MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 18

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Audi prašau patarimo
instafcku
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 12:26
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Sveika chebra, žinau, kad jau nebe 2010m ir mes jau čia plius minus visi pilnamečiai, visi teises turim mašinas turbūt irgi, tad prašau patarimo dėl avto Audi.


Kas geriau Ar audi A3 8p 3.2l benzininiu motoru 2005m., ar 2012m. Audi A4 B8 TFSI Quattro 2.0 155kW ?


https://autogidas...3351.html


https://autogidas...69179.html
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 13:47
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
deiwiux114
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 13:57
Expertas


Pranešimai: 101
Įstojo: 12.04.15

aisku kad audi a4 a3 tik kad variklis labai galingas bet tau labai pilnai uzteks kvatrines a4 nebent i lenktynias susiruosias ir tai abejoju ar a3 stipriai lenktu a4
 
Siųsti privačią žinutę
Yugi
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 14:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 14:42
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?


Pfff.. ką noriu tą rašau, ką negalima? :D
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
instafcku
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 15:08
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?




Nebutinai tas automatas, automatas tik mieste gal labiau man liptų.
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 15:55
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

* ir ta ir ta.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 16:25
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

ReklamuojuLaikiux parašė:
* ir ta ir ta.



Pagrįsk savo nuomonę.
 
Siųsti privačią žinutę
Yugi
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 16:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

Qiux parašė:
Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?


Pfff.. ką noriu tą rašau, ką negalima? :D


Tai jei tu nieko nesupranti,tai nerašyk nesamonių,žmogus prašo pagalbos kurią mašiną jam pasiimt,o tavo nuomonę tai pilstymas iš tuščio į kiaurą.
 
Siųsti privačią žinutę
Yugi
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 16:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

instafcku parašė:
Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?




Nebutinai tas automatas, automatas tik mieste gal labiau man liptų.


Iš esmės abi neblogos aš tai gal imčiau a3 nes technikinė pravarytą,bet senesnių metų,bet kita vertus quatro yra naujesnių metų,bet būtų užsiknisimas dėl technikinės ir draudimo,jei tau galia nėra pagrindinis prioritetas tai sakyčiau imk quatro ten šone daužta vos vos,tai jei netingėtum susitvarkyt tai aš už quatro.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 17:28
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Yugi parašė:
instafcku parašė:
Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?




Nebutinai tas automatas, automatas tik mieste gal labiau man liptų.


Iš esmės abi neblogos aš tai gal imčiau a3 nes technikinė pravarytą,bet senesnių metų,bet kita vertus quatro yra naujesnių metų,bet būtų užsiknisimas dėl technikinės ir draudimo,jei tau galia nėra pagrindinis prioritetas tai sakyčiau imk quatro ten šone daužta vos vos,tai jei netingėtum susitvarkyt tai aš už quatro.




Skambinausi A4 savininkui, tai ta mašina iš Amerikos, detalės tvarkymui jau yra, tiesiog reikia sparną susitvarkyt (Ištiesint) ir perdažyt. Prie 14,5k eu dar + 1000. Technikinei praeit sakė problemų nebus, ekspertizė 40eu ir turi mašiną.
Bet aš šneku apie variklius. Kurys geresnins ar 2.0l TFSI ar tas 3.2 VR6
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 17:33
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

instafcku parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
* ir ta ir ta.



Pagrįsk savo nuomonę.

as apie audi kaip masina kad *, nebent tau jau 40m, pinigu neturi ir imsi masina kad nuvaziuot is tasko A y taska B..
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 19:06
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Yugi parašė:
Qiux parašė:
Yugi parašė:
Qiux parašė:
1996 gimimo esu ir neturiu ir šiaip nieko neišmanau apie mašinas :D


Neturi ką pasakyt tai geriau išvis patylėk.O jei į temą Instafcku-būtinai automato ieškai?


