MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 20

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Grand Theft Auto V
Aubotum
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 528
Įstojo: 20.07.13

Na sveiki visi,sumaniau padiskutuoti apie Grand Theft Auto 5 kadanagi jau jo bumas praėjo,manau daugumas jau išvažinejo Los Santos skersai ir išilgai :)
Taigi įdomu kokios jūsų nuomonės apie šį projektą,kas patiko ar nepatiko ir panašiai :)
Aš pradėsiu nuo savęs :)

Išleidimo datos laukiau labai kaip manau ir daugelis kurie neabejingi Rockstars Grand Theft Auto serijai :) Buvau prisižiūrejes begalė klipu is konsolių gameplay ir jis mane pakerėjo. Grafikos,gameplay,miesto gyvumas,na žodžių viskas man atrodė osum be jokių klaidų :)
Atėjo ta diena kai pagaliau jis atsidūrė ir mano kompiuteryje :) Pradžiai tikrai nenusivyliau viskas labai gražiai pateikta,bet....
Pažeidęs daugiau valandų pradėjo daukas kliūt man už akių...
Mašinos- Jos tikrai labai gražios visos ir t.t... Bet kalbant apie psichikas tai mane nuvylė... Pasokus per kokį tramplina jos tiesiog skraido kaip nebūtų kokios gravitacijos... Žalos atvaizdavimas man tikrai labai prastas kaip tokio ligio projektui... Lig San Andreas tik geresnėmis grafikomis...
AI žmonės žaidime- Visiškai buki... Tiesiogine šią žodžio prasme... Sustoji prie jų pastovėti jie issivaiksto arba užpuola...
Kova- Čia tai išvis trenki žmogui jis vos ne kaip masina pasokus per tramplina nuskrenda vos ne...
Gyvūnai- Labai miela staigmena šiame žaidime,tikrai ju trūko,bet galėjo padaryti su didesnių HP kiekių nes palieti ir miršta...
Na čia mano akimis kas labiausiai man užkliuvo tokio aukšto lygio projekte :)
Asmeniškai mam Grand Theft Auto IV labiau patiko nors optimizacija nera gera bet bent nebuvo tokių dalykų kuriuos pastebėjau Grand Theft Auto 5 :)
Taigi tiek pasidalinkite jūs savo nuomonėmis :)
Gal dar papildysiu savo pastebėjimus bet šiuo metu nelabai gerai pamenu o žaidimo nebeturiu :)

O seip zaidimas geras idomus,tik tiek kad turi minusu :)


Va prie to paties radau ir video su paliginimu :)

https://www.youtu...VtZJo-HqI


Cia labiau tiem kurie neatkreipe demesio i detales :)
Redagavo Aubotum 30-05-2016 21:08
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:36
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Man irgi daug pritrūko iki tobulybės. Visų pirma, nusivyliau ragdoll physics. Pasileidi nuo kalno arba jei tave partrenkia mašina, kitaip nei per GTA IV , kur mėtaisi visas kaip tik gali, tu krenti ir raitaisi lyg sustingęs.
AI durnas. Pastovi ilgiau prie policininkų ir į tave jau šaudo arba tave supakuoja. Dar kas nepatiko, tai AI agresyvumas - visi bėga nuo tavęs kaip išprotėję arba puola lyg iš niekur.
Transportas irgi nelabai išbaigtas dalykas. Transporto priemonės lėtai įsibėgėja dėl to, nes game engine lėtai renderina žemėlapį (konsolinė nuodėmė), o damage pusė velnio, gal net geras kaip dabartiniam žaidimui (pažaiskit Watch Dogs ir suprasit).
MP yra total bullsh*t. Dėl devs godumo kenčia žaidėjai ir modder'iai. Visur laksto banai, servai nesutvarkyti, o hakerių problemos taip ir neišsprendžia.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
Skersvejis
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:46
Geimeris


