MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 17

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Ar tikit pomirtiniu gyvenimu?
Simpleriz
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 21:59
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

Taigi zinau nuskambes keistai,ir netureciau turbut klausti to,bet tiesiog norejau paklaust ar tikit pomirtiniu gyvenimu? Ar manot kad kazkas atsitiks poto kaip jus paliksit zeme? As pats tikiu,bet kartais man kyla abejoniu.. Jeigu turit minciu rasykit komentaruose:)
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Galbut... Ghosts,Spirits,Demons and other stuff tai truputi tikiu. Per YT esu labai daug prisiziurejes video apie tai bet nezinau ar visi yra teisybe.
 
Siųsti privačią žinutę
eimantux
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:02
Geimeris


Pranešimai: 834
Įstojo: 16.11.10

Aš tai bent jau manau kad ne >_>
Jei miršti tai miršti, neprisikelsi jau tu.

Daugelis sako kad sustojus širdžiai mato ten tunelius baltus, bet vėliau prikelia medikai, aš abejojiu visu tuo.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

eimantux parašė:
Aš tai bent jau manau kad ne >_>
Jei miršti tai miršti, neprisikelsi jau tu.

Daugelis sako kad sustojus širdžiai mato ten tunelius baltus, bet vėliau prikelia medikai, aš abejojiu visu tuo.

Kol pats nepamatai tai netiki. :D
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:07
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

Stratus parašė:
Galbut... Ghosts,Spirits,Demons and other stuff tai truputi tikiu. Per YT esu labai daug prisiziurejes video apie tai bet nezinau ar visi yra teisybe.


Na man kartais kyla abejones tik del to kad zmones nera niekada patyre tokiu dalyku kaip mate visokius velnius,vaiduoklius,demonus.. Ir jie jau zino ka jie daro. Vieni gazdina,kiti skraido,o kiti padeda.. Na keista.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.
 
Siųsti privačią žinutę
Zhorik
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:09
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2112
Įstojo: 11.02.11

O tai kaip tada apie Ekstrasensus? Jie su vaiduokliais snekasi
 
Siųsti privačią žinutę
vacysz
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:10
Naujokas


Pranešimai: 4
Įstojo: 10.08.13

as tai kaip zinau, tai, kad gimsti kazkuo nauju.
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:11
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

requiemn parašė:
Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.


reinkarnacija visai neblogai skamba,gali but kazkas susieta su tai.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Simpleriz parašė:
Stratus parašė:
Galbut... Ghosts,Spirits,Demons and other stuff tai truputi tikiu. Per YT esu labai daug prisiziurejes video apie tai bet nezinau ar visi yra teisybe.


Na man kartais kyla abejones tik del to kad zmones nera niekada patyre tokiu dalyku kaip mate visokius velnius,vaiduoklius,demonus.. Ir jie jau zino ka jie daro. Vieni gazdina,kiti skraido,o kiti padeda.. Na keista.

Anyway. Tokiu sveciu sulaukt nenoreciau. Kad ir su gerais tiksliais jie butu visvien...
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:15
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

Stratus parašė:
Simpleriz parašė:
Stratus parašė:
Galbut... Ghosts,Spirits,Demons and other stuff tai truputi tikiu. Per YT esu labai daug prisiziurejes video apie tai bet nezinau ar visi yra teisybe.


Na man kartais kyla abejones tik del to kad zmones nera niekada patyre tokiu dalyku kaip mate visokius velnius,vaiduoklius,demonus.. Ir jie jau zino ka jie daro. Vieni gazdina,kiti skraido,o kiti padeda.. Na keista.

Anyway. Tokiu sveciu sulaukt nenoreciau. Kad ir su gerais tiksliais jie butu visvien...


Man tik keista kaip tu gali zinoti kad kazkas egzistuoja nors tu jo nematai negirdi ir tu zinai. Keista..
 
