MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 25

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Laisvalaikis :: Kinas, TV, Video
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Ar skaitote knygas?
JokubasMas
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 28-07-2020 16:54
Naujokas


Pranešimai: 2
Įstojo: 06.01.20

Sveiki, ar yra šioj grupėj žmonių, kurie mėgsta skaityti knygas. Aš pat karantino laikotarpiu pradėjau daug skaityti knygų ir pastebėjau, kad tai visai neblogas būdas pailsinti akis nuo kompiuterių, o saivūgda tam tinka atsiranda. Nesenai užsibrėžiau tikslą, kad nepakanka būti mačius visus Hario Poterio filmus, o noriu visas ir perskaityti. Šiuo metu esu apsistojęs ties šia dalimi https://www.patogupirkti.lt/knyga/haris-poteris-ir-netikras-princas-6-dalis.html, kuri man kol kas turbūt pati geriausia.

O ką skaitote Jūs ir ką galėtumėte rekomendtuoti kitiems. Aš pats tai didėlis fantastikos megėjas, todėl planuose turiu ir visas Žiedų valdovo dalis.
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 28-07-2020 19:23
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Labai retai skaitau. Mėgstu skaityti, bet labai retai gerą knygą randu. Per 5 metus gal vieną knyga perskaitau.
Geriausios 10 knygų kurias esu perskaitęs su mano įvertinimais:
7/10 Clive Barker - The Hellbound Heart
7/10 Clive Barker - The Scarlet Gospels
7/10 Dhan Gopal Mukerji - Kari, the Elephant
7/10 Selma Lagerlöf - The Wonderful Adventures of Nils
7/10 Otfried Preußler - Further Adventures of the Robber Hotzenplotz (News from the Robber Hotzenplotz)
8/10 Vanda Juknaitė - Išsiduosi. Balsu
9/10 Icchokas Meras - Lygiosios trunka akimirką
10/10 Otfried Preußler - Final Adventures of the Robber Hotzenplotz (Hotzenplotz 3)
10/10 Otfried Preußler - The Robber Hotzenplotz
10/10 Sergei Baruzdin - Skazka o Lesnom tsare i Pionerskom tsarstve / Pasaka Apie Miško Karalių ir Pionierių Karalystę


Dabar skaitau Daniel Defoe - Robinson Crusoe, jau pusė įveikiau, tikrai viena mėgstamiausių knygų kolkas.
Poto mėginsiu skaityt David Morrell - First Blood.
Redagavo Kdosda Hegen 29-07-2020 09:43
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Valinger
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 28-07-2020 22:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 394
Įstojo: 16.03.11

Aš neseniai pradėjau tai kol kas šios:

1. Oliver Bowden - Assassin's Creed. Renesansas (visa AC II istorija knygoje)
2. Gary John Bishop - Atsip*isk nuo savęs (motyvacinė, bet labai lipo)
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 29-07-2020 08:15
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Aš deja, seniai kažką perskaičiau. Prieš daug metų visas Hario Poterio dalis kelis kartus buvau perskaites, dar Žiedų valdovą :D
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-08-2020 09:13
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Pamėginau pradėt David Morrell - First Blood ir per 6 dienas visą knygą perskaičiau. Nors kinas yra vienas mano mėgstamiausių, ši knyga sugebėjo beveik visapusiškai jį pranokti. Viskas yra visiškai kitaip nei kine, tie patys įvykiai, bet viskas pakeista, lyg visiškai kita istorija. Dauguma veikėjų turi daug didesnę rolę nei filme ir yra daug įsimintinesni. Nėra jokio filler, kas būdinga knygoms, čia vien veiksmai ir dialogai/monologai. Labai daug monologų ir pamokslavimų. Labai daug filosofijos. Daug kas vertė susimąstyti. Stebinančiai, pačių veiksmo scenų yra daug daugiau nei filme. Manau tai tikras šedevras, pati geriausia knyga kokia kolkas teko skaityti.
Dabar reiks pabaigti skaityt Daniel Defoe - Robinson Crusoe.
Redagavo Kdosda Hegen 09-12-2020 13:07
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-12-2020 13:07
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Pagaliau pabaigiau skaityti Daniel Defoe - Robinson Crusoe. Nuostabi knyga, aš net nustebęs kiek daug skirtingų nuotykių buvo aprašoma, knyga yra labai didelės įvairovės ir tas pagrindinis nuotykis, kuri visi žino, užima tik apie 60% knygos. Knyga pilna filosofijos ir pamokslavimų, beto kas man labai patinka nebuvo jokio filerio, kas labai reta knygose, vien tik veiksmai, dialogai/monologai ir aplinkos aprašymai. Aišku knyga nuo filmo skiriasi kaip diena ir naktis, bet ir vėl tiek knyga tiek kinas man abu savotiškai nuostabūs, šiuo atveju net nežinau kuris man labiau patiko, nes jie taip smarkiai skiriasi, kad čia vos ne skirtingos istorijos.
Taigi, labai džiaugiuosi perskaitęs, vienintelis dalykas kuris truputi nuvylė tai paskutiniai 2 puslapiai, ten buvo daug įvykių surašyti maksimaliai trumpai, o norėjau kad praplėstai per dar kokį 20-40 puslapių viską papasakotų, beto knyga pasibaigia su cliffhanger, kad yra ir daugiau nuotykiu bet bus pasakojama vėliau... Tada pasidomėjau ir sužinojau kad yra 2 tęsiniai... Iš kažkur dabar reiks gaut tuos tęsinius.
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
PIONEER
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 09-12-2020 20:54
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 255
Įstojo: 17.10.09

