MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 15

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Steam scam, neapsigaukyt!
Kdosda Hegen
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2021 17:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Pradėjo kažkokį naują Steam scam kaip hijackint accounts. Taigi susiekia random user ir praneša kad atseit jį apscammino ir jus per klaidą reportino ir dabar jūm reik susisiekt su Steam moderatoriais arba jūs jie gali suspendint. Tai man pasirodė realistišką situaciją nes mane jau ankčiau yra buvę reportinę...
Taigi susisiekiau su Steam mod per steam officialiai, ne per jokius link, bet jie tigi ilgai užtruks kol atsilieps, taip pat man davė atseit jų discords, kur ir mano kvailumas buvo kad per juos irgi mėginau su jais susisiekt kad aišku kad ten fake accounts. Taigi, po kažkiek laiko per discord atsiliepė ir sakė kad reik jam patikrint mokėjimus kad įsitykintų kad aš to žmogaus neapscamminau ir kad manes nesuspendintų. Vis dar galvojau kad scam todėl nieko jiem nesiruošiau duot kol jie neįrodys kad jie work for steam, bet jie atiuntė man į tel žinutę ir į gmail žinutę kodus (tikriausiai juos gavo bandant prisijungt prie mano account ir paspaudiant forgot password) tai kadangi atėjo ir į tel ir į gmail laiškai su kodais iš Steam, tai galvojau kad ten tikras valve moderatorius, tai jam nusiunčiau tuos 2 kodus kuriuos gavau žinutėse. Tada jis man paskambino į telefoną ir pakalbėjom gyvai, jis parodė kad laikinai dėl saugumo suspendino mano account ir kaip mano account atrodė (nes jau buvo prisijungęs) ir pasakė kad laikinai išliks suspended kol pervesių į savo account pinigus 300eur (su refund po patikrinim) kaip kad užtikrintų ar sutampa mano billing informacija su mano Steam account. O tada pamėginau išsisukt kad kam tokios didelės sumos reikia pervest, bet tada pasakė kad reikia 50% pervest kiek yra steam accounte buvę iš anksčiau įdėta, kas man keistai atrodė. Anyways, bandžiau išsisukt, kad tiek daug neturiu pinigų ir kad praleist šį step. Bet tada jis prymygtynai pradėjo sakyt kad čia vienintelis būdas kaip man atblokuot account. Tada supratau kad kažkas negerai nes grynai skambėjo kaip reketas o ne support. Tada intikę atradau kad daugybę žmonių taip apgavo ir pavogė account. tai aš apsimečiau ir parašiau kad pinigus pervesiu bet man reikia kelių dienų kad tokią sumą sukaupčiau, jis sutiko, mano kėslų nesupratęs. Aš tada susiesiekiau su Steam support tikru pateikiau viso pokalbio išklotynę, screenshots, savo visus duomenys ir per kelias valandas atgavau account. Dabar pasikeičiau visus duomenys ir laikinai esu 15 dienų suspended dėl saugumo. Galiu account naudot, bet nk negaliu pirkt ir tep toliau. Apsižiūrėjau ir kaip ir niekas nebuvo pakeista, net nieko nenupirko per tą laiką kol turėjo mano account. Taigi, nežinau kas bus toliau, tikiuosi jie nemėgins vėl atgaut mano account per support.
Mane per Steam jau daugybę kartų yra mėginę vienaip ar kitaip apscammint, bet čia pirmas kartas kai kažkam tai pasisekė (not really, nes atgavau account). Taigi, norėjau jūs kas naudojat Steam perspėti apie tokį galimą scam, kuris atrodė labai įtykinamas.
Redagavo Kdosda Hegen 15-01-2021 20:01
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
taki
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2021 19:10
Skillas


Pranešimai: 70
Įstojo: 07.01.19

Skaityti tokį tekstą be tarpų yra nesąmonė, tik permečiau. Steam Account'o niekas tau nesuspendins, ir tu negausi jokių steamcommunity ban'ų, kad ir kiek kartų tave reportintų, jeigu nepažeisi pagrindinių Steam taisyklių.

Steam Support'as gali prašyti tik dviejų dalykų: pirmo email ir pask 4 visa kortelės skaičių, jeigu nori atkurti account'ą. Jie daugiau nieko neprašys iš tavęs
Redagavo taki 15-01-2021 19:11
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2021 20:00
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

taki parašė:
Skaityti tokį tekstą be tarpų yra nesąmonė, tik permečiau. Steam Account'o niekas tau nesuspendins, ir tu negausi jokių steamcommunity ban'ų, kad ir kiek kartų tave reportintų, jeigu nepažeisi pagrindinių Steam taisyklių.

