MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 30

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,768
Naujausias Narys: Edse
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
 Spausdinti temą
Ka jus dabar zaidziate?
VHilts1944
parašyta 30-06-2019 23:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Apie kardus parasiau noredamas pabrezti, kad ju net 5 zaidime. Tikrai ne as kaltas, kad neteisingai interpretuoji, ir cia ne pirmas dalykas kuri supratai ne taip. Tikrai nesigailiu kad neparasiau tiksliai issamiai kaip darzelinukui, jog vienam vaiduokliui reikia 1 kardo, aiskiai nesupratai sito paciam zaidime VIEN TODEL nes pasirinkai ne taip interpretuoti ka sakiau. Jei butum is zaidimo suprates kad vaiduoklio prismeigimas ir yra jo "nugalabijimas" (common sense, you cannot kill a ghost), nebutum klaidingai suprates. Bet tu aiskiai zaidimui tai pademonstravus PRIVALOMOJ VIETOJ kur privalai paimti rakta prismeigtam vaiduokliui is rankos ir gali pasirinktinai istraukti pati karda, nesupratai sios mechanikos. Ar dar pasakysi, kad siaip patrollint bandei? :D Ar kitus atmazus galvosi? Su medalionais, kuriu pilna, vaiduokliai ne tik belekaip suleteja, bet ir krenta ju HP, ir jie nebedaro tau mental damage. Tavo tam "pain in the ass" galiu pasakyti tik git gud, son. As ant Hard pro juos praeinu be damage ir neretai net be medaliono.
O del duru, jei jau tokie zlibi, reikejo PS2 versija zaisti, kuri zymiai spalvingesne ir su teisingu kontrastu. PC versijoje gali padeti tik kontrasto uzsikelimas zaidimo meniu. Tas pats galioja ir SH2, kur ta sviesa plaukiant valtimi matosi ryskiau, kaip ir vanduo aplink ja. Kad zaidet chujovus portus, cia jau velgi jusu kalte. Kitakart pasidomekit. :)

Tiek metu geimus zaidi, as 14-kos budamas pirmakart zaidziant viska issiaiskinau pats. Nesunkiai. :)
Redagavo VHilts1944 30-06-2019 23:37
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Yugi
parašyta 01-07-2019 00:32
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

Pradėjau GTA V žaist.
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
parašyta 01-07-2019 08:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

VHilts1944 parašė:
Tikrai ne as kaltas, kad neteisingai interpretuoji, ir cia ne pirmas dalykas kuri supratai ne taip. Tikrai nesigailiu kad neparasiau tiksliai issamiai kaip darzelinukui, jog vienam vaiduokliui reikia 1 kardo, aiskiai nesupratai sito paciam zaidime VIEN TODEL nes pasirinkai ne taip interpretuoti ka sakiau. Jei butum is zaidimo suprates kad vaiduoklio prismeigimas ir yra jo "nugalabijimas" (common sense, you cannot kill a ghost), nebutum klaidingai suprates. Bet tu aiskiai zaidimui tai pademonstravus PRIVALOMOJ VIETOJ kur privalai paimti rakta prismeigtam vaiduokliui is rankos ir gali pasirinktinai istraukti pati karda, nesupratai sios mechanikos. Su medalionais, kuriu pilna, vaiduokliai ne tik belekaip suleteja, bet ir krenta ju HP, ir jie nebedaro tau mental damage.


Būtent tame ir yra esmė... Prie to tavo sakynio prisiknysau, todėl kad nesutapo su mano žiniom. Būtent priėmiau kaip tiesą(naują informaciją), nes tu game daug daugiau lošęs nei aš. Būtent, kad nuėjau į forums patikrint ir atrašiau, kad niekur neradau kad su 5 kardais galima nugalabit... Būtent ir yra visas šitas tik dėl to atseit dėl mano kaltės nesuprasto sakynio...
Tik nesuprantu tavo logikos, kodėl man ir vėl ir ir vėl kartoji tas kardų mechanikas, kurias pats žaisdamas išsiaiškinau. Ir vis prikiši tą TU NESUPRATAI... BŪTENT, KAD ĮRODYMAS, KAD SUPRATAU, NES PRIE TO TAVO SAKYNIO PRISIKNYSAU, jei bučiau nesupratęs būtų pro nosį tas sakinys praėjęs ir nieko... Grynai kaip koks troll tu.

Tavo tam "pain in the ass" galiu pasakyti tik git gud, son.

