MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 26

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Sportas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Klausimas sportuojantiems
Rufinaz
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 10:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 363
Įstojo: 08.12.14

Sveiki, pasidariau sportavimo grafiką ir nežinau ar viskas gerai.

Pirmadienis - Rankos
Antradienis - Krūtinė
Trečiadienis - Presas
Ketvirtadienis - Kojos
Penktadienis - laisva
Šeštadienis - Visas kūnas
Sekmadienis - laisva

Tai va dabar kilo toks klausiams, geras toks grafikas ar ne? Šiaip kiek žinau sportuot reikia kas antrą dieną, nes raumenys turi ilsėtis, o ilsėdamiesi jie auga, tačiau šitam grafike kas dieną dirbs vis kitos raumenų grupės, bet vis tiek noriu pasitikslint ar gerai ar vis dėl to daryt kas antrą dieną? :D
 
www.steamcommunity.com/profiles/injanrock2 Siųsti privačią žinutę
heLy
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 11:02
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

Pakeisk presa su krutine, nes rankos ir kita diena krutine, vis tiek pakerta kazkiek tas pacias raumenu grupes (ne taip intensyviai, bet skirtumas yra).
Be to, kur nugara padejai? :D
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 11:54
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D
Redagavo Qiux 30-07-2016 11:55
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 11:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

ranku dienos neapsimoka net turet. pora pratimu gali i viena diena isimest tarkim krutines diena pora bicepsam, nugarai pora tricepsu ar belekokiu raumenu kuriuos nori tobulint. taip atsiranda laisva diena i kuria daugiau gali kazko isidet.

nesuprantu ir kam ta preso diena? isimesk keleta setu skirtingu pratimu i kiekvienos dienos pradzia/pabaiga.

jeigu labai svarbu poilsis tai gali D-D-P-D-P-D-P (d darbas, p poilsis). kunas spes pailseti ir nervu sistema neatpras nuo streso.
Redagavo TALIBANAS 30-07-2016 12:02
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 12:11
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

Qiux parašė:
Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D

1- jeigu sportavai tikrai kiekviena diena, tai istikruju blogai, nes nebuvo poilsio padoraus.
2 - reikalinga gera mityba, subalansuota, ivairi (pats turiu greita medz. apykaita, tad turi buti gerai subalansuota mityba, gal net gi geriau vartoti papildus)
3 - skirtingi pratimai, ziauriai reikalingi skirtingi pratimai. Jeigu darysi ta pati per ta pati, raumuo pripras prie to ir maziau plesysis, tai nieko nepesi.
Pabandyk dar karta sportuot, jeigu patinka, tik daugiau pastangu idek i mityba ir pratimus, tikrai turi padidet ^^
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 12:15
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

1. Aišku, šiaip tai jo kiekviena dieną sportavau nors jau vos galėjau bet tuojau sportavau :D
2.Papildų išvis nevartojau o kokia tą mityba būtų tiksli? gal gali maždaug parašyti? ką valgyti po kiek ir kada?
3.Keli skirtingi buvo
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 12:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

Qiux parašė:
Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D
Visų pirma, be masės tau jokie raumenys neužauks, nesvarbu kiek tu pratimų bedarytum. Reikia pirmiausia masę užsiauginti, tada galima pradėti ir pratimus daryti, kad masė pavirstu raumenimis, nes pratimai su savo kūno svoriu yra labiau į ryškinimą. Su svoriais galima ir masę auginti su tam tikrais priėjimais ir pnš. O dėl mitybos (yra programos tiek masei auginti, tiek ryškinimuisi) bei sporto programų geriausia kreiptis į tokius žmones, kurie tikrai nusimano, nepagailėti kažkiek eurų ir nusipirkti, nes pačiam ją labai sunku susidaryti. Manau ant tokio dalyko pinigų nereikia gailėti. Internete jų pilna, bet ne ant kiekvieno tos programos yra priderintos, o jeigu pirkti iš žmogaus, tai jis tau viską suderintų pagal tave, pagal tavo poreikius. Tada belieka tik laikytis tos programos.
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 12:53
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

