MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 9

Prisijungę Nariai: 1
Gintaxas

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4
 Spausdinti temą
gameris.lt narių meet up'as ?
instafcku
#41 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:03
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

a2 parašė:
Dabar tai jau tikrai lol :DDDDDDD



That's it ? That's all u can say ?

Jeigu tikrai kaip ir sakei tu neisi į šį meet'ą, prašau tada nebeteršt temos. :)
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#42 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

instafcku parašė:
a2 parašė:
Dabar tai jau tikrai lol :DDDDDDD



That's it ? That's all u can say ?

Jeigu tikrai kaip ir sakei tu neisi į šį meet'ą, prašau tada nebeteršt temos. :)

Nebeturiu bendros kalbos su Tavimi, kadangi, aiškiai išvedžioji ne tai ką noriu aš pasakyti. Ateičiau tik tuo atveju, kai dalyvautų mane dominantys žmonės, kadangi jų nuomonė sutampa su manąja, neisiu.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#43 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:09
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

a2 parašė:
instafcku parašė:
a2 parašė:
Dabar tai jau tikrai lol :DDDDDDD



That's it ? That's all u can say ?

Jeigu tikrai kaip ir sakei tu neisi į šį meet'ą, prašau tada nebeteršt temos. :)

Nebeturiu bendros kalbos su Tavimi, kadangi, aiškiai išvedžioji ne tai ką noriu aš pasakyti. Ateičiau tik tuo atveju, kai dalyvautų mane dominantys žmonės, kadangi jų nuomonė sutampa su manąja, neisiu.



Na ir viskas, tvarka.
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#44 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:15
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

Jon4s4 parašė:
Jibat, mane ir vėl emo pavadino...


Fcking emo
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Ryuk
#45 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:17
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1691
Įstojo: 23.06.10

Bam bim bom pom!!! WW3 confirmed! 100% real in the hood, pranks gone too far??!! *Blood warning*
Gerai, gyvenkime draugiškai, bičiuliai :)

O jei atsakant į temą normaliai, tai gal ir varyčiau, jei kur nelabai toli būtų, nes kelis šimtus km. nelabai norisi trenktis. Manau tokį meet'ą geriausiai vasarą būtų daryt, po visų egzaminų ir kitų reikalų. Kokioj sodyboj ar kur, atsipalaiduot ir praleist laiką, būtų visai gera mintis.
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#46 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:30
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

instafcku parašė:
based1G parašė:
instafcku parašė:
based1G parašė:
niekas cia nepaeis ir tiek, ar taip ar taip, cringe af.



Tau su tavo merga nepaeis crindžiau tu..

Bent jau tiek, kad yra kas tikrai už..

:DD apgailetinas, neverkslenk :D




Tavo tėvo sūnus apgailėtinas. ;)

toks geras ir toks subrendes asmuo kad stumia paminedamas tevus kuriu net nera :D pasmaugtas butum uz tokius zodzius :) del to ir nepaeis, nes visi bijos pasirodyt, iskaitant toki laido riteri kuris neturi draugu kaip tave :D sekmes tau bandant uzstumt toliau, praeik ir laisvas :D
Redagavo TALIBANAS 01-04-2017 22:33
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#47 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:36
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

based1G parašė:
instafcku parašė:
based1G parašė:
instafcku parašė:
based1G parašė:
niekas cia nepaeis ir tiek, ar taip ar taip, cringe af.



Tau su tavo merga nepaeis crindžiau tu..

Bent jau tiek, kad yra kas tikrai už..

:DD apgailetinas, neverkslenk :D




Tavo tėvo sūnus apgailėtinas. ;)

toks geras ir toks subrendes asmuo kad stumia paminedamas tevus kuriu net nera :D pasmaugtas butum uz tokius zodzius :) del to ir nepaeis, nes visi bijos pasirodyt, iskaitant toki laido riteri kuris neturi draugu kaip tave :D sekmes tau bandant uzstumt toliau, praeik ir laisvas :D




Supranti, aš nepasakiau, kad tavo tėvas apgailėtinas, o pasakiau, kad jo sunus t.y. tu esi apgailėtinas. :)
Gaučiau tai gaučiau, nieko tokio, gautum atgal. Na jeigu tu mielas šio forumo lankytojau bijai, nekalbėk už kitus. :)
Ne tau sprest turiu aš draugų ar ne, turiu tiek kiek man reikia. :)


Jeigu nežadi varyt, apeik šią temą. :)
Redagavo instafcku 01-04-2017 22:38
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#48 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:37
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

FeelingHigh parašė:
Jon4s4 parašė:
Jibat, mane ir vėl emo pavadino...