Steam Support'as gali prašyti tik dviejų dalykų: pirmo email ir pask 4 visa kortelės skaičių, jeigu nori atkurti account'ą. Jie daugiau nieko neprašys iš tavęs


Nevisai tiesa, mane jau yra reportinę anksčiau už labai menkus pažeidimus kaip trade reklama ir pirate žodžio pamynėjimas ir aš jau esu gavęs 3 warnings kurių tikrai nenusipelniau per Steam iš Steam support, kur rašė kad jei pakartosiu kažką negero mane suspendins, žinau nemažai accounts kurie yra suspended. Tad kai man pasakė, kad atseit klaidingai mane reportino dėl scam tikrai nekaip skambėjo, kas ten žino koks moderator pažiūrės tą report.
Beto pats esu kažkada reportinęs account dėl scam links ir gavau vėliau ataskaitą iš Steam support kad atseit terminated jo account.

O Steam support kai pildžiau tai galima daugiau pateikt paskyros priklausymo įrodymų. Authenticator tel numerį, cd-keys kuriuos esu aktyvavęs, photos, etc.
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
jonasz
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2021 20:36
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 946
Įstojo: 06.08.08

Nu kai tau warningus davė tai konkrečiai rado logus sistemoje kur tu linkus postinai ar pirate žodi vartojai. Jei random žmogus tave reportina, kad jį apscaminai, bet steam sistemoje tarp jūsų jokio kontakto iki to laiko nebuvo tai čia 0 įrodimu ir jokių warningu negautum.
 
Siųsti privačią žinutę
taki
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2021 23:40
Skillas


Pranešimai: 70
Įstojo: 07.01.19

Kdosda Hegen parašė:
taki parašė:
Skaityti tokį tekstą be tarpų yra nesąmonė, tik permečiau. Steam Account'o niekas tau nesuspendins, ir tu negausi jokių steamcommunity ban'ų, kad ir kiek kartų tave reportintų, jeigu nepažeisi pagrindinių Steam taisyklių.

Steam Support'as gali prašyti tik dviejų dalykų: pirmo email ir pask 4 visa kortelės skaičių, jeigu nori atkurti account'ą. Jie daugiau nieko neprašys iš tavęs


Nevisai tiesa, mane jau yra reportinę anksčiau už labai menkus pažeidimus kaip trade reklama ir pirate žodžio pamynėjimas ir aš jau esu gavęs 3 warnings kurių tikrai nenusipelniau per Steam iš Steam support, kur rašė kad jei pakartosiu kažką negero mane suspendins, žinau nemažai accounts kurie yra suspended. Tad kai man pasakė, kad atseit klaidingai mane reportino dėl scam tikrai nekaip skambėjo, kas ten žino koks moderator pažiūrės tą report.
Beto pats esu kažkada reportinęs account dėl scam links ir gavau vėliau ataskaitą iš Steam support kad atseit terminated jo account.

O Steam support kai pildžiau tai galima daugiau pateikt paskyros priklausymo įrodymų. Authenticator tel numerį, cd-keys kuriuos esu aktyvavęs, photos, etc.


matyt nesąmones rašinėji, jeigu gauni įspėjimus, ir Steam Support'as jokių įspėjimų ar steamcommunity ban'ų tau niekada neduos. juos duoda TIK to steamcommunity forumo developeriai arba savanoriai / pirktiniai moderatoriai.

seni modai kaip kad snh, fear, KillahInstinct, smash niekada nei tų įspėjimų, nei tų ban'ų neduos jeigu nerašysi nesąmonių

nežinau, ką tu ten žinai, bet suspendina arba reportina tik trolius, kurie nesilaiko steamcommunity taisyklių, ir jeigu nerašinėsi nesąmonių, jokių ban'ų, jokių suspendinimų NIEKADA negausi,

tu šioje temoje jau nesąmones rašai, jeigu tavo šitą rašlevą perkelsim į https://steamcomm...cussions/ ir išversim į anglų k., 99.99% gausi perm. steamcommunity ban

patarimas ateičiai: pradėk naudoti reddit https://www.reddi...pabūk aktyvus ten 2-3 metus, pramoksi ne tik anglų k., bet ir tinkai išmoksi bendrauti
Redagavo taki 15-01-2021 23:43
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-01-2021 10:35
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

matyt nesąmones rašinėji,


Ne nesamonęs. vieną kart paminėjau, kad be denuvo žymiai geresni fps piratynėse versijose ir už tai gavau įspėjimą, kitą kartą nes kažkas ieškojo steam key tai aš parašiau kad aš turiu ir gavau įspėjimą. Trečią kart trade forumo skiltį sukūriau post kad galiu tradint ir vistiek gavau įspėjimą... Kas blogiausia kad pilna postų dėl trades ir jie stovi kaip stovėję, maniškius tikriausiai konkurentai reportino...


jeigu gauni įspėjimus, ir Steam Support'as jokių įspėjimų ar steamcommunity ban'ų tau niekada neduos. juos duoda TIK to steamcommunity forumo developeriai arba savanoriai / pirktiniai moderatoriai.