KTooTa parašė:
Qiux parašė:
Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D
Visų pirma, be masės tau jokie raumenys neužauks, nesvarbu kiek tu pratimų bedarytum. Reikia pirmiausia masę užsiauginti, tada galima pradėti ir pratimus daryti, kad masė pavirstu raumenimis, nes pratimai su savo kūno svoriu yra labiau į ryškinimą. Su svoriais galima ir masę auginti su tam tikrais priėjimais ir pnš. O dėl mitybos (yra programos tiek masei auginti, tiek ryškinimuisi) bei sporto programų geriausia kreiptis į tokius žmones, kurie tikrai nusimano, nepagailėti kažkiek eurų ir nusipirkti, nes pačiam ją labai sunku susidaryti. Manau ant tokio dalyko pinigų nereikia gailėti. Internete jų pilna, bet ne ant kiekvieno tos programos yra priderintos, o jeigu pirkti iš žmogaus, tai jis tau viską suderintų pagal tave, pagal tavo poreikius. Tada belieka tik laikytis tos programos.


Aišku, sunkiai man tada, kodėl negalėtu būti tarkim pasportuoji ir jau yra rezultatas, o dabar tai tas, tai anąs, kol galutinai pavyksta... pasiekt :D

P.S. dabar suprantu kad tai nelengvas darbas, vaikystei galvojau naiviai kad žmogus pasportuoja 1 mėnesi ir jau raumeningas :D
Redagavo Qiux 30-07-2016 12:57
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
deiwiux114
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 18:10
Expertas


Pranešimai: 101
Įstojo: 12.04.15

sportuodamas be papildu raumenis uzsiaugint ziauriai sunku cia reikia pradet nuo jaunumes nuo tada kai raumenis pradeda formuotis sportuok tu nors ir metus jie sustipres riebalu sumazes bet didelio skirtumo nesimatys turiu drauga graiku romenu imtyniu lietuvos buvusi cempiona jis paeme pirma vieta budamas sesiolios dabar jam 24 su juo sportuoju ir to paties klausimo klausiau kodel pas tavia peciai ir rankos tokios dideles krutine tokia raumeninga o * pas mania forma nesikeicia jis man taip pasake reikejo sportuot nuo tada kada raumenys pradejo formuotis nors ir nusipirkau proteino tipo turi padet bet vistiek * gaunasi :|:=
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 18:12
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

Qiux parašė:
KTooTa parašė:
Qiux parašė:
Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D
Visų pirma, be masės tau jokie raumenys neužauks, nesvarbu kiek tu pratimų bedarytum. Reikia pirmiausia masę užsiauginti, tada galima pradėti ir pratimus daryti, kad masė pavirstu raumenimis, nes pratimai su savo kūno svoriu yra labiau į ryškinimą. Su svoriais galima ir masę auginti su tam tikrais priėjimais ir pnš. O dėl mitybos (yra programos tiek masei auginti, tiek ryškinimuisi) bei sporto programų geriausia kreiptis į tokius žmones, kurie tikrai nusimano, nepagailėti kažkiek eurų ir nusipirkti, nes pačiam ją labai sunku susidaryti. Manau ant tokio dalyko pinigų nereikia gailėti. Internete jų pilna, bet ne ant kiekvieno tos programos yra priderintos, o jeigu pirkti iš žmogaus, tai jis tau viską suderintų pagal tave, pagal tavo poreikius. Tada belieka tik laikytis tos programos.


Aišku, sunkiai man tada, kodėl negalėtu būti tarkim pasportuoji ir jau yra rezultatas, o dabar tai tas, tai anąs, kol galutinai pavyksta... pasiekt :D

P.S. dabar suprantu kad tai nelengvas darbas, vaikystei galvojau naiviai kad žmogus pasportuoja 1 mėnesi ir jau raumeningas :D
Yra kaip yra, reikia sunkiai dirbti, kad turėti gražų kūną ;)
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 18:14
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

