Komentuokite žaidimus ir už tai gaukite prizus!
Konkursas vyks kiekvieną mėnesį.
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 71

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,307
Naujausias Narys: Katu
2020m 10 ir 12kl kalbėjimo potemės
Counter Strike 1.6 Parsisiusti
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Kdosda Hegen's žaidimų kampelis
Kdosda Hegen
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-09-2018 21:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Sveiki, taigi:

Mano pirmasis žaistas žaidimas buvo: space impact (nokia), pamenu kai buvau 4 metų priėjau prie nematytos mergos kuri žaidė šį žaidimą ir paprašiau, ar leistų pažaisti. Idomu man iki šiol yra tai, kad niekada gyvenime anksčiau nebuvau matęs nei telefono nei video game, bet iškart žinojau kaip valdyti ir kas ten dedasi (nors kai pagalvoju nėra ko stebėtis, nes šiais laikais net dvimečiai kūdikiai moka naudotis išmanaisiais...).
Po kelių mėnesių tėvai išnuomavo Gamestar konsolę. Atrodė lygiai taip pat kaip sega mega drive 2, bet nuimtas užrašas ir Gamestar užrašas uždėtas. http://somerussia....html?m=1 tai buvo famicom/NES konkurentas, net veikė ant jo NES žaidimai. dėdavom į jį geltonas kasėtes. Abu su broliu žaisdavom su juo kiekvieną dieną, pamenu tėvai leisdavo žaisti tik 1 valandą, kas tada atrodydavo labai daug. Turėjom tokius žaidimus kaip: double dragon 2, tmnt 2, kung fu 2, adventure island 3, popeye, mario bros, super mario bros, tank city, lode runner, zippy race, olympics, duck hunt ir dar kelis gėrius, beto turėjom daug šūdų kurių beveik nežaisdavom. Po gal 3 mėnesiu baigėsi nuoma, tai tada tėvai nupirko pačią konsolę, kuri gal 2 metus laikė(tada netyčia nugriuvo ir sulūžo) pamenu abu su broliu gėdojom kelias dienas.
Tada kai man buvo 6 metai tėvai nupirko Playstation(mano visų laikų mėgstamiausia konsolė dėl patogumo ir game library). Tada visdar lošdavom po 1h į dieną, tik šventėm gaudavom po 2h kas tada budavo ispudinga. Turėjom tokius games kaip: crash bandicoot, the mummy, fighting force 1/2, spyro year of the dragon, resident evil survivor, tunguska legend of faith, lone soldier, driver 2, need for speed porshe, vagrant story, earthworm jim 2, assault retribution, metal slug x, rainbow six rogue spear, Diablo ir dar gal kelis games. Visi šie games mums buvo tada nuostabūs.
Kai man buvo 8 metai tėvai nupirko tuo metu galingą pc už 4000 litų. (Viską ant max nešė 4 ateinančius metus). Kadangi buvau mažas vaikas, man brolis neleisdavo žaist "normalių" žaidimų, esą jie kenktų mano psichikai, tad visą laik lošdavau flash games(tingiu vardint names :D)
Kai man sukako 10 metų gavau leidimą lošt ir "normalius" games. Kadangi tokių buvo išviso keli tūkstančiai(iš kurių gal tik 1k kompe išbuvo ilgiau nei dieną) tai įvardinsiu tik mano pirmuosius pereitus: resident evil 4, far cry, metro 2033, clive barkers undying, painkiller overdose, spongebob squarepants the movie game, quake 2. Tada jau po biški tėvai duodavo daugiau laiko žaist, kartais net siekdavom 4h į dieną.
Taigi metai bėgo, nolifindavau kiekvieną dieną, žaisdavau viską ką brolis leisdavo.
Kai man sukako kokie 14-15 metų susiformavo mano skonis, tada jau brolis nebereguliavo man gyvenimo ir galėjau žaisti ką noriu. Tada pradėjau siųstis viską ko norėjau ir palikau labai išrankus(dabar esu ultra išrankus žaidimams ir manau, kad tai yra labai gerai(paaiškinsiu vėliau)) mėgindavau gal 100 games iš kurių tik 40 išbūdavo dieną kompe, o iš to 100 gal tik 8 pereidavau.
Kai man sukako 16 metų galutinai susiformavo mano skonis, kuris galioja iki šios dienos. Žinau kas man patinka, kas nepatinka. Pradėjau žaisti labai daug PS1 ir NES games: (PS1) silent hill, resident evil, alien trilogy, disruptor, hellnight, project overkill, future cop l.a.p.d., (NES) ninja gaiden 3, contra, ghosts n' goblins, the legend of zelda, kung fu ir daugybė kitų iki kol visus įveikiau kuriuos norėjau. Man kiekvienais metais įšeina tik apie 10-15 games kuriuos išmėginu(įskaitant smulkius), iš kurių pereinu gal tik 5.
Kai man suėjo 17 metų kažkaip nebenorėjau pirataut žaidimų, visus pradėjau pirkt (steam), ir iki šios dienos viską perku, piratinu tik žaidimus kuriuos mėginu pirmą kart, bet patikus iškart nusiperku arba dar piratinu games kurių nėra ant steam(* consoles). Taippat senasis kompas nugaišo, kažkaip sudegė motininė plokštė ir vaizdo plokštė vienu metu, visgi 8 metus atlaikė senis. Tada gavau naują pc, gan gerą(4x geresnį už praeitą pc). Kadangi mažai žaidžiu naujų žaidimų, o seniai išėjusius beveik visus kuriuos norėjau pabaigiau, pradėjau peržaisti savo mėgstamiausius pereitus žaidimus, ir galiu pasakyti, kad mažai tokie kokius prisimenu, pusė labai arba truputi nuprastėję, kita pusė net pagerėję, nes labiau suprantu storyline, atrandu naujų mechanikų ar detalių kurių nepastebėjau anksčiau, arba net lošiau kitaip(labiau taktiškai arba labiau agresyviau). Geri pavyzdžiai butų Miasmata, kadangi beveik visas plot yra in notes, kurios mėtosi po pasaulį, būdamas vaikas nieko nesupratau ir buvo neįdomu, o dabar viską perskaičiau ir supratau, kad plot nuostabus. Dar yra The Bureau Xcom Declassified, kai buvau vaikas, žaidžiau kaip 3rd person shooter, aišku buvau siaubingas, game patiko bet netinkamai žaidžiau švelniai sakant. Dabar klausiaus visų dialogų, įveikiau visus side quests, perskaičiau visus notes ir patį žaidimą žaidžiau kaip taktinį - naudojau komandas, cover, planavau strategijas tad net ant hardest diffculty žaidimas buvo labai lengvas užtat nuostabus.
Dabar žaidimams skiriu tik 1-2h darbo dienomis, nes mokslai, nebent kartais pilną savaitgalį prageiminu, bet gana retai, nes dažniausiai savaitgalį arba dirbu arba praleidžiu su draugais.