Visiškai netame esme, kad "get good". Kai toks atsakas mano klausimas turėtų būt "ghosts are too hard to get through, how can I make it easier?". Kai į mano požiūrį atsakai "git gud" tai pats netaip interpretuoji. Kiek galima kartot, kad jie annoying man, aš galiu su jais susidorot, man jie tiesiog nepatinka. Damn, ir dar sako, kad aš čia nieko nesuprantu...

Ar dar pasakysi, kad siaip patrollint bandei? :D Ar kitus atmazus galvosi?

Apie tave lygiai tą patį galvoju:D
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
parašyta 01-07-2019 12:30
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Kdosda Hegen parašė:
Būtent tame ir yra esmė... Prie to tavo sakynio prisiknysau, todėl kad nesutapo su mano žiniom. Būtent priėmiau kaip tiesą(naują informaciją), nes tu game daug daugiau lošęs nei aš.

Jo jooo, sito ir tikejausi. :D Tai nafik tau tiket manimi, kai pats zaidima zaidei ir matei kaip yra? Kaip tu isvis susmeigtum 5 kardus i viena ghosta ju neturedamas, ir koks tolkas kai aiskiai matei kaip kardas veikia? Vadinasi nesupratai mechanikos pilnai. Todel ir aiskinu, todel ir pasitaisiau, nes tamstai problemos su bendru suvokimu. :D Sorry.

Visiškai netame esme, kad "get good". Kai toks atsakas mano klausimas turėtų būt "ghosts are too hard to get through, how can I make it easier?". Kai į mano požiūrį atsakai "git gud" tai pats netaip interpretuoji


As butent ir paaiskinau kaip lengva su jais susidoroti. Jei as Hard mode neturiu jokiu bedu, kaip ir kad zaisdamas pirmakart Normal (aisku buvo sunkiau), ir niekad nemaciau ju kaip annoying, tai kodel tu turi buti teisus siuo klausimu? Geriau zaisk jei viska suprantant nesiseka, juk kitaip nebutu jie ikyrus? Todel ir sakau git gud.

Apie tave lygiai tą patį galvoju:D


Tikrai negaisciau laiko sitaip, nebent is neturejimo ka veikt, kodel dabar ir rasau vaziuodamas. :D
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
parašyta 01-07-2019 20:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Abu jus bl*t uzbaikite sitas nesamones, E-B*biais kovojantys riteriai.

Vergilai - Velintelis kuris cia neturi ka veikti, tai TU, tersi tema, be reikalinga info, nepasakydamas ka zaidi. tavo IRL veiksmai niekam cia neidomus, ir gali neaiskinti kitiems, ir nesigirti kaip 14 metu budamas, praejai zaidima, boo *ucking hoo. nusipirk sokoladini medali *unt. Pasake savo nuomone, ir viskas.

Kdosda Hegen - Jeigu matai kad yra debatai darosi, tai eikit i privata ir kalbekit ten.

ARBA ABIEM, SUSITINKATE IRL IR KOVA IKI MIRTIES, NEIMANOMA ZIURETI. FFS.

TEMOS PAVADINIMAS - KA DABAR ZAIDZIATE, TAI TA IR RASOM NX

As personally zaidziu : Dead by Daylight, Yakuza 0, ir sokineju tarp stellaris, Europa universalis 4, ir Cursader kings 2.
Redagavo PheonixWright 01-07-2019 21:00
 
Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
parašyta 01-07-2019 21:14
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

VHilts1944 parašė:
[quote]Jo jooo, sito ir tikejausi. :D Tai nafik tau tiket manimi, kai pats zaidima zaidei ir matei kaip yra? Kaip tu isvis susmeigtum 5 kardus i viena ghosta ju neturedamas, ir koks tolkas kai aiskiai matei kaip kardas veikia? Vadinasi nesupratai mechanikos pilnai. Todel ir aiskinu, todel ir pasitaisiau, nes tamstai problemos su bendru suvokimu. :D Sorry.

