MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 7

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,773
Naujausias Narys: linarus1994
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Patycios? Ar kas kita?
FeelingHigh
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 08:59
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Stratus parašė:
Judita_Ivans parašė:
Aš nežinau kokiuose regionuose jūs gyvenate, bet bent jau mano mokykloje tokių dalykų niekada nebuvo. Kaip tik buvo skatinamas originalumas, humoro jausmas, savo nuomonė. Tikrai nesijautė nei karto, kad intravertai buvo užgauliojami ar panašiai. Aišku buvo nuomonių skirtumų, bet dažniausiai išsispręsdavo savaime. Mieste irgi labai retai tokių žmonių matau, nebent "blogosiuose" rajonuose (Vilniaus Šanchajus yra pragaras).

Tada mokeisi tokioje mokykloje kurios siais laikais neberasi. Butu gerai tokioj mokykloj mokytis kai visi aplinkui draugiski ir nekimba vieni prie kitu.


Yra tokių mokyklų , bet arba tu mokykis 9 , 10 , arba tavęs direktorius , bei kita valdžia nepripažins. Pavyzdys : KTU gimnazija.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Emperor
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 10:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Manau kiekvienas protingas žmogus buvo patyčių centre,tarp jų ir aš...Niekad nerėkių be reikalo ir nesikabinėju,bet jei kas,nors pradeda kabinėtis,tai numoju ranka arba atsakau:eik nx...Bet jei kas,nors labai sunervina,tai pasigaili...(Dažniausiai);)
 
Siųsti privačią žinutę
Zhorik
#23 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 13:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2112
Įstojo: 11.02.11

:D Pagal viska ,pas manes visi 98% klasioku tevai yra pijokai :DD. Man problemu nera, tyciojas ar saipos SVARBIAUSIA GELEZINE KANTRYBE ,nu o jei ja pralaus ,tai sedesiu iki gyvos galvos :DDD... :)

Jei butu imanoma ,buciau kaip Hitleris ,zudyciau tokius marozus ir visokius *tus :),ziaurumui pas mane ribu ner :).
Supiztas siolaikinis jaunimas :).
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#24 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 16:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

muilas parašė:
:D Pagal viska ,pas manes visi 98% klasioku tevai yra pijokai :DD. Man problemu nera, tyciojas ar saipos SVARBIAUSIA GELEZINE KANTRYBE ,nu o jei ja pralaus ,tai sedesiu iki gyvos galvos :DDD... :)

Jei butu imanoma ,buciau kaip Hitleris ,zudyciau tokius marozus ir visokius *tus :),ziaurumui pas mane ribu ner :).
Supiztas siolaikinis jaunimas :).

Yeaahh... Kantrybes tokiu reikalu turiu. Vieninteli karta kai buvau pratrukes tai 4klasei rodos ir tada isspardziau klasiokui *. Sake jis man ten kazka (atrodo kad pasigailesiu ar kazkas tokio) bet taip nieko ir nepadare... Kartais reikia tokius debilus ant zemes leisti. Tik nereikia to daryti per daznai.
 
Siųsti privačią žinutę
MusicDJ997
#25 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 17:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 721
Įstojo: 10.02.12

Kur aš anksčiau mokydavaus, tai buvau irgi patyčių centre, nes gerai mokinaus nieko neveikdamas. Turėjau kelis draugus klasėj, bet ir taip nepasitikėjau jais. Išėjau praeitais metais į kitą mokyklą, kur priimami tik gerai besimokinantys, tai tikrai visai kitoks lygmuo. Išprusimas daug didesnis, aišku vienas ant kito pastumiam, bet visi žino, kad ant bajerio būna tik tais :D
 
Siųsti privačią žinutę
rikardas
#26 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 17:39
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 14
Įstojo: 10.05.10

