MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 10

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Programinė ir techninė įranga :: Techninė įranga
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2
 Spausdinti temą
Xbox 360 vs. PS3
tomiakaz
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:16
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

Sveiki visi, iškilo dilema. Noriu nusipirkt kokią konsolę, bet vis neapsisprendžiu kokia pirkt. Žiūrėjau @ YouTube tuos „Console Wars“ ar kokie jie ten, bet niekaip nepadėjo išsirinkt man. Taigi, surašykit Xbox 360 & PS3 pliusus ir minusus. Liksiu dėkingas.

+ draugas siūlo pirkt Xbox 360 už 500LT (Atrištas, 2010/2011 metų FAT modelis, tai kaip suprantu RRoD negresia. HDD nėra, kas biški lievai, bet prideda 2 pultelius). Gal neverta net galvot apie PS 3 ir imt iš jo ta Xbox?


Vnž., diskutuojam apie Xbox 360 ir PS 3. Pliusai ir minusai. Žaidimai. Kuris greitesnis, geresnis, ir t.t.. :)
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:19
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

imk kas tau geriau ir viskas.
 
Siųsti privačią žinutę
tomiakaz
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:27
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

Paulienis parašė:
imk kas tau geriau ir viskas.


Heh, geras pasiūlymas. Pirmas pusvalandis kaip aš čia, o jau nervuoji mane savo bereikšmiais free-post'ais. Paprašiau padiskutuot, nes neapsisprendžiu. Neturiu patirties juose. O tas ir parašo "imk kas tau geriau ir viskas". Būtų įspėjimų sistema - Moderatoriui praneščiau, tikrai gautum ne vieną įspėjimą savo bereikšmiais post'ais. Klausiu žmonių, kurie turi/turėjo/turės ta konsolę, ir yra apsišvietę. Šiuo metu aš žalias. Eik free-post'int kitur, ne mano temose. Veda iš kantrybės, nes pamatai naują pranešimą, iškart pirma mintis "o, kažkas atsakė į mano klausimą, nebereikės laukt tiek ilgai atsakymo", o ten bereikšmis free-post. Moralas atskaitytas, laisvas.
 
Siųsti privačią žinutę
Mantizzz
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:34
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 422
Įstojo: 11.05.12

nu as tai imciau ps3 viend del nemokamo mp :)
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:39
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

tomiakaz parašė:
Paulienis parašė:
imk kas tau geriau ir viskas.


Heh, geras pasiūlymas. Pirmas pusvalandis kaip aš čia, o jau nervuoji mane savo bereikšmiais free-post'ais. Paprašiau padiskutuot, nes neapsisprendžiu. Neturiu patirties juose. O tas ir parašo "imk kas tau geriau ir viskas". Būtų įspėjimų sistema - Moderatoriui praneščiau, tikrai gautum ne vieną įspėjimą savo bereikšmiais post'ais. Klausiu žmonių, kurie turi/turėjo/turės ta konsolę, ir yra apsišvietę. Šiuo metu aš žalias. Eik free-post'int kitur, ne mano temose. Veda iš kantrybės, nes pamatai naują pranešimą, iškart pirma mintis "o, kažkas atsakė į mano klausimą, nebereikės laukt tiek ilgai atsakymo", o ten bereikšmis free-post. Moralas atskaitytas, laisvas.


O tu kuri temas bereikalingas..... Aš free postinu? nejaugi? aš pasakau savo nuoonė kad prie ko labiau eini tą ir pirk. O tu iškart šoki. ir kokia darbar to tavo komentaro reikšmė? geriau pasijutai prašes? Gavai +1 tašką? aš jų turiu 1900 ir? man labai reiėjo dar vieno? ir vargti eiti ir skaityti tavo debiliškus dalykus. Buvo jau 3temos (berods) ir galėjai ne "freepostindamas" nueit ir paieškot. Tu man negadinsi vakaro atėjas su savo "postais".
 