Pfff.. ką noriu tą rašau, ką negalima? :D


Tai jei tu nieko nesupranti,tai nerašyk nesamonių,žmogus prašo pagalbos kurią mašiną jam pasiimt,o tavo nuomonę tai pilstymas iš tuščio į kiaurą.


Aš tiesiog pavydžiu ir man pykta kai mano gimimo žmonės ar net jaunesnį daugiau turi nei aš ir bijau kad taip ir nugyvensiu :D ir kur mano protas buvo? :D
Redagavo Qiux 23-03-2017 19:08
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 19:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

Ten pat kur ir dabar yra...
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
Qiux
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 19:41
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Fighter tools bass parašė:
Ten pat kur ir dabar yra...


Nenoriu aš čia žmogui temos teršti daugiau, tiesiog pasakysiu tau Fighter tools bass kad proto dabar daugiau turiu nei buvo, aš nesakau kad labai jo daug turiu :D bet kitaip jau mastau ir žvelgiu į pasaulį, mano klaidą kad negalvojau apie ateity nusispjaut man buvo į viską, svarbu pavalgęs ir prie pc, tėvai labai išlepino, per gėrį buvo, leido visą dieną sėdėti prie pc iš kart po mokyklos ir išsivyto į priklausomybė, o dabar kaip tik noriu viską keisti bet negaliu nes nežinau nuo ko pradėti ir kaip? ir taip jau 2 metus gyvenu darbų visai nėra jonavoj o jei atsiranda nepriima, ir rėk kiek nori, nežinau ką daryti, o kai kurie bent jau mano klasiokai visad kai atsimenu norėjo kol greičiau užaugti ir siekti kažko nors ir nebendrauju dabar su nevienu bet manau kažką tikrai jie pasiekė, tik aš čia toks vienas ekskliuzyvas :D dabar už neapgalvotas klaidas brangai moku.
Redagavo Qiux 23-03-2017 19:43
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
viliuxaaa
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 19:44
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 922
Įstojo: 26.02.11

patariu ieškoti iš mobile.de ten už daug pigiau gali paiimt, nu bet daugiau reikalų ieškot kaip parsigabent, bet viskas įmanoma, + didesnis pasirinkimas. Durnas buvau, kad neėmiau iš ten :D, bet ir iš lietuvos pasisekė, kad paėmiau nenudrožta mersiuka
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 20:14
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Machinery parašė:
Qiux parašė:
Fighter tools bass parašė:
Ten pat kur ir dabar yra...


Nenoriu aš čia žmogui temos teršti daugiau, tiesiog pasakysiu tau Fighter tools bass kad proto dabar daugiau turiu nei buvo, aš nesakau kad labai jo daug turiu :D bet kitaip jau mastau ir žvelgiu į pasaulį, mano klaidą kad negalvojau apie ateity nusispjaut man buvo į viską, svarbu pavalgęs ir prie pc, tėvai labai išlepino, per gėrį buvo, leido visą dieną sėdėti prie pc iš kart po mokyklos ir išsivyto į priklausomybė, o dabar kaip tik noriu viską keisti bet negaliu nes nežinau nuo ko pradėti ir kaip? ir taip jau 2 metus gyvenu darbų visai nėra jonavoj o jei atsiranda nepriima, ir rėk kiek nori, nežinau ką daryti, o kai kurie bent jau mano klasiokai visad kai atsimenu norėjo kol greičiau užaugti ir siekti kažko nors ir nebendrauju dabar su nevienu bet manau kažką tikrai jie pasiekė, tik aš čia toks vienas ekskliuzyvas :D

Žaisk banginį, gyveniams šviesenis bus.


Čia tas pats kas rusiška ruletė, ne, šūdais neužsiimu :D bet kai tikrai atsibos gyventi ar jau būsiu praradęs visas viltys kas čia žino, su manim :D
Redagavo Qiux 23-03-2017 20:15
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
viliuxaaa
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 20:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 922
Įstojo: 26.02.11

Qiux parašė:
Machinery parašė:
Qiux parašė:
Fighter tools bass parašė:
Ten pat kur ir dabar yra...