Na vienais mokslo metais atejo "kietas" naujokas. Greit draugu susirado ir nezinau kodel, bet butent ant manes "uzsisedo". tai puse metu su mano buvusiais draugais pravadziavo mane ir pns... Tai va, viena diena jis seke paskui mane ir pravardziavo mane kaip visalaik. Bet as staiga atsisukau i ji ir trenkiau jam i nosi kad, net jis krito ant zemes ir tiesiog kaip Badass nusisukau ir nuejau letu zingsniu. tai kelias savaites net nedriso ateit i mokykla (Bent as taip galvojau). Kol jis pasirode ir pasake kad as jam nosi sulauziau tai visi mano buvusieji draugai pradejo nebebendraut su juom ir pradejo bendraut su manim... Bet as juos atstumiau sakydamas "Man nereikia netikru draugu" ir po keliu savaiciu viskas aprimo ir niekas musu klaseje nesisaipe is niekeno.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#27 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 17:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

rikardas parašė:
Na vienais mokslo metais atejo "kietas" naujokas. Greit draugu susirado ir nezinau kodel, bet butent ant manes "uzsisedo". tai puse metu su mano buvusiais draugais pravadziavo mane ir pns... Tai va, viena diena jis seke paskui mane ir pravardziavo mane kaip visalaik. Bet as staiga atsisukau i ji ir trenkiau jam i nosi kad, net jis krito ant zemes ir tiesiog kaip Badass nusisukau ir nuejau letu zingsniu. tai kelias savaites net nedriso ateit i mokykla (Bent as taip galvojau). Kol jis pasirode ir pasake kad as jam nosi sulauziau tai visi mano buvusieji draugai pradejo nebebendraut su juom ir pradejo bendraut su manim... Bet as juos atstumiau sakydamas "Man nereikia netikru draugu" ir po keliu savaiciu viskas aprimo ir niekas musu klaseje nesisaipe is niekeno.

Va! Geras poelgis. Respects. Prisukciau medali.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#28 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 18:14
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Galėčiau klasėje bendraut su betkuo. Bet tebendrauju su vienu klasioku, kuris yra normalus, nesikeikia, neruko, nesimuša, negeria. Nors kaip keista ant jo klasiokai labai stumia, bet ne dėl to kad ten nedaro ko išvardyjau, bet visai dėl kitko. Na bent aš su juo tai gerai sutariu, ir gal ir atrodys keistai, bet beveik kiekvienoj pamokoj su juo sėdim.
Redagavo Slowly 04-08-2013 18:22
 
Siųsti privačią žinutę
Zhorik
#29 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 18:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2112
Įstojo: 11.02.11

Slowly parašė:
Galėčiau klasėje bendraut su betkuo. Bet tebendrauju su vienu klasioku, kuris yra normalus, nesikeikia, neruko, nesimuša, negeria. Nors kaip keista ant jo klasiokai labai stumia, bet ne dėl to kad ten nedaro ko išvardyjau, bet visai dėl kitko. Na bent aš su juo tai gerai sutariu, ir gal ir atrodys keistai, bet beveik kiekvienoj pamokoj su juo sėdim.

Va,va...geriau tureti pora normaliu draugu ,negu 10 debilu :D.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#30 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 18:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Slowly parašė:
tebendrauju su vienu klasioku, kuris yra normalus, nesikeikia, neruko, nesimuša, negeria. Nors kaip keista ant jo klasiokai labai stumia, bet ne dėl to kad ten nedaro ko išvardyjau, bet visai dėl kitko. Na bent aš su juo tai gerai sutariu, ir gal ir atrodys keistai, bet beveik kiekvienoj pamokoj su juo sėdim.

As irgi toki turiu. Bet uz save jis pastovi... Vien siais metais buvo susikapojes su pora klasioku. Vienam is nosies kraujo paleido kad per ausis su liniuote tranke o dar kitas gavo todel kad galva palenke ar dar kazkas toko. As su juo irgi beveik per visas pam sedziu. Sutariam labai gerai nuo pat tada kai atejau mokytis i miesta.
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#31 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 18:35
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Slowly parašė:
Galėčiau klasėje bendraut su betkuo. Bet tebendrauju su vienu klasioku, kuris yra normalus, nesikeikia, neruko, nesimuša, negeria. Nors kaip keista ant jo klasiokai labai stumia, bet ne dėl to kad ten nedaro ko išvardyjau, bet visai dėl kitko. Na bent aš su juo tai gerai sutariu, ir gal ir atrodys keistai, bet beveik kiekvienoj pamokoj su juo sėdim.