Siųsti privačią žinutę
tomiakaz
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 16:50
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

Paulienis parašė:
tomiakaz parašė:
Paulienis parašė:
imk kas tau geriau ir viskas.


Heh, geras pasiūlymas. Pirmas pusvalandis kaip aš čia, o jau nervuoji mane savo bereikšmiais free-post'ais. Paprašiau padiskutuot, nes neapsisprendžiu. Neturiu patirties juose. O tas ir parašo "imk kas tau geriau ir viskas". Būtų įspėjimų sistema - Moderatoriui praneščiau, tikrai gautum ne vieną įspėjimą savo bereikšmiais post'ais. Klausiu žmonių, kurie turi/turėjo/turės ta konsolę, ir yra apsišvietę. Šiuo metu aš žalias. Eik free-post'int kitur, ne mano temose. Veda iš kantrybės, nes pamatai naują pranešimą, iškart pirma mintis "o, kažkas atsakė į mano klausimą, nebereikės laukt tiek ilgai atsakymo", o ten bereikšmis free-post. Moralas atskaitytas, laisvas.


O tu kuri temas bereikalingas..... Aš free postinu? nejaugi? aš pasakau savo nuoonė kad prie ko labiau eini tą ir pirk. O tu iškart šoki. ir kokia darbar to tavo komentaro reikšmė? geriau pasijutai prašes? Gavai +1 tašką? aš jų turiu 1900 ir? man labai reiėjo dar vieno? ir vargti eiti ir skaityti tavo debiliškus dalykus. Buvo jau 3temos (berods) ir galėjai ne "freepostindamas" nueit ir paieškot. Tu man negadinsi vakaro atėjas su savo "postais".


Čia buvo labai puiki proga tau patylėt. Tu bent skaitei mano temą ko aš klausiau? Ne, neskaitei. Parašei, kad tavo skaičiukas padidėtu ir tiek. Nuo to skaičiuko nepadidės tavo pasididžiavimas. Nebegrįžk į šią temą. Tavo pirmas post'as buvo bereikšmis, taip pat ir antras. Tema mano, ką noriu, tą ir darau. Ko noriu, to ir klausiu. O tu atėjai, parašei pirmą dalyką kas šovė į galvą, ir tiek. Paprašiau parašyt minusus ir pliusus, kuris greitesnis, patogesnis. Tas parašo "imk kas tau geriau"... Pirma reakcija buvo "Are you *ing kidding me?". Nebegrįžk čia, neatrašyk į šią žinutę. Vistiek nieko protingo nebepasakysi. Nukrypau visiškai nuo temos per tave.


Grįžtam prie temos. Perskaitykit, ką parašiau, ir jei žinosit iš patirties, ar šiaip žinosit - parašykit. Gerbsiu betkokia nuomonę, išskyrus "imk koki nori".. :)




Mantizzz parašė:
nu as tai imciau ps3 viend del nemokamo mp :)


Ačiū už NORMALŲ postą, vis kažkiek informacijos. o Xbox mokamas? Žinau kažką apie Xbox LIVE, bet nepilnai. O nežinai, ar su PS 3 vogtais žaidimais eina MP žaisti?
Redagavo tomiakaz 14-01-2013 16:52
 
Siųsti privačią žinutę
H4rdC0r3
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:04
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1833
Įstojo: 04.05.10

Nuo kada tu gali žaist nucrackintus žaidimus multiplayer režimu, ir dar ypač per konsole, tai ne visi PC žaidimai gauna nulauštą MP, tai ką kalbėt apie konsoles? Aišku jau geriau būtu tą 1000LT išleist ant naujų PC dalių, ir poto nusipirkt koki Xbox pultelį ir prisijungt prie pc, nes naudojant atrištas konsoles yra nepatartina jungtis prie interneto nes ar profili ar pačia konsole užbanina, tiksliai nežinau. Tai jei nori MP per konsole, turi pirkt orginalia, be jokių atrišimu ir t.t. ir pirkt žaidimus.
 
http://steamcommunity.com/id/H4rdC0r3_LT/ Siųsti privačią žinutę
avx
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:05
Expertas


