MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 12

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Sportas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Masės auginimas
Ghetto
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

Sveiki, buvau pas daktarę pažymos pasiimt ir mane pamatavo ir pasvėrė ir pasakė kad man trūksta minimum 7Kg iki minimalios procentilės lygio. Na sako reik sportuot kad augtų masė, bet man svoris niekaip neauga, jei per metus priaugu 1kg tai jau belenkaip daug. Sportuoju namų sąlygom, nes artimiausia sporto sakė 30Km. Dirbu su hanteliais visus įmanomus pratimus, ant skersinio dar pakabau, prisitraukimų padarau, kareivukus bandau. Bet man masė neauga, nors sportuot pradėjau 2012 metais draugų dėka, nes buvo sporas, kad nepadarysiu nei vieno prisitraukimo. bet padariau :D, na ne apie tai rašau. Norėjau paklaust tų didžiųjų šio puslapio sportininkų:
Buvau padaręs pertrauką sporte, nes buvo peties trauma.
Kokius papildus patartumėt vartot, kad masė augtų dvigubai greičiau? Aišku prieš steroidus aš. Kokie maisto papildai padėtų greičiau masę augint? Sportuoju namų sąlygom primenu. Na žada mieste atidaryt kur gyvenu naują sporto salę tai ten pradėsiu lankyt, bet iki tol reik namie sportuot. Pamiršau paminėt svorį ir ūgį
Ūgis: 182cm
Svoris: 61kg
Redagavo Ghetto 21-08-2014 13:03
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:07
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

Kiek tau metų?
 
Siųsti privačią žinutę
Ghetto
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

15 metų
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:20
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

Nepatarčiau tau su papildais kažkokiais prasidėt būdamam 15 metų (tuolabiau kai sportuoji namų sąlygom ir neplanuoji būti kultūristu ar kokiu bodybuilderiu). Daug treniruokis, sveikai maitinkis. ~16metų tau bus pats kūno augimas (svorio prasme). Jei tinkamai viską darysi, tikrai užaugs svoris savaime (žinoma nebūsi ten kokių 80kg, bet apie 70 jau traukt turėtum), o jei ir tada jau neauktų svoris tai patarčiau tiesiog sveikai ir daug valgyt. Pusryčiams tarkim avižinė košė plius kokie 5 kiaušiniai, per piet vištienos su makaronais, valgyt kas 2-3h dienoj, priešpiečiams, kad ir vaisių kokių, taspats ir pavakariais.

Žinoma yra ir kitas, būdas (nepatartinas) - greito maisto restoranai, jokio sporto. Tada jau gausis pirma masė, po to ryškinimas. Tačiau svorio tikrai priaugtum..
Redagavo PauliusFCB 21-08-2014 13:24
 
Siųsti privačią žinutę
Ghetto
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

fast food restoranai netraukia, traukia sveika mityba ir sportas. Nes grįžus iš mokyklos ar vasarą kaip visą tiesiog nebuvo ką veikt, o sportuot nėjo dėl peties kairio. tai prasėdėjau prie pc... Aš užsispyręs kaip ožys ko noriu tą pasiekiu. Bet reik masę augint greitai, nes masės indeksas neatitinka normos ir krypsta stuburas. Dėl to noriu kuo greičiau priaugt svorio. KAd nustotų krypt ir galbūt bet šiek tiek atsistatytų
Redagavo Ghetto 21-08-2014 13:29
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:31
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

Nu jasna, jei jau su stuburu kyla problemos tada blogai. Nežinau jau čia ką per daug patart, kaip sakiau sportas, sveika mityba. O dėl tų papildų tai googlej pasieškok, šiek tiek skaičiau, apie juos daug parašyta kultūrizmo puslapiuose. O dėl traumų tai žinau tą apgailėtiną jausmą kai nori sportuot, bet negali..