Nenoriu aš čia žmogui temos teršti daugiau, tiesiog pasakysiu tau Fighter tools bass kad proto dabar daugiau turiu nei buvo, aš nesakau kad labai jo daug turiu :D bet kitaip jau mastau ir žvelgiu į pasaulį, mano klaidą kad negalvojau apie ateity nusispjaut man buvo į viską, svarbu pavalgęs ir prie pc, tėvai labai išlepino, per gėrį buvo, leido visą dieną sėdėti prie pc iš kart po mokyklos ir išsivyto į priklausomybė, o dabar kaip tik noriu viską keisti bet negaliu nes nežinau nuo ko pradėti ir kaip? ir taip jau 2 metus gyvenu darbų visai nėra jonavoj o jei atsiranda nepriima, ir rėk kiek nori, nežinau ką daryti, o kai kurie bent jau mano klasiokai visad kai atsimenu norėjo kol greičiau užaugti ir siekti kažko nors ir nebendrauju dabar su nevienu bet manau kažką tikrai jie pasiekė, tik aš čia toks vienas ekskliuzyvas :D

Žaisk banginį, gyveniams šviesenis bus.


Čia tas pats kas rusiška ruletė, ne, šūdais neužsiimu :D bet kai tikrai atsibos gyventi ar jau būsiu praradęs visas viltys kas čia žino, su manim :D

silpnas gyvenime esi =?
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 21:01
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

viliuxaaa parašė:
Qiux parašė:
Machinery parašė:
Qiux parašė:
Fighter tools bass parašė:
Ten pat kur ir dabar yra...


Nenoriu aš čia žmogui temos teršti daugiau, tiesiog pasakysiu tau Fighter tools bass kad proto dabar daugiau turiu nei buvo, aš nesakau kad labai jo daug turiu :D bet kitaip jau mastau ir žvelgiu į pasaulį, mano klaidą kad negalvojau apie ateity nusispjaut man buvo į viską, svarbu pavalgęs ir prie pc, tėvai labai išlepino, per gėrį buvo, leido visą dieną sėdėti prie pc iš kart po mokyklos ir išsivyto į priklausomybė, o dabar kaip tik noriu viską keisti bet negaliu nes nežinau nuo ko pradėti ir kaip? ir taip jau 2 metus gyvenu darbų visai nėra jonavoj o jei atsiranda nepriima, ir rėk kiek nori, nežinau ką daryti, o kai kurie bent jau mano klasiokai visad kai atsimenu norėjo kol greičiau užaugti ir siekti kažko nors ir nebendrauju dabar su nevienu bet manau kažką tikrai jie pasiekė, tik aš čia toks vienas ekskliuzyvas :D

Žaisk banginį, gyveniams šviesenis bus.


Čia tas pats kas rusiška ruletė, ne, šūdais neužsiimu :D bet kai tikrai atsibos gyventi ar jau būsiu praradęs visas viltys kas čia žino, su manim :D

silpnas gyvenime esi =?


Ką turi omeny? na daug kartų buvo minčių man apie savižudybė bet vis bandau neprasti jėgų ir tikėtis kad viskas išsispręs, gerai kai tėvai dar yra o kas tada? man tikrai ne pyragiai laukia o darbo kaip nėra taip nėra, žmonės irgi nesupratingi, nu ždž
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-03-2017 21:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

nu pasilik šitam community čia visi labai supratingi, padės į baltą šviesą nukeliaut.
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Reikia patarimo dėl gaming kėdės Apie viską 4 03-03-2024 19:34
Sveiki, prašau pagalbos dėl, Microsoft Flight Simulator 2020 Žaidimų pagalba 7 10-11-2020 16:47
Reikia jūsų patarimo perkant kompiuterį! Techninė įranga 1 18-08-2017 12:59
Prašau padėkit su vaizdo korta (nėra signalo) Techninė įranga 5 30-07-2017 18:14
Gta IV prašau pagalbos Žaidimų pagalba 5 22-06-2017 17:28
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download