MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 8

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
GTA V ONLINE režimas lietuviškai
vitalis112
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 07:42
Geimeris


Pranešimai: 573
Įstojo: 26.03.11

Jei gta 5 isleis ant xbox-360 nebus taip kaip tikejotes... galvosit dar koki sampa sukurs . ne, taip nebus max 18 zaideju gal net maziau bus, nes konsoles nesugeba isnesti daug zaideju, tas pats ir su bf3 nutiko, tikiuosi xbox one ir ps4 konsolese leis daugiau zmonem losti multiplayer (bf4 iki 64 zaideju)
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
Ale koks siauba laukia SAMP mėgėjų su mediniais PC, teks toliau drožt kvadratinį SAMP.


Kurį seniau tu žaidei tikrai :)

Gal 1-2 dienas pažaidžiau, atsibodo greitai.


Tu grafikos mylinti auka supranti ką šneki ??? Niekas nepakeis tu klasikinių žaidimų, kai žaisdavot... Jeigu tau nepatinka tai nepatinak, tai nereikia ant kitų varyti.. Žinok dabartinis gta IV nėra įdomus kai buvo gta san andreas ir kitos senesnės dalįs.. Bei nfs... Mieliau pažaisčiau underground 1 arba antra dalį, negu tą naujiausia most wanted... Visos firmos nusivažiavo, niekada nebesukurs to ką sukūrė sėniau, gal po kokiu 10metų irgi dabartinius žaidimus vertinsim kaip dabar... Bet ne taip kaip tuos... Prisimenu dar kaip 3-čiokas buvau iš mokyklos vos ne keturiom bėgdavau kad pažaisti mylimą gta III, nes tuomet man san andreas nepanešė, kiekvieną dieną su draugais turėdavom ką aptarti, kaip misijas pereiti. Net kalėdom tokiu žaidimų laukdavau, po to kai išvydau gta vice city ir san andreas tai neatlupau nuo ekrano.. Tas pats buvo su gta iv, neatlupsiu... Bet atisėdau prie naujo pc 30min pažaidžiau ir ištryniau... Nereik varyt ant tų kurie žaidžia senus žaidimus, gal nedelto kad mediniai pc.. O gal dėl to kad senesni idomesni ? Prieš rašydamas pagalvok, nes ižeidei ne vien mane jaučiu..

EDIT: O samp man tai išvis buvo lobis, kaip imanoma taip padaryt galvojau, kai su savo draugu žaidžiau tai net apstulbes buvau, kad jį matau ne kaip paprasta mušama praeivi, o kaip tikrą draugą ;D... Tokia buvo mano logika... Dabar galit ant manes varyt, stumt, smerkt,mušt skriaust tad aš už senus žaidimus, iš naujesniu tai mirrors edge idomus...

LOL, jei man nepatiko žaidimas tai jau grafikos auka?Dat logik.Sutinku, kad GTA IV fail'as lyginant su SA.Taip pat sutinku, kad dauguma naujų žaidimų tai mėšlas idiotams.Žinai dėl ko man greitai atsibodo SAMP - community.Nesvarbu kokiame serveryje, visada atsiranda idiotų kurie tik nuotaiką gadinti moka.Gal senais laikais kai vaikai pamokas ruošė, o ne vilkikus vairavo, SAMP buvo puikus ir įdomus.Bet dabar tai vien durnų vaikų pasaulis.Tas pats su lietuviškais CS ir MC serveriais.Kids = zombies.
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#23 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

vitalis112 parašė:
Jei gta 5 isleis ant xbox-360 nebus taip kaip tikejotes... galvosit dar koki sampa sukurs . ne, taip nebus max 18 zaideju gal net maziau bus, nes konsoles nesugeba isnesti daug zaideju, tas pats ir su bf3 nutiko, tikiuosi xbox one ir ps4 konsolese leis daugiau zmonem losti multiplayer (bf4 iki 64 zaideju)

Taigi bus PC versija.
 
Siųsti privačią žinutę
vitalis112
#24 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:45
Geimeris


Pranešimai: 573
Įstojo: 26.03.11

tu supranti kad kurejai sako , gal bus (gaaal) tai dar nieko nereiskia
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#25 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:47
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Kokie jus lengvatikiai, gi bus tas jusu issvajotas gta ant pc, jei jo neisleistu ant PC cia gi skandalas kiltu, kaip gi gta ne ant pc, dieve brangus.... Del manes tai jo ant pc gali ir neleisti... Svarbu, kad Saints Row 4 butu ant pc...
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#26 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

vitalis112 parašė:
tu supranti kad kurejai sako , gal bus (gaaal) tai dar nieko nereiskia

Tas pats buvo su GTA IV ir L.A. Noire.
 