Siųsti privačią žinutę
metaxa0
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:18
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 53
Įstojo: 10.08.13

Buna kartais, kad pagalvoji apie tai, kas laukia musu po paskutinio atodusio. Negi tiesiog paimsi ir pasinersi i visiska tamsa ir nieko nejusi. Galbut visa amzinybe busi kankinamas sapnu ? Gal Zeme yra tik pirma stadija gyvenimo ir paskui tu atsirandi kazkur kitur ? Na to juk niekas nezino. Kaip sakoma , pagyvensim pamatysim :D
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:21
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

metaxa0 parašė:
Buna kartais, kad pagalvoji apie tai, kas laukia musu po paskutinio atodusio. Negi tiesiog paimsi ir pasinersi i visiska tamsa ir nieko nejusi. Galbut visa amzinybe busi kankinamas sapnu ? Gal Zeme yra tik pirma stadija gyvenimo ir paskui tu atsirandi kazkur kitur ? Na to juk niekas nezino. Kaip sakoma , pagyvensim pamatysim :D


Na as tikiu kad kazkur kitoje planetoje,kitoje galaktikoje gyvena kazkas ir be musu,su geresne technika,su daugiau pazengusiu gyvenimu,nes planetu yra daug ir mes net ju negalim suskaiciuoti.. Bet del po mirtinio gyvenimo nezinau..
 
Siųsti privačią žinutę
metaxa0
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:22
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 53
Įstojo: 10.08.13

Simpleriz parašė:
requiemn parašė:
Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.


reinkarnacija visai neblogai skamba,gali but kazkas susieta su tai.


Esu skaites apie tai, bet dabar visko tiksliai neatsimenu. Buvo toks vienas berniukas kuris budamas gal 7 metu savo tevams pasake, kad jis jau yra gyvenes cia gal 12 metu ir gime antra karta, jisai tiksliai apibudino pries tai gyventa gyvenima, vieta kur gyveno ir mirti . Jo tevai tuom pasidomejo ir viskas buvo taip pat kaip jisai sake. Na tiksliai nepamenu, bet kazkas panasiai. Tik neaisku tiesa cia ar ne, rase laikrasciuose ir internete lygtai.
Redagavo metaxa0 10-08-2013 22:23
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:27
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

metaxa0 parašė:
Simpleriz parašė:
requiemn parašė:
Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.


reinkarnacija visai neblogai skamba,gali but kazkas susieta su tai.


Esu skaites apie tai, bet dabar visko tiksliai neatsimenu. Buvo toks vienas berniukas kuris budamas gal 7 metu savo tevams pasake, kad jis jau yra gyvenes cia gal 12 metu ir gime antra karta, jisai tiksliai apibudino pries tai gyventa gyvenima, vieta kur gyveno ir mirti . Jo tevai tuom pasidomejo ir viskas buvo taip pat kaip jisai sake. Na tiksliai nepamenu, bet kazkas panasiai. Tik neaisku tiesa cia ar ne, rase laikrasciuose ir internete lygtai.


Zinau as ir maciau sita berniuka,parode kur gyvena,ir net apsiverke del kazko.. http://www.youtub...HfsugF1cI stai sitas video,galit paziuret :)
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Simpleriz parašė:
metaxa0 parašė:
Simpleriz parašė:
requiemn parašė:
Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.


reinkarnacija visai neblogai skamba,gali but kazkas susieta su tai.


Esu skaites apie tai, bet dabar visko tiksliai neatsimenu. Buvo toks vienas berniukas kuris budamas gal 7 metu savo tevams pasake, kad jis jau yra gyvenes cia gal 12 metu ir gime antra karta, jisai tiksliai apibudino pries tai gyventa gyvenima, vieta kur gyveno ir mirti . Jo tevai tuom pasidomejo ir viskas buvo taip pat kaip jisai sake. Na tiksliai nepamenu, bet kazkas panasiai. Tik neaisku tiesa cia ar ne, rase laikrasciuose ir internete lygtai.


