MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 14

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Cuz You Get Only One Life
Judita_Ivans
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 19:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Sveiki,
Ka tik radau internete video, kuris privertė pažiurėti į gyvenimą kitomis akimis. VISIEMS siūlau pažiurėt visą, žinoma jei suprantate angliškai... Nemanau, kas suprasit ka autorius norejo pasakyt, bet vistiek pažiūrėkit.... Manau atvers noliferiams pasaulį, jei jie tokį turi...

BURN WoW!!! BURN!!!

>>>>>http://www.youtub...filepage#!<<<<<

P.S. Mano pirma tema, nepykit, kad pievas raunu... ;\
 
Siųsti privačią žinutę
Lietuvis
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 19:51
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 149
Įstojo: 05.12.08

Vienas iš labiausiai, hmmm kaip čia pasakius, va žinau. Tai vienas iš labiausiai akiratį praplečiančių filmukų, kuriuos esu matęs. Galit manyt ką norit, bet tikrai nelaikau savęs nolifer'iu. Žinoma pažaidžius žaidimus, bet tik singleplayer režimu. Nežaidžiau nei vieno mmorpg i nesiruošiu to daryt, nesinaudoju socialiniais tinklais (skype nesiskaito). Vieninteliai žaidimai, kuriuos žaidžiau internete tai cs ir MW2. Jeigu žaidimo įkaršty parašo ar paskambina draugai, negalvodamas einu praleist laiką su jais. Tačiau, Judita, tikrai ačiū, nes dabar tikrai kitaip žiūrėsiu į žaidimus :)

P. S. other tik tiek gali pasakyt? Manau tokioj temoj neužtenka tokio nieko verto sakinio...
 
Siųsti privačią žinutę
NightKnight
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 19:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 530
Įstojo: 07.10.09

ok galiu pasakyt zaidimai buvo sukurti zmogui atsipalaiduoti ir pamirsti tikra gyvenima ir ju rupescius kompiuteris yra liga kure sergu ir as ir jus o kai kuriems tai milziniski pinigai :)
Redagavo NightKnight 23-09-2010 20:02
 
Siųsti privačią žinutę
Sargonas
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 20:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 439
Įstojo: 28.08.08

gaminimas buvo pripazintas kaip hobis kaip ir visi kiti hobiai vazinejimas su mofkem ir panasus bet juk tas bendravimas gali iskilti ir i blogus dalykus pvz mustynes, alcoholizma, narkasimasi ir panasiai kartais PC suveikia kaip narkotikai bet juk jam galima atsispirti o tikriem ne. Taigi kartais pagalvoju kad gerai kad esu gameris nors istikro norisi to Realaus gyvenimo nors esu patyres jo daug ir turiu dideliu nuoskaudu.
 
Siųsti privačią žinutę
Judita_Ivans
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 20:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Pluxijau, dekui, aš jaučiau panašius jausmus kai žiūrėjau pirmą kartą.
Lietuvis, labai geri ir protingi žodžiai, irgi dekui.
Other, savam stiliui ;/

Ir dėkui visiems kitiems, kurie skaitė, žiūrėjo, bet neparašė komentaro, nes kuo daugiau žmonių mato šį video, tuo labiau žmones suvokia, kad PC, Xbox, PS3 ir pan. nėra gyvenimas, o tik menkas jo papildymas, kuris yra visiškai bevertis.
"For much of my life I was eager to trade away countless opportunities,friendships and love for experiences what don't really exist..." Tai tik vienas sakinys iš filmuko, o jau verčia susimastyt ir keist savo gyvenimą.
 
Siųsti privačią žinutę
Pavelas
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 21:17
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1913
Įstojo: 23.03.09

Zmogaus gyvenimo prasme yra stengtis del kito zmogaus. Vienas zmogus yra kaip akmuo, o jis vienas nieko nevertas, bet is daug "akmenu" galima pastatyti nama, pily, tvora ir panasiai tai jau turi verte, tas pats ir su zmonemis. Stai ka as atsimenu, ka sake man buves lietuviu ir literaturos mokytojas ir viskas ka jis sake yra istiesu tiesa, pradedu tai atradineti. Sia tema dar galeciau gincytis, kiek laiko tas naudinga, o kas ne, bet tiek to. Saunole, isteisu, nezinau ka pasakyti - keep it up!
Beje, gal games.lt ketini sia tema blog'a sukurti? Nes tuoj as ta tikrai padarysiu.
Redagavo Pavelas 23-09-2010 21:19
 
http://twitter.com/#!/BarakasObama Siųsti privačią žinutę
Snaipz
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-09-2010 23:28
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 61
Įstojo: 31.12.09