Siųsti privačią žinutę
vitalis112
#27 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:56
Geimeris


Pranešimai: 573
Įstojo: 26.03.11

tas pats buvo su red dead redemption sake irgi sukurs ant pc bet paliko exclusivu.
 
Siųsti privačią žinutę
Medinis Akmuo
#28 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1519
Įstojo: 07.08.13

Bus tas GTA ant PC, nebijokit :D Jei ir nebūtų, tai jie greitai apsigalvotų ir darytų PC versiją, nes nelabai daug kas turi XBox, o rockstar tada ištiktų bankrotas, dėl mažo pinigų kiekio. Va todėl ir kurtų ant PC, nes daugiau uždirbtų :)
 
https://bit.ly/2SWS32P Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#29 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 09:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

vitalis112 parašė:
tas pats buvo su red dead redemption sake irgi sukurs ant pc bet paliko exclusivu.


Kalbam apie GTA zmogau, o ne apie kazkoki konsoliu ekskliuzyva...
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#30 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Fenetti_ parašė:
Bus tas GTA ant PC, nebijokit :D Jei ir nebūtų, tai jie greitai apsigalvotų ir darytų PC versiją, nes nelabai daug kas turi XBox, o rockstar tada ištiktų bankrotas, dėl mažo pinigų kiekio. Va todėl ir kurtų ant PC, nes daugiau uždirbtų :)


Realiai, tai tarp zaideju daug kas turi konsoles. Lietuva tik ubagu krastas palyginus.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#31 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

vitalis112 parašė:
tas pats buvo su red dead redemption sake irgi sukurs ant pc bet paliko exclusivu.

R* samdo žmones žaidimų perkėlimui į PC platformą.Tą patį darė kai pasirodė L.A. Noire konsolėms.
 
Siųsti privačią žinutę
vitalis112
#32 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:03
Geimeris


Pranešimai: 573
Įstojo: 26.03.11

Ta xbox kompanijo greit bankrutuos su savo nezmoniskom kainom ir xbox one kur ant kekvieno zingsnio reikes pinigus metyt o ps4 atvirksciai viskas pigu ir gerai
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#33 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

vitalis112 parašė:
Ta xbox kompanijo greit bankrutuos su savo nezmoniskom kainom ir xbox one kur ant kekvieno zingsnio reikes pinigus metyt o ps4 atvirksciai viskas pigu ir gerai

Windows populiariausia OS, kaip jie bankrutuos dėl konsolės.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#34 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

vitalis112 parašė:
Ta xbox kompanijo greit bankrutuos su savo nezmoniskom kainom ir xbox one kur ant kekvieno zingsnio reikes pinigus metyt o ps4 atvirksciai viskas pigu ir gerai


Biski nusisneki.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Medinis Akmuo
#35 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:19
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1519
Įstojo: 07.08.13

BloodyZero parašė:
Fenetti_ parašė:
Bus tas GTA ant PC, nebijokit :D Jei ir nebūtų, tai jie greitai apsigalvotų ir darytų PC versiją, nes nelabai daug kas turi XBox, o rockstar tada ištiktų bankrotas, dėl mažo pinigų kiekio. Va todėl ir kurtų ant PC, nes daugiau uždirbtų :)


Realiai, tai tarp zaideju daug kas turi konsoles. Lietuva tik ubagu krastas palyginus.



Jo, net Afrika turtingesnė xDD
 
https://bit.ly/2SWS32P Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#36 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 10:22
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Melnikas parašė:
Kokie jus lengvatikiai, gi bus tas jusu issvajotas gta ant pc, jei jo neisleistu ant PC cia gi skandalas kiltu, kaip gi gta ne ant pc, dieve brangus.... Del manes tai jo ant pc gali ir neleisti... Svarbu, kad Saints Row 4 butu ant pc...


Nesijaudink ant PC jis tikrai bus :)
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#37 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 11:34
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

requiemn parašė:
MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
Ale koks siauba laukia SAMP mėgėjų su mediniais PC, teks toliau drožt kvadratinį SAMP.


Kurį seniau tu žaidei tikrai :)

Gal 1-2 dienas pažaidžiau, atsibodo greitai.