O dėl tų papildų. Pats geriausias mano galva yra KREATINAS. Mokslininkai jį yra ištyrę, jokių šalutinių poveikių. Kreatino dėka įgausi daugiau jėgų, kreatinas stiprina raumenis ir padeda jiems greičiau atsistatyti (augti). Kaip supratai Kreatinas padės auginti raumenų masę.
Redagavo PauliusFCB 21-08-2014 13:36
 
Siųsti privačią žinutę
Ghetto
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

Ir dabar jaučiasi tos traumos pasėkmės, visa jėga negaliu sportuot. BEt svarbiausia kad galiu sportuot
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:39
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Durns.. 15 metų turėtum svert bent 70kg, čia jau minimum.
Aš esu 16m, ir laikau svorį 75kg, bent jau stengiuos, ūgis netoli 190cm.
Jei nori priaugti greit, geras būdas prieš naktį prilapnot mėsos, nors ir neseveika, bet į masę krenta greitai, valgyk daug baltymų - kiaušinių, košių. Valgyk saldesnį maistą - bandeles, jogurtus, sausus pusryčius(kartais, nes vertės jie 0). Valgant pietus ir pusryčius netik užkask, bet pavalgyk normaliai, galima sakyt net per daug. Trumpai tariant valgyk tai kas turi daug maistinės vertės.
Čia mano patarimai.

P.S gavai skiepus?
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:40
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

Pats irgi turėjau užknisančią traumą. 7kl daug labai treniravausi, nes norėjau mokyklos prisitraukimų rekordą pagerint. Nežinau kaip, bet atsirado alkūnės uždegimas, kurį laiką ignoravau šią traumą, tada skausmas perėjo ant pečio.. Pradėjau info ieškot su šitais simptomai tai tik tada supratau kas man yra. Ačiū Dievui viskas baigės gerai, pagerinau rekordą, pailsėjau ~2savaites, šiektiek nusilpau, bet viskas atsistatė ir pasėkmių nejaučiu :)
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:42
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

KosmonautasMikis parašė:
Durns.. 15 metų turėtum svert bent 70kg, čia jau minimum.
Aš esu 16m, ir laikau svorį 75kg, bent jau stengiuos, ūgis netoli 190cm.
Jei nori priaugti greit, geras būdas prieš naktį prilapnot mėsos, nors ir neseveika, bet į masę krenta greitai, valgyk daug baltymų - kiaušinių, košių. Valgyk saldesnį maistą - bandeles, jogurtus, sausus pusryčius(kartais, nes vertės jie 0). Valgant pietus ir pusryčius netik užkask, bet pavalgyk normaliai, galima sakyt net per daug. Trumpai tariant valgyk tai kas turi daug maistinės vertės.
Čia mano patarimai.

P.S gavai skiepus?


Tas pasakymas, kad 15 metų turi minimum svert 70kg tiesa, bet tai priklauso ir nuo ūgio.. Na taip Ghetto vietoj reiktų tokį turėt, bet yra ir žemų žmonių ~170cm ir jie tikrai gali svert mažiau..
 
Siųsti privačią žinutę
DeShov
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 837
Įstojo: 03.12.11

Ghetto parašė:
Ir dabar jaučiasi tos traumos pasėkmės, visa jėga negaliu sportuot. BEt svarbiausia kad galiu sportuot

Kol nepradėjau sportuoti su štangom, svoriais tol man svoris ir neaugo, o šiaip tau patarčiau daugiau valgyti nes čia tau nieks nepasikeis jeigu valgysi du kartus per diena ir dar mažais kiekiais. Patarčiau sportuoti į savaitę kokius 3-4 kartus ir suvartoti daugiau angliavandenių, baltymų na ir žinoma riebalų.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
Ghetto
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 13:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

Durns.. 15 metų turėtum svert bent 70kg, čia jau minimum.
Aš esu 16m, ir laikau svorį 75kg, bent jau stengiuos, ūgis netoli 190cm.
Jei nori priaugti greit, geras būdas prieš naktį prilapnot mėsos, nors ir neseveika, bet į masę krenta greitai, valgyk daug baltymų - kiaušinių, košių. Valgyk saldesnį maistą - bandeles, jogurtus, sausus pusryčius(kartais, nes vertės jie 0). Valgant pietus ir pusryčius netik užkask, bet pavalgyk normaliai, galima sakyt net per daug. Trumpai tariant valgyk tai kas turi daug maistinės vertės.
Čia mano patarimai.

