reliai pagal save, pats kaip ir sprendziu visa eiga, buna po kiek laiko tarsi pajuntu tai ir tada lyg ir ataibundu bet sapnas nenutruksta, tik lyg ir sustoja o tada jau atsibudes vaizduotes pagalba bandau testi iki to momento kai suprantu jog jau gavno ir nebesapnuoju ir kazkomia xujne prasideda toj istorijoj kuria bandau testi
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 22:47
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

buvo momentas kai bandziau priversti save sapnuoti lucid dreams
bet viskas baigtavos tiesiog paraliziaus sapnu kas yra labai nemalonu kai sapnuoji koki nors baisu sapna ir negali net pajudieti
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Wololo
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 22:56
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Wololo parašė:
Man kartais kartais išeina tai daryt po 30min. ar 1h lengvai , bet mažai ką pamenu po to arba visai nieko nebūna. Yra ir kita medalio pusė - aš kai užmiegu kartais (labai retais atvejais , dažniausiai tada kai būna pervargimai) galiu girdėt kas dedasi aplink , bet vistiek kietai miegoti , nors nesu vienas tų ,kurie ilgai snaudžia.


Kita vertus , galbūt dažnai patiriu miego paralyžių.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
DeQuR
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-03-2016 23:30
Geimeris


Pranešimai: 367
Įstojo: 03.09.11

ponasvelnes parašė:
buvo momentas kai bandziau priversti save sapnuoti lucid dreams
bet viskas baigtavos tiesiog paraliziaus sapnu kas yra labai nemalonu kai sapnuoji koki nors baisu sapna ir negali net pajudieti

tiesiog isileisk taj ir nekreipk i taj demesio po to paralyziaus prasideda samoningas sapnas kiek zinau paralyzius taj gerai jai man pavyks bent ji gaut as jau busiu patenkintas :D

ReklamuojuLaikiux parašė:
Ir koks visa to tikslas kas gali parasyt :D?


Tikslas gali but betkoks gali patirt orgazma :D gali padeti del dekim kurybos ir nu krc nezinau kaip paaiskint bet taj tau nebutu idomu kad jausmas kaip relybei bet gali daryt ka nori skraidyt atsirast kur nori nu vienu zodziu freedom
Redagavo DeQuR 24-03-2016 23:32
 
Siųsti privačią žinutę
Sencor
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 25-03-2016 09:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 426
Įstojo: 05.06.14

Kazkada prisiziurejau siaubo filmu (apie 12 metu lil stupid me) ir pradejau lucid dream BET poto prasidejo sleep pralysis ir krc prisiziurejas filmu negaliu judet vos kvepuot eina ir girdziu visokius balsus ir kaip koks dramblys ant nugaros nice
 
http://steamcommunity.com/id/themrsencor Siųsti privačią žinutę
DeQuR
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 25-03-2016 11:33
Geimeris


Pranešimai: 367
Įstojo: 03.09.11

Vat va siandien pirma karta ir patiriau ss dirbtinai. Naudojau wild/mild/savitaiga ir nezinau kuri is ju suveikia bet man atrodo kad visos prisidejo prie to 3 kartas nemelavo 3diena taj padariau bet truko trumpai bet buvo idomu. nespejau beveik nieko istirinet bet teko pajaust ta keista jausma kai bandai paziuret sau i pilva arba i rankas :D kai pazejau sau i bamba maciau kad vidui joje taip sviese stipriai sviesa :D
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-03-2016 01:07
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

DeQuR parašė:

ReklamuojuLaikiux parašė:
Ir koks visa to tikslas kas gali parasyt :D?


Tikslas gali but betkoks gali patirt orgazma :D gali padeti del dekim kurybos ir nu krc nezinau kaip paaiskint bet taj tau nebutu idomu kad jausmas kaip relybei bet gali daryt ka nori skraidyt atsirast kur nori nu vienu zodziu freedom

ai viskas aisku tai tu paieskok nario tokio Skorp jis sugeba nemiegodamas samoningai svajot ir sapnuot paskui dar ir aprasyt moka kaip jis su ferari vazineja ir pns xD ten man atrodo pro lygis jis pasiekes
Redagavo ReklamuojuLaikiux 26-03-2016 01:09
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-03-2016 09:03
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Nuzude :D
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download