MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 15

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Paklausiausia preke
ReklamuojuLaikiux
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 14:15
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

Kaip manot kokia preke paklausiausia butu kurai butu galima stumdyti per skelbimus? Na turiu omeni bent jau uz 100+ eur. Buvau pioneer 5x magus paemias ir po 200 euru stumdziau, tai ispirko per 4men nors visiskai nauji neispakuoti ir kaina zemiausia kokia tik buvo per visa lietuva. Taip pat bandziau ir su keliom kompiuterio detalem tai irgi kol ispirko jopapa.. Kokiu ideju turit? Realiausias ir labiausiai patikes variantas man, ir aisku jeigu ji ten rasiu gausit jo dovanu. Visokius vibratorius galit sau pasilikt ir nerasyt. P.S kokiu pardavimo portalu ar ko zinot gal apart skelbiu.lt ir facebook grupiu. ( y turgu prie staliuko nesiruosiu eit)
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 15:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

Automobilių padangos, ratlankiai?

Gal dar kokie dviračiai, jei tik gerai prižiūrėti. :D
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 15:29
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

SkirLou parašė:
Automobilių padangos, ratlankiai?

Gal dar kokie dviračiai, jei tik gerai prižiūrėti. :D

nu padangos ir dviraciai jau per didelis dalykas. Galvoju apie xbox nu bet kas cia pirks juos..
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 15:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

Tada gali pabandyti planšetes ir jų aksesuarus stumdyti.

Tarp aksesuarų galėtų būti powerbanks, dėklai, taip pat tokie dalykai, jei tik rasi
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 15:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

Nu tai tu irgi iš menkniekio nori darytis didžiausius pinigus pats nenorėdamas daugiau investuoti. Nebus tau taip, kad iš visokių xboxų ar dar kokių menkniekių pinigai greitai ir iš lempos darysis. Pirmiausia pačiam reikia investuoti nemažai, kad po kurio laiko tai atsipirktų ir vėliau jau eitum į pliusą. Rimtu "bizniu" čia pas tave kolkas visai nekvepia, just sayin', neįsižeisk :)
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 16:05
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

KTooTa parašė:
Nu tai tu irgi iš menkniekio nori darytis didžiausius pinigus pats nenorėdamas daugiau investuoti. Nebus tau taip, kad iš visokių xboxų ar dar kokių menkniekių pinigai greitai ir iš lempos darysis. Pirmiausia pačiam reikia investuoti nemažai, kad po kurio laiko tai atsipirktų ir vėliau jau eitum į pliusą. Rimtu "bizniu" čia pas tave kolkas visai nekvepia, just sayin', neįsižeisk :)

butent kad tu nieko nezinai. Neuzsiemu as kazkokiu pirkimu is tiekeju, neuzsikeliu savo procentu. Tema buvo apie perkamiausia preke nesvarbu kiek man jinai kainuos ir uz kiek parduosiu, aisku nebus taip kad xbox kainuoja 400eur ir as ji uz 100 eur duosiu, bus 300eur, bet vistiek niekas nepirks. Kaip pavizdys http://pigu.lt/za...;feat=home , toki va uz 300 laisvai galiu mest, bet niekas nepirks, nes tokius dalykus perka kaip kazkas uzsimano ar pns, o man reikia tokio universalus daikto, kuris yra daznai parduodamas.
Redagavo ReklamuojuLaikiux 01-09-2016 16:08
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 16:20
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
Nu tai tu irgi iš menkniekio nori darytis didžiausius pinigus pats nenorėdamas daugiau investuoti. Nebus tau taip, kad iš visokių xboxų ar dar kokių menkniekių pinigai greitai ir iš lempos darysis. Pirmiausia pačiam reikia investuoti nemažai, kad po kurio laiko tai atsipirktų ir vėliau jau eitum į pliusą. Rimtu "bizniu" čia pas tave kolkas visai nekvepia, just sayin', neįsižeisk :)

