MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 3

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Pirma mašina
Yugi
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 17:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

BaconStrip parašė:
Ir aštuntą dieną, atėjo Bacon'as su savo išmintim. Yeah yeah I know.. Mes visi norim bemsų. Mes daugelis esam klevai, esam savim įsitikinę, kad mūsų vairavimo sugebėjimai yra tobuli ir "shut up mom I do what I want", bet iš tikro reikėtų kažko .. em.. daar pigesnio pasieškot.. Ir aš kalbu labai rimtai.. Kaip jau vienas sakė - klevas + bemsas = didelis draudimas. Mano draugas turėjo 98 metų benzininę kregždę, ir už jos draudimą mokėjo 300e 1.8is apie 90kw jei neklystu, ir klevas. Meh, kam mokėt tokius pinigus, ir šeip, rizikuot, jei gali trint tuos savo vairavimo įgūdžius su kiek paprastesne mašina? Nenuvertinu tavo vairavimo, bet patikėk.. Aš žinau ką sakau.. Geriau sėsk į kokį guolį pradžiai ir viskas. Mano paties svajonė yra bemsas. Ne bet kas, o ta pati kregždė.. (Vieną dieną nusipirksiu ją damnit!) Mano pirma mašina buvo 2004 Opel Vectra C. Ilgai taupiau, ilgai ieškojau, ir vieną dieną nusipirkau. Sesers vyras kaip nujausdamas sakė, pirk paprastą. Nereikia tau mandros. Ir tada kilo tas "shut up mom .." reikalas. Nusipirkau, sėkmingai pavažinėjau 2 savaites ir.. papuoliau į avariją. Mano pusęs metų darbo neliko per keletą sekundžių, o ir atgarsiai avarijos baigėsi visai nesenai. Dabar važinėju su Seat Leon'u, ir mane kol kas visa tai tenkina. Šią vasarą jau reikės keistis teises, ir jeigu viskas gerai, manau keisiu mašiną. Ką noriu pasakyt? Tiesiog rinkis kokį kitą variantą. Apie galu varomą mašiną dabar negalvok. Niekam atsargumas nepakenkė.. Kas ten žino, gal ta tavo išsvajota kregždė bus tavo kryžius, kaip man buvo mano Vectra.

O tai kieno kaltė buvo,kad į avariją papuolei tavo ar kito vairuotojo?
 
Siųsti privačią žinutę
MiKKi
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 17:48
Expertas


Pranešimai: 194
Įstojo: 28.11.12

BaconStrip parašė:
Ir aštuntą dieną, atėjo Bacon'as su savo išmintim. Yeah yeah I know.. Mes visi norim bemsų. Mes daugelis esam klevai, esam savim įsitikinę, kad mūsų vairavimo sugebėjimai yra tobuli ir "shut up mom I do what I want", bet iš tikro reikėtų kažko .. em.. daar pigesnio pasieškot.. Ir aš kalbu labai rimtai.. Kaip jau vienas sakė - klevas + bemsas = didelis draudimas. Mano draugas turėjo 98 metų benzininę kregždę, ir už jos draudimą mokėjo 300e 1.8is apie 90kw jei neklystu, ir klevas. Meh, kam mokėt tokius pinigus, ir šeip, rizikuot, jei gali trint tuos savo vairavimo įgūdžius su kiek paprastesne mašina? Nenuvertinu tavo vairavimo, bet patikėk.. Aš žinau ką sakau.. Geriau sėsk į kokį guolį pradžiai ir viskas. Mano paties svajonė yra bemsas. Ne bet kas, o ta pati kregždė.. (Vieną dieną nusipirksiu ją damnit!) Mano pirma mašina buvo 2004 Opel Vectra C. Ilgai taupiau, ilgai ieškojau, ir vieną dieną nusipirkau. Sesers vyras kaip nujausdamas sakė, pirk paprastą. Nereikia tau mandros. Ir tada kilo tas "shut up mom .." reikalas. Nusipirkau, sėkmingai pavažinėjau 2 savaites ir.. papuoliau į avariją. Mano pusęs metų darbo neliko per keletą sekundžių, o ir atgarsiai avarijos baigėsi visai nesenai. Dabar važinėju su Seat Leon'u, ir mane kol kas visa tai tenkina. Šią vasarą jau reikės keistis teises, ir jeigu viskas gerai, manau keisiu mašiną. Ką noriu pasakyt? Tiesiog rinkis kokį kitą variantą. Apie galu varomą mašiną dabar negalvok. Niekam atsargumas nepakenkė.. Kas ten žino, gal ta tavo išsvajota kregždė bus tavo kryžius, kaip man buvo mano Vectra.

