MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 15

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
ZaidejuBuveine.lt (Prizai už postinimą, gera kompanija)
lukonic
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-08-2017 19:54
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 162
Įstojo: 18.05.10


Sveiki visi!

Pora metų moderavau/administravau vieną populiaresnių lietuviškų žaidimų forumų, kol galiausiai buvau išmestas dėl kažkieno ambicijų. Daug kam patiko mano administravimas ir patarė man sukurti nuosavą forumą. Būtent tai aš ir padariau. Neturiu beveik jokios patirties tinklapių kūrime, todėl forumas yra labai paprastas. Suprantama, patogiame, funkcionaliame forume diskutuoti yra maloniau, ir išmokęs tokį padaryti, aš jį būtinai jums padarysiu, tačiau dabar, aš tikiuosi, kad diskusijų forume esmė yra ne išvaizda, o bendruomenė ir veikla forume. Aš noriu tobulėti ir tobulinti šį forumą, todėl, jeigu tik pavyks, aš jį atnaujinsiu ir vystysiu pagal mūsų visų poreikius.

Kodėl verta apsilankyti šiame forume:

Aš noriu palaikyti forume gerą bendruomenę. Betkokie hateriai, f*, troliai ,scameriai ir t.t. bus metami lauk. Čia noriu sukurti internetinius namus, kur galėtume prisijungti ir diskutuoti be baimės būti iškoliotam, kad kažko nežinome.

Nors pradinė forumo versija yra paprasta, aš ją noriu tobulinti, todėl bus leidžiami atnaujinimai.

Forume netrūks veiklos, nes kiekvienas galės dalyvauti kas mėnesį vykstančiuose forumo konkursuose(Mėnesinis žaidimų fotografijų konkursas, mėnesinis geriausių Youtube klipų konkursas ir kiti) ir daug kitų forumo veiklų.

Jūs čia būsite išgirsti. Neesate tikri kur parašyti temą? Reportuokite ją ir mes padėsime. Nepatinka ar trūksta forumo taisyklių? Parašykite tai į forumą, argumentuokite savo nuomonę dėl taisyklių ir mes į viską atsižvelgsime. Jus apgavo narys iš mūsų forumo? Praneškite mums, pateikite įrodymus, atsikratykite nariu.

Dalyvaudami mūsų forumo diskusijose auga jūsų turtas. Šio forumo valiuta — Forumo Auksiniai(toliau FA). Už kiekvieną naują temą gaunate 2FA, už pranešimą 1FA. Taip pat yra bonusai. Kiek iš tikro gausite už vieną temą ar pranešimą, priklausys nuo turinio ilgio. FA taip pat galima bus uždirbti padedant forumui, dalyvaujant konkursuose ir panašiai. Augant forumui bus keliami didesni ir brangesni prizai.
Savo sukauptą valiutą galite:

Naudoti kaip valiuta prekyboje su kitais nariais
Kaupti ir lyderiauti turtingiausiųjų lentelėje
Pasidėti į banką iš kurio jūs galite gauti procentus
Pirkti laimingąsias skrynias pas senutę su ūsais, bandyti savo laimę ir išlošti dar daugiau
Pirkti įvairius įrankius forume
Pirkti realius prizus kaip Steam žaidimai, CSGO ginklai ar kita.
Taupyti ir laukti ko nors naujo parduotuvėje arba turguje

Nusipirkus daiktą iš krautuvėlės jis atsiranda jūsų kuprinėje. Tai reiškia, kad nusipirkę daiktą jūs vis dar galite daiktus:

Panaudoti pagal paskirtį
Kaupti
Padovanoti
Parduoti kitiems žmonėms nustatydami savo kainas automatizuotame turgelyje

Daiktus galima pirkti ne tik iš mūsų parduotuvės, tačiau ir iš kitų žmonių, turgelyje, kurį taip pat rasite mieste. Patariama nuolatos apsilankyti mieste ir apžiūrėti kas naujo.



Šiame forume sukčiai yra netoleruojami. Norėdami užtikrinti teisingus atsiliepimus, kiekvienas jų turi būti patvirtintas administracijos. Tokiu būdų atsiliepimai įgyja didesnę reikšmę.

Kaip tinkamai parašyti atsiliepimą, kad jis būtų patvirtintas administracijos:
Nesvarbu ar jūs rašome teigiamą ar neigiamą atsiliepimą, kiekvienas atsiliepimas turi turėti temą šiame forume, kurioje aiškiai yra rašoma apie jūsų atlikta sandorį ar bent jau prekę bei įrodymus. Kuo tikslesni įrodymai, tuo greičiau atsiliepimas yra patvirtinamas. Rašant teigiamą atsiliepimą glaustai papasakokite koks buvo sandoris, kas ėjo pirmas, įkelkite nuotrauką iš tekstinio pokalbio kaip abi pusės įvykdo sandorį. Rašydami neigiamą atsiliepimą atsižvelkite į grėsmės lygį ir jeigu manote, kad žmogus greitu metu gali apgauti ir daugiau žmonių, praneškite apie tai forume ir/arba kreipkitės į savo apylinkių šerifą. Bet kokiu atveju parašykite nariui atsiliepimą. Glausta apibūdinkite sandorį, kas turėjo įvykti ir kas įvyko. Įkelkite įrodymus.

Dėmesio: atsiliepimai be arba su silpnais įrodymais nebus patvirtinami.

Užsukam! :3 http://zaidejubuv.../index.php
Redagavo lukonic 11-08-2017 19:54
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-08-2017 20:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

eh, ight, paziuresiu kas gero.
 
Siųsti privačią žinutę
Medinis Akmuo
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-08-2017 22:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1519
Įstojo: 07.08.13

Lukonic visada gerbiau ir vis dar tebegerbiu, ateisiu pažiūrėt, kas geresnio. :]
 
https://bit.ly/2SWS32P Siųsti privačią žinutę
wan
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-08-2017 23:57
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Nors gal ir nebūsiu labai aktyvus, bet prisijungsiu. Žinau, kas esi ir skaičiau kaip buvo tau atsidėkota, senai turėjai taip padaryt.
 
Siųsti privačią žinutę
lukonic
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 12-08-2017 13:58
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 162
Įstojo: 18.05.10

Ačiū už komentarus :) Turinį keliame, forumą tvarkome.
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Prizai už komentarus Naujienos 9 05-06-2021 18:37
[Pamokos]Kaip gera veikianti mikrofona sutvarkyti jei jis neveikia Techninė įranga 10 05-07-2016 20:59
| Mini konkursas || Šįkart 2 prizai vienam žmogui :) | Kinas, TV, Video 1 26-02-2016 21:10
[Paieška stabdoma] CS: GO turnyrai iš Skin'ų, linksma nuotaika, draugiška kompanija. Žaidimų diskusijos 13 11-11-2015 06:57
Gal galit pasiulyti gerą trapą ? Muzika 8 12-09-2015 22:55
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download