MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 23

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Qiux - Žaidimų Kampelis
Qiux
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 21:31
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Na tikslai neatsimenu kelinti metai čia buvo kada man tėvai nupirko zilitoną, gal 2002, mažas dar buvau, bet taip žaidžiau Super Mario Bros, su tankais,pac man, ir man labai patiko negalvojau apie nieką man nieko nereikėjo, bet po to tikslai neatsimenu bet sugėdo lygtais ir išmete, na ir po to gyvenau paprasta gyvenimą be pc nes patį pirmą pc nupirko man tik 2007 per kalėdas einant į 2008 kai man jau buvo 11 metų o patys pirmi PC žaidimai Quake 3 Arena, Luxor, Santa Claus In Trouble na ir žinoma CS-1.6 beveik visą vaikystė praleidau su cs1.6 žaidžiau ir žaidžiau net bėgdavau iš pamokų kad galėčiau tik cs1.6 sužaist net per pamokas galvodavau apie cs1.6 nors net nežinojau kas tas steam :D ždž cs1.6 best(geriausias) tikrai daug draugų susiradau bet metams bėgant santykiai atšalo na ir kažkaip užaugau bet daug aš tu žaidimų žaisdavau bet pagrindas buvo cs1.6 o kai patekdavau ir top1 tai kaifas man buvo galvojau pavydekit visi jums iki manęs toli :D bet po to berods jau 2012 m. jau mažiau žaidžiau tą cs1.6 bet dėja naujiausus žaidimus negalėjau žaisti nes tas pats pc buvo iš 2007 galėjau tik senus žaisti tai Max Payne1 Gta iki san andreas, call of duty iki mw2 na ir taip žaidžiau labai miglotai viską atsimenu esme tame kad žaidžiau žaidimus, kaip sese pasakytu buvau žaidimų maniakas, o dabar kaip ir nieko nežaidžiu nes niekas nebekabina matyt užaugau iš tų žaidimų o gal reikia pertraukos nuo žaidimų bet taip tikrai gerų akimirkų buvo labai smagu buvo ypač pačius pirmus metus kai tik nupirko PC, o dabar nieko nežaidžiu aišku pasidomiu naujienomis apie žaidimus bet jų nežaidžiu, nežinau kas čia bus ateityje bet dabar yra kaip yra, Edit: 2016 Galvojau po naujų metų pradėsiu kitokį gyvenimą gyventi susirasiu darbą, merginą :D bet visgi kažkaip gavosi kad 2016 sausį pradėjau vėl žaisti žaidimus ir parėjau Deadlings: Rotten Edition po mėnesio kitą paėmiau žaidimą, kai parėjau mečiau ir nesėdėjau prie pc kelias dienas kol supratau kad negaliu be pc gyventi ir vėl grįžau ir tada tuojau sėdėjau prie pc ir žaidžiau naują 2016 žaidimą E.T. Armies kuris išleistas kovo menėsį kai į jį parėjau vėl mečiau ir sau sakiau kad daugiau nesėdėsiu prie pc ir pakeisiu savo gyvenimą :D bet deja vėl nepavyko :D aišku šį kart ilgiau ištvėriau be pc nuo kovo 10 iki balandžio pradžios, po to spėkit kas buvo? o gi vėl ta pati rutina, grįžau vėl paėmiau kitą žaidimą ir tai buvo Brothers In Arms: Road To Hill 30 ir žaidžiau, aišku žaidimas patiko bet mintyse sau sakiau nu blemba kaip gali toks gyvenimas tęstis, nesustodamas... kai parėjau žaidimą ir vėl mečiau ir ši kart nuo balandžio 18 iki gegužės 24d, bet dienos ėjo nuobodžiai nes ne per Pc sėdėjau o TV žiūrėjau ir taip nuobodu buvo nes tas TV šūdą rodo tik... bet taip nutiko kad sprogo televizorius ir vėl teko grįšt prie pc ir nuo gegužės sėdžiu iki dabar, man smagu žaisti tuos žaidimus ir sekti naujienas bet tuo pačiu jau nusibodo, nes tuos žaidimus kurs ir kurs... vistiek visu neišlosi... beto ketinau laimėti liepos komentarų konkursą ir jau rugpjūtį prie pc nesėdėti tačiau nežinau kodėl bet nesigavo nes tiesiog nežinau ką reiktu daryti aš visai be pc neturiu veiklos nors ir juokingai skamba :D bet sau sakiau nu rugsėji tikrai mesiu nes visgi ateina mokslo metai, gal reik pagaliau užbaigti tos mokslus, bet kažkaip dienos ėjo nuobodžiai tad nusprendžiau reik tuojau kažką žaisti nes taip nieko neveikti ir sėdėti prie pc liūdna darosi :D tai atsisiunčiau Brothers In Arms: Earned In Blood 2 dalį ir žaidžiau sau negalvodamas apie ateity, ble, mano didžiule bėda kad aš visko bijau, o žaisdamas žaidimus ar šiaip klausydamas muzikos aš atsipalaiduoju, bet aišku taip gyventi juk negalėsiu, na žodžiu taip, naujametiniai pažadai ir liko tik pažadais, kaip sėdėjau prie pc taip ir sėdžiu, ir vos nevisus 2016 metus vėl prasėdėjau prie pc nors širdyje jaučiuosi labai nelaimingas nes jaučiu kai man visko trūksta :D bet vis vien žadu kitaip gyventi ir visa gyvenimą savo pakeist kardinaliai. Edit: 2017 Na va atėjo jau ir 2017 metai o mano gyvenimas koks buvo toks ir liko, nieko neturiu, kasdien prie pc sėdžiu ir kažko laukiu, gal tikrai aš nevykėlis nežinau :D gėda man kad toks esu ir pats nesuprantu kas man negerai... nežinau visai nuo ko pradėti man, neseniai parėjau Brothers In Arms: Hell's Highway neblogas žaidimas, bet kas iš to? juk negaliu kas kart sėdėti ir žaisti tuos žaidimus nes visgi jau ne vaikas, o suaugęs žmogus, turiu būti atsakingas už save ir kovoti už savo vietą :D o aš kai koks bailys, ir tikrai pasimetęs gyvenimu esu ir dar labai nuvargęs jaučiuosi, viskas taip man atsibodo, kad jus žinotumėt... man jau ne žaidimai galvoj, kaip aš noriu pakeisti savo gyvenimą ir net neįsivaizduoju kaip man tai padaryti, o metai bėgte bėga.
Redagavo Qiux 15-02-2017 23:29
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimų dalybos ULTRA! Žaidimų diskusijos 41 23-04-2024 19:39
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 139 02-12-2021 10:18
Dėl PS4 žaidimų Žaidimų diskusijos 6 28-04-2021 11:56
Žaidimų dalybos Žaidimų diskusijos 166 29-03-2021 21:12
Pasiūlykite žaidimų Apie viską 3 07-05-2020 21:49
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download