Tu grafikos mylinti auka supranti ką šneki ??? Niekas nepakeis tu klasikinių žaidimų, kai žaisdavot... Jeigu tau nepatinka tai nepatinak, tai nereikia ant kitų varyti.. Žinok dabartinis gta IV nėra įdomus kai buvo gta san andreas ir kitos senesnės dalįs.. Bei nfs... Mieliau pažaisčiau underground 1 arba antra dalį, negu tą naujiausia most wanted... Visos firmos nusivažiavo, niekada nebesukurs to ką sukūrė sėniau, gal po kokiu 10metų irgi dabartinius žaidimus vertinsim kaip dabar... Bet ne taip kaip tuos... Prisimenu dar kaip 3-čiokas buvau iš mokyklos vos ne keturiom bėgdavau kad pažaisti mylimą gta III, nes tuomet man san andreas nepanešė, kiekvieną dieną su draugais turėdavom ką aptarti, kaip misijas pereiti. Net kalėdom tokiu žaidimų laukdavau, po to kai išvydau gta vice city ir san andreas tai neatlupau nuo ekrano.. Tas pats buvo su gta iv, neatlupsiu... Bet atisėdau prie naujo pc 30min pažaidžiau ir ištryniau... Nereik varyt ant tų kurie žaidžia senus žaidimus, gal nedelto kad mediniai pc.. O gal dėl to kad senesni idomesni ? Prieš rašydamas pagalvok, nes ižeidei ne vien mane jaučiu..

EDIT: O samp man tai išvis buvo lobis, kaip imanoma taip padaryt galvojau, kai su savo draugu žaidžiau tai net apstulbes buvau, kad jį matau ne kaip paprasta mušama praeivi, o kaip tikrą draugą ;D... Tokia buvo mano logika... Dabar galit ant manes varyt, stumt, smerkt,mušt skriaust tad aš už senus žaidimus, iš naujesniu tai mirrors edge idomus...

LOL, jei man nepatiko žaidimas tai jau grafikos auka?Dat logik.Sutinku, kad GTA IV fail'as lyginant su SA.Taip pat sutinku, kad dauguma naujų žaidimų tai mėšlas idiotams.Žinai dėl ko man greitai atsibodo SAMP - community.Nesvarbu kokiame serveryje, visada atsiranda idiotų kurie tik nuotaiką gadinti moka.Gal senais laikais kai vaikai pamokas ruošė, o ne vilkikus vairavo, SAMP buvo puikus ir įdomus.Bet dabar tai vien durnų vaikų pasaulis.Tas pats su lietuviškais CS ir MC serveriais.Kids = zombies.


Aš ta patį sakau, nebent steaminis cs.. O MC TAI PASKUTINI ŠŪDAS KAI SENIAU BUVO OSOM DABAR IRGI, kiekvienas yt video vaikas žaidžia jį... O dėl tyrovyro, zilitonas jėga, tada kai turėdavau 3 žaidimus ir juos vertindavau, tai buvo gta III quake III ir Cs 1.6 net intiko neturėjau ir su bot'ais buvo awesome žaist, o dar kai man įrašė kažkokį zilitono emuliatoriu, tai tada vapšie, super mario bros 1 dali vykdžiau ir vis nepereidavau viso, iki tos princeses ten kur reikia ja išvaduoti, bet parašydavo kad ji kitoj pilyje, dar ten daug buvo žaidimų, kai dar pamenu tas olimpynes, begimas šokimas irgi osum buvo.. Tad klasika niekada nepabėgs, kaip ir pac manas.. Iki dabar jis primenamas, o šitie toi bus pamiršti...
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#38 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 11:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

tyrasvyras parašė:
Stratus parašė:
MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
MoDiZzZ parašė:
requiemn parašė:
Ale koks siauba laukia SAMP mėgėjų su mediniais PC, teks toliau drožt kvadratinį SAMP.


Kurį seniau tu žaidei tikrai :)

Gal 1-2 dienas pažaidžiau, atsibodo greitai.