Svajone tai tikrai ne kregžde tesiog kaip senesnį modelį geriausia manau e36 imt ne kokį kitą o svajonė tai 7tukas :D žiūrėjau ir į kažką silpnesnio vienintelis dar variantas passatas b5 1,9 77kw dyzeliukas kaip sakant ten golfai man anie visi nepatink nebent jau perki tiktais 6 audines irgi a4 išvaizda baido tiesiogiai nesinori sėst į mašiną kuri vapše nepatink vieninteliai variantai audi a6 passatas ir e36 daugiau nieka tikrai negalvoju
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#23 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 17:51
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Yugi - mano. Dėja.
MiKKi - apskritai, dabar kai žinoma, kad daugelis kregždžių dabar suka ratus ant ledo, tai savaime aišku, kokios būklės jos yra. Ne tik kad supuvę, bet i negyvos ir nusmaugtos. Nežinai kokią nusipirksi. Nors su visom taip. Užmesk akį į Leonus. Labai gera guolių ar passatų alternatyva. Oh yeah, jeigu kalbi apie Audi A6 C5 tada irgi geriau kratykis jos. Sunki karvė, daug ryja kuro, ir šeip problematiška. Taip pat, 2.5 variklis yra ne kažin koks kiek žinau. Aliuminis beje, kas reškia, dažną apsilankymą servisuose. Ir nepigų aišku. Žiūrėjau ir aš į ją, bet atkalbėjo mane. :D
Redagavo BaconStrip 08-01-2017 17:54
 
Siųsti privačią žinutę
MiKKi
#24 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 17:55
Expertas


Pranešimai: 194
Įstojo: 28.11.12

BaconStrip parašė:
Yugi - mano. Dėja.
MiKKi - apskritai, dabar kai žinoma, kad daugelis kregždžių dabar suka ratus ant ledo, tai savaime aišku, kokios būklės jos yra. Ne tik kad supuvę, bet i negyvos ir nusmaugtos. Nežinai kokią nusipirksi. Nors su visom taip. Užmesk akį į Leonus. Labai gera guolių ar passatų alternatyva.

Gal to bmw ir neapsimoka pirkt tiesiog o apie passatus ką papasakosit? Kiek žinau FL tikrai neapsimoka pirkt nes variklį sakė kad užsipisimas o 5 paprastas minkštai važiuojasi vietas mašinoj pakankamai, o ką taip kažką daugiau žinot ar tvarkyt daug reik ar ne?
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#25 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 17:57
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

MiKKi parašė:
BaconStrip parašė:
Yugi - mano. Dėja.
MiKKi - apskritai, dabar kai žinoma, kad daugelis kregždžių dabar suka ratus ant ledo, tai savaime aišku, kokios būklės jos yra. Ne tik kad supuvę, bet i negyvos ir nusmaugtos. Nežinai kokią nusipirksi. Nors su visom taip. Užmesk akį į Leonus. Labai gera guolių ar passatų alternatyva.

Gal to bmw ir neapsimoka pirkt tiesiog o apie passatus ką papasakosit? Kiek žinau FL tikrai neapsimoka pirkt nes variklį sakė kad užsipisimas o 5 paprastas minkštai važiuojasi vietas mašinoj pakankamai, o ką taip kažką daugiau žinot ar tvarkyt daug reik ar ne?

Kantrios mašinos, paprasta ir pigi važiuoklė. Rasi platų dalių pasirinkimą, ir tai reiškią mažas detalių kainas. Važiuoja maloniai, minkšta kaip ir minėjai. Variantas. Dar gali į Opel Astra G pasidairyt jeigu nori.
 
