MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 12

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Keylogger
Makaroni
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 08:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Tai va sveiki, manau kazkas apie tai kazkiek zino, tai noreciau kad papasakotumet, kas tai yra. Kiek zinau tai kazkoks sukciavimo budas, tipo nuhakina pasvordus ir pns. O kas tai yra? Kaip to isvengti?
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 09:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Keyloggeris tai programa kuri renka vartotojo duomenis kaip prisijungimo vardai ar slaptazodziai. Kiekviena karta kur eini, ir praso prisijungimo ar registracijos, ta programa seks visus duomenis ir issaugos. Kenkejas gali bet kada paziureti ir prisijungs prie ten kur nereikia. Jis daznai buvo tuose kompiuteriuose, prie kuriu daznai priena nemazai zmoniu, bibliotekos, mokyklos kompiuteriai, ar netgi tavo paties jei kada draugas paprase prisijungti i facebook'a koki. Instaliavimas nera sunkus, bet pagauti ji kiek zinau truputi sudetinga. Galima pastebeti ji taskbar'o juostelei, kur tas mazas trikampiukas yra. Toje lenteleje kartais buna jo icona, tik nepamenu kokia ji, bet jei pamatysi kazka nepazystamo, visai galimas daiktas kad ten jis. Jeigu buvai kur prisijunges kur nors, ir tik po to keyloga uztikai, tiesiog istrink ji. i Run ivesk appwiz.cpl ir ten ieskok keylogger. Gal kas nors ka papildys, ne viska zinau apie ji ir as.
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:14
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Dar pridėsiu, geras keyloggeris paprastai rodis kokiam lange "Google Chrome, ar Steam launcher ir t.t." ir ką vedi, kokiu metu. Ir būna du tipai jų, vienas tiesiog keyloggeris kurį suinstaliuoji ant pc ir gali sekt ką namiškiai veikia arba pats ką vedei, o kitas kaip virusas. Tiesiog įeina į pc nepastebėjus tau ir renka informacija bei siųnčia kažkokiam kitam žmogui kuris ją vogia. Jeigu keylogeris pirmas tai turėtum žinot apie jį ir jei specialiai nenustatei tai turėtu pasirodyt kaip icon taskbare ir unninstal program sąraše, o su tuo kitu jis kaip virusas. Pats nelabai aptiksi tik nebent antivirusinė suras ir ištrins.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:21
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.
 
Siųsti privačią žinutę
Vaflioras
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:40
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 07.09.14

O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.
Redagavo SomeGuy 26-11-2014 16:43
 
Siųsti privačią žinutę
lonely-wolf
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:49
Expertas


Pranešimai: 152
Įstojo: 14.12.13

R0x0y parašė:
Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.


Biški nusipezėjai,aš buvau siuntes keylogu kitiems,tai zinau galima nustatiti kad kamera ir fotkintu ir filmuotu.
Vaflioras o del to tavo klausimo lemputes,tai kai buvau siuntes kitiems tai jie minejo kad jiems tipo sviecia,lempute dega tai vis pameluodavau ka nors ;D.
Redagavo lonely-wolf 26-11-2014 17:01
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:52
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.


Biški nusipezėjai,aš buvau siuntes keylogu kitiems,tai zinau galima nustatiti kad kamera ir fotkintu ir filmuotu.

Čia ne keylogeris, čia apskritai programa kuri kito pc gali valdyt. Keylogeris tai yra būtent ta programa kuri tavo mygtuko paspaudimus registruoja, į vardą pažiūrėk. Gali wiki pasiskaityt jei dar nori, apsišviesi truputi.
 
Siųsti privačią žinutę
lonely-wolf
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 16:56
Expertas


Pranešimai: 152
Įstojo: 14.12.13

R0x0y parašė:
lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.


Biški nusipezėjai,aš buvau siuntes keylogu kitiems,tai zinau galima nustatiti kad kamera ir fotkintu ir filmuotu.