Pranešimai: 304
Įstojo: 27.01.16

Na, kaip ir visi laukėme išleidimo datos. Dauguma žmonių, vienas iš jų aš, nusivyliau, kad neišleido ant PC. Na, kantriai laukiau, atėjo 2014 metai. Buvo paskelbta lyg 2 datos, kada išeis GTA V ant PC. Atėjo ir praėjo tos datos, be jokių naujienų ant PC. Na, vėl buvo paskelbta data 2015 balandžio 14. Laukiau ir šitos datos. Po kiek laiko pasirodė Pre-Order Steame. Pirkau, aišku. Na, laukiau balandžio 14, ji atėjo. Na, parejau iš mokyklos, įsijungiau kompiuterį ir pamačiau, kad siunčiasi update. Tikrai labai apsidžiaugiau, įsirašiau GTA V update GeForce Experience. Na, visi update pasibaigė, ir, bandau leisti žaidimą, ir išmetė klaidą. Na, googlinaus tą klaidą, į discussions rašiau, ir radau, kad žaidimas nepalaiko 2 vaizdo plokščių. Na, mano vaizdo plokštės nėra super, todėl teko atjungti savo Intel ir būti su GeForce GT 630M. Na, leidžiuos žaidimą, išmetė, kad nesiekia minimalių sistemos reikalavimų. Šeip ne taip paleidau, ir kažkodėl labai ilgai krovė. Įeinu į options, ir kažkodėl rodė kad tik 512mb VRAM yra. Na, galvoju parašysiu vėl į discussions kodėl taip. Šeip atsakymo normalaus nesulaukiau tačiau žinojau, kad išeis update su pataisymais. Na, ilgokai nežaidžiau GTA V, gal kokį mėnesį laukiau. Na, updatinos updatinos ir pagaliau pataisė tą nesamonę. Pagaliau įsijungiau su 2 vaizdo plokštėm įjungtom. Viskas buvo ok. Šeip, pradžia buvo įdomi. Nustebino, kad daug geresnė optimizacija buvo negu GTA 4. Na, mašinų valdymas tikrai buvo geras, tikėjausi, kad bus šūdinas, nes vis tiek nuo konsolių imtas. Na, žaidžiau tikrai ilgai. Pražaidžiau daug valandų. Labiausiai nustebino gyvūnai ir tas žmonių keitimasis. Mašinų fizika nebuvo labai gera palyginant su GTA 4, GTA 4 man buvo geresnė. AI tikrai nėra geras, bet tai negadina žaidimo. Įdomu buvo su first person, modais. Taip pat įdomus buvo Director Mode. Multiplayer irgi tikrai nustebino, bet tas community... Na, vat šiais metais žaisdamas GTA V, dakniso mane visi, nes dažniausiai nužudydavo, tai sugalvojau parsisiųsti čytų iš mpgh.net. Prisidėjau daug pinigų, XP. Prisipirkau mašinų, kelis apartmentus, jachtą. Gavau baną. Unbanino, toliau naudojau čytus. Na, vėl baną gavau, ir trečia kartą vėl naudojau čytus. Gavau permanent baną. Šeip, tas ACC jau prastumtas yra už kelis eurus. Na, man GTA V tikrai nebuvo šūdinas žaidimas.
 
Siųsti privačią žinutę
Aubotum
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 528
Įstojo: 20.07.13

Wololo parašė:
Man irgi daug pritrūko iki tobulybės. Visų pirma, nusivyliau ragdoll physics. Pasileidi nuo kalno arba jei tave partrenkia mašina, kitaip nei per GTA IV , kur mėtaisi visas kaip tik gali, tu krenti ir raitaisi lyg sustingęs.
AI durnas. Pastovi ilgiau prie policininkų ir į tave jau šaudo arba tave supakuoja. Dar kas nepatiko, tai AI agresyvumas - visi bėga nuo tavęs kaip išprotėję arba puola lyg iš niekur.
Transportas irgi nelabai išbaigtas dalykas. Transporto priemonės lėtai įsibėgėja dėl to, nes game engine lėtai renderina žemėlapį (konsolinė nuodėmė), o damage pusė velnio, gal net geras kaip dabartiniam žaidimui (pažaiskit Watch Dogs ir suprasit).
MP yra total bullsh*t. Dėl devs godumo kenčia žaidėjai ir modder'iai. Visur laksto banai, servai nesutvarkyti, o hakerių problemos taip ir neišsprendžia.


Va va :D Dar prisiminiau viena kai apsiverti su mašina ant stogo,lengvai atsiverti ant ratų atgal :D va šitas dar nelabai man lipo,aišku gal ir gerai atsiverti ir tesi kelione,bet tikrai ne šitaip :D
 
Siųsti privačią žinutę
Aubotum
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 528
Įstojo: 20.07.13