Siųsti privačią žinutę
Rukalius
#26 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 19:11
Geimeris


Pranešimai: 251
Įstojo: 20.09.14

jus siulykit jam ko praso ka raso, cia jau jam paciam sprest ar dailiai vazinet ar i stoteles vazinet. jei susipras nepirks.
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#27 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 19:16
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

Kodėl gi nenusipirkus pirmo automobilio, kuris būtų tikrai patvarus, pigus, gerai atrodantis, galios netrūktų? Kalbu apie Audi 100. iki 1 tūkstančio galima rasti gerų variantų, iki 1.5 - dar geriau. Vienas geriausių Audi 100 variantų būtų ko gero C4, nuo '93 metų. Neužmušamas automobilis, kurį nesupuvusį dar tikrai įmanoma rasti.
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
Wololo
#28 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 19:27
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Tai pochui, tegu ima E46 ir traiško sau žmones, vėliau įsimes turbą, tai išvis vapšie skraidys. Padarysim čia konkursą tai dar ir sušelpsim centukais ant grabo.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
zabin3
#29 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 19:33
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 27
Įstojo: 05.04.10

Dauguma mašinos gėdimų priklauso nuo vairuotojo vairavimo ir prižiurėjimo. Pats važinėju su Audi a6 c5 2,5 jau 3 metai ir negaliu skūstis. Važiuoklė nėra problema nors ir aliuminis ,nes per tiek laiko reikėjo pakeisti 1 granata ir trauke. Variklis kaip čia daug šneka jog * taip nėra nebent perki uz 1k ir galvoji ,kad zjbs bus. Svarbiausia yra laiku viska keisti ir prižiurėti. Jei nori pigaus ir patvaraus varianto imk passat, seat, audi 1,9 ,nes jų remontas yra pigus. Taipat jei nori patvaresnio, galingėsnio ir lb ekonomiško varianto tai rinkis audi 100 c4,a6 c4 2,5 volvo v70 2,5 dyzelis 85 kw arba 103kw. ir jei pritruks galios drasiai galima cipuoti. Minusas ,kad rudis puola.
Redagavo zabin3 08-01-2017 19:34
 
Siųsti privačią žinutę
Valinger
#30 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 20:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 394
Įstojo: 16.03.11

SkirLou parašė:
Kodėl gi nenusipirkus pirmo automobilio, kuris būtų tikrai patvarus, pigus, gerai atrodantis, galios netrūktų? Kalbu apie Audi 100. iki 1 tūkstančio galima rasti gerų variantų, iki 1.5 - dar geriau. Vienas geriausių Audi 100 variantų būtų ko gero C4, nuo '93 metų. Neužmušamas automobilis, kurį nesupuvusį dar tikrai įmanoma rasti.

Pats turiu Audi 100 C4 Avant 1994 2,5 TDI. Ledinė audinė. Ta prasme žiauriai maloniai važiuojasi su ja, palyginus su draugo BMW. Ir patogi ir valgo padoriai.
 
Siųsti privačią žinutę
PersonazasLT
#31 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 20:43
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 32
Įstojo: 30.12.16

MiKKi parašė:
Fighter tools bass parašė:
Aš irgi svajojau kažkada apie "kregždę" iki tūkstančio, bet viena problemėlė visos jos yra puvėkai, nusipirkus į jas reiks kišt ir kišt. Aišku nebent tu esi turtingų tėvų jaunuolis kuris norės atsirestauruot tą "kregždutę".

Nu supranti aš nu ne iš ūbagų šeimos, bet žiūriu į tokią kregždę nevisiškai supuvusią ir dar variklis kad pro dugna nekristu man svarbu 2 metam paimt kol lapukas dings ir nebūtų taip gaila jeigu ir į avariją patekčiau