butent kad tu nieko nezinai. Neuzsiemu as kazkokiu pirkimu is tiekeju, neuzsikeliu savo procentu. Tema buvo apie perkamiausia preke nesvarbu kiek man jinai kainuos ir uz kiek parduosiu, aisku nebus taip kad xbox kainuoja 400eur ir as ji uz 100 eur duosiu, bus 300eur, bet vistiek niekas nepirks. Kaip pavizdys http://pigu.lt/za...;feat=home , toki va uz 300 laisvai galiu mest, bet niekas nepirks, nes tokius dalykus perka kaip kazkas uzsimano ar pns, o man reikia tokio universalus daikto, kuris yra daznai parduodamas.
Tai tu nori pasakyti, kad pirktum kažkias prekes, kurios kainuoja tarkim po 400 eurų ir bandytum prastumti už 300 ? Sakyčiau nemenkai į minusą nueitum, biznieriau... :DD Ir prie ko čia tie tiekėjai dabar ? Jų niekas neminėjo. Ir nesupratau dar vieno dalyko, tau SkirLou siūlė dviračius ir padangas, tu pasakei,kad tai per dideli dalykai, o dabar sakai, kad nesvarbu kiek prekė tau kainuos ir panašiai... Neaiškiai kažkaip tu savo mintis išreiški. Žodžiu, daugiau nieko nesakysiu, sėkmės pardavimuose! ;)
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 16:23
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
Nu tai tu irgi iš menkniekio nori darytis didžiausius pinigus pats nenorėdamas daugiau investuoti. Nebus tau taip, kad iš visokių xboxų ar dar kokių menkniekių pinigai greitai ir iš lempos darysis. Pirmiausia pačiam reikia investuoti nemažai, kad po kurio laiko tai atsipirktų ir vėliau jau eitum į pliusą. Rimtu "bizniu" čia pas tave kolkas visai nekvepia, just sayin', neįsižeisk :)

butent kad tu nieko nezinai. Neuzsiemu as kazkokiu pirkimu is tiekeju, neuzsikeliu savo procentu. Tema buvo apie perkamiausia preke nesvarbu kiek man jinai kainuos ir uz kiek parduosiu, aisku nebus taip kad xbox kainuoja 400eur ir as ji uz 100 eur duosiu, bus 300eur, bet vistiek niekas nepirks. Kaip pavizdys http://pigu.lt/za...;feat=home , toki va uz 300 laisvai galiu mest, bet niekas nepirks, nes tokius dalykus perka kaip kazkas uzsimano ar pns, o man reikia tokio universalus daikto, kuris yra daznai parduodamas.
Tai tu nori pasakyti, kad pirktum kažkias prekes, kurios kainuoja tarkim po 400 eurų ir bandytum prastumti už 300 ? Sakyčiau nemenkai į minusą nueitum, biznieriau... :DD Ir prie ko čia tie tiekėjai dabar ? Jų niekas neminėjo. Ir nesupratau dar vieno dalyko, tau SkirLou siūlė dviračius ir padangas, tu pasakei,kad tai per dideli dalykai, o dabar sakai, kad nesvarbu kiek prekė tau kainuos ir panašiai... Neaiškiai kažkaip tu savo mintis išreiški. Žodžiu, daugiau nieko nesakysiu, sėkmės pardavimuose! ;)

Dydziu per dideli, ne pingine prasme. Tiesiog kisiesi ne ten kur reikia, as paklausiau paklausios prekes tu pradedi man aiskinti kad as is to neuzdirbu, nors jau uzdirbau, jeigu idomu tikslus skaiciai parasyk pm. Ir kurioj cia vietoj parasiau kad as uz tas prekes moku, ta suma kuria rasau?
Redagavo ReklamuojuLaikiux 01-09-2016 16:25
 
Siųsti privačią žinutę
karolis1254
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 17:11
Skillas


Pranešimai: 84
Įstojo: 04.01.15

Seip tai kai tu sakai paklausiausios prekes nera nes pvz vienam to reikia kitam to nu bet seip gali pvz kokius kompus remontuoti tikrai gali bizni sukti telefonu deklais visokiais dalykais po to sporto visoke dalykai jai randi is kur pigiai gauti gali varke prssukti tikrai nebloga..
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 17:41
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

karolis1254 parašė:
Seip tai kai tu sakai paklausiausios prekes nera nes pvz vienam to reikia kitam to nu bet seip gali pvz kokius kompus remontuoti tikrai gali bizni sukti telefonu deklais visokiais dalykais po to sporto visoke dalykai jai randi is kur pigiai gauti gali varke prssukti tikrai nebloga..

