MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 10

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Wololo/FeelingHigh žaidimų kampelis
Wololo
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 21:18
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Norit - skaitot , radot prie ko prisikabint - rašykit.
Čia sutrumpinta versija , tai gali būti kiek netikslumų (užsiminiau tik apie PC gaming'ą , o su konsolėm jau atskiri reikalai).
Pradėjau žaist nelabai seniai , tai net nepamenu koks pirmas žaistas žaidimas. Buvau kokių 5-6 metų , su šeima tada buvome neseniai atsikraustę į Kauną , o tėvas vieną kartą iš savo buvusio biuro parsitempė savo paties rinkimo 2001 metų PC (Intel Core Celeron 1,7GHz , 768MB RAM DDR , Radeon 9500) ir laisvu laiku kapojo strateginius žaidimus ir arkadas , dažnai daug ką siųsdavosi per tuo metu naujiena buvusias P2P tinklų programas , tai būdavo daug žaidimų. Buvau geras vaikas , klausiau ką liepdavo , dažnai mėgau žiūrėt ką žaidžia , dar kartais ir gaudavau pažaist 20 min. Nebuvau pratęs prie tokio dalyko kaip kompiuteris ir dėl dažno sėdėjimo po nepilnai metų teko mane vest pas akių gydytoją , nes visiškai nusilpo regėjimas ir man buvo ragas , todėl man buvo beveik visai uždrausta sėst prie jo , tačiau vėliau viskas susitvarkė. Pirmoje klasėje žaidžiau mažai (dažniausiai tai ką tėvas parsisiųsdavo arba neįdomius žaidimus iš rusiškų kompaktų šaudykles ir platformerius) , o antroje klasėje pradėjau lankyt piešimo pamokas , todėl pamiršau apie žaidimus visai. Kai Lietuvoje buvo prasidėjęs technikos žurnalų leidimo bumas , tai tėvas pirkdavosi daug žurnalų , tokių kaip "Game EXE" , "CBL" ar "NK - Naujoji Komunikacija" ir kartais aš gaudavau paskaityt ir visą laiką skaitydavau viską , nors ir visiškai negaudavau žaist tų žaidimų , kurie buvo aprašomi žurnaluose. Kai buvo rodoma NKTV , žiūrėdavau kiekvieną laidą dėl žaidimų , o vieną kart bežiūrint įsmigo į atmintį Need For Speed Most Wanted pristatymas dėl kurio kilo tikslas - žaist jį ir pereit. Svajojau ilgai , bet po kiek laiko pasidaviau (tėvų įtaka). Vėliau atsitiktinai iš tėvų gavau "PC Klubas" žurnalą , nuo kurio ir "gavau kablį žemiau juostos" ir galutinai užsikabinau ant žaidimų iki dabar , nors ir netekdavo man jų žaist , nes nemokėjau pirataut , o pirkt buvo velniškai brangu , ai - dar kaip durnas maniau , kad DEMO versijos yra pilni žaidimai. 2007 m. buvo velniški. Lietuvoje prasidėjo masinė RuneScape manija. Šitą naršyklinį monstrą mokykloje buvo žaidę beveik visi , o aš net nebuvau girdėjęs apie jį ir dažnai sulaukdavau patyčių dėl to ir visi p*zdavojo , kad visą laiką liksiu tik 3 lvl ar nebaigsiu start zone quests , tačiau pabaigus ketvirtą klasę , vasarą vienas žmogus parodė kas tai ir kaip žaist , tai šiek tiek pramokau žaist. Žaidžiau , stats kėlime buvau monstras , nes per pusę dienos sugebėdavau pusę combat skills pakelt iki 40lvl , kol kiti n00b'ino , o kiti skills nelabai man rūpėjo , tačiau per durnumą kažkokiam beždžionei išdaviau password'us , praradau acc , o tais pačiais metais PC buvo sugedęs dėl srovės šuolių , tai iki penktos klasės vidurio nieko nežaidžiau. Kai atgavau PC sutvarkytą , prieš Kalėdas gavau progą nusipirkt rusišką NFS Most Wanted versiją , kurią žaidžiau visiškai nesuprasdamas svetimos kalbos , bet šiaip taip perėjau , žaidžiau dar ir daugiau žaidimų , bet jie nelabai rūpėjo , nes pagrinde žaidžiau tik RS ir NFS Most Wanted. Vėliau PC visai sugedo dėl HDD prastos būklės ir teko ilgai laukti. Sulaukus vėl galėjau naudot PC , bet nebebuvo Windows'ų ir buvo įrašyti Linux , nes neva užkniso visą laiką perrašinėt Windows'us ir todėl kurį laiką vienintelis žaidimas , kurį galėjau žaist buvo RuneScape :D.Žaidžiau , turėjau naują acc , rizikavau būt apvogtas , buvau mokykloje vadintas l*pu ir už d*chą laikytas (nes buvo vagiami acc) , bet vistiek išgyvenau iki kol pats RS šiek tiek man neatsibodo. Taip pat tais pačiais metais buvo įsivažiavęs ir leidžiamas žurnalas "PC GAMER" , tai pradėjau jį impulsyviai pirkti kas mėnesį , bet ne visada būdavo tam pinigų. Skaičiau viską jame , nuo to laiko net pats išmokau PC surinkinėt ir daugmaž suprast hardware jungtis ir reikmes. Kaip nekeista užsimaniau būti žaidimų apžvalgininku , tokiu kaip tie kurie rašė , bet supratau , kad nieko doro neišeitų. 