Šiaip yra keli dalykai kuriuos nori pridurti:
Turiu gal milijardą unpopular gaming opinions kaip pvz overrated/underrated games, na, bet aš bent skiriu ir suprantu kurie games man tiesiog nepatinka, o kurie man skaitos overrated, nes kitiem žmonėm jeigu jau nepatinka game tai iškart overrated.
Man kas idomu tai, kad žaidimai labai neatitinka difficulty kaip juos apibudina kiti žmonės. Pvz:
dark souls man nėra sunkus jei kalbant apie combat, visas sunkumas tik annoying backtracking ir * level design. Contra man irgi nėra sunkus, pirmą kart perėjau su konami code, o antrą kartą be ir nebuvo jokių problems.
Bet man taippat lb sunkūs žaidimai, kurie kitiems ganėtinai lengvi. pvz:
Betkuris alien/alien vs predator game net ant easiest difficulty(išskyrus alien vs predator 2010), aliens colonial marines kelis kartus rage quit net buvo ant kiek sunku buvo. Šiaip netaip lb sunkiai perėjau.

Multiplayer žaidimų niekada beveik nežaidžiau, nes man patinka pasinert į žaidimą, o multiplayer tai mano nuomone yra skirtas tik arba su draugais arba competitive prieš kitus. Šiaip esu žaidęs tik Runescape kokį 20h, world of tanks(kelis metus lošiau tad daug valandų, gal kokie du šimtai) ir build and shoot(30h) daugiau iš multiplayer nieko ir nežaidžiau

Dabar nusipirkau ir lošiu f.e.a.r. collection.