Čia ne keylogeris, čia apskritai programa kuri kito pc gali valdyt. Keylogeris tai yra būtent ta programa kuri tavo mygtuko paspaudimus registruoja, į vardą pažiūrėk. Gali wiki pasiskaityt jei dar nori, apsišviesi truputi.

Žinok klisti ten keylogeris,net ir pavadinimas keylogger,tad čia nepyk uz teisybe,ta programa stebi vartotoja ir visko mato,gali fotkinti,ir net filmuot gali,tai jei nežinai geriau patylek ir vsio.Keylogeris yra programa kuri STEBI VARTOTOJA,bet kompo valditi negali,o fotkinti ir filmuot dar gali,nes čia dalis stebėjimo irgi.
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 17:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.


Biški nusipezėjai,aš buvau siuntes keylogu kitiems,tai zinau galima nustatiti kad kamera ir fotkintu ir filmuotu.

Čia ne keylogeris, čia apskritai programa kuri kito pc gali valdyt. Keylogeris tai yra būtent ta programa kuri tavo mygtuko paspaudimus registruoja, į vardą pažiūrėk. Gali wiki pasiskaityt jei dar nori, apsišviesi truputi.

Žinok klisti ten keylogeris,net ir pavadinimas keylogger,tad čia nepyk uz teisybe,ta programa stebi vartotoja ir visko mato,gali fotkinti,ir net filmuot gali,tai jei nežinai geriau patylek ir vsio.Keylogeris yra programa kuri STEBI VARTOTOJA,bet kompo valditi negali,o fotkinti ir filmuot dar gali,nes čia dalis stebėjimo irgi.

Keystroke logging, often referred to as keylogging or keyboard capturing, is the action of recording (or logging) the keys struck on a keyboard, typically in a covert manner so that the person using the keyboard is unaware that their actions are being monitored.

A computer program that records every keystroke made by a computer user, especially in order to gain fraudulent access to passwords and other confidential information.

Matai kur nors kameras, ar pc valdymą ar screemshoot gavimą? Aš ne. Iš daugiau žodynų sąvokas įkelt ar nustosi asilu būt? Tu ten nebent kokį turėjai atsisiuntes "hackerio" programą kurios sudėtį buvo keylogeris ir nuo to pasidarei tą manymą. Leisk išversiu : Keylogger = Key + Logger LT Mygtukas + Registravimas = Mygtuku registravimas. Niekur nėra, nei pavadinime, nei jokioi savokoi, nei apskritai kur nors parašyta kad keyloggeriai išviso pc kontroliuoja ar screenshootus daro ar kamera valdo.
 
Siųsti privačią žinutę
lonely-wolf
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 18:15
Expertas


Pranešimai: 152
Įstojo: 14.12.13

R0x0y parašė:
lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
lonely-wolf parašė:
R0x0y parašė:
Slowly parašė:
Jei trumpai drūtai, jei pasigauni išrenka visus passus, info tavo, gali per kamera žiūrėt, pc valdyt. o išvengtu su antivira.

Keyloggeris tik įvesta informacija gaudo, negali nei kameros žiūrėt nei pc valdyt. Su kažkuo maišai jau.

Vaflioras parašė:
O jeigu tave gali žiūrėt per kamera, tai nedegs lemputė? Nes pvz. pas mane ant kompo yra kamera, ir kai ji yra naudojama, pvz. per programą, prie jos dega lempute, tai ar degtu lemputė, jei būtų keylogger?

Jis nusišneka, čia jau visai kitka, ne keylogeris. Keylogeris nei su kamera nei su pc valdymu nieko bendro neturi.


Biški nusipezėjai,aš buvau siuntes keylogu kitiems,tai zinau galima nustatiti kad kamera ir fotkintu ir filmuotu.

Čia ne keylogeris, čia apskritai programa kuri kito pc gali valdyt. Keylogeris tai yra būtent ta programa kuri tavo mygtuko paspaudimus registruoja, į vardą pažiūrėk. Gali wiki pasiskaityt jei dar nori, apsišviesi truputi.