Būtent, kad patikėjau tavim, nes pats netestavau tų dalykų, nemėginau susmeigt 5 kardų, tai kodėl netikėt tuom ko pats nemačiau, bet perskaičiau parašyto tokio "eksperto" kaip tu. Kaip tu to nesupranti? Jau aš isitikinęs, kad tu sociopatas, lažinuos tą sakinį specialiai neteisingai parašei tam, kad aš užkliučiau ir kad poto galėtum šaipytis, kad atseit aš nieko nesuprantu, nors iš tikro ant tavo trap užkliuvau, kurio man buvo neįmanoma išvengt. Apgailėtina. Bet koks normalus žmogus būtų pripažinęs, kad klaidą padarė, tik ne tu...
Tai lieka tik 2 įmanomi variantai arba mano theory, kad tu tą sakinį specialiai neteisingai parašei yra tiesa ARBA tu esi ultra arogantiškas self-ego narcisistas, kuris niekad nepripažins, kad yra neteisus.


Jei as Hard mode neturiu jokiu bedu, kaip ir kad zaisdamas pirmakart Normal (aisku buvo sunkiau), ir niekad nemaciau ju kaip annoying, tai kodel tu turi buti teisus siuo klausimu? Geriau zaisk jei viska suprantant nesiseka, juk kitaip nebutu jie ikyrus?

Dude, aš isitikinęs, kad tu net nesupranti kas yra nuomonė. 1. Aš nesu teisus, nes mano teiginio negalima nei kaip teisingu nei kaip neteisingu priskirt. 2. Annoying ir tavo "žaisk geriau" visiškai nesiryša. Galiu būt nors ir pro ant game man kažkokie dalykai vistiek gali būti annoying, nes man jie tiesiog nepatinka. Sunkumas ir annoyance visiškai skirtingi dalykai, kuriu tų neskiri.


Tikrai negaisciau laiko sitaip, nebent is neturejimo ka veikt, kodel dabar ir rasau vaziuodamas. :D

Nu jau čia kas per atsakymas, viską ką tik įmanoma sugalvosi, bet tik kad ne tavo kaltė ir kad visada tu gerai viską darai. Akyvaizdžiai skiri man laiką, nes esi labai self ego, tau svarbu kur tik įmanomą save kaip protingesnį parodyt. Jeigu tau čia būtų laiko švaistimas nebūtum net antro post man parašęs. Senais laikais buvau tavo fanas, bet su šiais postais sužinojau, koks tu... Vis dar gerbiu tavo nuomones ir mąstymą, bet kaip apie asmenybę maniau apie tave geriau.
Redagavo Kdosda Hegen 02-07-2019 07:09
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
parašyta 01-07-2019 21:19
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

PheonixWright parašė:
Abu jus bl*t uzbaikite sitas nesamones, E-B*biais kovojantys riteriai.

Vergilai - Velintelis kuris cia neturi ka veikti, tai TU, tersi tema, be reikalinga info, nepasakydamas ka zaidi. tavo IRL veiksmai niekam cia neidomus, ir gali neaiskinti kitiems, ir nesigirti kaip 14 metu budamas, praejai zaidima, boo *ucking hoo. nusipirk sokoladini medali *unt. Pasake savo nuomone, ir viskas.

Kdosda Hegen - Jeigu matai kad yra debatai darosi, tai eikit i privata ir kalbekit ten.

ARBA ABIEM, SUSITINKATE IRL IR KOVA IKI MIRTIES, NEIMANOMA ZIURETI. FFS.

TEMOS PAVADINIMAS - KA DABAR ZAIDZIATE, TAI TA IR RASOM NX

As personally zaidziu : Dead by Daylight, Yakuza 0, ir sokineju tarp stellaris, Europa universalis 4, ir Cursader kings 2.