Dėkui už video, kai peržiūrėjau dar labiau užsinorėjau tapt normaliu žmogum žiūrinčiu į gyvenimą rimtai, o ne noliferiu kuriam apart kompo niekas daugiau nesvarbu. Galėjau ir anksčiau jį pamatyt, būčiau bent vasarą su draugais praleidęs, o ne grajindamas žaidimus po 17h per parą.Gaila, kad tik prieš kokį mėnesį suvokiau, jog reikia rimčiau žiūrėt į realaus gyvenimo teikiamus malonumus ir išbandymus.Dabar jau beveik atsikračiau žaidimų priklausomybės, jei prisėdu, tai tik kelioms valandoms :) Tad meskit visi noliferiai iš galvos mintis apie žaidimus, nes nuo jo gyvenimas pasikeist gali tik į blogają pusę, nelinkėčiau niekam tapt tokiu kokiu aš buvau, nes susipyksit dažnai su tėvais ir netik, prarasit dauguma draugų ir ilgai nesuprasit, kad tikras gyvenimas daug ydomesnis nei kompiuteriniai žaidimai ;)
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 17:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Patikėk jei ta video po visa pasauli paplatintum tu puse jo isgelbėtum ateiti kaip jis sakė video reikia rast balansa visa technika yra visai gerai savo privalumais bet jeigu susergi ta liga ir be perstojo tai darai as pats katik suvokiau kad dėl sitos dėses as isnaudojau 5 metus savo gyvenimo netekau gero rėgėjimo ir nesusiradau draugu ;( nevirtualiu aciu kad atverei man akis:) nuo siol nebebusiu prie jo kasdien ir jau reikėtu susiplanuot ka be jo veikt.:)
Nuoširdžiai dėkoju Judita_Ivans;)
 
Siųsti privačią žinutę
Felzy
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 17:45
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 588
Įstojo: 14.01.10

Lietuvis sako:
Vienas iš labiausiai, hmmm kaip čia pasakius, va žinau. Tai vienas iš labiausiai akiratį praplečiančių filmukų, kuriuos esu matęs. Galit manyt ką norit, bet tikrai nelaikau savęs nolifer'iu. Žinoma pažaidžius žaidimus, bet tik singleplayer režimu. Nežaidžiau nei vieno mmorpg i nesiruošiu to daryt, nesinaudoju socialiniais tinklais (skype nesiskaito). Vieninteliai žaidimai, kuriuos žaidžiau internete tai cs ir MW2. Jeigu žaidimo įkaršty parašo ar paskambina draugai, negalvodamas einu praleist laiką su jais. Tačiau, Judita, tikrai ačiū, nes dabar tikrai kitaip žiūrėsiu į žaidimus

P. S. other tik tiek gali pasakyt? Manau tokioj temoj neužtenka tokio nieko verto sakinio...


Norečiau atkreipti dėmesį į tavo žodžius: "P. S. other tik tiek gali pasakyt? Manau tokioj temoj neužtenka tokio nieko verto sakinio..." Nemanai, kad ši tema kitiems ne tokia aktuali? Ir other sakinys nėra nieko vertas other tiesiog išsakė savo nuomonę. Be to gal kitiems tie tavo pasakyti sakiniai taip pat yra nieko verti... Judita, na nežinau aš esu jaunesnis ir už tave ir už daugelį kitų ir geriau pagalovojus kompiuteris pražudo labai daug mūsų laiko ir reike stengtis kuo labiau nuo jo atsiplėšti...
Redagavo Felzy 24-09-2010 17:46
 
http://www.great-advice.lt/ Siųsti privačią žinutę
Judita_Ivans
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 18:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Pavelas, leidžiu tau pareikšt savo sugebejimus. Pati blogo tikrai nerašysiu, bet galiu numest pora minčių ;)
Snaipz, labai džiaugiuosi, kad šitas video padėjo tau :) Vadinas sukūriau temą tikrai neveltui ;)
Komand, manau dar tikrai neprabėgo laikas susurast draugų ir susigražinti pasaulį :) Patikėk manimi. ;)
Justys, tavo komentaras toks pat bevertis kaip ir other, tai kaškokia liga??? ;\