Žinok klisti ten keylogeris,net ir pavadinimas keylogger,tad čia nepyk uz teisybe,ta programa stebi vartotoja ir visko mato,gali fotkinti,ir net filmuot gali,tai jei nežinai geriau patylek ir vsio.Keylogeris yra programa kuri STEBI VARTOTOJA,bet kompo valditi negali,o fotkinti ir filmuot dar gali,nes čia dalis stebėjimo irgi.

Keystroke logging, often referred to as keylogging or keyboard capturing, is the action of recording (or logging) the keys struck on a keyboard, typically in a covert manner so that the person using the keyboard is unaware that their actions are being monitored.

A computer program that records every keystroke made by a computer user, especially in order to gain fraudulent access to passwords and other confidential information.

Matai kur nors kameras, ar pc valdymą ar screemshoot gavimą? Aš ne. Iš daugiau žodynų sąvokas įkelt ar nustosi asilu būt? Tu ten nebent kokį turėjai atsisiuntes "hackerio" programą kurios sudėtį buvo keylogeris ir nuo to pasidarei tą manymą. Leisk išversiu : Keylogger = Key + Logger LT Mygtukas + Registravimas = Mygtuku registravimas. Niekur nėra, nei pavadinime, nei jokioi savokoi, nei apskritai kur nors parašyta kad keyloggeriai išviso pc kontroliuoja ar screenshootus daro ar kamera valdo.

1.Ne viskas kas wikipedijoje parašita yra tiesa 2.Ar aš sakiau kad keylogger gali valditi pc?ne. 3.Mano turimas keylogas fotkindavo bei stebedavo kompiuteri ir nuotraukas siusdavo i gmaila,jei nezinai nesakik kad screenshot nedaro.4.Hackerio programa?Hakeris ja sukure bet ja daug kas zino,visi pasakis kad tai keylogas. 5.Nereik man čia tu tavo savokų is wikipedia.6.As pats buvau gaves i gmaila,ne viena nuotrauka kuria padare keylogas,kai kuriose buvo net ju paties veidai.
7.Jei nežinojai keylogu rūšių yra daug.
Some keylogger software is freely available on the Internet, while others are commercial or private applications. Most keyloggers allow not only keyboard keystrokes to be captured but also are often capable of collecting screen captures from the computer. Normal keylogging programs store their data on the local hard drive, but some are programmed to automatically transmit data over the network to a remote computer or Web server.
8.The End.
9.No one cares.
10.Stop getting mad over little things.
Redagavo lonely-wolf 26-11-2014 18:18
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 18:45
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

lonely-wolf parašė:
1.Ne viskas kas wikipedijoje parašita yra tiesa 2.Ar aš sakiau kad keylogger gali valditi pc?ne. 3.Mano turimas keylogas fotkindavo bei stebedavo kompiuteri ir nuotraukas siusdavo i gmaila,jei nezinai nesakik kad screenshot nedaro.4.Hackerio programa?Hakeris ja sukure bet ja daug kas zino,visi pasakis kad tai keylogas. 5.Nereik man čia tu tavo savokų is wikipedia.6.As pats buvau gaves i gmaila,ne viena nuotrauka kuria padare keylogas,kai kuriose buvo net ju paties veidai.
7.Jei nežinojai keylogu rūšių yra daug.
Some keylogger software is freely available on the Internet, while others are commercial or private applications. Most keyloggers allow not only keyboard keystrokes to be captured but also are often capable of collecting screen captures from the computer. Normal keylogging programs store their data on the local hard drive, but some are programmed to automatically transmit data over the network to a remote computer or Web server.
8.The End.
9.No one cares.
10.Stop getting mad over little things.

".Ne viskas kas wikipedijoje parašita yra tiesa" Pats panaudoja random fraze iš interneto ir pagrindžia savo nuomone ties betkokia programa esančia kompiuteri, gera save neigti ane?(Tarp kitko, ta antra savoka buvo iš oxfordo žodyno, nueik ir pasakyk jiem kad jie neteisingai parašė) Tu visiškai nesupranti apie ką kalbi. Užsispirimas yra durnas dalykas ir tu iš šono atrodosi daug geriau jei tiesiog pripažinsi savo klaida. Pats keylogeris darys tik mygtukų registrą, kai jau atsiranda programos kurios dar gali filmuoti be leidimo imti screenshotus ir pnš. čia jau yra papildomos savybės. Čia yra jau keylogeris + screenshot taking + camera hack ir t.t. Jeigu tik keylogeris jis niekad nieko panašaus negalės daryt, tu sieji juos bereikalo visiškai, taip gali būti, bet tai tikrai nėra pats keylogeris ir su juo nesusyjes apart to kad karts nuo karto sukoduoja papildomai į vieną programa juos, o ta programa jau visiškai kitas dalykas. Jeigu dėl tokio paprasto dalyko pradedi pusiau melaginga informaciją skleist tai kas bus jei toliau technikoi apie kažką kitą pradėsi su tavim šnekėt.
Redagavo SomeGuy 26-11-2014 18:46
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 18:45
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Nebepezėk Rox'as :D Kayloggeris fotkina kas kelias sekundes(gali pats nusistatyt intervala) Ir gauna viską ką žmogus parašo su klaviatūra, į tai įeiną net slaptažodžiai.
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 18:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Žodžiu, nesuprantat apie ką kalbat, ir nebebandysiu jum aiškint. Būkit užsispyre man tas pats, bet supratimo 0.
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 18:59
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

R0x0y parašė:
Žodžiu, nesuprantat apie ką kalbat, ir nebebandysiu jum aiškint. Būkit užsispyre man tas pats, bet supratimo 0.


tai pasakyk tamsta apie ką mes tada čia kalbėjom abu?
 
Siųsti privačią žinutę
SomeGuy
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 19:16
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1806
Įstojo: 30.06.10

Slowly parašė:
R0x0y parašė:
Žodžiu, nesuprantat apie ką kalbat, ir nebebandysiu jum aiškint. Būkit užsispyre man tas pats, bet supratimo 0.


tai pasakyk tamsta apie ką mes tada čia kalbėjom abu?

Jūs kalbat apie programas kuriuose yra keylogeris ir jos gali būti pavadintos "Keylogger", BET kameros vaizdų fiksavimas, pc valdymas bei screenshootu ėmimas yra visiškai nesusyje su pačia funkcija keylogerio. Keylogeris TIK fiksuoja mygtuku paspaudimus, kur jie buvo paspausti, datą ir t.t; o jūs nesuprasdami skleidžiant melaginga informacija kad jis taip pat filmuoja, screenshootus išsaugo kas yra nesamonė. Norit būkit toliau užsispyre, bet blogiau tik jum patiem nuo to bus.
 
Siųsti privačią žinutę
Doleris
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 20:15
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 392
Įstojo: 04.02.12

Ko čia ginčyjaties... Pabandykit ir žinosit kieno tiesa.
Redagavo Doleris 26-11-2014 20:15
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-11-2014 22:47
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

pamenu kai keylogeri skaytkloij mokyklu nauduodavom
paskui fb ir lol acc nupisdavom ir trolindavom zmones
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 27-11-2014 09:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

krc cia jau gaunasi Redcoats vs Patriots.... susitaikykit arba nusiusiu Washington'a is kapo visus istaskys :D
Redagavo Makaroni 27-11-2014 09:06
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
domikas
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 27-11-2014 23:24
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 65
Įstojo: 01.04.12

zmogau pasiziurek sita video jei pas tave ardamax keylogger buvau ir as pasigaves bet sis video padejo: https://www.youtu...zgzI0oixc ir taip kai turi keyloggeri is to ne is to isijungia kameros lempute
Redagavo domikas 27-11-2014 23:25
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Kaip ištrinti KeyLogger' RAT Programinė įranga 6 28-02-2013 15:43
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download