Taigi, tokia yra mano gaming istorija.
Jei turit, klausimų/pastabų nesidrovėkit, parašykit, man bus malonu išgirst ką manot.
Redagavo Kdosda Hegen 26-10-2018 16:43
 
Kdosda Hegen
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-10-2018 16:42
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Dabar pabaigiau visus f.e.a.r. mods kiek veikė:
Rivarez mod - su šiuo modu galima vienu metu nešiotis 9 vietoj 3 ginklų, labai naudinga

Visi kiti buvo campaign mods:
Beneath - labai trumpas gal 10min, gerai sukurtas, horror/action nuotykis.

clone crisis - trumpas gal 30min, labai kokybiškas action nuotykis.

resurrection interval 1 & 2 - maždaug 2h ilgumo, nors buvo labai smagus action nuotykis, turėjo daugybė problemų kaip, kad daug kur galima iškristi iš mapo arba įlisti kur ir nebeišlįsti, o blogiausia, kad labai saves corruptinosi, gal 70% saves kiek padarydavau tiek užlūžę buvo, labai daug backtrack dėl saves turėjau, net rage quit teko padaryt, nes vėl saves užlūždavo...

resurrection interval 6 - tai yra ano resurrection tesinys, tik man niekaip neaišku, kodėl abu nėra sujungti į vieną mod ir kodėl po interval 2 iškart eina 6...
maždaug 1.5h trukmės, labai smagus, bet tos pačios problemos kaip ir su pirmuoju resurrection, labai dažnai crashing saves ir lengvai galima iškrist iš mapo

brutal force - rusų exclusive tai tik rusų kalboj yra, maždaug 3h trukmės, labai patiko, lygiai buvo grynai combat situacions kaip kokie challenge maps, pirmam lygį prie pabaigos buvo game crash trigger vieta, bet gerai kad per meniu galima pasirinkt visus lygius, tad tiesiog nuo antro lygio tada žaidžiau, kiti lygiai neturėjo crash

dead phantom - irgi rusų exclusive tad tik rusų kalboj, pats geriausias F.e.a.r campaign mod mano nuomone, maždaug 3h trukmės, visi lygiai buvo kaip combat simulations, kurėjai nepagailėjo priešų skaičiaus, jau nedaug truko iki Serious Sam priešų gausos, bet game išliko fair , nes visur buvo pilna resursų, labai smagu buvo.

bendrai labai vertėjo mėgint F.e.a.r. modus, gerai praleidau laiką.
Dabar su nekantrumu laukiu Steam Halloween sale.
Redagavo Kdosda Hegen 26-10-2018 16:42
 
Kdosda Hegen
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 07-11-2018 20:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Ką tik perėjau Bastion ant visų endings, nuostabus žaidimas buvo, labai pritraukė dėl savo unikalaus world render ir didelės level design įvairovės. combat kaip hack and slash gal ir eilinis, bet žaidimo atmosfera ir progress pacing buvo nuostabūs. labai rekomenduoju visiems išmėginti šį game.
 
Kdosda Hegen
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-11-2018 16:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Perėjau Mad Max, tikrai buvo smagu įvykdžiau viską ką žaidimas turėjo išskyrus races, nes prastai balansuotos ir labai repetitive. Kadangi viską be races įvykdžiau, labai ilgai užtrukau, tikrai vienas ilgiausių mano žaistų games 76h.
Geras, bet atsibostantis ground combat ir nuostabus vehicle combat. Grafikiniai efektai buvo nuostabūs, kaip smėlis, dulkės ir purvas išsitaškantis į ekraną, sprogimai, ugnis ir daugybė kitų efektų tikrai gražiai atrodė. Mašinos yra gan sunkios panašiai kaip per GTA4 kas man labai patiko, taip žaidimas turi "galingus" garsus, kai būna sprogimai arba target hits, kas irgi labai gerai. Main storyline nieko gero, daug cliches ir šiaip nieko gero. Visas game gerumas yra open world ir jo quests vykdymas, yra camps (22 berods) ir labai daug scavenging locations (beveik 300), kurios dauguma yra unikalios tad tyrynėti buvo labai smagu, neatsibodo. Šiaip game far from perfect, daugybė glitches, kaip atsistoji ant akmens kuris juda ir tave išauna 100m į aukšti, tada nukrenti ir miršti, tokie momentai labai prajuokina ir užknysa. Rekomenduoju, kaip game atsipalaidavimui, tyrynėti open world, nes jokio deepness žaidime neradau. 7/10
 