Pranešimai: 127
Įstojo: 15.05.11

pries kokius metus turejau ir xbox360 ir ps3. Na galiu pasakit, kad ps3 labiau patiko vien del nemokamo MP, o uz xbox MP moket reike....Asmeniskai xbox pultelis buvo patogesnis, bent jauciasi, kad kaska turi rankoi :DNa xbox buvo taip pat smagus del labai pigaus atrisimo, o jei naujesnis ps3 tai jo atrisimas velniskai jau daug tu musu pinigu kainuoja...Bet jei leistu rinktis dabar imt tai imciau ps3 vien del jo exclusivu, bet normalesnes komplektacijos ps3 ir kainuoja daugiau nei xbox... Tai vat va toke mano nuomone :)
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:10
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

tomiakaz parašė:
Paulienis parašė:
tomiakaz parašė:
Paulienis parašė:
imk kas tau geriau ir viskas.


Heh, geras pasiūlymas. Pirmas pusvalandis kaip aš čia, o jau nervuoji mane savo bereikšmiais free-post'ais. Paprašiau padiskutuot, nes neapsisprendžiu. Neturiu patirties juose. O tas ir parašo "imk kas tau geriau ir viskas". Būtų įspėjimų sistema - Moderatoriui praneščiau, tikrai gautum ne vieną įspėjimą savo bereikšmiais post'ais. Klausiu žmonių, kurie turi/turėjo/turės ta konsolę, ir yra apsišvietę. Šiuo metu aš žalias. Eik free-post'int kitur, ne mano temose. Veda iš kantrybės, nes pamatai naują pranešimą, iškart pirma mintis "o, kažkas atsakė į mano klausimą, nebereikės laukt tiek ilgai atsakymo", o ten bereikšmis free-post. Moralas atskaitytas, laisvas.


O tu kuri temas bereikalingas..... Aš free postinu? nejaugi? aš pasakau savo nuoonė kad prie ko labiau eini tą ir pirk. O tu iškart šoki. ir kokia darbar to tavo komentaro reikšmė? geriau pasijutai prašes? Gavai +1 tašką? aš jų turiu 1900 ir? man labai reiėjo dar vieno? ir vargti eiti ir skaityti tavo debiliškus dalykus. Buvo jau 3temos (berods) ir galėjai ne "freepostindamas" nueit ir paieškot. Tu man negadinsi vakaro atėjas su savo "postais".


Čia buvo labai puiki proga tau patylėt. Tu bent skaitei mano temą ko aš klausiau? Ne, neskaitei. Parašei, kad tavo skaičiukas padidėtu ir tiek. Nuo to skaičiuko nepadidės tavo pasididžiavimas. Nebegrįžk į šią temą. Tavo pirmas post'as buvo bereikšmis, taip pat ir antras. Tema mano, ką noriu, tą ir darau. Ko noriu, to ir klausiu. O tu atėjai, parašei pirmą dalyką kas šovė į galvą, ir tiek. Paprašiau parašyt minusus ir pliusus, kuris greitesnis, patogesnis. Tas parašo "imk kas tau geriau"... Pirma reakcija buvo "Are you *ing kidding me?". Nebegrįžk čia, neatrašyk į šią žinutę. Vistiek nieko protingo nebepasakysi. Nukrypau visiškai nuo temos per tave.


Grįžtam prie temos. Perskaitykit, ką parašiau, ir jei žinosit iš patirties, ar šiaip žinosit - parašykit. Gerbsiu betkokia nuomonę, išskyrus "imk koki nori".. :)


jai i tema: tai neina.



Mantizzz parašė:
nu as tai imciau ps3 viend del nemokamo mp :)


Ačiū už NORMALŲ postą, vis kažkiek informacijos. o Xbox mokamas? Žinau kažką apie Xbox LIVE, bet nepilnai. O nežinai, ar su PS 3 vogtais žaidimais eina MP žaisti?