Tu grafikos mylinti auka supranti ką šneki ??? Niekas nepakeis tu klasikinių žaidimų, kai žaisdavot... Jeigu tau nepatinka tai nepatinak, tai nereikia ant kitų varyti.. Žinok dabartinis gta IV nėra įdomus kai buvo gta san andreas ir kitos senesnės dalįs.. Bei nfs... Mieliau pažaisčiau underground 1 arba antra dalį, negu tą naujiausia most wanted... Visos firmos nusivažiavo, niekada nebesukurs to ką sukūrė sėniau, gal po kokiu 10metų irgi dabartinius žaidimus vertinsim kaip dabar... Bet ne taip kaip tuos... Prisimenu dar kaip 3-čiokas buvau iš mokyklos vos ne keturiom bėgdavau kad pažaisti mylimą gta III, nes tuomet man san andreas nepanešė, kiekvieną dieną su draugais turėdavom ką aptarti, kaip misijas pereiti. Net kalėdom tokiu žaidimų laukdavau, po to kai išvydau gta vice city ir san andreas tai neatlupau nuo ekrano.. Tas pats buvo su gta iv, neatlupsiu... Bet atisėdau prie naujo pc 30min pažaidžiau ir ištryniau... Nereik varyt ant tų kurie žaidžia senus žaidimus, gal nedelto kad mediniai pc.. O gal dėl to kad senesni idomesni ? Prieš rašydamas pagalvok, nes ižeidei ne vien mane jaučiu..

EDIT: O samp man tai išvis buvo lobis, kaip imanoma taip padaryt galvojau, kai su savo draugu žaidžiau tai net apstulbes buvau, kad jį matau ne kaip paprasta mušama praeivi, o kaip tikrą draugą ;D... Tokia buvo mano logika... Dabar galit ant manes varyt, stumt, smerkt,mušt skriaust tad aš už senus žaidimus, iš naujesniu tai mirrors edge idomus...

Poste daug tiesios. Kompanijos gviesiasi tik pinigu ir joms visiskai nerupi zaidejas. Tas pats NFS. Paskutinis geras zaidimas buvo Pro Street. O kitos dalys... Visur tik super masinos... Kam ju reikia? As geriau kokia surudyjusia skardine nusipirksiu ir uztiuninciau. Va kur buvo visa NFS esme! Nelegalios gatviu lenktynes su tiuninguotom miesto masinom o ne super masinom... EA pasikeite neatpazystamai.

EA nepasikeitė, jie išliko prie to pačio seno pabodusio būdo, kur bėgioji nuo mentų ir lenktyniauji su gamyklinėm mašinom(kaip yra 1-4 nfs, P2k jau galėjei modintis savo porscha). Visi čia vaikai yra ir nesupranta, kad jum ir buvo sukurti tie keli NFS, tačiau esmė buvo seniau sukurta. Man pačiam labiau patiko tiuning dalys(iki shift) nei paskutiniai du NFS, tačiau man labiausiai prie širdies yra P2k arba PU.

Man irgi patiko koki Cobalt'a uztiuninguoti kad jis tiesiog skristu o ne vaziuotu. To ir pasiilgau. Bet man atrodo kad EA zaideju nuomones neklauso ir kasmet zlugdys savo serija su tais paciais zaidimais kuriuose lyderiauja tik super masinos. Aisku gali ju buti (kaip ankstesniuose zaidimuose) bet tegu ir gamykliniu imeta bei tuning su autosculpt galimybe.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#39 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 11:41
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

BloodyZero parašė:
vitalis112 parašė:
Ta xbox kompanijo greit bankrutuos su savo nezmoniskom kainom ir xbox one kur ant kekvieno zingsnio reikes pinigus metyt o ps4 atvirksciai viskas pigu ir gerai


Biski nusisneki.

Nemanau.
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#40 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-08-2013 11:47
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Stratus parašė:
BloodyZero parašė:
vitalis112 parašė:
Ta xbox kompanijo greit bankrutuos su savo nezmoniskom kainom ir xbox one kur ant kekvieno zingsnio reikes pinigus metyt o ps4 atvirksciai viskas pigu ir gerai


Biski nusisneki.

Nemanau.


Seip xbox'as jau butu bankrutaves, bet ji kaip visada gelbeja vajekai, kurie kiekviena sekunde perka/leidzia pinigus ant visdokiu cod'u... Ir taip xbox'as gyvuoja.... vaiku ir cod'0 pagalba
Redagavo NoScope 16-08-2013 11:48
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Heart of iron 4 online Žaidimų diskusijos 1 09-01-2022 23:14
Mu-kaimas.lt – Legendos niekada nemiršta – Mu Online Žaidimų svetainės, serveriai 7 05-06-2019 22:49
Stalker online Žaidimų diskusijos 3 14-12-2017 03:24
MW2 Online IW4X (Prisijunkit!) Žaidimų diskusijos 5 14-10-2017 16:33
Black Desert Online Žaidimų diskusijos 3 12-06-2017 21:29
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download