Šiaip neskaitau ,bet kai pasirodė Jasiukevičiaus knyga "Černobylis" tai pre-ordinau iškart dar neatsiradus prekyboje ir galiu pasakyti jog perskaičiau ja su malonumu ;)
 
Siųsti privačią žinutę
Foxiz
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-12-2020 19:46
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 151
Įstojo: 12.08.14

Jei patinka fantastika, tai visai neseniai perskaičiau "Piknikas šalikelėje". Ši knyga įkvėpė S.T.A.L.K.E.R serijos sukūrima, kuri yra viena iš mano favorite game franchises. Knyga su twistu pabaigoje.

Pr porą mėn skaitinėjau apie karą:
"Kulkosvaidžius aukštyn" - vietnamo karas kario akimis. Labai detaliai.
"All quiet on western front" - WW1 novelė, trumpa, bet tokia explosive, daug veiksmo
"Didysis pabėgimas" - karo belaisvių bandymai pabėgti iš belaisvių stovyklos Stalag Luft III. Belaisviai gaminosi žemėlapius, uniformas, pasus kasė 70m tunelį po žeme su apšvietimo sistema, ortakiais ir t.t. Tiesiog mind blowing, kad tokiomis sąlygomis jie tiek pasiekė. Pabaigos nespoilinsiu.

"Soldier spy" - anglų MI5 žvalgybos agento misijos jo žodžiais, gaudant teroristus. Labai įdomiai susiskaitė, kai žinai, kad viskas yra tikra.
"Dvigubas kryžius" - viena iš geriausių skaitytų knygų. Rašoma apie 5 dvigubus agentus WW2 laikais. Duško Popov - real life 007.

Psichologija ir filosofija
Carl jung "Red book" - tipo labai deep ir sunkiai suprantama knyga apie sapnus ir jų reikšmę saviugdai. Man skambėjo kaip išprotėjusio kliedesiai.
 
Siųsti privačią žinutę
heLy
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 10-12-2020 22:55
Geimeris


Pranešimai: 1748
Įstojo: 23.01.12

skaiciau sitas kol buvau kariuomenej, patiko. Ne daugzodziausiu nes nenoriu spoilint, tai aprasymo uzteks.

https://www.knygu...oja-nakti


https://www.knygu...kas-sniege
 
Siųsti privačią žinutę
Ciubaka
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 17-02-2021 10:32
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 48
Įstojo: 10.10.18

Mano paskutine perskaityta tai ''The subtle art of not giving a f***''. Tikejaus, kad bus kaip visos kitos self-help knygos, bet maloniai nustebino. Ir juokinga, ir idomi, tikrai rekomenduoju (y)
 
Siųsti privačią žinutę
taki
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 20-02-2021 15:47
Skillas


Pranešimai: 70
Įstojo: 07.01.19

Patinka įvairi manga, novelės.. ganėtinai daug pinigų esu išleidęs ant šio pomėgio.. bet tikrai nesigailiu, nes tai yra unreal ^^ + pramoksti japonų kalbą labai greitai + susirandi daug draugų internete iš azijos
Redagavo taki 20-02-2021 15:48
 
Siųsti privačią žinutę
Stokalas
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 05-03-2021 16:45
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 308
Įstojo: 25.10.10

Labai retai paskaitau, nes šiek tiek laiko stoka, daugiausiai kažkaip kabina mokslinė arba psichologinė literatūra, tai iš jos galiu rekomenduoti:
1. Sapiens,
2. The Subtle Art of Not Giving a F*ck
3. Elementai - Anja Røyne

Iš grožinės, priklauso nuo amžiaus, bet patiko:
1. Gyvulių ūkis (nežinau ar grožinė, bet kažkas tokio)
2. Rugiuose prie bedugnės
3. Frankenšteinas

Žinoma neseniai kai baigiau mokyklą tai ilsiuosi po privalomų tų knygų skaitymo :D
Arba tiesiog kartais gaila pinigų, kai knyga ~60 eur. Būtų įdomu jei kas turi e-skaitykle ir papasakotų kaip ten experience skaitymo ir ar įmanoma gauti knygas ten lengvai :)
 
Siųsti privačią žinutę
Matylor92
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 23-11-2022 11:10
Naujokas


Pranešimai: 5
Įstojo: 27.10.22

Neseniai perskaičiau detektyvinę knygą "Neieškok manęs" https://www.perku...ason-cross Tikrai labai patiko, greitai persiskaitė ir įtraukė. Įdomi knyga, siužetas, neeiliniai veikėjai. Kas mąstys skaityti šią knygą, tikrai patariu tai padaryti. Nenusivilsite!
 
Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Viskas Apie Knygas ! Apie viską 20 18-04-2011 22:31
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download