Neina

labai madru reikškiesi ane? Greitai galim nusodinti tokius kaip tu, ne viena nusodinom ir dar nusodinsim.
Tema ne tavo adminas gali *spragt* ir taves šitam webe nebėra nei dulkelės todėl rašydamas jausk savo vietą. nepatinka komanetarai? Dėk ignor ir nekvaršink galvos nei sau nei kitiem. O man tie skaičiukai patikėk nepadaro gyvenimo geresnio kaip tau. Tamą skaičiau ir sugaišau savo brangaus laiko tokiam kaip tu eiliniam gamerio lankytojui...
Ahhhh.....
sakai patylėti....
Kodėl pavyžziui pats negalėjai patylėt a?
Pradėk nuo savęs tada žiurėk į kitus.
Redagavo Slowly 14-01-2013 17:15
 
Siųsti privačią žinutę
tomiakaz
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:19
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

H4rdC0r3 parašė:
Nuo kada tu gali žaist nucrackintus žaidimus multiplayer režimu, ir dar ypač per konsole, tai ne visi PC žaidimai gauna nulauštą MP, tai ką kalbėt apie konsoles? Aišku jau geriau būtu tą 1000LT išleist ant naujų PC dalių, ir poto nusipirkt koki Xbox pultelį ir prisijungt prie pc, nes naudojant atrištas konsoles yra nepatartina jungtis prie interneto nes ar profili ar pačia konsole užbanina, tiksliai nežinau. Tai jei nori MP per konsole, turi pirkt orginalia, be jokių atrišimu ir t.t. ir pirkt žaidimus.


Sakė draugas, kad galima lošt su vogtais žaidimais per Xbox LIVE. Nežinau, bandęs, ar ne, bet sakė, kad su iXtreme eina.


avx parašė:
pries kokius metus turejau ir xbox360 ir ps3. Na galiu pasakit, kad ps3 labiau patiko vien del nemokamo MP, o uz xbox MP moket reike....Asmeniskai xbox pultelis buvo patogesnis, bent jauciasi, kad kaska turi rankoi :DNa xbox buvo taip pat smagus del labai pigaus atrisimo, o jei naujesnis ps3 tai jo atrisimas velniskai jau daug tu musu pinigu kainuoja...Bet jei leistu rinktis dabar imt tai imciau ps3 vien del jo exclusivu, bet normalesnes komplektacijos ps3 ir kainuoja daugiau nei xbox... Tai vat va toke mano nuomone :)


Nu jo, tikra tiesa, PS 3 tikrai brangesnis. Bet turbut ir verta tuos pinigus sumokėt.


Paulienis parašė:
labai madru reikškiesi ane? Greitai galim nusodinti tokius kaip tu, ne viena nusodinom ir dar nusodinsim.
Tema ne tavo adminas gali *spragt* ir taves šitam webe nebėra nei dulkelės todėl rašydamas jausk savo vietą. nepatinka komanetarai? Dėk ignor ir nekvaršink galvos nei sau nei kitiem. O man tie skaičiukai patikėk nepadaro gyvenimo geresnio kaip tau. Tamą skaičiau ir sugaišau savo brangaus laiko tokiam kaip tu eiliniam gamerio lankytojui...
Ahhhh.....
sakai patylėti....
Kodėl pavyžziui pats negalėjai patylėt a?
Pradėk nuo savęs tada žiurėk į kitus.


Gerai, kartoju tau dar kartą - čia mano tema. Klausiu žmonių ko norių, ir laukiu atsakymų į mano klausimus, o ne tavo verkimo. Man jo čia nereikia. Dar kartą tau pakartosiu, manau labai aiškiai, ir net paprašysiu šįkart - išeik iš šitos temos. Ji mano, tavęs čia nepageidauju. Nebegrįžk, nebeatrašyk, ir nebeteršk jos. Ačiū. Iki.
 
