MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 19

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Programinė ir techninė įranga :: Techninė įranga
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
'Muzikinės' ausinės kelionėms bei sportui
SkirLou
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 19:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

Sveiki visi.
Blemba, visai pasimečiau ieškodamas ausinių sau muzikai paklausyti, pasirinkimas tai didžiulis, o toj daugybėj šūdo irgi tiek pat daug.
Tai va, labai prašyčiau pagelbėti kas netingit surasti va tokias ausines:
- Kaina neturėtų kandžiotis, aš galiu sau leisti su didžiulėm išlygom iki 50 eurų, nors ir kiek norėčiau daugiau, bet negaliu.
- Ausinės jokiu būdu ne in-ear, o kaušelis turėtų būti apgaubiantis ausį.
- Bluetooth būtų pliusas, tačiau jei belaidė versija kainuos daugiau nei 50 eurų, tai aišku tektų pasitenkinti laidine.
- Kadangi ieškau kelionėms bei sportui tinkamų, tai turėtų jos būti gan tvirtos, susilankstančios(nesvarbu ar į vidų, ar tik kaušeliai 90laipsnių į šonus) ir gerai besilaikančios ant makaulės.
- Ausinės ieškomos muzikai, be abejo jos neturėtų groti tragiškai.

Žinau, kad daugokai noriu už tokią nedidukę kainą, bet ką jau padarysi, kai biednas esi. Pavyzdys būtų Sony MDR-XB950 ausinės. Aišku, šitų kaina jau triskart didesnė, nei aš galiu leisti, tai tiesiog maždaug tokios, ko norėčiau.

Dėkui iš anksto, jei pavyks padėti.
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
heLy
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 19:47
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

Iskart patariau, priklausant nuo veiklos zinoma, tokio tipo ausiniu nepirkt, lengvai pamesi.
Gal nepatiks kaina ar isvaizda (kaip man), bet tokio tipo ausines geriausios sportui https://www.amazo...d-t2-r1-c1, baterija islaikys pora intensyviu treniruociu, dazniausiai buna "waterproof" ir t.t
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 20:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

heLy parašė:
Iskart patariau, priklausant nuo veiklos zinoma, tokio tipo ausiniu nepirkt, lengvai pamesi.
Gal nepatiks kaina ar isvaizda (kaip man), bet tokio tipo ausines geriausios sportui https://www.amazo...d-t2-r1-c1, baterija islaikys pora intensyviu treniruociu, dazniausiai buna "waterproof" ir t.t

Aš suprantu, kad tinkamiausios, bet tiesiog man nepatinka in-ear dedamos ausinės ir jų garso kokybė.

Bei dar, ką tu turėjai omeny su pametimu, kad pamesi išvis ar tiesiog nukris atliekant activity? Ir čia šnekėjai apie šitas savo numestas ausines, ar ne? Kažkaip neaiškiai parašei arba aš durns per daug.
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
wan
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 20:08
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

SkirLou parašė:
heLy parašė:
Iskart patariau, priklausant nuo veiklos zinoma, tokio tipo ausiniu nepirkt, lengvai pamesi.
Gal nepatiks kaina ar isvaizda (kaip man), bet tokio tipo ausines geriausios sportui https://www.amazo...d-t2-r1-c1, baterija islaikys pora intensyviu treniruociu, dazniausiai buna "waterproof" ir t.t

Aš suprantu, kad tinkamiausios, bet tiesiog man nepatinka in-ear dedamos ausinės ir jų garso kokybė.

Bei dar, ką tu turėjai omeny su pametimu, kad pamesi išvis ar tiesiog nukris atliekant activity? Ir čia šnekėjai apie šitas savo numestas ausines, ar ne? Kažkaip neaiškiai parašei arba aš durns per daug.


Pagalvok logiškai, ar nukritusių head-hones nerastum? :D
 
Siųsti privačią žinutę
ReklamuojuLaikiux
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 21:24
Geimeris


Pranešimai: 674
Įstojo: 15.07.14

Galiu jeigu nori dovanu gaut ausines in ear, garso kokybe labai gerai, tik ne sportui jos, aisku jeigu kulversciu nedarysi tai laikysis ausines. PM jeigu nori ;) (kaina parduotuvej ju 150$)
busiu cia iki 21:30 spesi nespesi tavo bedos
Redagavo ReklamuojuLaikiux 22-02-2017 21:27
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 21:37
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

SkirLou parašė:
heLy parašė:
Iskart patariau, priklausant nuo veiklos zinoma, tokio tipo ausiniu nepirkt, lengvai pamesi.
Gal nepatiks kaina ar isvaizda (kaip man), bet tokio tipo ausines geriausios sportui https://www.amazo...d-t2-r1-c1, baterija islaikys pora intensyviu treniruociu, dazniausiai buna "waterproof" ir t.t

Aš suprantu, kad tinkamiausios, bet tiesiog man nepatinka in-ear dedamos ausinės ir jų garso kokybė.