Skersvejis parašė:
Na, kaip ir visi laukėme išleidimo datos. Dauguma žmonių, vienas iš jų aš, nusivyliau, kad neišleido ant PC. Na, kantriai laukiau, atėjo 2014 metai. Buvo paskelbta lyg 2 datos, kada išeis GTA V ant PC. Atėjo ir praėjo tos datos, be jokių naujienų ant PC. Na, vėl buvo paskelbta data 2015 balandžio 14. Laukiau ir šitos datos. Po kiek laiko pasirodė Pre-Order Steame. Pirkau, aišku. Na, laukiau balandžio 14, ji atėjo. Na, parejau iš mokyklos, įsijungiau kompiuterį ir pamačiau, kad siunčiasi update. Tikrai labai apsidžiaugiau, įsirašiau GTA V update GeForce Experience. Na, visi update pasibaigė, ir, bandau leisti žaidimą, ir išmetė klaidą. Na, googlinaus tą klaidą, į discussions rašiau, ir radau, kad žaidimas nepalaiko 2 vaizdo plokščių. Na, mano vaizdo plokštės nėra super, todėl teko atjungti savo Intel ir būti su GeForce GT 630M. Na, leidžiuos žaidimą, išmetė, kad nesiekia minimalių sistemos reikalavimų. Šeip ne taip paleidau, ir kažkodėl labai ilgai krovė. Įeinu į options, ir kažkodėl rodė kad tik 512mb VRAM yra. Na, galvoju parašysiu vėl į discussions kodėl taip. Šeip atsakymo normalaus nesulaukiau tačiau žinojau, kad išeis update su pataisymais. Na, ilgokai nežaidžiau GTA V, gal kokį mėnesį laukiau. Na, updatinos updatinos ir pagaliau pataisė tą nesamonę. Pagaliau įsijungiau su 2 vaizdo plokštėm įjungtom. Viskas buvo ok. Šeip, pradžia buvo įdomi. Nustebino, kad daug geresnė optimizacija buvo negu GTA 4. Na, mašinų valdymas tikrai buvo geras, tikėjausi, kad bus šūdinas, nes vis tiek nuo konsolių imtas. Na, žaidžiau tikrai ilgai. Pražaidžiau daug valandų. Labiausiai nustebino gyvūnai ir tas žmonių keitimasis. Mašinų fizika nebuvo labai gera palyginant su GTA 4, GTA 4 man buvo geresnė. AI tikrai nėra geras, bet tai negadina žaidimo. Įdomu buvo su first person, modais. Taip pat įdomus buvo Director Mode. Multiplayer irgi tikrai nustebino, bet tas community... Na, vat šiais metais žaisdamas GTA V, dakniso mane visi, nes dažniausiai nužudydavo, tai sugalvojau parsisiųsti čytų iš mpgh.net. Prisidėjau daug pinigų, XP. Prisipirkau mašinų, kelis apartmentus, jachtą. Gavau baną. Unbanino, toliau naudojau čytus. Na, vėl baną gavau, ir trečia kartą vėl naudojau čytus. Gavau permanent baną. Šeip, tas ACC jau prastumtas yra už kelis eurus. Na, man GTA V tikrai nebuvo šūdinas žaidimas.


Na nėra *s bet galėjo ir daugiau pasistenkt del jo :)
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 19:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Man jis buvo vienas laukiamiausių žaidimų.E3 žiūrėjau per naktį, vien kad pamatyčiau pc versijos paskelbimą.
Nors GTA siužetas ne pagrindas, bet V siužetas skystas.Pačių veikėjų individualus siužetas visiškai neišplėtotas.Tiesą sakant siužetas toks blankus, kad net negaliu pasakyt apie ką jis.Heist?Kažkokį Trevoro draugą?Bah!
Visi trys veikėjai pilkos asmenybės.Visai kaip Luis.Tik Trevorą galima išskirt, nes jo asmenybė atitinka vidutinio žaidėjo elgesį žaidime.

Žala mašinoms labai silpna.Visos mašinos kaip tankai su ką tik pirmą kartą pagamintu stiklu languose.Labiau užp*sančio dalyko už dūžtančius langus ivažiavs į kokį krūmelį ir būti negali.Pačiam mašinos modeliui reikia daugiau deformacijos, panašiai kaip per 4.Ir prie to pačio tankas 5 yra š*das.Saints Row 3 tankas yra tikras tankas.
Veiklos trūkumas.Be pagrindinių misijų yra tik pora padorių užsiemimų ribotam laikui.Galėtų iš Ubisoft pasimokyti.Aplamai R* yra godžios išgamos, jokio naujo turinio neprideda į sp.
Ginklų trūksta labai.Beveik visose kategorijose išskyrus heavy ir throwing yra pilna vienodų ir neįdomių ginklų.Kam 5 generic assault rifles, kai aš spausiu "6" ir naudosiu pirmą pasitaikiusį, nes jie visi vienodi.Geriau būtų daugiau melee ginklų įdėją.
Iš techninės pusės tai popping ir mašinų dingimas labai užknisa.Nesvarbu kokia draw distance, popping vistiek yra.10 metrų nueinu nuo mašinos ir 50/50 ji vietoje arba dingus.


Bet net su visais trūkumais nesigaliu 60€.Geriausia GTA dalis.
Redagavo Vartin Chakra 30-05-2016 20:03
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-05-2016 20:36
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

Visai nieko, bet perejus istorija atsibodo, tiesiog nebebuvo ka veikti. O tuo metu (idk gal visdar negalima) co-op cracked nebuvo tai ir delete teliko. Bet istorija tai patiko man, visai fun.
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
[AD] Lord-Mu || GRAND OPEN 15/05/2022 TODAY!!!! || Season 9 Episode 2 || Exp: 500 || Drop: 50% || Žaidimų svetainės, serveriai 1 15-05-2022 11:23
[AD] Lord-Mu || GRAND OPEN 15/05/2022 || Season 9 Episode 2 || Exp: 500 || Drop: 50% || Žaidimų svetainės, serveriai 1 02-05-2022 18:02
Steam Grand Prix 2019 (Steam Summer 2019 Sale) Apie viską 15 09-07-2019 20:55
Parduodu Grand Theft Auto 5 Social Club account uz 15 cs go keys Skelbimai 1 09-09-2017 10:58
L2NEO.COM GRAND OPENING: 2014.02.24 Žaidimų svetainės, serveriai 1 15-02-2017 18:07
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download