Siųsti privačią žinutę
Rexagon
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 689
Įstojo: 09.10.11

Xbox mp yra mokamas. As Jtaginta xbox turiu tai mp nelosiu ur man ten gerai viskas. Anksciau zaidziau su PS3 tai man xbox bultas patogesnis. Neilgai zaidziau tai daugiau kaip ir neturiu ko palygint. Tai cia manau pagrinde nuo taves priklauso ar sutiksi moket uz mp, kokius zaidimus zaisi, nes kiekviena turi savo atskiru zaidimu.
Redagavo Rexagon 14-01-2013 17:25
 
http://www.klaidas.lt Siųsti privačią žinutę
Slowly
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:26
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Labas. Prašom . Nereikia dėkot.

1. Kur matei kad aš verkiu, a?
2. sakai lauki atsakymu, gavai mano, ko zyzi nepatinka? ignoruok.
3. Internetas ne tavo, webas taip pat. Ir neaiškink kur man but kur man eit ir iš kur man išeit.
4. Nepageidauji? darkarta ignoruok.
5. Tavo postai ja labiau teršia.
6. nenori teršimo ? nereikia pradėt.
Čiau braške. tiskiuosi nebesutiksiu tavęs če .
bey bey.
 
Siųsti privačią žinutę
Focz
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:26
Geimeris


Pranešimai: 281
Įstojo: 03.08.11

PS3 kodėl?

Visgi tai rimtas daigtas turi nemokamą mp ir t.t už xbox'u jis geresnis tikrai, nes PS3 turi blu-ray, nemokamas mp... Boxo pliusai, kad jo patogus pultelis ir jis atrodo gražiai, Na daug nerašydamas numetu nuorodą kurioje aš pats svarsčiau kurią konsole pirkt, turbūt padės ir tau kaip padėjo man.

http://www.gameri...ad_id=7038
 
https://crouchwalk.com/ Siųsti privačią žinutę
Zhorik
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2112
Įstojo: 11.02.11

tomiakaz parašė:
Sveiki visi, iškilo dilema. Noriu nusipirkt kokią konsolę, bet vis neapsisprendžiu kokia pirkt. Žiūrėjau @ YouTube tuos „Console Wars“ ar kokie jie ten, bet niekaip nepadėjo išsirinkt man. Taigi, surašykit Xbox 360 & PS3 pliusus ir minusus. Liksiu dėkingas.

+ draugas siūlo pirkt Xbox 360 už 500LT (Atrištas, 2010/2011 metų FAT modelis, tai kaip suprantu RRoD negresia. HDD nėra, kas biški lievai, bet prideda 2 pultelius). Gal neverta net galvot apie PS 3 ir imt iš jo ta Xbox?


Vnž., diskutuojam apie Xbox 360 ir PS 3. Pliusai ir minusai. Žaidimai. Kuris greitesnis, geresnis, ir t.t.. :)

Iskarto sakau ,nepyk bet konsole neverta pirkti :(,
vat kodel http://mygaming.c...aming.jpg

Nu jei nesi toks kaip sakant "priklausomas nuo grafikos" tai vat ,bet pc min. 2k lt reikes :)

Nu o dabar apie konsole ,jei nezadi zaisti online tai XboX 360, velgi grafikos siek tiek geresnes http://www.whichb...s_ps3.jpg

,o jei losi tik online tai ps3 nes nemokamas internetas ,nereikes jokiu xbox live pirkt ir pns :)
 
Siųsti privačią žinutę
tomiakaz
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:27
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

Rexagon parašė:
Xbox mp yra mokamas. As Jtaginta xbox turiu tai mp nelosiu ur man ten gerai viskas. Anksciau zaidziau su PS3 tai man xbox bultas patogesnis. Neilgai zaidziau tai daugiau kaip ir neturiu ko palygint.


