MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 11

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Kita :: Mokslas
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Įspūdžiai mokykloje
Wololo
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 20:45
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Sveiki. Nors ir pavėluotai, bet kaip ėjosi jums pirmos 2 savaitės moksluose? Kokie įspūdžiai?

Mano atveju-kolegijoje įdomu, šiek tiek slogi aplinka, bet įdomūs dalykai, ne tiek depresijos kiek mokykloje, šiek tiek daugiau laisvės ir dar laukiu fuksų šventinimo. Panų beveik nėra, o esamos beveik vyrai. Bus įdomu pamatyt kaip toliau dėsis.
Redagavo Wololo 20-09-2016 20:46
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 20:48
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

liudna jai panu nera :S
 
Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 20:57
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

Wololo parašė:
Sveiki. Nors ir pavėluotai, bet kaip ėjosi jums pirmos 2 savaitės moksluose? Kokie įspūdžiai?

Mano atveju-kolegijoje įdomu, šiek tiek slogi aplinka, bet įdomūs dalykai, ne tiek depresijos kiek mokykloje, šiek tiek daugiau laisvės ir dar laukiu fuksų šventinimo. Panų beveik nėra, o esamos beveik vyrai. Bus įdomu pamatyt kaip toliau dėsis.


Ką studijuoji jei ne paslaptis?
O pas mane dvylikta klasė eina ir reikia stipriai stengtis, pirmos dvi savaitės mane jau privertė stipriai nervintis nes aš vis dar gyvenu vasaros bei lengvabūdišku visų ankstesnių klasių tempu kas atsiliepia pažymių atžvilgiu. :P
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 21:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

normaliai perejus i gimnazija is paprastos rajonines vidurines kur fauna trainiojas. priprast reikia kad keltis anksciau/vazineti ir t.t bet su laiku, mokytojai normalus irgi pagal lygius atitinkamai, zinoma panos irgi fainos, draugiskos ir t.t :D
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 21:07
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Statybų inžinerija. I regret nothing.
Redagavo Wololo 20-09-2016 21:08
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
wan
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 21:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Visai nieko, tik kad praleidau daugia pam., nei lankiau.
 
Siųsti privačią žinutę
Twii
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 22:04
Geimeris


Pranešimai: 211
Įstojo: 26.08.14

12kl gan sunkoka vėl tvarkaraštį kol susidėjau tai "n" dienyne atsirado daug dėl dubliavimosi pamokų ir daugumai mokytojų "dzin" kad dubliuojasi ir keičiasi mokytojų pamokos per pirmas savaites. Tai vos ne lėki iš per tas 5min pertraukas iš vieno kabineto į kitą kad pasakyti kad dubliuojasi t.t. Apart to nėra sunku pačioje mokykloje tik mintis kad 12, egzaminai t.t. (kad ir kitiems kvailai nuskambės bet tikrai duoda streso). Aplinka gan niūri bent pas mus mokykloje daug sergą (labai daug) ir dar prisideda tai kad nelabai kas nori ir eiti į mokyklą.
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 22:53
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Nuo pat pradžių gan įtempti mokslo metai, dar egzai šiemet, tai pradedu "myžt į batą" nes esu toli gražu ne vunderkindas, nors žinau,kad vaikiški tie egzai 10kl. Tvarkaraštis gailestingesnis nei pernai, bet kažkaip pamokos eina ypač lėtai. Turbūt dar niekad taip nenorėjau neit į mokyklą, bet neit sau neleisčiau (pernai praleidau per visus metus 8 pamokas tik), jaučiu spaudimą, dažnai galvoj sukasi įvairios mintys apie egzus ir etc.
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 22:55
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Jon4s4 parašė:
Nuo pat pradžių gan įtempti mokslo metai, dar egzai šiemet, tai pradedu "myžt į batą" nes esu toli gražu ne vunderkindas, nors žinau,kad vaikiški tie egzai 10kl. Tvarkaraštis gailestingesnis nei pernai, bet kažkaip pamokos eina ypač lėtai. Turbūt dar niekad taip nenorėjau neit į mokyklą, bet neit sau neleisčiau (pernai praleidau per visus metus 8 pamokas tik), jaučiu spaudimą, dažnai galvoj sukasi įvairios mintys apie egzus ir etc.

Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-09-2016 23:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

a2 parašė:
Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


Žinau, bet per kalbėjimą čj žodžio neišlemensiu, nes gana intravertiškas esu nelabai mėgstu rodytis prieš auditorija.
Redagavo Emperor 20-09-2016 23:01
 
Siųsti privačią žinutę
Edwux121
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 14:02
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 55
Įstojo: 19.12.15

a2 parašė:
Jon4s4 parašė:
Nuo pat pradžių gan įtempti mokslo metai, dar egzai šiemet, tai pradedu "myžt į batą" nes esu toli gražu ne vunderkindas, nors žinau,kad vaikiški tie egzai 10kl. Tvarkaraštis gailestingesnis nei pernai, bet kažkaip pamokos eina ypač lėtai. Turbūt dar niekad taip nenorėjau neit į mokyklą, bet neit sau neleisčiau (pernai praleidau per visus metus 8 pamokas tik), jaučiu spaudimą, dažnai galvoj sukasi įvairios mintys apie egzus ir etc.

Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


You got that right :D
 
Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 15:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

Jon4s4 parašė:
a2 parašė:
Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


Žinau, bet per kalbėjimą čj žodžio neišlemensiu, nes gana intravertiškas esu nelabai mėgstu rodytis prieš auditorija.


Nežinau kaip pas tave bet pas mane ta "auditorija" tebuvo 3 vertintojai (tai yra lt kalbos mokytojos), tai prieš juos nebuvo labai sunku kalbėti man asmeniškai.
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 16:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

Jon4s4 parašė:
a2 parašė:
Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


Žinau, bet per kalbėjimą čj žodžio neišlemensiu, nes gana intravertiškas esu nelabai mėgstu rodytis prieš auditorija.

pries savus mokytojus visai kitaip, kai pradesi kalti tai ir pabaigsi. nera ko bijot, as irgi galvojau pz 10kl bus, eik tu, sudo malimas
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 16:16
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

based1G parašė:
Jon4s4 parašė:
a2 parašė:
Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


Žinau, bet per kalbėjimą čj žodžio neišlemensiu, nes gana intravertiškas esu nelabai mėgstu rodytis prieš auditorija.

pries savus mokytojus visai kitaip, kai pradesi kalti tai ir pabaigsi. nera ko bijot, as irgi galvojau pz 10kl bus, eik tu, sudo malimas


Tikiuosi, bet kažkaip vistiek susimausiu čj :D
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 20:36
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

*i, ne mokykla o cancer centras. Ne gydymosi o gavimo. Joke i kaire, meme i desine, straight forward gay jokes, kas gale jau nebezinau.

Prie to paties tinginyste dar sedi, kas viska apsunkina. Ir dalykai kurie svarbus man, prastai sekasi. Tho lietuviu knygas privalomas pradejau skaityt, ir praktiskai jau esu daugiau nei puse 12kl knygu perskaites, tai bent del to nereikes prakaituot kitais metais, nors dar reikes skaityt visas 11kl kur buvo, nes pernai nieko neskaiciau. Sad story
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 21:03
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Jon4s4 parašė:
based1G parašė:
Jon4s4 parašė:
a2 parašė:
Pasakysiu paprastai, vasarą po egzaminų, suprasi koks idiotas buvai, kad bijojai šitų egzų.


Žinau, bet per kalbėjimą čj žodžio neišlemensiu, nes gana intravertiškas esu nelabai mėgstu rodytis prieš auditorija.

pries savus mokytojus visai kitaip, kai pradesi kalti tai ir pabaigsi. nera ko bijot, as irgi galvojau pz 10kl bus, eik tu, sudo malimas


Tikiuosi, bet kažkaip vistiek susimausiu čj :D



Jei nesi žioplas kaip aš ir nebijai šnekėt, tada drąsiai išlaikysi. Tau tik reikia iššnekėt pilnai visą laiką, kad tavęs neužverstų klausimais. Blogiau bus 12 klasėje jei prie to nedirbsi.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
Ryuk
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-09-2016 21:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1691
Įstojo: 23.06.10

12 klasė. Meh, nieko naujo, egzaminai ant nosies, bet viskas kaip po senove. Reiks kažkaip šiais metais pasitempt, pradžia sunki, nes reikia derint teises ir mokslus, bet vėliau, manau, kad turėtų būt viskas normaliai.
 
