MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 13

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Lazerio zaidimu kampelis
lazeris205
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-11-2015 01:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 582
Įstojo: 24.08.10

Manoji zaidimu istorija yra labai plati rasysiu su klaidom nepykit kadangi jei ziuresiu gramatikos tai visa istorija sugadinsiu ir pamirsiu savo praeiti taigi viskas prasidejo kai buvau mazas tai parode man viresnieji zaidima counter strike 1.6 :D ji zaisdavau diena nakti bet tik trumpa laiko tarpa gal kokius 5 menesius atsitiko taip kad mano kompa pavoge tuo tarpu kol jis buvo taisykloje tai mums pasiule nepilna kaina pinigais uz pavogta arba atiduot kazkoki kompiureri zinoma mano tevai sutiko paimt bet paeme tikra lauza kuriame veike tik paint programa ir vos vos internetas. Kai isleido GTA san andreas tada man atrode kad tai geriausias zaidimas ir kad geresniu nera niekas jam tada neprilygo. GTA zaisdavau pas draugus vos ne kekviena diena kol gavom nauja gera kompiureri tai ivyko gal po metu (2006m) po GTA SA isleidimo to zaidimo jau buvau atsizaides iki soties tesiog nusprendziau aklinai atsisiusti betkoki zaidima is interneto ir tai buvo iki siol megstamiausia dabartine zaidimu serija HALO jis buvo senesnis uz GTA SA bet pamegau ji labai greitai vos tik perejes pirmasias singleplayer misijas norejau zaisti toliau tesiog megavausi pilnaverciu zaidimu kekviena diena gryzes is mokyklos lipdavau prie ekrano palost HALO combat evolved kai zaidima perejau pirma karta nes iki pat siol neisivaizduoju kiek kartu esu perejes buvau pakeretas :D iskart domejausi ar yra jo tesinys arba bent panasus i ji panasus zaidimas ir jis buvo tai buvo HALO 2 bet tik konsolei o apie ja galejau tik pasvajoti kai isleido zaidima 2007 ant VISTA windowsu tuo metu turejau tik XP ir neturejau zalio supratimo kaip perrinstaliuoti windowsus i kitus tai zaidima po dvieju metu (2009) atsisiunciau kazkokia cracked ant XP versija tad su minimaliom grafikom (nes didesniu neleido del to kad jis kazkoks nulauztas) ji perejau ir man jis nenusibodo. Suzinojes kad buvo isleistos ir kitos HALO dalis kaip halo 3 arba halo 3: ODST ir pamates kad halo zaidimus kurs tik ant xboxu tai as meciau visa reikala ir stengiausi pamirst zaidima. Po daug laiko ir klaidziojimu tarp zaidimu seriju zaidziau ivairius zaidimus half-life singleplayeri ir counter strike dalis tada nusipirkau vilniuje Battlefield Bad Company 2 diska :D kompas vos ji trauke ant minimaliu grafiku. Metus zaidziau tik battlefield bad company 2 multiplayeri dabar ji zaidziu nepriekaistingai ivaldziau kazka tokio ko is pirmo karto ar net gal menesio eiliniai zmones negali padaryt. :D Siuo tarpu ji losiu retokai nebent nebuna kas veikt nu bet gryskim prie istorijos taigi gal po 2 metu (2012m) BFBC2 jau buvo pabodes nors i savaite daznokai sulosdavau bet kai jau suzinojau apie gameris.lt mano zaidimu pasaulis buvo visiskai pasikeites kad ir kaip tuo tarpu norejau zaisti geresnius zaidimus kompas jau buvo pavarges teko ji naujinti pirkti naujas dalis kol susidejau toki koki dabar turiu teko nemazai paukoti pinigu kol nebuvo kas zaisti ir emiausi zaidimu ivairoves po metu gal (2013m) klausinejau Gintaxo gal ka pasiulys palost jis pasiule World Of Tanks pirmai paziurejes nuotraukas ir video pagalvojau kad ziauriai nuobodus :D ir bendraklasis lose visiskai ta pati zaidima prasinejo manes prisijungti irgi losti bet nesudomino kol gameryje neatsirado konkursas kur reikejo pasiekti World Of Tanks 5 tier ir pirmieji pasieke laimetu zaidima is saraso ir as norejau laimeti kazka taigi atsisiunciau ir kai pasineriau i WoTa tai neatsitraukdamas losdavau kekviena miela diena del konkurso ir to kablio kuris mane uzkabliavo zaisti emiau kymarinti World of tanks ir laimejau konkursa :D www.part.lt/img/e5569a1dc410145989481e3b66f5f4d9931.png
World of tanks nesustojau zaisti ir iki pat dabar aktyviai ji losiu nesu ten toks geras kaip gintaxas tik 1071 WN8 :D

Kaip ir losdavau WoTa dar pries metus nesenai susitaupiau ant xbox 360 ir emiausi HALO seriju ir dabar dar zaidziu HALO 4 uzsibrezias nuo pat tu metu nepamirsau visiskai zaidimo ir man jis iki dabar pat yra pats geriausias taip pat nesenai pradejau zaisti ir CoH2 na nezinau jau gal daugiau 4 menesiu nelosiu bet su lyg kekviena diena mano istorija tik ilgeja dabar kompe yra battlefield bad company 2 World Of tanks ir dar ten keletas dazniausiai laikinai losiamu zaidimu :) stai tik tiek gal ir per daug :D
Redagavo lazeris205 22-11-2015 01:50
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Black Friday zaidimu ispardavimas Žaidimų naujienos 5 01-01-2021 18:57
Pagalba del zaidimu Žaidimų pagalba 2 07-07-2020 12:22
Gintaxo žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 22 07-07-2019 19:34
Drygo (a.k.a NoScope) žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 3 13-01-2019 14:55
Machinery žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 14 04-12-2018 21:42
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download