O po 2 metų paimt jau kitą mašiną
Aš wv passat B6 pasiimiau 1,9 ir nesigailiu, nu dėl avarijos čia priklauso, kaip vairuoji, ir po 2 metuku nebūsi apsaugotas nuo įvykiu..... Nežinau, bent , man tikrai norėjus iškart normalia turėti.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#32 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 23:16
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Jeigu žvelgiant giliau į šią diskusiją, tai čia kiekvieno reikalas, kokią mašiną pirkti. Bet iš kitos pusės kalbant, ne, patarimas tau nepirk galu varomos, ir nesvarbu, kad dabar lauke daug sniego, ar, kad tu jau be teisiu BMW vairavęs, suktas reikalas su tuo BMW, pirma tai 2.5 jeigu kalbam apie benziną 142kW, draudimas tau kainuos daugiau puse mašinos kainos, 2,5TDS 105kW, siurbliai nelaiko (pasitaiko vienas kitas atvejis, kada nusiperki mašiną su geru siurbliu). Benzino tu neišlaikysi, tavo kaštai tiesiog nepaneš pilt benziną (nebent dujas dėsi). Kitas reikalas tu dar klevas, ir nesvarbu, kad važinėjai be teisių dar. Galu varomos mašinos klevam yra mistika, daugiau gazo ant posukio, nespėsi barankos sugaudyt, eisi arba į grovį arba į kitą mašiną. Tiesioji taip pat irgi, daugiau gazo, ant kelio ledas ir pamatysi, kad mašinos galinę dalį nešioją kai girtuoklį. O tokiem kaip mes klevam neturintiems patirties tokiuose dalykuose (ir nesvarbu, kad teorijoj yra klausimas kaip elgis pradėjus slysti mašinai varančiai galine ašimi). Tiesiog teorinių žinių yra, bet praktinių ne. Ir patikėk manimi. Tas BMW tikrai ne tai, kas tave pradžiugins, bet tik nuliūdins. Taisymas e36 kaštai irgi tempia neblogai. Vietoj tavęs rinkčiausi Audi a4 B5 (jeigu yra galimybė 81kW Quattro). mašinos patvarios, važiuoja tikrai smagiai (taip ir tas pats 1.9TDI 66kW). Arba Golf IV. Dar gali dairytis į Passat b5 kainos tikrai nesikandžioja, iki 1000eu gali tikrai padorią paimt. Pats klevas ir tikrai teko tą BMW vairuot. Važiuoji ir bijai gazą spaust, nes bijai kad užmes. Tiek iš mano pusės. Aišku jei esi begalvis, ir galvoji, kad turėdamas teises jau būsi "kietas" tai imk ta kregždę, ar slyvą. Tapsi dar vienas žmogus statistikoj.
Redagavo instafcku 08-01-2017 23:17
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#33 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-01-2017 23:48
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

Imk tu ta savo e36 ar kokia nori ir nekreipk demesio. Ne pirmas ir nepaskutinis esi kuris pasiima galu varoma masina kaip pirma. Is nieko cia kazkokia tragedija daro ir tiek.
 
Siųsti privačią žinutę
karolis1254
#34 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 16:53
Skillas


Pranešimai: 84
Įstojo: 04.01.15

Seip jaigu dar vis tave domina jimk golfa IV ir be baimes maza masina jegos turi as dbr turiu ir varo nematau nors mano varijantas kuresi gerai buvo cia salciai kuresi gerai vazuoja normaliai kaip pirma masina tikrai nesigailiu nu o seip dar zinau peugeot 406 2000 metu yra geri bet jai ne puvena pajemi iki 1k euro gali gera pasimti ir tikrai nebus kad aki rez ir bet to peugeot 406 kuro sanaudos nera dideles zinau nes mane tetis jau 5 metai kai vazuoja su masina kainos nera brangios daliu tikrai bet reik ja jau biski priziuret jai nori vazuoti be problemu bet jai ne puvena pasimsi 2.0l dyzeli neapsisausi tikrai ..
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#35 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 17:15
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

karolis1254 parašė:
Seip jaigu dar vis tave domina jimk golfa IV ir be baimes maza masina jegos turi as dbr turiu ir varo nematau nors mano varijantas kuresi gerai buvo cia salciai kuresi gerai vazuoja normaliai kaip pirma masina tikrai nesigailiu nu o seip dar zinau peugeot 406 2000 metu yra geri bet jai ne puvena pajemi iki 1k euro gali gera pasimti ir tikrai nebus kad aki rez ir bet to peugeot 406 kuro sanaudos nera dideles zinau nes mane tetis jau 5 metai kai vazuoja su masina kainos nera brangios daliu tikrai bet reik ja jau biski priziuret jai nori vazuoti be problemu bet jai ne puvena pasimsi 2.0l dyzeli neapsisausi tikrai ..


Jei mėgsti pasikrapštyt, turbą įsidedi, susitvarkai aušinimą su įranga ir tada išvis smagiai eis.
Redagavo Wololo 09-01-2017 17:23
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
instafcku
#36 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 18:01
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

karolis1254 parašė:
Seip jaigu dar vis tave domina jimk golfa IV ir be baimes maza masina jegos turi as dbr turiu ir varo nematau nors mano varijantas kuresi gerai buvo cia salciai kuresi gerai vazuoja normaliai kaip pirma masina tikrai nesigailiu nu o seip dar zinau peugeot 406 2000 metu yra geri bet jai ne puvena pajemi iki 1k euro gali gera pasimti ir tikrai nebus kad aki rez ir bet to peugeot 406 kuro sanaudos nera dideles zinau nes mane tetis jau 5 metai kai vazuoja su masina kainos nera brangios daliu tikrai bet reik ja jau biski priziuret jai nori vazuoti be problemu bet jai ne puvena pasimsi 2.0l dyzeli neapsisausi tikrai ..