Siųsti privačią žinutę
Rufinaz
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-09-2016 07:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 363
Įstojo: 08.12.14

11 gimn. klasė. Sujungė dvi klases ir liko viena 11 klasė. Toks vėžys, neįsivaizduojat. Beveik visi tokie šustri, bando primest kažką. Vaidina protingus, bet belenkaip daužti yra. Per pamokas išsipisinėja iš mokytojų ir pnš.. Yra anglų pirmas ir antras lygis, antram sėdžiu, beveik niekas normaliai nemoka skaityt angliškai ir šiaip nieko nesupranta. Kaip galima 11-oj klasėj anglų kalbos nemokėt, kaip pirmokui kokiam.. :D Praeitais metais metiniam anglų 6 turėjau dėl tingėjimo tai gaila patekau į antrą, bet kai pamačiau kokie dundukai sėdi tai man net ramiau :D Ir šiaip guodžia, kad šiais metais egzaminų jokių nebus tai tik prastumsiu metus, paklausysiu ką per lietuvių k. kalba apie rašytojus, kad egzaminui turėčiau kažką ir užteks :D
 
www.steamcommunity.com/profiles/injanrock2 Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-09-2016 15:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

Rufinaz parašė:
11 gimn. klasė. Sujungė dvi klases ir liko viena 11 klasė. Toks vėžys, neįsivaizduojat. Beveik visi tokie šustri, bando primest kažką. Vaidina protingus, bet belenkaip daužti yra. Per pamokas išsipisinėja iš mokytojų ir pnš.. Yra anglų pirmas ir antras lygis, antram sėdžiu, beveik niekas normaliai nemoka skaityt angliškai ir šiaip nieko nesupranta. Kaip galima 11-oj klasėj anglų kalbos nemokėt, kaip pirmokui kokiam.. :D Praeitais metais metiniam anglų 6 turėjau dėl tingėjimo tai gaila patekau į antrą, bet kai pamačiau kokie dundukai sėdi tai man net ramiau :D Ir šiaip guodžia, kad šiais metais egzaminų jokių nebus tai tik prastumsiu metus, paklausysiu ką per lietuvių k. kalba apie rašytojus, kad egzaminui turėčiau kažką ir užteks :D


O tu keistas.
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
Rufinaz
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-09-2016 15:51
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 363
Įstojo: 08.12.14

Fighter tools bass parašė:
Rufinaz parašė:
11 gimn. klasė. Sujungė dvi klases ir liko viena 11 klasė. Toks vėžys, neįsivaizduojat. Beveik visi tokie šustri, bando primest kažką. Vaidina protingus, bet belenkaip daužti yra. Per pamokas išsipisinėja iš mokytojų ir pnš.. Yra anglų pirmas ir antras lygis, antram sėdžiu, beveik niekas normaliai nemoka skaityt angliškai ir šiaip nieko nesupranta. Kaip galima 11-oj klasėj anglų kalbos nemokėt, kaip pirmokui kokiam.. :D Praeitais metais metiniam anglų 6 turėjau dėl tingėjimo tai gaila patekau į antrą, bet kai pamačiau kokie dundukai sėdi tai man net ramiau :D Ir šiaip guodžia, kad šiais metais egzaminų jokių nebus tai tik prastumsiu metus, paklausysiu ką per lietuvių k. kalba apie rašytojus, kad egzaminui turėčiau kažką ir užteks :D


O tu keistas.
Ačiū :*
 
www.steamcommunity.com/profiles/injanrock2 Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Kokia nuomonė-įspūdžiai? GTA V Žaidimų diskusijos 15 16-04-2015 00:30
Vasaros įspūdžiai Apie viską 29 01-09-2014 22:27
Muzikos atsiskaitymas mokykloje Muzika 30 29-04-2014 18:58
"TitanFall" pirmi įspūdžiai! Žaidimų diskusijos 36 18-02-2014 16:24
Metro: Last Light pirmieji įspudžiai . Žaidimų diskusijos 43 16-05-2013 12:46
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download