Ir vėlgi neapsakomai džiaugiuosi, kad kaškam padėjau :) Net nesitikėjau. Dėkui visiems. ;)
P.S. Jei kas turit turit kokių problemų šia tema, (arba dar kokių nors), galit rašyti man i PM, aš tikrai nebloga psichologe esu, ir man nėra svetima ši bėda, padėsiu :)
Redagavo Judita_Ivans 24-09-2010 18:38
 
Siųsti privačią žinutę
Pavelas
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 18:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1913
Įstojo: 23.03.09

Ir kur sis tinklalapis ritasi?! Gintaxi, do something! Just kidding!
Judita, tokio dar gero zmogaus neesu sutikes interneto platybese, tikras perlas(bow), gal esi pazystama su Masyo is games.lt? Ji irgi yra panasu blog'a parasiusi.
 
http://twitter.com/#!/BarakasObama Siųsti privačią žinutę
Judita_Ivans
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 18:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Pavelas, tikrai ačiū už gerą žodį :) Su Masyo esu pažystama, bet artimai nebendaujam, su Nemiga taip pat, kaškodėl neina bendravimas mum :D
 
Siųsti privačią žinutę
Pavelas
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 19:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1913
Įstojo: 23.03.09

Ech, koks mazas tas internetinis pasalis, visi visus pazysta...
 
http://twitter.com/#!/BarakasObama Siųsti privačią žinutę
samtisss
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 19:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 393
Įstojo: 05.04.10

nu jo.:)As tai jau beveik nebelosiu su PC.Kodel?Todel kad laiko nera.Ir nenolifinu :D
 
Siųsti privačią žinutę
Felzy
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 19:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 588
Įstojo: 14.01.10

Judita, na jai jau tau taip atrodo į ginčus nesileisiu. Jai nori gerai mano komentaras bevertis... :D
 
http://www.great-advice.lt/ Siųsti privačią žinutę
Judita_Ivans
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-09-2010 19:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Vos nepamiršau, noriu asmeniškai padekot Pluxijui, būtent jis paskatino mane sukurt šitą temą :) Nekada viena neraščiau tiek drąsos ;)
Pavelas, internetetinis pasaulis nera mažas :D Manau mažai g.lt vartotoju kurie bent neturėtu Masyo skype :D
 
Siųsti privačią žinutę
pluxijus
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 25-09-2010 11:29
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 179
Įstojo: 10.01.09

Nenužudom temos!! Tegul per savaitgalį dar daugiau žmonių ją pamato.
 
http://www.games.lt/g/user.apie/300927 Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 25-09-2010 11:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Ta video vercia susimastit dar prid4siu
 
Siųsti privačią žinutę
Sauletekis
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 25-09-2010 22:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 353
Įstojo: 26.10.09

galiu pasakyt tik tiek, kad tikrai nesu toks no-liferis, kad reiketu ziuret tokius filmukus, nes ir be ju pagalbos viska kuo puikiausiai suprantu, gal jaunesni to nesupranta, bet man kaip 17 turinciam zmogui, tikrai ne vien tik tai zaidimai galvoje, tiesa pasakius virtualusis pasaulis man paskutineje vietoje, po realus gyvenimo ir buvimo su darugais bei artimaisiais:)
Redagavo Sauletekis 25-09-2010 23:01
 
http://www.krepsinis.net/ Siųsti privačią žinutę
adexonas
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-09-2010 09:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 264
Įstojo: 15.06.10

Bet filmuką vis dėlto peržiūrėjai.:D
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Geriausi Half Life 2 modai? Žaidimų diskusijos 1 07-07-2019 18:45
Royal-Life.LT Žaidimų svetainės, serveriai 1 16-06-2017 00:32
Life of Boris, kas ziurit? Kinas, TV, Video 8 12-06-2017 13:32
Life is feudal serveris #GameNation Žaidimų svetainės, serveriai 1 11-11-2016 17:49
LiFYO.EU Steam and Non-Steam. Life Is Feudal: Your Own Žaidimų svetainės, serveriai 6 10-05-2016 23:37
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download