1. Ačiū, kad isikišai, tu visiškai teisus.
2. Taip mano kaltė, kad tesiu šios postus, bet viena mano pagrindinių blogųjų savybių, kad man labai patinka diskusijos, dramos ir taip toliau, tad jei galiu visada tuom pasinaudoju. Labai patinka visapusiškas atention.
3. Labai laukiau, kad kažkas įsikištų. Labai buvo įdomi kitų nuomonė. Pagaliau tu išlindai.
4. Site jau mažai kas forumuose vyskta, jau geriau drama nei nieko.
Redagavo Kdosda Hegen 01-07-2019 21:23
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
Makaroni
parašyta 01-07-2019 21:28
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Assassin's Creed Unity, Dirt 3
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
parašyta 02-07-2019 15:38
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Dramos patinka. Eww. Na, pasakysiu, kad man anaiptol nepatinka gincytis, bet tavo teorijos apie mano ale tycines klaidas kad tave paklaidinciau (like, wtf), nors visiskai ne tokie ketinimai buvo, o tiesiog supaprastintai bandziau duoti suprasti ant kiek lengvas zaidimas, kai kardu net 5 (meaning, kad gali prismeigt net 5 ghostus visam geimui), o tu ta mano supaprastinima supratai klaidingai per aisku zaidimo mechanikos nesupratima. Cia tu bandai save visaip iskast is smegduobes. Baik spardytis ir pripazink, kad zaidimui pademonstravus kardu mechanika, jos nesupratai. Nes juk kvaila ir tavo teorija, ir pats logisko mastymo stokoji - pats sakei kad zaidime tokios informacijos nera (del to, nes pats neteisingai interpretavai), jei eitu tuos ghostus pribaigt su "5 kardais", zaidimas butu tai parodes. Bet tau ir bendro suvokimo stinga, kad pati vaiduoklio nuzudymo koncepcija tau atrodo reali. Nuo kada vaiduoklius galima zudyti? Viskas veda prie to, kad desperatiskai pats bandai save pateisinti per savo bukuma, dar pripersdamas man kazkokias BS teorijas. Kaip beziuresi, atrodai kvailai. Tebunie tie vaiduokliai tau annoying, tai reikejo ir sakyti del ko konkreciai, kad ne del sunkumo, o del paties ju dizaino. Atleisk, bet kaltes net neketinu prisiimti jei ne taip supratai. Ir tikrai nuosirdziai gaila man. Rasau nepiktybiskai.

Beje, Phoenix, laido riteriu patapai. As ne neturiu ka veikti, o ginu savo nuomone bei zaidima. Nepatinka kazkas? Ar cia jau nebe laisvas internetas?

Pritarsiu tik del tusciu gincu, kurie kilo per zmogaus neatiduma bei nenuovokuma tiek zaidime, tiek dviracio isradinejima is bent jau ganetinai aiskiu teiginiu.
Redagavo VHilts1944 02-07-2019 16:02
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
parašyta 02-07-2019 16:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Pats zaidziu Def Jam Fight For NY, The Evil Within 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Ratchet and Clank 3, kartais DMC3. Reikes pratest NieR: Automata.
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
parašyta 02-07-2019 16:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

VHilts1944 parašė:
Dramos patinka. Eww. Na, pasakysiu, kad man anaiptol nepatinka gincytis, bet tavo teorijos apie mano ale tycines klaidas kad tave paklaidinciau (like, wtf), nors visiskai ne tokie ketinimai buvo, o tiesiog supaprastintai bandziau duoti suprasti ant kiek lengvas zaidimas, kai kardu net 5 (meaning, kad gali prismeigt net 5 ghostus visam geimui), o tu ta mano supaprastinima supratai klaidingai per aisku zaidimo mechanikos nesupratima. Cia tu bandai save visaip iskast is smegduobes. Baik spardytis ir pripazink, kad zaidimui pademonstravus kardu mechanika, jos nesupratai. Nes juk kvaila ir tavo teorija, ir pats logisko mastymo stokoji - pats sakei kad zaidime tokios informacijos nera (del to, nes pats neteisingai interpretavai), jei eitu tuos ghostus pribaigt su "5 kardais", zaidimas butu tai parodes. Bet tau ir bendro suvokimo stinga, kad pati vaiduoklio nuzudymo koncepcija tau atrodo reali. Nuo kada vaiduoklius galima zudyti? Viskas veda prie to, kad desperatiskai pats bandai save pateisinti per savo bukuma, dar pripersdamas man kazkokias BS teorijas. Kaip beziuresi, atrodai kvailai. Atleisk, bet kaltes net neketinu prisiimti jei ne taip supratai. Ir tikrai nuosirdziai gaila man. Rasau nepiktybiskai.

Beje, Phoenix, laido riteriu patapai. As ne neturiu ka veikti, o ginu savo nuomone bei zaidima. Nepatinka kazkas? Ar cia jau nebe laisvas internetas?

Pritarsiu tik del tusciu gincu, kurie kilo per zmogaus neatiduma tiek zaidime, tiek dviracio isradinejima is bent jau ganetinai aiskiu teiginiu.


o tu ta mano supaprastinima supratai klaidingai per aisku zaidimo mechanikos nesupratima.