deiwiux114 parašė:
sportuodamas be papildu raumenis uzsiaugint ziauriai sunku cia reikia pradet nuo jaunumes nuo tada kai raumenis pradeda formuotis sportuok tu nors ir metus jie sustipres riebalu sumazes bet didelio skirtumo nesimatys turiu drauga graiku romenu imtyniu lietuvos buvusi cempiona jis paeme pirma vieta budamas sesiolios dabar jam 24 su juo sportuoju ir to paties klausimo klausiau kodel pas tavia peciai ir rankos tokios dideles krutine tokia raumeninga o * pas mania forma nesikeicia jis man taip pasake reikejo sportuot nuo tada kada raumenys pradejo formuotis nors ir nusipirkau proteino tipo turi padet bet vistiek * gaunasi :|:=
O tu galvojai, kad pavartojus proteino ir nesportavus pas tave kažkas keisis ? Čia tau ne steroidai, kad nieko nedarant raumenys išsipūstų. Vartojant papildus reikia sportuoti ne ką mažiau, negu jų nevartojant, skirtumas tik tas, kad pasieksi rezultatų greičiau.
Redagavo KTooTa 30-07-2016 18:14
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 19:53
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

KTooTa parašė:
Qiux parašė:
KTooTa parašė:
Qiux parašė:
Aš tai kažkaip kiekviena dieną sportavau tiek su rankom tiek presą, bet rezultato nebuvo ir mečiau, metus laiko sportavau ir nieko... niekas nesikeičia gal mano nenormalus organizmas, ar pašol nafik... mane tie nervina, sportuok kiek nori niekas nesikeičia, kai kūdas tai kūdas... o rankos kai pagaliukai... atrodo ir valgiau daug ir visvien... nu tiesiog nesuprantu tikrai :D
Visų pirma, be masės tau jokie raumenys neužauks, nesvarbu kiek tu pratimų bedarytum. Reikia pirmiausia masę užsiauginti, tada galima pradėti ir pratimus daryti, kad masė pavirstu raumenimis, nes pratimai su savo kūno svoriu yra labiau į ryškinimą. Su svoriais galima ir masę auginti su tam tikrais priėjimais ir pnš. O dėl mitybos (yra programos tiek masei auginti, tiek ryškinimuisi) bei sporto programų geriausia kreiptis į tokius žmones, kurie tikrai nusimano, nepagailėti kažkiek eurų ir nusipirkti, nes pačiam ją labai sunku susidaryti. Manau ant tokio dalyko pinigų nereikia gailėti. Internete jų pilna, bet ne ant kiekvieno tos programos yra priderintos, o jeigu pirkti iš žmogaus, tai jis tau viską suderintų pagal tave, pagal tavo poreikius. Tada belieka tik laikytis tos programos.


Aišku, sunkiai man tada, kodėl negalėtu būti tarkim pasportuoji ir jau yra rezultatas, o dabar tai tas, tai anąs, kol galutinai pavyksta... pasiekt :D

P.S. dabar suprantu kad tai nelengvas darbas, vaikystei galvojau naiviai kad žmogus pasportuoja 1 mėnesi ir jau raumeningas :D
Yra kaip yra, reikia sunkiai dirbti, kad turėti gražų kūną ;)


Nu jo nesąmonė biški bet toks tas gyvenimas :D o kokius man papildus vartoti? niekad nevartojau, pabandysiu panaudoti žiūrėti kas bus
Redagavo Qiux 30-07-2016 19:54
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Emperor
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 20:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Qiux parašė:
Nu jo nesąmonė biški bet toks tas gyvenimas :D o kokius man papildus vartoti? niekad nevartojau, pabandysiu panaudoti žiūrėti kas bus


Nebus per brangu? Kad ir kokia jo kaina. :D
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:02
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Jon4s4 parašė:
Qiux parašė:
Nu jo nesąmonė biški bet toks tas gyvenimas :D o kokius man papildus vartoti? niekad nevartojau, pabandysiu panaudoti žiūrėti kas bus


Nebus per brangu? Kad ir kokia jo kaina. :D


Nu nežinau, žiūrit kokia ta kaina :D gal nupirks tėvai o gal ir ne :D
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Emperor
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:12
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Qiux parašė:
Jon4s4 parašė:
Qiux parašė:
Nu jo nesąmonė biški bet toks tas gyvenimas :D o kokius man papildus vartoti? niekad nevartojau, pabandysiu panaudoti žiūrėti kas bus