sorri sudniekiais kaip telefonu deklais neuzsiimu. Butent kad tokia preke paklausia sunku surast, kurios paklausa butu didele o pasiula maza.
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 18:46
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 19:14
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 19:15
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 19:17
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?

nu nes visas tas prekes uz dyka gaunu :D Toliau pasakoju tik prie bokalo alaus. Laukiu prekiu pasiulymu.
Senai zinomas dalykas cia yra jau, kas noretu tikrai susirastu, kadnagi negaliu is salies isvykt tai tenka insivaziuot ir vel daryt, pries 4 metus buvau insukes sita bizniuka, bet gavau reporta ir nustojau, dabar vel insivaziuot reik.
Redagavo ReklamuojuLaikiux 01-09-2016 19:20
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 20:10
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?

nu nes visas tas prekes uz dyka gaunu :D Toliau pasakoju tik prie bokalo alaus. Laukiu prekiu pasiulymu.
Senai zinomas dalykas cia yra jau, kas noretu tikrai susirastu, kadnagi negaliu is salies isvykt tai tenka insivaziuot ir vel daryt, pries 4 metus buvau insukes sita bizniuka, bet gavau reporta ir nustojau, dabar vel insivaziuot reik.

siaip tai sezoninis navaras paeina dideliem pliusiniam meskinam, bet ne per dazniausiai paprastu laiku, geriausia valentinas, kaledos, nauji ir t.t
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 20:14
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

heLy parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?

nu nes visas tas prekes uz dyka gaunu :D Toliau pasakoju tik prie bokalo alaus. Laukiu prekiu pasiulymu.
Senai zinomas dalykas cia yra jau, kas noretu tikrai susirastu, kadnagi negaliu is salies isvykt tai tenka insivaziuot ir vel daryt, pries 4 metus buvau insukes sita bizniuka, bet gavau reporta ir nustojau, dabar vel insivaziuot reik.

siaip tai sezoninis navaras paeina dideliem pliusiniam meskinam, bet ne per dazniausiai paprastu laiku, geriausia valentinas, kaledos, nauji ir t.t

nu tie dideli meskinai ka zinau gal 5 ir paiimtu kazkas, senai senai buvau nupirkes ta meskina kur lyg zmogaus dydziu, tai ka zn problemos su siuntimu to meskino butu.
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 20:21
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?

nu nes visas tas prekes uz dyka gaunu :D Toliau pasakoju tik prie bokalo alaus. Laukiu prekiu pasiulymu.
Senai zinomas dalykas cia yra jau, kas noretu tikrai susirastu, kadnagi negaliu is salies isvykt tai tenka insivaziuot ir vel daryt, pries 4 metus buvau insukes sita bizniuka, bet gavau reporta ir nustojau, dabar vel insivaziuot reik.

siaip tai sezoninis navaras paeina dideliem pliusiniam meskinam, bet ne per dazniausiai paprastu laiku, geriausia valentinas, kaledos, nauji ir t.t

nu tie dideli meskinai ka zinau gal 5 ir paiimtu kazkas, senai senai buvau nupirkes ta meskina kur lyg zmogaus dydziu, tai ka zn problemos su siuntimu to meskino butu.

galima pirkti neprikimsta, pigiai iseina, net 25eu nekainuotu 180cm, bet tada problema, kad reiktu gaut sh* prikimst juos kuo.
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-09-2016 20:28
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

heLy parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
KTooTa parašė:
ReklamuojuLaikiux parašė:
heLy parašė:
Tavo mama butu paklausi, per skelbimus lengvai paeitu.
(jk) sekmes atrast kazka, nes vargiai tau sakys zmones, jeigu labai geras navaras.