Fcking emo




Sorry Jon4s4, tas emo buvo akcentuotas labiau į kitus narius nei į tave. ;)
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#49 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:38
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Ryuk parašė:
Bam bim bom pom!!! WW3 confirmed! 100% real in the hood, pranks gone too far??!! *Blood warning*
Gerai, gyvenkime draugiškai, bičiuliai :)

O jei atsakant į temą normaliai, tai gal ir varyčiau, jei kur nelabai toli būtų, nes kelis šimtus km. nelabai norisi trenktis. Manau tokį meet'ą geriausiai vasarą būtų daryt, po visų egzaminų ir kitų reikalų. Kokioj sodyboj ar kur, atsipalaiduot ir praleist laiką, būtų visai gera mintis.





+1 for ya už pasirašymą šiam dalykui. :)
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#50 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 22:52
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

instafcku parašė:

Supranti, aš nepasakiau, kad tavo tėvas apgailėtinas, o pasakiau, kad jo sunus t.y. tu esi apgailėtinas. :)
Gaučiau tai gaučiau, nieko tokio, gautum atgal. Na jeigu tu mielas šio forumo lankytojau bijai, nekalbėk už kitus. :)
Ne tau sprest turiu aš draugų ar ne, turiu tiek kiek man reikia. :)


Jeigu nežadi varyt, apeik šią temą. :)

skaityt aiskiai tai nemoki, bet cia ne mano problemos. o vienintelis apgailetinas tesi tu - tik tu cia bandai suburti zaidimu forumo bendruomene i susimatyma :D susirask draugu, zmogau.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#51 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 23:08
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

based1G parašė:
instafcku parašė:

Supranti, aš nepasakiau, kad tavo tėvas apgailėtinas, o pasakiau, kad jo sunus t.y. tu esi apgailėtinas. :)
Gaučiau tai gaučiau, nieko tokio, gautum atgal. Na jeigu tu mielas šio forumo lankytojau bijai, nekalbėk už kitus. :)
Ne tau sprest turiu aš draugų ar ne, turiu tiek kiek man reikia. :)


Jeigu nežadi varyt, apeik šią temą. :)

skaityt aiskiai tai nemoki, bet cia ne mano problemos. o vienintelis apgailetinas tesi tu - tik tu cia bandai suburti zaidimu forumo bendruomene i susimatyma :D susirask draugu, zmogau.


Jeigu tu galvoji, kad forumo narių susiburimas yra kažkas tavo manymu nekažką. Patarčiau tokiu atveju eiti galvą prasivedint, pasižiurėt kitų forumų meet'us. Nes turbūt tik tau vienam tai atrodo žema ir apgailėtina. Liudna, kad vaidini kažką tokio, koks realiame gyvenime net neesi. Gyvenimas tam ir duotas, kad jį išnaudotum, atrastum kažką naujo. Bet jeigu tu savo gyvenimą matai tik tarp keturių sienų, tokiu atveju man belieka tik apgailestaut dėl tavęs žmogau.
Kiek forumų kiek klubų daro tuos meet'us ir visi patenkinti. Ir šiaip meet'as nereiškia "ieškoti draugų", tai tiesiog susibūrimas bendraminčių žmonių kurie daro ar veikia kažką bendro, ar tiesiog turi kažkokią bendrą mintį (šiuo atveju turbūt tinka žaidimair kt.). Niekas tau nesako atvažiavus imt pult ieškot draugų. Jeigu tu nenori naujų draugų tu ir neieškosi. Tiesiog smagu pasidalint savo patirtimi su kažkokiais bendrą tikslą siekiančiais žmonėmis. O jeigu tu galvoji, kad meet'as yra ieškojimas draugų neturiu tada žodžiu daugiau tau.
Ne aš nenoriu, noras ir mintis yra du skirtingi dalykai - nemaišyk jų. Aš apie tai galvojau, vis del to, šis tinklapis gyvuoja jau senai, o ir visus čia esančius narius sieja žaidimai, tai kodėl nepadarius to susiburimo ? Aš tau dar kartą pasakysiu, kad draugų turiu tiek kiek reikia, ir čia jau ne tavo reikalas man aiškint ką daryt. :)
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#52 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-04-2017 23:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Temos autoriui. Ne taip mane supratai. Rašydamas tai "kam dabar adminus kišti" neturėjau omeny, kad meet'as turėtų būti be jų. Smagu būtų pamatyti puslapio kūrėją. Turėjau omeny, dėl atributų gamybos. Kokie atributai, jeigų jų tiesiog nėra? Tiesiog tereikėjo gerai įsiskaityt į mano postą. Iš dalies sutinku su tavo pasisakymu - "jeigu ne jis, tavęs čia nebūtų". Manau pirmoj vietoj sarbiausia būtų mano paties sprendimas. Nesivelsiu į bevertę diskusiją, nes tai naudos neduok JOKIOS. O dėl žodyno "platumų" a2 yra teisus, ir pykti nėra ko. Protingas žmogus viską "pasvers", įvertins ramiai ir viską apgalvojęs, o ne puls ižeidinėti visų iš eilės. Vadinti visaip, kaip pats vadinamas būti nenorėtum. Vien dėl to, tavo sumanymas ir žlugs. Tai yra viena iš priežaščių. Retas kuris atsilieps į tokio žmogaus kvietimą, kuris visai nesenai dar lo*pu ir noobu vadino. Tai nėra kažkoks tai negatyvumas, tai yra kiekvieno žmogaus nuomonė, aplinkybių įvertinimas, ir tam tikros priežastys. Jeigu kas norės iš tikro, tada jam visa tai nebus problema, bet kai kurie net ne iš blogos valios tą laiką skirs kitur. Taip kad nusiramink ir viskas. Toks mano atsakymas tau.
 