Bei dar, ką tu turėjai omeny su pametimu, kad pamesi išvis ar tiesiog nukris atliekant activity? Ir čia šnekėjai apie šitas savo numestas ausines, ar ne? Kažkaip neaiškiai parašei arba aš durns per daug.

Savo ant galvos dedamas pamesi atliekant ta "activity".
Kurias numeciau tai kisas i ausis ir nepamesi ju taip lengvai, gali lankstytis belekaip ir stipriai, nes jos dedas virs ausies, aplink virsu ir i pacia ausi.
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 22-02-2017 22:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

heLy parašė:
SkirLou parašė:
heLy parašė:
Iskart patariau, priklausant nuo veiklos zinoma, tokio tipo ausiniu nepirkt, lengvai pamesi.
Gal nepatiks kaina ar isvaizda (kaip man), bet tokio tipo ausines geriausios sportui https://www.amazo...d-t2-r1-c1, baterija islaikys pora intensyviu treniruociu, dazniausiai buna "waterproof" ir t.t

Aš suprantu, kad tinkamiausios, bet tiesiog man nepatinka in-ear dedamos ausinės ir jų garso kokybė.

Bei dar, ką tu turėjai omeny su pametimu, kad pamesi išvis ar tiesiog nukris atliekant activity? Ir čia šnekėjai apie šitas savo numestas ausines, ar ne? Kažkaip neaiškiai parašei arba aš durns per daug.

Savo ant galvos dedamas pamesi atliekant ta "activity".
Kurias numeciau tai kisas i ausis ir nepamesi ju taip lengvai, gali lankstytis belekaip ir stipriai, nes jos dedas virs ausies, aplink virsu ir i pacia ausi.

Kad ir koks užsispyręs nuskambėsiu, tačiau vis tiek laikysiuos to, jog in-ear nenoriu. Studijavau aš jas, ieškojau variantų, bet nelabai tiko/sudomino.

Bandysiu surasti tą, ko ieškau dabar, jei nepavyks, na, teks dairytis tada į tokio stiliaus ausines.
Redagavo SkirLou 22-02-2017 22:29
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
legius400
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-02-2017 16:46
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 155
Įstojo: 24.10.12

Jei nebrangių ieškai, tai galiu Skullcandy Hesh 2 Wireless rekomenduot. Oficiali kaina 100eu, bet daug kur pigiau galima rasti. Pats turiu, esu patenkintas. Baterija laiko ilgai, garsas neblogas, nemažas spalvų pasirinkimas. Tik gal kiek sunkios, tai sportui nežinau kaip, bet šiaip nešiojimui, bent jau man, tai čiki.
 
Siųsti privačią žinutę
SkirLou
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-02-2017 21:11
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 503
Įstojo: 10.08.15

legius400 parašė:
Jei nebrangių ieškai, tai galiu Skullcandy Hesh 2 Wireless rekomenduot. Oficiali kaina 100eu, bet daug kur pigiau galima rasti. Pats turiu, esu patenkintas. Baterija laiko ilgai, garsas neblogas, nemažas spalvų pasirinkimas. Tik gal kiek sunkios, tai sportui nežinau kaip, bet šiaip nešiojimui, bent jau man, tai čiki.

Dėkui už pasiūlymą, tik porą klausimėlių:
Ar jas galima kur nors Lietuvoj rasti? Ir kiek mačiau žemiausią kainą, buvo 78 doleriai, kas dar vis yra per daug, nebent yra dar pigiau kur rasti(jei yra ir žinai galėtum duot link).
 
https://steamcommunity.com/id/Toperini Siųsti privačią žinutę
legius400
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-02-2017 22:23
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 155
Įstojo: 24.10.12

SkirLou parašė:
legius400 parašė:
Jei nebrangių ieškai, tai galiu Skullcandy Hesh 2 Wireless rekomenduot. Oficiali kaina 100eu, bet daug kur pigiau galima rasti. Pats turiu, esu patenkintas. Baterija laiko ilgai, garsas neblogas, nemažas spalvų pasirinkimas. Tik gal kiek sunkios, tai sportui nežinau kaip, bet šiaip nešiojimui, bent jau man, tai čiki.

Dėkui už pasiūlymą, tik porą klausimėlių:
Ar jas galima kur nors Lietuvoj rasti? Ir kiek mačiau žemiausią kainą, buvo 78 doleriai, kas dar vis yra per daug, nebent yra dar pigiau kur rasti(jei yra ir žinai galėtum duot link).

Man rodos per Skytech Lietuvoj mačiau. Pats per amazon iš Vokietijos siunčiausi - su akcija buvo tai kažkur 60-70 eurų mokėjau įskaitant siuntimą.
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Telefonas rodo, kad įjungtos ausinės. Techninė įranga 7 04-04-2019 12:13
Ausines padekt isirinkt Techninė įranga 8 19-03-2018 23:16
Ausines Programinė įranga 9 16-11-2017 14:24
ausines Programinė įranga 3 15-04-2017 23:03
Naujos ausines Techninė įranga 3 08-04-2017 16:00
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download