Aišku, aišku. Šiaip Xbox pultelis mane labai patraukė. Nelabai man svarbus tas MP, gaiu ir be jo but, bet ta žaidimo patirtis skirias nuo PC? Man atrodo, kad su pulteliu daug smagiau žaist, ir labiau pajauti ta gaminimą, negu su klaviaturą, ar pele.


muilas parašė:
Iskarto sakau ,nepyk bet konsole neverta pirkti :(,
vat kodel http://mygaming.c...aming.jpg

Nu jei nesi toks kaip sakant "priklausomas nuo grafikos" tai vat ,bet pc min. 2k lt reikes :)

Nu o dabar apie konsole ,jei nezadi zaisti online tai XboX 360, velgi grafikos siek tiek geresnes http://www.whichb...s_ps3.jpg

,o jei losi tik online tai ps3 nes nemokamas internetas ,nereikes jokiu xbox live pirkt ir pns :)


Supranti, nelabai pajautęs aš tą Xbox galią, neesu net žaidęs su juo, tai nelabai žinau.

Žaiščiau ant PC, viskas lyg ir ok būtų, bet kad nepatinka man labai mažas FPS. Tiesiog varo iš proto. Pirkau kompą už 3k (su viskuo) prieš ~2metus, ir jau jaučiu, kad jo galimybės po biški mažėja. Parašysiu tau į PM kai persirašysiu Windows. Paklausiu kelių klausimų apie PC upgrade'inima. Dėkui už nuomonę ;).
Redagavo tomiakaz 14-01-2013 17:33
 
Siųsti privačią žinutę
Rexagon
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 689
Įstojo: 09.10.11

Del xbox jei turi sveciu tai su kinect visai smagu kokius sokiu ar sporto zaidimus pazaisti.
 
http://www.klaidas.lt Siųsti privačią žinutę
tomiakaz
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:34
Vartotojo avataras

Žaidėjas


Pranešimai: 47
Įstojo: 14.01.13

Rexagon parašė:
Del xbox jei turi sveciu tai su kinect visai smagu kokius sokiu ar sporto zaidimus pazaisti.


Sveikas, dėkui už nuomonę. Nežadu su svečiais kokiais žaist per kinect, nes kaip užkietėjęs geimeris - žaisiu savo kambarį su pulteliu patogiai įsitaisęs ant fotelio per televizorių. Net nežadu kinect pirkt.
 
Siųsti privačią žinutę
MechaTengu
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 17:40
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 605
Įstojo: 28.08.11

PS3 bent jau man, grafika irgi labai gera, nemokamas MP ir siaip viskuom gera konsole, o del pultelio cia jau kaip kam, jeigu seniau zaisdavai su PS1 PS2, tai tau PS3 pultelis patiks ir dar vienas labai didelis PS3 pliusas, jeigu atsirisi, tada galesi kelti zaidimus per FTP tinkla nemokamai, o jeigu Xbox360 atsirises reikia pirkti diskus po 9LT, nors gal ir i Xboxa galima kelti be disku, nezinau, na bent jau man kazkaip atrodo PS3 geriausiai pirkti.
 
www.gameris.lt Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 14-01-2013 18:06
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

imk ps3 nes ten daugiau moketi nereikias o ant xbox dar daug kur reikias
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Pavelas
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 15-01-2013 19:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1913
Įstojo: 23.03.09

Focz parašė:
PS3 kodėl?

Visgi tai rimtas daigtas turi nemokamą mp ir t.t už xbox'u jis geresnis tikrai, nes PS3 turi blu-ray, nemokamas mp... Boxo pliusai, kad jo patogus pultelis ir jis atrodo gražiai, Na daug nerašydamas numetu nuorodą kurioje aš pats svarsčiau kurią konsole pirkt, turbūt padės ir tau kaip padėjo man.

http://www.gameri...ad_id=7038


Tai tu isigyjai PS3?
 
http://twitter.com/#!/BarakasObama Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Balticgame.codes - žaidimai Steam, Xbox, Playstation Žaidimų svetainės, serveriai 1 27-12-2022 21:16
xbox 360, ps3. Techninė įranga 14 25-02-2021 16:48
Xbox One ar Ps4 Programinė įranga 22 22-02-2021 10:31
PC ar konsole(Xbox one S arba ps4) Techninė įranga 33 19-02-2021 17:14
Xbox one Žaidimų pagalba 3 01-01-2020 23:44
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download