Na cia joks navaras, tiesiog ieskau paklausios prekes kurios kaina yra bent jau virs 100eur. Ir jeigu ja galeciau imesti dar y pigiau tuos y skelbimus kad ja paiimtu ir nereiktu laukti 1men su virsum kol nupirks.
Kokia tau iš to nauda ?

nu nes visas tas prekes uz dyka gaunu :D Toliau pasakoju tik prie bokalo alaus. Laukiu prekiu pasiulymu.
Senai zinomas dalykas cia yra jau, kas noretu tikrai susirastu, kadnagi negaliu is salies isvykt tai tenka insivaziuot ir vel daryt, pries 4 metus buvau insukes sita bizniuka, bet gavau reporta ir nustojau, dabar vel insivaziuot reik.

siaip tai sezoninis navaras paeina dideliem pliusiniam meskinam, bet ne per dazniausiai paprastu laiku, geriausia valentinas, kaledos, nauji ir t.t

nu tie dideli meskinai ka zinau gal 5 ir paiimtu kazkas, senai senai buvau nupirkes ta meskina kur lyg zmogaus dydziu, tai ka zn problemos su siuntimu to meskino butu.

galima pirkti neprikimsta, pigiai iseina, net 25eu nekainuotu 180cm, bet tada problema, kad reiktu gaut sh* prikimst juos kuo.

tai man taip ar taip nekainuotu, bet per daug jau pisliavos gausis su tais meskinais.. :D Cia kaiptik uzmaciau tema su ssd hardais, idomumo deliai pirktu kazkas samsung evo 850 ssd 1TB uz 200 euru + shippingas mano :D Toks dalykas kaip hard labai gerai, mazai vietos, kaina palaiko tai kad ir visa deze paiimt..
 
Siųsti privačią žinutę
Rimtas
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-09-2016 11:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 385
Įstojo: 29.07.11

Šiaip siūlyčiau kokybiškus power bankus, kai buvo jų banga, buvau gerai su jais prasisukęs, dabar taip pat perka, bet jau nebetaip. Dėl ssd, labai gera mintis, nes chebra dabar juos gan gausiai perka, nes kainos jau kritusios, tik nežinia, ar dabar pats bumas jų pirkimų, ar dar kils visa tai. Šiaip siūlyčiau gaming setupą stumdyt, kaip ausinės, klaviatūros, tikrai einamas dalykas, tik reikia atrast gerą vietą, kur pasirodyt ir įrodyt, kad esi patikimas, nes dauguma renkas parduotuves, nes perka iš tėvų kišenės. Taip pat gera mintis manau būtų su kokiais kvepalais, čia irgi pats buvau truputi prasisukęs, bet didelė rizika, kad rauks.. ;D Šiaip turiu en idėjų šia tema, jei nepasirodžiau kvailys, papiešk į pm.
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-09-2016 11:58
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

Rimtas parašė:
Šiaip siūlyčiau kokybiškus power bankus, kai buvo jų banga, buvau gerai su jais prasisukęs, dabar taip pat perka, bet jau nebetaip. Dėl ssd, labai gera mintis, nes chebra dabar juos gan gausiai perka, nes kainos jau kritusios, tik nežinia, ar dabar pats bumas jų pirkimų, ar dar kils visa tai. Šiaip siūlyčiau gaming setupą stumdyt, kaip ausinės, klaviatūros, tikrai einamas dalykas, tik reikia atrast gerą vietą, kur pasirodyt ir įrodyt, kad esi patikimas, nes dauguma renkas parduotuves, nes perka iš tėvų kišenės. Taip pat gera mintis manau būtų su kokiais kvepalais, čia irgi pats buvau truputi prasisukęs, bet didelė rizika, kad rauks.. ;D Šiaip turiu en idėjų šia tema, jei nepasirodžiau kvailys, papiešk į pm.

Galvojau del to gaming setup pasiimt visokiu ausiniu,peliu po 10vnt visokiu bet per skelbiu sunkiai issiparduos jie, galvojau apie koki website pakurt bet velgi norint ikurt website jau reikia daugiau negu 10vnt + reklamos reikia geros ir jau IV pazymos reik tai kitas galvos skausmas prasideda. Kvepalais ir as seniau buvau +- keli metai atgal, buvau y skelbimus imetes, tai yra viena dalis zmoniu kurie perka kopijas uz pigiai ir kita dalis kurie originalus bet parduotuvese. Sumecaiu visokius kvepalus beviek perpus pigiau negu parduotuvese ir gavosi taip kad jiem parduodu kopijas per brangiai nors kvepalai originalus xD Tai per pigiai velgi negalima bet uzmesi uz daugiau niekas nepirks.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download