Siųsti privačią žinutę
Qiux
#53 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 00:41
Geimeris


Pranešimai: 1104
Įstojo: 24.01.15

instafcku parašė:
based1G parašė:
instafcku parašė:

Supranti, aš nepasakiau, kad tavo tėvas apgailėtinas, o pasakiau, kad jo sunus t.y. tu esi apgailėtinas. :)
Gaučiau tai gaučiau, nieko tokio, gautum atgal. Na jeigu tu mielas šio forumo lankytojau bijai, nekalbėk už kitus. :)
Ne tau sprest turiu aš draugų ar ne, turiu tiek kiek man reikia. :)


Jeigu nežadi varyt, apeik šią temą. :)

skaityt aiskiai tai nemoki, bet cia ne mano problemos. o vienintelis apgailetinas tesi tu - tik tu cia bandai suburti zaidimu forumo bendruomene i susimatyma :D susirask draugu, zmogau.


Jeigu tu galvoji, kad forumo narių susiburimas yra kažkas tavo manymu nekažką. Patarčiau tokiu atveju eiti galvą prasivedint, pasižiurėt kitų forumų meet'us. Nes turbūt tik tau vienam tai atrodo žema ir apgailėtina. Liudna, kad vaidini kažką tokio, koks realiame gyvenime net neesi. Gyvenimas tam ir duotas, kad jį išnaudotum, atrastum kažką naujo. Bet jeigu tu savo gyvenimą matai tik tarp keturių sienų, tokiu atveju man belieka tik apgailestaut dėl tavęs žmogau.
Kiek forumų kiek klubų daro tuos meet'us ir visi patenkinti. Ir šiaip meet'as nereiškia "ieškoti draugų", tai tiesiog susibūrimas bendraminčių žmonių kurie daro ar veikia kažką bendro, ar tiesiog turi kažkokią bendrą mintį (šiuo atveju turbūt tinka žaidimair kt.). Niekas tau nesako atvažiavus imt pult ieškot draugų. Jeigu tu nenori naujų draugų tu ir neieškosi. Tiesiog smagu pasidalint savo patirtimi su kažkokiais bendrą tikslą siekiančiais žmonėmis. O jeigu tu galvoji, kad meet'as yra ieškojimas draugų neturiu tada žodžiu daugiau tau.
Ne aš nenoriu, noras ir mintis yra du skirtingi dalykai - nemaišyk jų. Aš apie tai galvojau, vis del to, šis tinklapis gyvuoja jau senai, o ir visus čia esančius narius sieja žaidimai, tai kodėl nepadarius to susiburimo ? Aš tau dar kartą pasakysiu, kad draugų turiu tiek kiek reikia, ir čia jau ne tavo reikalas man aiškint ką daryt. :)


Aš tai jau daug metų nieko nematau aš tai tikrai tarp keturių sienų, bet pakeisti nieko negaliu.
 
http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ Siųsti privačią žinutę
Fighter tools bass
#54 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 00:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 309
Įstojo: 15.07.11

CRINGE
 
soundcloud.com/yank1z/tracks Siųsti privačią žinutę
Yugi
#55 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 01:43
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

Aš tai galvoju geriausiai būtų tau Instafcku kam nors į pm parašyt normaliai mintis išdėstyt ir skirt tam galimybių AR lėšų,keliesie pasiplanuokit susitikit kas norėsit ir viskas,nes abejoju ar kas norės kokius 200km važiuot į tą "meet'ą" tai tiek.
 
