MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 9

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
League Of Legends Boostinimas [Labai pigus]
You
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 310
Įstojo: 15.12.12

i.imgur.com/MctFGC3.png
Sveiki, taigi aš esu Darijus, man 15 metu, mėgstu žaisti LOL, taigi esu GOLD 3 žaidėjas.

Mano istorija, kaip patekau į gold 3. Taigi pasikėliau levelį iki 30, pradėjau žaisti rankedus, sužaidžiau visus 10, bet patekau į bronze 4. Poto buvo dar blogiau, nukritau iki bronze 5 ir turėjau 0 tašku. Tad po biški pradėjau kilti, per pora mėnesiu pakylau iki silver 2. Pasibaigė sezonas. Prasidėjas naujas sezonas šiais metais, sužaidžiau visus 10, patekau į silver 5, per savaitė pasikeliau iki gold 5. Po biški kylu iki platinum V.
Taigi kainos:
Bronze V >> Bronze IV - 0,30€
Bronze IV >> BRONZE III - 0,40€
Bronze III >> Bronze II - 0,40€
Bronze II >> Bronze I - 0,50€
Bronze I >> Silver V - 0,70€
Boostinu tik iki silver.

Boostinimas vyksta iki savaitės, žiūrint pagal divizija.

Ką galima ir ko negalima:
Galima žaisti normal games ko vyksta boostinimas
Negalima žaisti ranked games kol vyksta boostinimas
Kai pradėdu boostinti aš jūms pranešu per skype, per ta laika prisijungti negalėsite
Jei turėsite Riot Points, aš ju neišleisiu, Champions nepirksiu be leidimo
Jūsų duomenys nebus atskleisti, išliksite nepastebėti, aš boostindamas tikrai su niekuo nekalbėsiu nors ir rašys kaika..

Neseniai boostintas žaidėjas:
i.imgur.com/KExOseh.png

Buvo užduotis nuo Bronze V iki Bronze II, tai padariau per 3 dienas.

Atsiskaitymas:
Atsiskaityti turite prieš boostinima, arba jei labai patikimas, turite rekomendaciju, tada aš pirmiau paboostinu.

Galima atsiskaityti mystery giftais, RP, SwedBank, Steam giftais, CD keys.

Skype: WarIrCraft
Redagavo You 30-03-2015 20:14
 
Siųsti privačią žinutę
Extreamas
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:15
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1097
Įstojo: 01.05.12

Buvo užduotis nuo Bronze V iki Bronze II, tai padariau per 3 dienas.
Tai čia tipo , iš bronze V jam ranka su*i iki Bronze II ? o bl
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
You
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 310
Įstojo: 15.12.12

Extreamas parašė:
Buvo užduotis nuo Bronze V iki Bronze II, tai padariau per 3 dienas.
Tai čia tipo , iš bronze V jam ranka su*i iki Bronze II ? o bl

Nesupratau tavo teiginio.. Ką turi omenį? Taigi pakeliau ranka nuo B 5 iki B 2.. Per 3 dienas.. Čia naujas asmeninis rekordas.. ;D
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

Goldai boostina...heard it all, seen it all. Isvis boosteriai MINIMUM aukstensio plat-diamond elo.(Pats kol kas D5)

Boostinimai isvis yra visai League Of Legends community spyris zemiau juostos. Ateini i zaidima...galvoji, kad o bus visi panasaus ELO. Pvz Gold'ai..but neee, ten islenda kazkoks uzboostintas Bronze siuksle kuris net nesugeba pastatyti padoraus build'o, net nekalbant apie visa zaidimo style'a.

Prisirenka po to boostintu zaideju i rankedus ir negalima normaliai pazaist...

Ka jus su tais boostais irodot? Prie vardo aukstesni elo? Nx ner ko sedet aukstesniam elo, jie nesugebi pats ten uzlipt...
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
You
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:32
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 310
Įstojo: 15.12.12

BloodyZero parašė:
Goldai boostina...heard it all, seen it all. Isvis boosteriai MINIMUM aukstensio plat-diamond elo.(Pats kol kas D5)

Boostinimai isvis yra visai League Of Legends community spyris zemiau juostos. Ateini i zaidima...galvoji, kad o bus visi panasaus ELO. Pvz Gold'ai..but neee, ten islenda kazkoks uzboostintas Bronze siuksle kuris net nesugeba pastatyti padoraus build'o, net nekalbant apie visa zaidimo style'a.

Prisirenka po to boostintu zaideju i rankedus ir negalima normaliai pazaist...

Ka jus su tais boostais irodot? Prie vardo aukstesni elo? Nx ner ko sedet aukstesniam elo, jie nesugebi pats ten uzlipt...

