MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 16

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
creative žaidimų kampelis
creative
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-11-2015 08:55
Naujokas


Pranešimai: 4
Įstojo: 10.08.15

Nupirko man Nokia 3310 telefoną, įsijungiau Snake žaidimuką, ir tai buvo pirmasis virtualus pažaidimo žaidimas! :D Laikui bėgant, keitėsi telefonai, ir su jais keitėsi ir žaidimai. Nuo nespalvoto snake, iki dviejų spalvų Pince of Persia siemens'e, ir iki 256 spalvų tetrio ar to paties snake su daugiau spalvų :D Telefoninius žaidimus paspaudau ir iki šiol. Patinka ir automobiliai, ir galvosūkiai, ir šiaip tokie bim bam ;P
Kompiuterinių žaidimų epocha, prasidėjo nuo Quake III Arena. Žaidimas patiko. Ypač patiko kažką nušauti. Savotiškai jėgiškas grajus su įdomiais kambariais ir nuobodžiais ginklais. Patiko valdyti Songoką :D
Vėliau atradau Postal 2. Ten buvo rusiška versija. Nieko jame neįkirtau, bet patiko deginti žmones, patiko super cenzūra prieš veidrodį :D
Pamenu, vaikystėje pirkdavau įvairius žurnalus su CD diskais. Būdavo ten Demo versijos, bet būdavo ir pilnų versijų.
Teko pažaisti ir Fifa 2004. Labiau įstrigo įvertis iš vidurio aikštės :D Nors tai buvo ir senokai, bet Fifa 2004 buvo ilgiausiai pražaista futbolo simuliatoriaus žaidimo versija.
NBA Live 2004 - šitas žaidimas irgi buvo prikolas :D Patiko kurtis žaidėjus, pridėti jiems 100% skillus ir įdomias pravardes: downtown :D
Nu žodžiu, tuo metu žaidžiu beveik viską, kas buvo ant bangos ir apie ką rašė žaidimų laikraščiai :D
Internete, teko surasti Mini Flash tinklapį. Jame buvo daugybė Flash tipo žaidimukų, nuo paprastos JAV prezidento parodijos, iki šuolių per tramplynus ir pan. Kai mokykloje nebuvo ką veikti per laisvą, tai nueidavau į biblioteką ir kaldavau Flashus su draugais :D :D
Vėliau, įstojus į universitetą, beliko tik Dota 2 ir GTA. Visiškai nebuvo laiko, kažką naujo žaisti ir net ir noro nebuvo :D
Kažkaip netyčiom atradau internete Half-Life 2 žaidimuką. Uh.. pamenu.. visą nakty žaidžiau iki ryto :D Ant tiek geras buvo. Bet naudojau kodą :D Prisipažinsiu, kad buvo vietų, kurių pereiti negalėjau, tai God Mode man puikiai padėjo! :D
Vėliau išbandžiau Half-Life 2 Episode pirmą ir antrą. Nieko negaliu blogo pasakyti apie juos. Tiesiog.. buvo per daug bemiegių naktų :D
Šiuo metu, 2015 metais, aš dar vis tebežaidžiu kompiuterinius žaidimus :D. Deja, jiems laiko skiriu gan mažai, dėl darbo ir merginos :D Išliko tas pats Dota 2, kuriam paskyriau net 4,790 VALANDŲ Steam'e Uhu !!! Pagalvojus.. wtf???? Pusė buvo idle :D
GTA V - žaidimas, Taip pat mano vienas iš Like sąrašo. Patinka man jame valdymas :D Kreivokos misijos, bet grafika! čia tai šedevras!!
Ir dar pradėjau žaisti Grid II. Ai kad net nežinau..Nuo Grid pirmos versijos, skirtumai kaip diena ir naktis. Bet grafika- aukštas pilotažas. Stiprus valdymas ir kiek nuobodoka arcada. Bet šiaip MP yra geras.
Need for Speed serija buvo irgi pas mane išbandyta. Most Wanted Black Edition ir Run - dvi žaidimo serijos versijos labiausiai įstrigo.
Counter-Strike šaudyklę bandę turbūt yra visi! :D Ilgai aš šio žaidimo nežaidžiau, man greitai pabodo. Principas išliekas tas pats: šaudai.. šaudai.. šaudai :D Bombos dėjimas, įkaitų vadavimas, įvairūs zombie, gun game ir warcraft mod'ai greit pabosdavo. Lyginant su Dota 2, tai Counter-Strike kaip diena be saulės :D Visiškai nepalyginsi patiriamo azarto ir žaidimų skonio.
CS: GO irgi neypatingai teigia pozityvumo. Kur tik nueisi- ten rusai.. spiegiantys rusai.. verkiantys rusai :D Žaidimas tampa skirtas rusams. Net neįdomu. 1,6 versija buvo dar dar.. o CS': GO tragedija su Competitive yra.
Ai.. dar šiuo metu žaidžiu Angry Birds telefone :D Čia irgi verta dėmesio nesąmonė :D Angry Birds turiu gal 5-6 skirtingas versijas, ir visas norisi pereiti, nors principas atrodo tas pats per tapatį :D
Dar kažkoks EA Tetris yra, šachmatai ir fast n furious, telefone.
Tai tokia mano būtų žaidimų istorija. Neypatingai viską pamenu, bet kai ką paminėjau :D
Redagavo creative 23-11-2015 09:04
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimų dalybos ULTRA! Žaidimų diskusijos 18 28-03-2024 18:59
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 139 02-12-2021 10:18
Dėl PS4 žaidimų Žaidimų diskusijos 6 28-04-2021 11:56
Žaidimų dalybos Žaidimų diskusijos 166 29-03-2021 21:12
Pasiūlykite žaidimų Apie viską 3 07-05-2020 21:49
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download