Bėda viena, jis Prancūzas. Byra, rudyja, ir visų Peugeot elektros instaliacija yra tokia bloga, kad aš nenusimanantis geriau turbūt padaryčiau.
 
Siųsti privačią žinutę
karolis1254
#37 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 18:10
Skillas


Pranešimai: 84
Įstojo: 04.01.15

Nepirk lavono perpuvusio uz 600e ir bus gera kai jus norit kregzde perpusvuse pirkt uz toke suma tai jusu protas lygus nuliu tos kregzdes perpuvusios perdroztos jaigu ir yra like kelios tokios kur dar turi verte tai jua nebus 600e kregzdei nera elektros zaibys niekas nebyra pirkit bet pamatysit kai garazas bus jus antri namai ...
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#38 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 18:33
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

karolis1254 parašė:
Nepirk lavono perpuvusio uz 600e ir bus gera kai jus norit kregzde perpusvuse pirkt uz toke suma tai jusu protas lygus nuliu tos kregzdes perpuvusios perdroztos jaigu ir yra like kelios tokios kur dar turi verte tai jua nebus 600e kregzdei nera elektros zaibys niekas nebyra pirkit bet pamatysit kai garazas bus jus antri namai ...



Lavonas tu lavonas, koks protingas tik pradėjęs vairuoti jaunuolis pirks mašiną už 2-3k eu ? Neprotingai mastai visiškai. Nusiperki mašiną max iki 1.1k eu ir sudaužęs lengviau perleidi per širdį. O nusipirksi už 3.5k eu ir sudaužęs verksi kaip per draugo laidotuves.
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#39 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 18:54
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

FrontView parašė:
karolis1254 parašė:
Nepirk lavono perpuvusio uz 600e ir bus gera kai jus norit kregzde perpusvuse pirkt uz toke suma tai jusu protas lygus nuliu tos kregzdes perpuvusios perdroztos jaigu ir yra like kelios tokios kur dar turi verte tai jua nebus 600e kregzdei nera elektros zaibys niekas nebyra pirkit bet pamatysit kai garazas bus jus antri namai ...



Lavonas tu lavonas, koks protingas tik pradėjęs vairuoti jaunuolis pirks mašiną už 2-3k eu ? Neprotingai mastai visiškai. Nusiperki mašiną max iki 1.1k eu ir sudaužęs lengviau perleidi per širdį. O nusipirksi už 3.5k eu ir sudaužęs verksi kaip per draugo laidotuves.

Cia ne protingumas kalba o finansine padetis. Turi pinigu perki uz 3k, neturi perki uz savo ta 1k. Pasakyciau atveji kad vienam katik issilaikusiui nupirko mersa uz 30k 3-4metai atgal ir iki siol kazkaip nesudauze ir y joki yvyki nebuvo papuoles tai cia tikriausia jam pasiseke? Nes pagal tavo logika visi klevai turi y avarija patekt per ta laikotarpi :D
 
Siųsti privačią žinutę
karolis1254
#40 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-01-2017 19:20
Skillas


Pranešimai: 84
Įstojo: 04.01.15

ka tu sneki peugeot 406 ar gaolfas iv tau kainuoja 3 k peugeot 406 eina 1 k nu maxas 1,2 k golfas panasiai 3 k as ir nesakau bet kai tu nusipirksi kregzde kur jau kokie 20 metu senumo perpuvuse galutinai nudrosta ir da 2.5 litro tai td zinok ne tai kad verksi per laidotuves bet galesi ziuret kai tu is degalines neisvazuosi su benzu arba dyzelio kuro siurblius desi lavone tu ....
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
GTA V pirma misija Žaidimų pagalba 9 27-11-2016 15:06
Kokia mašina vairuojate jūs arba sprendžiate vairuoti? Žaidimų pagalba 84 09-05-2015 22:07
pirmą kartą matau.. Žaidimų diskusijos 3 24-10-2013 18:29
reikia pagalbos su max payne pirma dalimi! Žaidimų diskusijos 6 07-02-2013 18:00
kaip pereiti pirma true crime nyc misija po apmokymu? Žaidimų diskusijos 8 26-09-2010 17:17
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download