Kdosda Hegen
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 18-11-2018 17:59
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Perejau Far Cry.
Žaidimas toli gražu nebėra toks geras, kokį prisimeniau prieš daugel metų. Nežinau kaip kitiems, bet aš neturiu to nostalgijos jausmo kaip kiti, kai filmą/žaidimą vertina 10/10 kadangi vaikystei lb patikdavo. Man viskas eina dabrtinių dienų požiuriu ir Far Cry neišimtis. Nors combat geras, Žaidimas prastai balansuotas, daug difficulty spikes, beto damage receive yra visiškai random, gali visą dėtuve suvaryt ir paeina išgyvent, bet dažniausiai tai iš 1km iš 1 hit nudeda nors full health ir full armor buna, nepasakyčiau, kad sąžininga, nes dauguma priešų yra visiški bullet sponges, patys stipriausi reikalauja net 3 pilnų smg dėtuvių šaudant vien į galvą... Kažkodėl visi sako, kad žaidimas labai sunkus, perejau ant Realistic difficulty, sakyčiau butų gana sunku, jei žaisčiau ant normal, bet kaip ant sunkiausio difficulty tikėjausi tikrai daug sunkiau. Žmonės tikriausiai bandė žaist Rambo stylium, nes žaidimas grynai sukurtas žaist sėlinant ir campinant.
Bendrai žaidimas vis dar labai smagus ir pakankamai geras, bet tikrai nėra nuostabus.
 
Kdosda Hegen
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 02-12-2018 21:42
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 362
Įstojo: 18.03.13

Perėjau Resident evil 7, mano nuomone pats geriausias franchisės game, buvo labai idomus, geras plot, labai patiko cutscenes ir dialogues, season pass tikrai overpriced, tik Not a hero ir End of Zoe dlcs buvo geri.

taip pat perėjau Loki, visų laikų most repetitive game kokį kolkas esu žaidęs, gailiuosi išvaistęs laiką, nes visas game tas pats per tą patį - teritorijos pilnos priešų, arba grind arba prabėgi, daugiau nieko ir padarysi. O pabaigoj, pareiškė kad bad ending ir perkartot viską ant higher unlocked difficulty... mečiau game toj vietoj, net jeigu ir bučiau toks kvailas vėl viską per naują iškest, reiktų ir trečią kart vėl perkartot ant dar sunkesnio difficulty...

Taip pat perėjau BalanCity, labai geras Gravity based city building simulator, perėjau visus levels, challenges ir scenarios ir vistiek nebuvo gana, game tikrai per trumpas buvo. Chrono.gg dabar už 3000 coins parduoda(kol dar neišpirko), jei kas turi toj svetainei tiek coins, tikrai rekomenduoju paimt šį game.
 
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 132 02-01-2020 22:01
Žaidimų dalybos Žaidimų diskusijos 163 11-10-2019 14:30
Gintaxo žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 22 07-07-2019 19:34
Drygo (a.k.a NoScope) žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 3 13-01-2019 14:55
Machinery žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 14 04-12-2018 21:42
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
27/02/2020 19:03
klaviatura tai vienodai, pele pigi lavonu greit patampa. nebent perki uz 15litu is iki pacia pigiausia tada laiko 6 metus

avatar
27/02/2020 17:02
as vps su westrom is maksimos zaidziu jau tris metus ir nei genda nei ka

avatar
27/02/2020 16:28
kam jum tos sustros klaviaturos, viska gali legit/skilled losti be problemu ir su pigiausia logitech k100 ka as darau, vps skirtumo ner

avatar
26/02/2020 21:39

avatar
26/02/2020 19:07
suprant, bet daugiau niekur kitur neradau nes pagrinde kainos virs 40-50 eu o tiek nenoriu ant klaviaturos isleist. jeigu zinai kur dar yra pasidalink

avatar
26/02/2020 14:20
Čia ne vienintelė parduotuvė.

avatar
26/02/2020 00:27
http://www.skytec.
..#tabsnav-0
cia tipo rimtai tik tokia viena klaviatura radau 87 keys kuri lt parduotuvej butu ir nekainuotu daugiau nei 30eu :D

avatar
25/02/2020 23:54
as uz 20 ar 30lt pries 7 metus kokius a4tech klaviatura pasiemiau tai iki siol viskas veikia tik jau atsibodo kad gumikes issidevejusios per tiek metu ir mygtukai svyruoja i visas puses pirsta uzdejus :D

avatar
25/02/2020 20:34
atsargiai su pigiom klaviaturom, as uz 15e is avitelos pasiemiau tai uz keliu menesiu jau J mygtukas streikuoja, tai neraso, tai du kartus paraso

avatar
25/02/2020 20:15
kur klaviaturu intike ieskot nebrangiu?

Skaitliukas: