MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 13

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Kinas, TV, Video
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
VergilHilts kanalas [livestreamai]
VHilts1944
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-06-2019 02:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Sveiki, norėčiau numest savo kanaliuką. Iš esmės old schooleris, bet žaidžiu tiek senus, tiek naujus. YouTubinu nuo 2009 metų, bet 2018 YouTubei užblokavus mano kanalą, susikūriau naują - šį. Pagrinde stryminu, taip pat filmuoju žaidimus anglų kalba.

https://www.youtu...RsQ20-R_w


Paskutinis stream (Hitman: Blood Money) - https://www.youtu...RFY0TkauI


Streamai tipiškai vyksta kasdien.
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Aubotum
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-06-2019 15:12
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 528
Įstojo: 20.07.13

VHilts1944 parašė:
Sveiki, norėčiau numest savo kanaliuką. Iš esmės old schooleris, bet žaidžiu tiek senus, tiek naujus. YouTubinu nuo 2009 metų, bet 2018 YouTubei užblokavus mano kanalą, susikūriau naują - šį. Pagrinde stryminu, taip pat filmuoju žaidimus anglų kalba.

https://www.youtu...RsQ20-R_w


Paskutinis stream (Hitman: Blood Money) - https://www.youtu...RFY0TkauI


Streamai tipiškai vyksta kasdien.


Seniai sub (Aubotum) ;)
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-06-2019 06:27
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Masyviai ačiū. (smirk)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 24-06-2019 20:02
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Dėl ko seną užblokavo?
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-06-2019 13:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Uzblokavo uz copyright.

o siaip vergilai - As buvau pas tave modas, tavo reklama cia nepades, jeigu pas tave pastovi drama, iki to laipsnio kada zmones patys pabega is serverio, ir is streamu, as tesiog parodysiu momentus kada sitos nesamones buvo.

2 banai adminams. - vienas uz tai kad ant tavo merginos uzsisoko, kuri realiai neprimtinai elgesi mano ir kitu tavo adminu atzvilgiu. ir kitas kad tau buvo pasakyta pasigydyti, nes nevaldai nervu, ir tai pasirode tarp tavo community nariu, tavo sprendimas buvo, padaryti nauja serveri, kas turejo ta padaryti ? As :)

Kai DamagePlanas buvo paklaustas stream metu, ar griztu pas vergila i serveri, Damage pasake kad paskaite kas darosi ir nenori ten daugiau eiti, nes per daug dramos, su kuo as realiai sutinku

Gincai tarp adminu - ten pas tave daugelis adminu iseja, arba ateina pamato ir iseina, problema yra tavo mergina, ejo per 6 ciuvus uz baxuro nugaros 5 is tavo stream, kazkoks is US ciuvelis, ir boom ant tave uzsisoko. atgraso zmones realiai, pats nesirodau ten, nes ji puldineja mane, adminas yra adminas, jeigu nepagarbiai elgiasi su community nariais vienas tarp kito, ar puldineja kitus, atejas tada ban, antriniu atveju, puldinejimo negali buti, ir pagiezu kai 5 metu vaikui laikyti negalima.

Tiem kam smalsu, as pas vergila buvau 2 metus kai ziurovas ir metai nepilni kai modas, sukuriau atsargini discord serveri, ir buvau vienas geresniu draugu su jo mergina, iki to laiko kol ji ir jos trully, nepradejo kalbeti apie seksa viesai streamo metu, ir ji nepasisake, kad isdave baxura ir butu padariusi tai anksciau jeigu kazka panasaus i vergila butu susiradusi, tai mano laime as jos vengiau kai velnias kryziaus. Discorde pastoviai drama buvo iki to laiko kada as 3 kartus palikau serveri, nes uzkniso nesamoniu darymas, ir pastovus konfliktai.

Zaidimu pasirinkimas neblogas, bet kai asmenybe ir kas pas tave community darosi juo labiau tavo mergina, manau pirmiausia reikia community susitvarkyti po to reklamuoti tau savo stream, nes daugeliui ir lietuviams isviso daugeliui, nemalonu klausytis, kaip streamo metu kalba pastoviai apie seksa ir nieko kito.
Redagavo PheonixWright 29-06-2019 13:48
 
Siųsti privačią žinutę
Yugi
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-06-2019 13:47
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

PheonixWright parašė:
Uzblokavo uz copyright.

o siaip vergilai - As buvau pas tave modas, tavo reklama cia nepades, jeigu pas tave pastovi drama, iki to laipsnio kada zmones patys pabega is serverio, ir is streamu, as tesiog parodysiu momentus kada sitos nesamones buvo.

2 banai adminams. - vienas uz tai kad ant tavo merginos uzsisoko, kuri realiai neprimtinai elgesi mano ir kitu tavo adminu atzvilgiu. ir kitas kad tau buvo pasakyta pasigydyti, nes nevaldai nervu, ir tai pasirode tarp tavo community nariu, tavo sprendimas buvo, padaryti nauja serveri, kas turejo ta padaryti ? As :)

Kai DamagePlanas buvo paklaustas stream metu, ar griztu pas vergila i serveri, Damage pasake kad paskaite kas darosi ir nenori ten daugiau eiti, nes per daug dramos, su kuo as realiai sutinku

Gincai tarp adminu - ten pas tave daugelis adminu iseja, arba ateina pamato ir iseina, problema yra tavo mergina, ejo per 6 ciuvus uz baxuro nugaros 5 is tavo stream, kazkoks is US ciuvelis, ir boom ant tave uzsisoko. atgraso zmones realiai, pats nesirodau ten, nes ji puldineja mane, adminas yra adminas, jeigu nepagarbiai elgiasi su community nariais vienas tarp kito, ar puldineja kitus, atejas tada ban, antriniu atveju, puldinejimo negali buti, ir pagiezu kai 5 metu vaikui laikyti negalima.


Na aš nebuvęs tam jo serverį(discord?).Tai nieko negaliu pasakyt,bet tu palauk kaip prasidės ginčai tarp jūsų šitoj temoj tai bus pizdiec.Nes man asmeniškai jis kaip streameris visai nieko,bet kaip koks vaikas ar nevaikas nesvarbu ateina ir paklausia kodėl žaidžia "senus žaidimus" tai tuoj siunčia ant trijų raidžių.
 
Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-06-2019 13:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Na aš nebuvęs tam jo serverį(discord?).Tai nieko negaliu pasakyt,bet tu palauk kaip prasidės ginčai tarp jūsų šitoj temoj tai bus pizdiec.Nes man asmeniškai jis kaip streameris visai nieko,bet kaip koks vaikas ar nevaikas nesvarbu ateina ir paklausia kodėl žaidžia "senus žaidimus" tai tuoj siunčia ant trijų raidžių.

Yugi - As senai isejau is serverio, tesiog parodau koks zmogus yra po kauke.
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2019 00:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Phoenix, arba Keeper of Flame, pasakysiu tik kad esi slyksti, veidmainiska kirmele. Naujame DC serve (kuri sukurei niekeno neprasomas) jau senai harmonija, ir viskas, ka cia parasei, te yra old news. Ir net nedrisk cia rasyt asmeniniu faktu, tu apie mus zinai lygu nuli, nesi manes sutikes realiame gyvenime, nesi net balsu kalbejes, taip kad tegali tik siurbt praeities liekanas. O del mano merginos, ji savo vaikina paliko del visiskai svariu priezasciu, ir jau senai tai planavo padaryti, todel ir ieskojo kito galimo vaikino. Cia jos pasirinkimas ir nesuprantu kodel sita isvis prikisai. Tu pats isejai is Discordo ir dabar vaidini auka, nepaisant to kad prisisaudei visiskai nepagristu gandu ir iskart pasirinkai jais tiketi, pats atsiribojai nuo mano merginos ale visam laikui uzblokuodamas ja per visus galus, o po to bandei vel pulti pas ja del kompanijos, kurios tau taip stinga tavo merginoms tave palikus (gee, I wonder why). Buvau geros nuomones apie tave is pradziu, bet susidariau ispudi is tavo rasiniu (kuriais tu neduodavai mano merginai ramybes) kad turi siokiu tokiu psichiniu sutrikimu. Ypac kai po viso sio laiko dar nesugebi paleisti praeities. Taip kad, sekmes sliauziojant jos liekanose. :)

Tarp kitko, ne tavo jurisdikcijoj rodyt koks as esu ar nesu po kauke, kuomet net nesi gyvai mates ar as ta kauke is viso nesioju. Nuomone dalintis niekas nedraudzia, bet sitaip manes ar juolab mano pazistamu smeizti, bei niokoti ju privatuma tikrai neleisiu. Pati tave paliko jau ne viena mergina. Ar ir jas reiketu kaltinti pagal tavo logika? O, ir apie seksa mes juokavom 100% ir lygiai VIENAME stryme, tik kaip gaila kai biskelis humoro per sunku suvirskinti kazkokiam rejectintam mamyciukui. Ir su mano community viskas tobula nuo pat tada, kai istempei lauk kaili, tiek DC, tiek YT. Jei tau kazkas kliuna - cia tavo bedos, musu turinys skirtas ne tau, tad suvyriskek pagaliau, atsirink prioritetus, apsispresk ko nori uzuot skundesis del praeities ivykiu ir neziurek strymu. Ir maziau gyvenk virtualioj erdvej, nes nuo to tau sparciai tirpsta smegenys. Plain and simple.