Nebus per brangu? Kad ir kokia jo kaina. :D


Gal nupirks tėvai o gal ir ne :D


Matosi, kad suaugęs vyras esi. :D
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:16
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Jon4s4 parašė:
Qiux parašė:
Jon4s4 parašė:
Qiux parašė:
Nu jo nesąmonė biški bet toks tas gyvenimas :D o kokius man papildus vartoti? niekad nevartojau, pabandysiu panaudoti žiūrėti kas bus


Nebus per brangu? Kad ir kokia jo kaina. :D


Gal nupirks tėvai o gal ir ne :D


Matosi, kad suaugęs vyras esi. :D


Ką turi omeny :D aš juk nekaltas kad taip sugebėjau nusigyventi ir būdamas vos ne 20, esu priklausomas dar nuo tėvų :D bet žadu kažką keist savo gyvenime
Redagavo Qiux 30-07-2016 21:17
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Wololo
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:31
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Whoa, whoa, nelinkstam į lankas.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
Emperor
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:31
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Qiux parašė:
Jon4s4 parašė:
Matosi, kad suaugęs vyras esi. :D

Ką turi omeny :D aš juk nekaltas kad taip sugebėjau nusigyventi ir būdamas vos ne 20, esu priklausomas dar nuo tėvų :D bet žadu kažką keist savo gyvenime


Tai, kad tu labai jau vaikiškas kaip dvidešimtmetis.Kol nepasakei, kad tau dvacoks, tai maniau, kad ir už mane jaunesnis būsi.Na šiaip kaltas kaip tik tu. No offense, pal. Baigiam, ši tema ne tam skirta.(Nors gan smagu ginčytis su tavim).
Redagavo Emperor 30-07-2016 21:31
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-07-2016 21:55
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

Jon4s4 parašė:
Qiux parašė:
Jon4s4 parašė:
Matosi, kad suaugęs vyras esi. :D

Ką turi omeny :D aš juk nekaltas kad taip sugebėjau nusigyventi ir būdamas vos ne 20, esu priklausomas dar nuo tėvų :D bet žadu kažką keist savo gyvenime


Tai, kad tu labai jau vaikiškas kaip dvidešimtmetis.Kol nepasakei, kad tau dvacoks, tai maniau, kad ir už mane jaunesnis būsi.Na šiaip kaltas kaip tik tu. No offense, pal. Baigiam, ši tema ne tam skirta.(Nors gan smagu ginčytis su tavim).


Nu iš postų gal taip ir atrodo, bet man širdies tikrai neskauda galit laisvai galvoti kad man ir 7, ir 11 ir 14 metų ir dar kiek tik norit, aš tiesiog žmogus su humoru ir tiek, kad 20 nemanau kad turiu sustot juokavęs ir iš kart būti rimtam, kartais pats jaučiu kad šūdą malu, bet aš jau toks... kaip sakoma gyvenk ir žvenk :D
šiaip save laikyčiau rimtu bet kartais nuo to rimtumo nusibosta, o čia tik taip atrodau, vistiek žaidimų bendruomenė tai galima ir pajuokauti :D
P.S. gerai, gerai daugiau nefreepostinam jei norėsi dar kažką parašyti, tai parašyk į PM :D
Redagavo Qiux 30-07-2016 22:00
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Damageplanas
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 17-09-2016 16:42
Vartotojo avataras

Pažengęs


Pranešimai: 10
Įstojo: 17.04.16

Seniai tokių nesamonių neskaičiau kaip šioje temoje. Patarimas naujokams: NIEKADA neklauskite patarimų apie sportą gameris.lt narių, nes paskaičius šios temos atsakymus, susidaro įspūdis, kad kažką tikrai išmanančių čia nerasta.
 
youtube.com/user/DamagePlanas Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Klausimas dėl laptopo disko talpos Techninė įranga 5 16-02-2021 17:26
Klausimas audiofilams Techninė įranga 2 21-09-2019 14:12
Klausimas Overwatch Veteranams. Žaidimų diskusijos 5 17-02-2018 21:54
Klausimas dėl Forza Horizon 3 Žaidimų diskusijos 10 08-05-2017 22:12
Xbox One klausimas Žaidimų pagalba 4 08-05-2017 17:56
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download