2010 metai man buvo klasiški. Aštuntoje klasėje susidomėjau indie žaidimais , išmokau crack'int žaidimus ir paleidinėt programas , pradėjau žiūrėti Let's Play video klipus per YT , plačiai domėjausi žaidimų apžvalgom. Labiausiai tuo metu patiko PewDiePie ir žiūrėjau kiekvieną jo video , kol nemalė tiek š*do ir buvo normalus , iš jo gavau susidomėjimą siaubo žanru ir norėjau kurį laiką būti youtuber'iu kaip jis (ką padarysi , buvau durnas avantiūristas). Dar kaime atsirado neblogas PC , per kurį galėjau bent kažką pažaist , tai žaidžiau krūvas indie ir racing žaidimų (bet dažniausiai užsilikdavo tik SLRR ir NFS Most Wanted). Po naujų metų dar atradau Gamerį su gera kompanija , bet man buvo nusispjaut ant žmonių ir rūpėjo tik žaidimai ir jų siuntimasis (buvau kaip apsėstas) , vasaros pradžioje kaime esantis PC sugedo ir likau nieko nepešęs , todėl iš neturėjimo ką veikt trolinau forume (kad neatrodyčiau per daug įtartinas ir kad nebūtų nuobodu , nors 60% mano rašytų postų anksčiau buvo tiesa) ir retkarčiais žaisdavau DOS žaidimus per savo seną mieste esantį PC. Kiek vėliau , sugedo ir tas PC dėl labai nestabilių temperatūrų ir prasto aušinimo , tai likau be PC , o kai tėvas nusipirko sau laptopą , tai ir vėl kažką žaidžiau bei buvau su viltimi , kad susirinksiu sau rimtą PC. Perėjau labai daug žaidimų ir pirmą kartą išmokau žaisti RPGs ir šaudykles (labiausiai iš visko įsiminė Fallout New Vegas , Borderlands 2 , Bioshock ir Dead Space) , laisvai užmušinėjau laiką. 10 klasėje gavau kitą PC , kiek naujesnį nei prieš tai buvusi miesto seniena , bet vis šis tas. Pasirodžius DotA 2 , buvo pirmasis pasaulinis čempionatas ir žaidimo Beta startas , bet į jį pavėlavau (tėvai neleido žaist dėl savų priežasčių) ir DotA buvo pamirštas reikalas , nes Beta baigėsi , pasikeitė reikalavimai , PC buvo silpnas ir net nepasileido , tačiau aš atkakliai žiūrėjau stream'us , analizavau taktikas , veiksmą ir manevrus , dažnai labai norėjau būti Pro žaidėju , kartais gaudamas pažaist DotA iš svetimų žmonių. Dėl DotA 2 grįžau žaist prie seno gero WoW , kuris suėdė nemažai mano laiko , kol galutinai supratau jo pagrindus ir tapau šiek tiek humaniškesnis , nes išmokau šiek tiek lanksčiau bendraut , tai jį žaidžiu iki šių dienų. Dabar nelabai ką žaidžiu , nes nėra stimulo dėl to , kad neturiu pakankamo hardware norimiems dalykams ir dar reikia surinkt pakankamai pinigų , kol galutinai galėsiu įpirkt norimą PC hardware. Po kelių iš šitų bajerių su žaidimais vienas žmogus p*zdavodamas davė klyčką "jack of all trades" , žeidžia , bet yra tame tiesos :D
Su Steam reikalus pradėjau nuo 2012 metų. Pirkdavau žaidimų dėžutes - suaktyvuodavau CD Keys per Steam ir kaupdavau juos savo acc , kartais pažaisdamas vieną kitą žaidimą. Po to galutinai praradau Steam acc , durnas buvau , nes nesusigrąžinau , tačiau susikūriau vėliau susikūriau kitą , visiškai nenaudojamą. Laimėdamas čia esančius konkursus palaipsniui pildžiau Steam acc biblioteką ir wishlist , kuris manęs nebedomina. Prieš naujuosius metus , krūvos žmonių gavo Left 4 Dead 2 dykai , o aš saviškį susiaktyvavau iš dėžutės , susiradęs kodą ir žaidžiau iki kol perėjau daugybę custom campaigns , mustations , sugebėjau įveikt daugelį achievements ir supratau , kad rusai ir lietuviai nėra draugiški žmonės.
Dėkui tiems kas skaitė , tikiuosi , kad labai neužknisau.
Redagavo Wololo 29-02-2016 22:10
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-02-2016 22:05
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Kadangi iš ano acc nesigauna atskiras post , tai rašau iš šio (tiesiog smagu) , patikėkit manimi , tiek daug senų prisiminimų kyla.Žaidimams ir forumui dabar tikrai nelabai užtenka laiko (atleiskit dėl to). Priežastys paprastos - reik ruoštis egzams ir studijoms + mokyklinis/šeimyninis cirkas (kaip visada).

Nepaisant to , retkarčiais tenka man sužaist Pokemonus , Mario ar šiaip kokį platformer ar arcade tipo žaidimą per Gameboy emuliatorius , nes labai užkabino ir nereikalauja daug laiko. Labai rimtų žaidimų netenka kol kas žaist , bet ateity bus matyt.

Also , kaip tik kaupiami centai 3DS ir laptopui , tai nusimato labai ilgas kelias iki tikslo.
Redagavo Wololo 29-02-2016 22:10
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Edwux121
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-02-2016 22:12
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 55
Įstojo: 19.12.15

As ir 3ds bandysiu rinkt gal per vasarele pavyks kaiptik suejo 18 tai eisiu dirbt kažkur :D
Redagavo Edwux121 29-02-2016 22:12
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-02-2016 22:18
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Man tai svarbiausia , kad išeitų suderint balansą tarp laptopo ir konsolės (kas bus sunkiausia).
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-05-2016 20:58
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Grįžom prie Old School RS.
Buildinsim modded Zerker PKing machine, blogiausiu atveju darysim main su maxed 99s ir EXP. Tikslas yra užkelt visus galimus skills bent iki 40 išskyrus DEF (jo EXP gausim iš quests), po to farminsim pinigus bondams ir durnavosim su p2p.

Dabartinis progresas:
i.gyazo.com/4a4fb317cede4944e1138f0e3f4dd3ea.png
Redagavo Wololo 01-06-2016 00:14
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-05-2016 10:03
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

Rašei, kad labai nusilpo regėjimas ir išvis pzda buvo, tai tau atsistatė kažkiek, ar liko? (Žinau, ne į temą truputį :D)
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
Wololo
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-05-2016 11:23
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

SkirLou parašė:
Rašei, kad labai nusilpo regėjimas ir išvis pzda buvo, tai tau atsistatė kažkiek, ar liko? (Žinau, ne į temą truputį :D)


Mažesnis sėdėjimo laikas.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-07-2016 18:14
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Well, that was quick. Per OSRS gavau baną, nes "botinau", Jagex tikrai myli savo klientus.
Moralas: niekada nedarykit High Alch 70-99 ir visada rašinėkit kaip žąsinai.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Wololo
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 08-11-2016 21:15
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Žaidimai žaidimais, bet mokslai dabar labai svarbu. Kai nėra ką veikt, tai telefono ir interneto neina paleist iš rankų. Dabar teko užsikrėsti kortų žaidimais ir telefoniniu šlamštu. Vienas iš jų NFS No Limits. Pradžioje pažiūrėjęs į senus atsiliepimus maniau, kad š*das, tai nutariau pabandyt. Žinot, visai neblogai suėjo. Kaip telefoninis žaidimas, tai visai neblogas, gal net geresnis nei tikėjausi. Verta būtų pabandyt jei neturit ką veikt. Gameplay pusė velnio, microtransactions daug, bet tas pačias šmutkes galima gauti nieko neperkant tikrais pinigais - vykdant daily tasks bei events. Pusė mašinų atrakinta, nors nueita tik iki kokio chapter 7. Visai neblogas šlamštas. Manau aš jį pasiliksiu ilgam. Liūdna dalis - jis rajus baterijai ir reikalauja interneto, nepamirškim, kad kartais būna lag spikes ant kiek senesnių telefonų.
Kitas linksmas dalykas yra kortų žaidimai. Kaip tik spalį laimėjau MTG Toolkit, tai žiūrėsiu kokį velnią gausiu kitą savaitę, bus gerai pabandyt savo jėgas prieš kitus ir praplėst kolekciją.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimų dalybos ULTRA! Žaidimų diskusijos 37 19-04-2024 17:48
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 139 02-12-2021 10:18
Dėl PS4 žaidimų Žaidimų diskusijos 6 28-04-2021 11:56
Žaidimų dalybos Žaidimų diskusijos 166 29-03-2021 21:12
Pasiūlykite žaidimų Apie viską 3 07-05-2020 21:49
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download