Logikos virsune ima tai, kad bandai pripersti visiems savo nuomone, isimdamas viska is konteksto, ir drisdamas drausti man reklamuoti savo kanala. Aciu, bet man tavo nuomone lygi siuksliu kruvai.

Pridursiu, kad apgailetiskesnio smeizto dar neteko matyti. Slykstu, Phoenix AKA Keeper of Flame. Slykstu...
Redagavo VHilts1944 30-06-2019 00:43
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2019 00:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Yugi parašė:
Na aš nebuvęs tam jo serverį(discord?).Tai nieko negaliu pasakyt,bet tu palauk kaip prasidės ginčai tarp jūsų šitoj temoj tai bus pizdiec.Nes man asmeniškai jis kaip streameris visai nieko,bet kaip koks vaikas ar nevaikas nesvarbu ateina ir paklausia kodėl žaidžia "senus žaidimus" tai tuoj siunčia ant trijų raidžių.

Gaves sita klausima daugiau nei 10 kartu per diena kaip as, manau suprastum mane geriau. :D

Taip pat galiu mielai suteikti visiems norintiems invite i DC serveri, kad patys pasiziuretumete kaip tenai kas. :)
Redagavo VHilts1944 30-06-2019 00:49
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2019 16:31
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

As tesiog pasakiau tai ka man reikejo pasakyti, ir ka as pats maciau tiek is taves tiek is merginos puses, tesiog juokinga, kad tu ateini i cia reklamuotis. po to ka as maciau, jei susitvarkiai, Tau gerai, imk sausaini. bet jeigu ne, tai nesitikek kad zmones ten ir toliau liks, mano didelio rant esme buvo kad pas tave community yra pagrinde padarytas is dramos, ir visi kurie tau nesilenkia kai carui, yra *.
 
Siųsti privačią žinutę
RandomZmogus
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2019 17:35
Naujokas


Pranešimai: 1
Įstojo: 30.06.19

Gal gana tau pilti mesla ant Vergilo? Kiek jau galima. Buvai sukures jam serva, bet pats jauteisi ten kaip bosas vos ne. Taigi kurei serva Vergilui, ne sau. Kitas dalykas - kodel prikaisai jo mergina? Kalba eina ne apie ja, i todel, kad jis cia reklamuoja kanala. Matomai neturi, ka veikti gyvenime. Ir siaip dramu senai nebera, su malonumu priimtume visus norincius i serveri. Jei apsisikai, tai tylek, uzuot nepiles sudo ant zmogaus. As jau ilgalaikis ziurovas, daugiau maziau pazystu si zmogu. Ir tai, ka tu rasai apie ji, yra zemas lygis. Zemai puolei, graudu.
Redagavo RandomZmogus 30-06-2019 17:37
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 30-06-2019 18:20
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

PheonixWright parašė:
As tesiog pasakiau tai ka man reikejo pasakyti, ir ka as pats maciau tiek is taves tiek is merginos puses, tesiog juokinga, kad tu ateini i cia reklamuotis.

Atejau pasireklamuoti grynai siaip sau. Esu tai dares ir kur kas seniau. Kiti zmones taip tebedaro, ir kad tau cia kazkas juokinga, toli grazu nesireiskia kad ir jiems.
bet jeigu ne, tai nesitikek kad zmones ten ir toliau liks, mano didelio rant esme buvo kad pas tave community yra pagrinde padarytas is dramos, ir visi kurie tau nesilenkia kai carui, yra *.

Niekas man nesilenke ir nesilenkia. As su visais elgiuosi pagarbiai, ir DC chebra gali tai paliudyti. Nuo pat tada kai isejai, jokiu dramu nebebuvo. Hm, sutapimas? :) Jei butu taip jau blogai, niekas manes neziuretu. Tuo tarpu tu cia rupiniesi svetimomis "problemomis" is neturejimo ka veikt. Gal susirask gyvenima pagaliau, nes graudulys ima ziurint kaip desperatiskai ieskai ko kabintis, megindamas kelti bangas lygiam vandenyje. :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-07-2019 11:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Manau, kad daugelis komentaru neatitinka temos, adminai turetu pasidarbuoti :D
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 01-07-2019 12:21
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Tu palauk palauk, ko cia prisokai? As i man skirtus komentarus atsakiau. Nei floodo, nei vejus snekam, o apie kanala mano. Jeigu ka, ne as ir pradejau. :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
(Youtube Kanalas) Aurisaluzas {Gaming, Reactions And More} Kinas, TV, Video 4 04-12-2018 01:02
twitch kanalas Kinas, TV, Video 1 02-07-2018 12:54
Recruits city youtube muzikos kanalas Muzika 6 13-08-2017 15:18
{Youtube kanalas} Dobby arba Dobis Kinas, TV, Video 10 18-07-2017 15:48
Naujas Gaming Kanalas Kinas, TV, Video 4 28-02-2017 21:35
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download