Hmm, tiesiog boosteriai nori užsidirbti.. O tie kurie paboostinti, gal verti aukščiau? Gal tiesiog komandos nepasiseka? Gal tiesiog jiems nesekminga savaitė.. O kai paboostina kaikas, tai gal jau tarp lygiu atsiduria.. O jei paboostinti nemoka žaisti savo elo.. Tai jau man neproblema, TU pats turi mokėti išcarrinti komanda.. O jei tu dėl mano divizijos pyksti, tai aš galiu pasikelt greitai, bet aš po biški kylu.. Tad gali boostinti visi..
 
Siųsti privačią žinutę
BloodyZero
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2884
Įstojo: 29.11.08

You parašė:
BloodyZero parašė:
Goldai boostina...heard it all, seen it all. Isvis boosteriai MINIMUM aukstensio plat-diamond elo.(Pats kol kas D5)

Boostinimai isvis yra visai League Of Legends community spyris zemiau juostos. Ateini i zaidima...galvoji, kad o bus visi panasaus ELO. Pvz Gold'ai..but neee, ten islenda kazkoks uzboostintas Bronze siuksle kuris net nesugeba pastatyti padoraus build'o, net nekalbant apie visa zaidimo style'a.

Prisirenka po to boostintu zaideju i rankedus ir negalima normaliai pazaist...

Ka jus su tais boostais irodot? Prie vardo aukstesni elo? Nx ner ko sedet aukstesniam elo, jie nesugebi pats ten uzlipt...

Hmm, tiesiog boosteriai nori užsidirbti.. O tie kurie paboostinti, gal verti aukščiau? Gal tiesiog komandos nepasiseka? Gal tiesiog jiems nesekminga savaitė.. O kai paboostina kaikas, tai gal jau tarp lygiu atsiduria.. O jei paboostinti nemoka žaisti savo elo.. Tai jau man neproblema, TU pats turi mokėti išcarrinti komanda.. O jei tu dėl mano divizijos pyksti, tai aš galiu pasikelt greitai, bet aš po biški kylu.. Tad gali boostinti visi..


Zinoma, cia mano problema, kad ateina i Diamond elo zaidimus ateina gold'ai visiskai nesuprantantys nieko apie rimta zaidima...Kodel? Del to tokiu, kaip tu zaideju mentalitelo. Prisirenka i aukstesniu elo siuksles, o ne zaidejai ir vadini cia...turi sugebet iskerint. Sure, tell me more about it.
 
http://www.gameris.lt/news.php Siųsti privačią žinutę
You
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-03-2015 20:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 310
Įstojo: 15.12.12

BloodyZero parašė:
You parašė:
BloodyZero parašė:
Goldai boostina...heard it all, seen it all. Isvis boosteriai MINIMUM aukstensio plat-diamond elo.(Pats kol kas D5)

Boostinimai isvis yra visai League Of Legends community spyris zemiau juostos. Ateini i zaidima...galvoji, kad o bus visi panasaus ELO. Pvz Gold'ai..but neee, ten islenda kazkoks uzboostintas Bronze siuksle kuris net nesugeba pastatyti padoraus build'o, net nekalbant apie visa zaidimo style'a.

Prisirenka po to boostintu zaideju i rankedus ir negalima normaliai pazaist...

Ka jus su tais boostais irodot? Prie vardo aukstesni elo? Nx ner ko sedet aukstesniam elo, jie nesugebi pats ten uzlipt...

Hmm, tiesiog boosteriai nori užsidirbti.. O tie kurie paboostinti, gal verti aukščiau? Gal tiesiog komandos nepasiseka? Gal tiesiog jiems nesekminga savaitė.. O kai paboostina kaikas, tai gal jau tarp lygiu atsiduria.. O jei paboostinti nemoka žaisti savo elo.. Tai jau man neproblema, TU pats turi mokėti išcarrinti komanda.. O jei tu dėl mano divizijos pyksti, tai aš galiu pasikelt greitai, bet aš po biški kylu.. Tad gali boostinti visi..


Zinoma, cia mano problema, kad ateina i Diamond elo zaidimus ateina gold'ai visiskai nesuprantantys nieko apie rimta zaidima...Kodel? Del to tokiu, kaip tu zaideju mentalitelo. Prisirenka i aukstesniu elo siuksles, o ne zaidejai ir vadini cia...turi sugebet iskerint. Sure, tell me more about it.

Gal tiesiog pasigooglink apie savo komanda in lobby.. Jei matai, kad turi lose streak, leavink.. Geras dalykas išvengti kaip tu sakai boostintu žaidėju.. Jei nepatinka.. Išmok carrint ;/ =?
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Labai letas laptopas Techninė įranga 6 18-03-2019 23:33
Labai senas zombie žaidimas Žaidimų diskusijos 3 12-08-2017 02:08
[Gidas]Kaip ismokti zaisti League of legends pagal Gainelo Žaidimų pagalba 6 07-07-2017 01:47
Gainelo league of legends elo boostinimo paslaugos (Is anksto uzsisakius placement games 50% nuolaid Skelbimai 6 06-07-2017 21:30
League of Legends/Parduodu Skelbimai 7 15-05-2017 23:34
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download