P.S gavai skiepus?
Gavau visus reikiamus skiepus.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 14:08
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

PauliusFCB parašė:
KosmonautasMikis parašė:
Durns.. 15 metų turėtum svert bent 70kg, čia jau minimum.
Aš esu 16m, ir laikau svorį 75kg, bent jau stengiuos, ūgis netoli 190cm.
Jei nori priaugti greit, geras būdas prieš naktį prilapnot mėsos, nors ir neseveika, bet į masę krenta greitai, valgyk daug baltymų - kiaušinių, košių. Valgyk saldesnį maistą - bandeles, jogurtus, sausus pusryčius(kartais, nes vertės jie 0). Valgant pietus ir pusryčius netik užkask, bet pavalgyk normaliai, galima sakyt net per daug. Trumpai tariant valgyk tai kas turi daug maistinės vertės.
Čia mano patarimai.

P.S gavai skiepus?


Tas pasakymas, kad 15 metų turi minimum svert 70kg tiesa, bet tai priklauso ir nuo ūgio.. Na taip Ghetto vietoj reiktų tokį turėt, bet yra ir žemų žmonių ~170cm ir jie tikrai gali svert mažiau..


Viskas priklauso ne nuo ūgio o nuo santykio su ūgiu, jei mažiau sveri savo ūgiui, turi auginti, jei daugiau turi mesti, antraip stuburas šaibom eina, ir kitos ligos prasideda.
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 14:20
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

KosmonautasMikis parašė:
PauliusFCB parašė:
KosmonautasMikis parašė:
Durns.. 15 metų turėtum svert bent 70kg, čia jau minimum.
Aš esu 16m, ir laikau svorį 75kg, bent jau stengiuos, ūgis netoli 190cm.
Jei nori priaugti greit, geras būdas prieš naktį prilapnot mėsos, nors ir neseveika, bet į masę krenta greitai, valgyk daug baltymų - kiaušinių, košių. Valgyk saldesnį maistą - bandeles, jogurtus, sausus pusryčius(kartais, nes vertės jie 0). Valgant pietus ir pusryčius netik užkask, bet pavalgyk normaliai, galima sakyt net per daug. Trumpai tariant valgyk tai kas turi daug maistinės vertės.
Čia mano patarimai.

P.S gavai skiepus?


Tas pasakymas, kad 15 metų turi minimum svert 70kg tiesa, bet tai priklauso ir nuo ūgio.. Na taip Ghetto vietoj reiktų tokį turėt, bet yra ir žemų žmonių ~170cm ir jie tikrai gali svert mažiau..


Viskas priklauso ne nuo ūgio o nuo santykio su ūgiu, jei mažiau sveri savo ūgiui, turi auginti, jei daugiau turi mesti, antraip stuburas šaibom eina, ir kitos ligos prasideda.


Na taip, sumaišiau biškį, dėkui, kad pataisei.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 14:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Svoris neuga = per mazai valgai. Tie kas sako, kad 15m ir papildai kenkia blah blah blah nusisneka. Papildai tau tikrai dabar nera butini, nes juos patarciau vartoti tik tada, jau kai maistas yra pilnai sureguliuotas, o dabar akivaizdziai valgai TIKRAI PER MAZAI, todel svoris visai ir neauga. Susitvarkyk mityba, susiskaiciuok kalorijas ir bus pagrindas tam svoriui augti.

Paskaiciau ka ten kosmonautas del maisto parase....pries nakti mesa? Iskur toki bull*'a istraukei? Jei patys nezinot, tai bent jau melagingu demagogiju neplatinkit.
Redagavo BloodyZero 21-08-2014 14:51
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 14:52
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

BloodyZero parašė:
Svoris neuga = per mazai valgai. Tie kas sako, kad 15m ir papildai kenkia blah blah blah nusisneka. Papildai tau tikrai dabar nera butini, nes juos patarciau vartoti tik tada, jau kai maistas yra pilnai sureguliuotas, o dabar akivaizdziai valgai TIKRAI PER MAZAI, todel svoris visai ir neauga. Susitvarkyk mityba, susiskaiciuok kalorijas ir bus pagrindas tam svoriui augti.


Kaip suprantu čia buvo iš dalies ir replika mano parašytai žinutei, tai atsakysiu ką manau. Sakydamas nepatarčiau naudoti papildų 15metų vaikinui, nesakiau, kad čia oj kaip blogai, kenkia ir t.t. Tegul vartoja, bet kaip pats sakei, pats pagrindas yra sveika mityba, jei nesureguliuos paprasto maisto tai kam dar tie papildai.
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 14:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

PauliusFCB parašė:
BloodyZero parašė:
Svoris neuga = per mazai valgai. Tie kas sako, kad 15m ir papildai kenkia blah blah blah nusisneka. Papildai tau tikrai dabar nera butini, nes juos patarciau vartoti tik tada, jau kai maistas yra pilnai sureguliuotas, o dabar akivaizdziai valgai TIKRAI PER MAZAI, todel svoris visai ir neauga. Susitvarkyk mityba, susiskaiciuok kalorijas ir bus pagrindas tam svoriui augti.


Kaip suprantu čia buvo iš dalies ir replika mano parašytai žinutei, tai atsakysiu ką manau. Sakydamas nepatarčiau naudoti papildų 15metų vaikinui, nesakiau, kad čia oj kaip blogai, kenkia ir t.t. Tegul vartoja, bet kaip pats sakei, pats pagrindas yra sveika mityba, jei nesureguliuos paprasto maisto tai kam dar tie papildai.


As tik pasakiau, kad nekenkia ir tiek. Tam paciam parduotuviniam maiste yra net daugiau chemikalu daudota apdorojant ta maista.

Papildai yra TIK papildai ir jei nebus normalios mitybos, tai ju naudojimas kazkokio stebuklo nepadarys. Aisku yra papildu tokiu, kaip kreatinas/vitaminai/zuvu taukai ar dar kokie, kurie bet kokiu atveju yra naudingi sportuojant.

Mano patarimas temos autoriu butu susitvarkyti mityba. Jei pats visiskai neismanai klausk to kas tame gerai gaudosi. As asmeniskai sudarineju tiek sporto, tiek mitybos programas(zinoma uz litus :D )
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
Ghetto
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 15:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 607
Įstojo: 18.07.13

BloodyZero aš per dieną suvalgau 2x daugiau nei mano tėvai kartu sudėjus. Bet reikia sureguoliuot mitybą. Bet nėra kas ją sudarytų, o sudarymas kainuoja :)
 
Siųsti privačią žinutę
PauliusFCB
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 15:01
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 89
Įstojo: 26.04.14

Ghetto parašė:
BloodyZero aš per dieną suvalgau 2x daugiau nei mano tėvai kartu sudėjus. Bet reikia sureguoliuot mitybą. Bet nėra kas ją sudarytų, o sudarymas kainuoja :)


Patikėk, geriau nepagailėt ten keliasdešimt litų, kad turėti gerą mitybos planą :) Kaip kažkas sakė- 80% mityba, 20% sportas :)
Redagavo PauliusFCB 21-08-2014 15:02
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-08-2014 15:02
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

stenkis vartot daug anglevandeniu ir vistienos, visokiu kosiu ir t.t stenkis valgyt 4/5 kartus per diena kad jaustumeis sotus bet nepersivalges ar alkanas.
Kai sportuoji issdirbk viska kaip visad tik stenkis ilsetis daugiau kad atsigautu raumenys ir dar geriau taip priaukt bus mases i raumenis.
Siaip jaigu megsti gali kartas nuo karto uzkast greito maisto riebokai taip bet ne per daznai kad nebutu daug riebalinio sluoksnio nes teks tau ji degint. beto stai kanalas kur gali daug patarimu gaut (ENG) : https://www.youtu...shortcuts

PS tikiuosi padejau bent kazkiek.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download