Zinau as ir maciau sita berniuka,parode kur gyvena,ir net apsiverke del kazko.. http://www.youtub...HfsugF1cI stai sitas video,galit paziuret :)


Geras...O dėl kito gyvenimo tai tikiu Dievu na štai:Jei jis yra ir tikėsi pateksi į Rojų,o jei jis yra ir netikėsi,tai pateksi į Pragarą,bet jei jo nėra ir tikėsi,manau nuo to blogiau nebus dėl to ir tikiu;)
 
Siųsti privačią žinutę
Simpleriz
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:42
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

PC GaMeR parašė:
Simpleriz parašė:
metaxa0 parašė:
Simpleriz parašė:
requiemn parašė:
Tikiu reinkarnacija.Netikiu visom tom pasakom apie rojus ir pragarus, vaiduokliais, demonais ir kitu bullcrap.No offence.


reinkarnacija visai neblogai skamba,gali but kazkas susieta su tai.


Esu skaites apie tai, bet dabar visko tiksliai neatsimenu. Buvo toks vienas berniukas kuris budamas gal 7 metu savo tevams pasake, kad jis jau yra gyvenes cia gal 12 metu ir gime antra karta, jisai tiksliai apibudino pries tai gyventa gyvenima, vieta kur gyveno ir mirti . Jo tevai tuom pasidomejo ir viskas buvo taip pat kaip jisai sake. Na tiksliai nepamenu, bet kazkas panasiai. Tik neaisku tiesa cia ar ne, rase laikrasciuose ir internete lygtai.


Zinau as ir maciau sita berniuka,parode kur gyvena,ir net apsiverke del kazko.. http://www.youtub...HfsugF1cI stai sitas video,galit paziuret :)


Geras...O dėl kito gyvenimo tai tikiu Dievu na štai:Jei jis yra ir tikėsi pateksi į Rojų,o jei jis yra ir netikėsi,tai pateksi į Pragarą,bet jei jo nėra ir tikėsi,manau nuo to blogiau nebus dėl to ir tikiu;)


Sutinku su tuo :)
 
Siųsti privačią žinutę
Zhorik
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2112
Įstojo: 11.02.11

http://www.youtub...UGoFTfP7w

Irgi idomus video
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 22:54
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

tokio daliko kaip dievo nera ir negali buti nes viskas kas aplinkui yra sudarita is tos pacios daleles mazesnes uz atoma ir panasiai milijonus kartu

o kai numirsti tiesiok atgimsi
kur nors kitur kitoi visatoi kitoi realibei kitoi galaktikoi kitos races atstovu
o tie vadinami vaidoukliai ir demonai visokie jie istikruju yra tiktais jie taip saves nevadina jie istikruju yra paralerines visatos butibes kaip mes zmones
kurie neticia patenka i zeme kai atsivere visokie tarp paraleriniai plisiai taip pat ir zmones gali bet kada bet kokioi vietoi dingti i kita visata
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
metaxa0
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-08-2013 23:03
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 53
Įstojo: 10.08.13

muilas parašė:
http://www.youtub...UGoFTfP7w

Irgi idomus video


Paziurek i komentarus. Kazkoks ciuvas nauja biblija rasyt pradejo :D Na siaip daug esu creepy dalyku girdejas apie visokius vaidenimusis ir visokiu padaru bei dvasiu matymus. Esu girdejas is 3 moteru ta pacia istorija kai jos po darbo toi pacioi vietoi pievose kazkoki maza zalia gyvi begiojanti . Cia prie pat vilniaus kazkokios vaistines filijalo. Nakti bebaigiant darba per puse metu 3 skirtingos moterys tai mate ir visiem pasakojo. Tai net nezinau, kai buna , kad vienas zmogus kanors pasakoja tai dar nelabai tikisi, bet kai 3 zmones ta pati sako tai jau kazkaip net keista :D Esu ne is vieno zmogaus girdejas kai jie vieni eidavo vakarais ar naktim misko keliais arba begiais ir jiem is paskos eidavo koks nors zmogus ir klausdavo kazko, o poto paaiskedavo, kad tas zmogus jau seniai mires ir panasiai
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Ar tikit Likimu? Apie viską 4 04-11-2016 20:37
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download