Siųsti privačią žinutę
Dziguda
#56 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 09:07
Skillas


Pranešimai: 60
Įstojo: 16.06.13

Varom sakykit miesta ir kazka organizuojam... Tik ne kokia Klaipeda ir ttt... Arciau kazka Panevezio noreciau, gal but gamtoj kokioj prie ezeriuko, raumena iskepsim....
 
Siųsti privačią žinutę
Emis
#57 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 09:40
Naujokas


Pranešimai: 1
Įstojo: 07.01.16

Aš irgi neičiau į tą meeta tiesiog kad esu vaikas bet jei nebuciau mielai ir manau tokiu yra nevienas :)
 
Siųsti privačią žinutę
Rimtas
#58 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 12:51
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 385
Įstojo: 29.07.11

Paskaičius komentarus, keistą daros... Toks jausmas, kad dauguma yra sugadinti ir nemoka gražiai bendraut. Akivaizdžiai matos amžiaus barjerai, kai nebesutampa mintis.... Tas vaikiškas "što zaja"... Kam to reikia? Prieš ką pasirodysit? Nereikia taip daryt draugai... Ne.. Kaip pavizdys, enduroclubo forume, kiek metų ten esu, nesu matęs, kažkokio negatyvelio, nes visus jungia viena aista, o čia... Nieko panašaus. Lyg šis forumas skirtas pasiriet... To seniau nebuvo.... Ir dar ką noriu pasakyt draugai. Nori kažką pakeisti? Pradėk nuo savęs, o ne tai kažko lauk.
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#59 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 13:01
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Rimtas parašė:
Paskaičius komentarus, keistą daros... Toks jausmas, kad dauguma yra sugadinti ir nemoka gražiai bendraut. Akivaizdžiai matos amžiaus barjerai, kai nebesutampa mintis.... Tas vaikiškas "što zaja"... Kam to reikia? Prieš ką pasirodysit? Nereikia taip daryt draugai... Ne.. Kaip pavizdys, enduroclubo forume, kiek metų ten esu, nesu matęs, kažkokio negatyvelio, nes visus jungia viena aista, o čia... Nieko panašaus. Lyg šis forumas skirtas pasiriet... To seniau nebuvo.... Ir dar ką noriu pasakyt draugai. Nori kažką pakeisti? Pradėk nuo savęs, o ne tai kažko lauk.


a2 ir basedas yra tipiniai cinikai. Ignoruot tokius ir toliau judėt į priekį.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#60 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-04-2017 13:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

Wololo parašė:
Rimtas parašė:
Paskaičius komentarus, keistą daros... Toks jausmas, kad dauguma yra sugadinti ir nemoka gražiai bendraut. Akivaizdžiai matos amžiaus barjerai, kai nebesutampa mintis.... Tas vaikiškas "što zaja"... Kam to reikia? Prieš ką pasirodysit? Nereikia taip daryt draugai... Ne.. Kaip pavizdys, enduroclubo forume, kiek metų ten esu, nesu matęs, kažkokio negatyvelio, nes visus jungia viena aista, o čia... Nieko panašaus. Lyg šis forumas skirtas pasiriet... To seniau nebuvo.... Ir dar ką noriu pasakyt draugai. Nori kažką pakeisti? Pradėk nuo savęs, o ne tai kažko lauk.


a2 ir basedas yra tipiniai cinikai. Ignoruot tokius ir toliau judėt į priekį.

jau jeigu kazkam nepritaria, tai cinikai arba pesimistai :D
ziuriu VISI nezino kas yra realistai, hm.
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Gameris.lt Discord serveris Naujienos 2 24-05-2021 01:37
Gameris.lt veteranas žaidžia COD:MW (2019) Multiplayer 4K Kinas, TV, Video 8 24-10-2020 16:44
Gameris.lt facebook puslapis Naujienos 5 15-04-2017 11:56
Kokią Gameris.lt temą naudojate? Diskusijos 24 07-01-2017 19:16
Narių trynimas Naujienos 9 02-09-2016 22:55
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download