Keista , bet pas mane buvo panašiai :D
Sėdėdavau su klasioku/draugu kone beveik kiekvienoje pamokoje , aišku neretai sulaukdavau dur.nų replikų iš klasiokų.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
tony hawk
#32 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 18:47
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 27.01.11

muilas parašė:
Va,va...geriau tureti pora normaliu draugu ,negu 10 debilu :D.
Bet buna ir geru debilu... :D Pas mus mokykloj ramei... Tie kurie ruko ten stuumia tai su savo chebrom bendrauja :P
 
Siųsti privačią žinutę
BecauseImBatman
#33 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 22:22
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1603
Įstojo: 03.05.11

NFSRACER parašė:
Pas mane irgi tas pats... Jeigu iš manęs šaiposi, Aš tiesiog nekreipiu dėmesio, nes man tai jau įkyrėjo. Atsimenu tokią situaciją. Sėdim su draugu ir ateina vaikas, gal kokių 7 metų ir sako:
- Ko čia sėdit p*darai?!
O mes tik nusijuokėm... Mus juokas iemė, kad kažkoks * čia šaiposi... Tas pats pas mane ir klasėje. Yra toks durniukas kuris per pamoką tokį šurmulį kelia, kad nežinau... Kai jo nebūna, arba suserga, tai klasėje pasidaro taip tylu!!!!!!!!! Ką aš žinau... Kas per vaikai šiais laikais...(n)(headbang)

Pas mane irgi mokykloj, klasej mano yra toks ciuvelis, irgi mala mala, mala mala, tai kaip sakei kai jo nebuna tai buna pasaka klaseje, tylu, ramu kol pradedam tinget mokytis, tada ir mes nusisnekam:D
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#34 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 22:25
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Kuo toliau tuo idomesnes temos....
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#35 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 23:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Stratus parašė:
rikardas parašė:
Na vienais mokslo metais atejo "kietas" naujokas. Greit draugu susirado ir nezinau kodel, bet butent ant manes "uzsisedo". tai puse metu su mano buvusiais draugais pravadziavo mane ir pns... Tai va, viena diena jis seke paskui mane ir pravardziavo mane kaip visalaik. Bet as staiga atsisukau i ji ir trenkiau jam i nosi kad, net jis krito ant zemes ir tiesiog kaip Badass nusisukau ir nuejau letu zingsniu. tai kelias savaites net nedriso ateit i mokykla (Bent as taip galvojau). Kol jis pasirode ir pasake kad as jam nosi sulauziau tai visi mano buvusieji draugai pradejo nebebendraut su juom ir pradejo bendraut su manim... Bet as juos atstumiau sakydamas "Man nereikia netikru draugu" ir po keliu savaiciu viskas aprimo ir niekas musu klaseje nesisaipe is niekeno.

Va! Geras poelgis. Respects. Prisukciau medali.


Pritariu,bet aš buvau tokioje situacijoje pasielgęs taip,pat,bet niekas nepasikeitę išskyrus,tai,kad jie ėme dar labiau pravardžiuoti ir pnš.Na žodžiu,per silpnai aptalžiau...
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#36 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 23:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

PC GaMeR parašė:
Stratus parašė:
rikardas parašė:
Na vienais mokslo metais atejo "kietas" naujokas. Greit draugu susirado ir nezinau kodel, bet butent ant manes "uzsisedo". tai puse metu su mano buvusiais draugais pravadziavo mane ir pns... Tai va, viena diena jis seke paskui mane ir pravardziavo mane kaip visalaik. Bet as staiga atsisukau i ji ir trenkiau jam i nosi kad, net jis krito ant zemes ir tiesiog kaip Badass nusisukau ir nuejau letu zingsniu. tai kelias savaites net nedriso ateit i mokykla (Bent as taip galvojau). Kol jis pasirode ir pasake kad as jam nosi sulauziau tai visi mano buvusieji draugai pradejo nebebendraut su juom ir pradejo bendraut su manim... Bet as juos atstumiau sakydamas "Man nereikia netikru draugu" ir po keliu savaiciu viskas aprimo ir niekas musu klaseje nesisaipe is niekeno.

Va! Geras poelgis. Respects. Prisukciau medali.