Tu teisus, kai turėjau galvoj kad iš Steam support tai tikrai nusišnekėjau, tiesiog sulyginau support su moderatoriais. Taip, moderatoriai man ir skyrė tuos warnings.


nežinau, ką tu ten žinai, bet suspendina arba reportina tik trolius, kurie nesilaiko steamcommunity taisyklių, ir jeigu nerašinėsi nesąmonių, jokių ban'ų, jokių suspendinimų NIEKADA negausi,

Po scam attemp reports daug profilių yra trade banned nežinau kas toliau dedas, bet po kelių dienų tokie accounts neretai būna terminated, mano spėjimas kad dėl daugėjančių reports dėl scams. Aš kartais pastebiu nemažai accounts kurie yra bandę mane apscammint ir apie pusę iš jų jau po savaitės ar dviejų būna terminated.
Įdomu, ką tik reportinau tą Steam profile kuris bandė mane apscammint, tai rašė kad jie nesuspendina profilių vien dėl belekokių reports, bet tai jiems padeda atskirti sukčius.



tu šioje temoje jau nesąmones rašai, jeigu tavo šitą rašlevą perkelsim į https://steamcomm...cussions/ ir išversim į anglų k., 99.99% gausi perm. steamcommunity ban

Nelabai suprantu kuom tau nepatinka mano rašysena, kad pastraipomis neskirtau teksto esmės nekeičia, man atrodo jūs tiesiog tingus skaityti. Va grynas pavyzdys kad knygose irgi rašoma beveik be pastraipų, viskas suspausta ir nieks nesiskundžia ten.
https://fourthwal...9x1001.jpg


patarimas ateičiai: pradėk naudoti reddit https://www.reddi...pabūk aktyvus ten 2-3 metus, pramoksi ne tik anglų k., bet ir tinkai išmoksi bendrauti


Čia siaubingas patarimas. Reddit yra pati toksiškiausia community kokią esu matęs. Ten 80% žmonių trolls ir pagrinde net rimtose temose yra atsakoma su darželinukų bajeriais kurie ir gauna visus upvotes. Temos baninamos ne pagal taisykles o pagal tai ar moderatoriui asmeniškai įtyks ar ne, esu sūkūręs daug temų kuriuos atitinka subreddit taisyklęs ir net patenka į Hot skiltį bet poto iškart kažkas užbannina ir jokios priežasties kodėl net neduoda, kai tuo tarpų pilna temų kur grynai pažeidžia taisyklęs sub-forum ir toliau tema egzistuoja. Yrra ten vienas kitas normalus, protingas žmogus kuris supranta ką rašo, bet sunkoka ten tokių rasti.
Tavo argumentas kad pasimokyt anglų iš Reddit yra nelogiškas nes daug žmonių ten naudoja slangs, memes, netaisyklingus trumpinius ir netaisyklingą sakynių formuluotę... Neįsivaizduoju kaip tu ten Anglų galėjai pasimokyt.
Redagavo Kdosda Hegen 16-01-2021 11:25
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Makaroni
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-01-2021 10:37
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Redditas tai apsiseilejusiu troliu skyle is mano patirties
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 16-01-2021 10:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Makaroni parašė:
Redditas tai apsiseilejusiu troliu skyle is mano patirties


Exactly. Ten viena blogiausių communities kokias galima rasti.
Redagavo Kdosda Hegen 16-01-2021 10:47
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 26-01-2021 11:25
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

Taigi patikrinau to scammer profilį tai jis jau dabar Trade (Economy) ir Community banned. Cool.
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Forza Horizon Steam account uz 6e Skelbimai 1 28-06-2023 20:26
Balticgame.codes - žaidimai Steam, Xbox, Playstation Žaidimų svetainės, serveriai 1 27-12-2022 21:16
Steam Winter Sale 2021 Apie viską 1 28-12-2021 12:43
Parduodu Steam raktus iš HumbleBundle ir Fanatical store Skelbimai 1 12-07-2021 17:40
Del Steam ir Google Play Apie viską 3 15-11-2020 13:17
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download