Pritariu,bet aš buvau tokioje situacijoje pasielgęs taip,pat,bet niekas nepasikeitę išskyrus,tai,kad jie ėme dar labiau pravardžiuoti ir pnš.Na žodžiu,per silpnai aptalžiau...

Jei jau leidi i darba rankas tai jau visu pajegumu. :D
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#37 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 23:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Stratus parašė:
PC GaMeR parašė:
Stratus parašė:
rikardas parašė:
Na vienais mokslo metais atejo "kietas" naujokas. Greit draugu susirado ir nezinau kodel, bet butent ant manes "uzsisedo". tai puse metu su mano buvusiais draugais pravadziavo mane ir pns... Tai va, viena diena jis seke paskui mane ir pravardziavo mane kaip visalaik. Bet as staiga atsisukau i ji ir trenkiau jam i nosi kad, net jis krito ant zemes ir tiesiog kaip Badass nusisukau ir nuejau letu zingsniu. tai kelias savaites net nedriso ateit i mokykla (Bent as taip galvojau). Kol jis pasirode ir pasake kad as jam nosi sulauziau tai visi mano buvusieji draugai pradejo nebebendraut su juom ir pradejo bendraut su manim... Bet as juos atstumiau sakydamas "Man nereikia netikru draugu" ir po keliu savaiciu viskas aprimo ir niekas musu klaseje nesisaipe is niekeno.

Va! Geras poelgis. Respects. Prisukciau medali.


Pritariu,bet aš buvau tokioje situacijoje pasielgęs taip,pat,bet niekas nepasikeitę išskyrus,tai,kad jie ėme dar labiau pravardžiuoti ir pnš.Na žodžiu,per silpnai aptalžiau...

Jei jau leidi i darba rankas tai jau visu pajegumu. :D


Geras poelgis... MLDC (y)
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#38 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-08-2013 08:18
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

muilas parašė:
:D Pagal viska ,pas manes visi 98% klasioku tevai yra pijokai :DD. Man problemu nera, tyciojas ar saipos SVARBIAUSIA GELEZINE KANTRYBE ,nu o jei ja pralaus ,tai sedesiu iki gyvos galvos :DDD... :)

Jei butu imanoma ,buciau kaip Hitleris ,zudyciau tokius marozus ir visokius *tus :),ziaurumui pas mane ribu ner :).
Supiztas siolaikinis jaunimas :).



Pas mane irgi žiaurumui ribų nėra , kartais niežėdavo nagus prasinešt pro mokyklą su kirviu arba tyčia padegt ją ir užblokuot visas duris.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
MadCunt
#39 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-08-2013 11:09
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 703
Įstojo: 06.04.09

FeelingHigh parašė:
muilas parašė:
:D Pagal viska ,pas manes visi 98% klasioku tevai yra pijokai :DD. Man problemu nera, tyciojas ar saipos SVARBIAUSIA GELEZINE KANTRYBE ,nu o jei ja pralaus ,tai sedesiu iki gyvos galvos :DDD... :)

Jei butu imanoma ,buciau kaip Hitleris ,zudyciau tokius marozus ir visokius *tus :),ziaurumui pas mane ribu ner :).
Supiztas siolaikinis jaunimas :).



Pas mane irgi žiaurumui ribų nėra , kartais niežėdavo nagus prasinešt pro mokyklą su kirviu arba tyčia padegt ją ir užblokuot visas duris.

Nors vienas bendramintis..
 
Siųsti privačią žinutę
MusicDJ997
#40 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-08-2013 11:31
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 721
Įstojo: 10.02.12

Grasiausia yra tokiose mokyklose, kad jei nenori jog ant tavęs stumtų, turi būti toks pat kaip jie - prasirūkęs, prasigėręs, chuliganas ir t.t. Normalių, ramių žmonių šiais laikais retai priima, pvz dauguma mūsų šioje svetainėje.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Keičiu steam acc i kita steam ! Skelbimai 2 31-01-2016 11:51
Hdd į kitą pc Techninė įranga 5 29-11-2015 21:14
Parduodu internetini turta (Steam,skype,domenai ir visa kita) Skelbimai 1 13-04-2015 19:01
winap ir kita Programinė įranga 2 26-02-2015 22:12
Mainau steam i kita su zaidimais. Apie viską 4 24-01-2015 22:22
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download