Tu juk supranti, kad čia belekaip bet ką taip suklaidint galima, apverskim situaciją - aš(viską absoliučiai žinau apie SH4) aiškinu tau kaip aš supratau mechanikas, parašiau viską teisingai ir dar + pridėjau lygiai tokį pat sakinį kaip tu, tu(perėjai game, viską supratai) iškarto prisiknystum prie to sakynio, nes nesutampa su tavo supratimu ir tada aš drąsiai galėčiau tave kaltint, kad tu nesupratai mechanikų, nes prisiknisai prie mano atseit neteisingo sakynio, nes jeigu būtum supratęs būtum supratęs ką turėjau omenyje... IR GALIU TAIP SAKYT NES LYGIAI TĄ PATĮ TU DABAR DARAI... Krc tu so wrong, čia net ne nuomonė, čia jau galima sakyt vos ne faktas, ką tik įrodžiau - bet kas, kas esąs ne tu, sakynį supras taip kaip aš, nes sakynis yra parašytas neteisingai, jeigu nesuprato mechanikų neprisiknys, jeigų suprato prisiknys, kitokių variantų negali būt. Beto net jei ir suprato, ką norėjo pasakyt vistiek gali prie sakynio prisiknyst... Krc kitaip sakant neįmanoma buvo man niekaip išsisukt, kad atseit nebūtų mano kaltė buvus...
Krc bendrai man jau atsibodo apie tą sakinį ginčytis. jei nuo šio mano paaiškinimo tu vistiek galvosi, kad aš neteisus, tai tiesiog žinok, kad pasiduodu, ir nebebandysiu kažko dėlto pridurt. išsakiau viską ką norėjau, tavo požiūrio į tai nepakeisiu, tu mano irgi. Vistiek pasilygsiu prie savo teiginių, kad tu niekada nepripažinsi savo klaidų ir, kad savo fav games ginsi tiems, kuriems game nepatiko sakydamas, kad jie "nesuprato" game. Tad daugiau apie tą sakinį nieko neberašysiu. BET:
Bet tau ir bendro suvokimo stinga, kad pati vaiduoklio nuzudymo koncepcija tau atrodo reali. Nuo kada vaiduoklius galima zudyti?

Kas čia per mėšlas, tu nors pats supranti ką teigi? Nuo kada galima teigti, kad vaiduoklių negalima nužudyti? 1. Vaiduokliai nėra tikri. 2. Kadangi jie nėra tikri, tai jie turi šimtus jei ne tūkstančius skirtingų interpretacijų iš kurių kiekviena skirtinga, kai kurias jų interpretacijas galima nužudyt, kai kurių ne, priklauso nuo pačio material fizikų kuriuose jie yra. 3. Iškur tas tavo concept išvis, kad vaiduoklių negalima nudėt? Remiesi vienu game ir pritaikai viskam, kad vaiduoklių negalima nudėt, yra daugybė kinų, žaidimų, knygų kur vaiduoklius nužudo (Vagrant story, Case 39, Child's play, Coco, ...). 4. Lažinuosi, kad jei žaidime atvirkščiai būtų tai pats atvirkščiai tvirtintum man, kad tada aš suvokimo neturiu kad nepagalvoju kad juos galima nužudyt... Tavo teiginys tik parodo, kad tu toxic fanboy. Tad neaiškink man, kad negaliu net pagalvot apie galimybe juos nudėt.
Ai jo, ir mano pasakymus tau, turėtum priimti kaip patarimus, kur tavyje problemos, o ne kaip įžeidimus.
Redagavo Kdosda Hegen 02-07-2019 18:15
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
parašyta 02-07-2019 17:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Vergil ir Kdosda Hegen persokate i PM's del SH 4 discussions, ir ALL THE PROBLEMS IN THE WORLD ARE SOLVED :)
 
Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
parašyta 02-07-2019 19:24
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Kdosda, bereikalingai ilga litanija parasei. Issisukti tau nereikejo, o jei ir butu reikeje, galejai tiesiog parasyti, kad nesupratai, ir kad perfrazuociau, arba tiesiog kad jau zinojai ta fakta. Tavo bedos, kad ne taip perskaitei, man nebutu reikalo rasyti kad eina vaiduokli (VIENA VAIDUOKLI) nuzudyti su penkiais kardais, kai pats matei jog prismeigtas vienu kardu vaiduoklis negali pajudeti. At all. LOGISKAI, kokia nauda butu tuos kardus rinkti vienam sumaltam vaiduokliui? Tas tavo atmazas ale "tu cia ekspertas ir vien todel taves paklausiau" yra absurdo virsune. Taip iseina, tu atsisakai visu savo kauptu ziniu zaidime bei savo paties logikos ir pasirenki klausyti zmogaus, kuris pats gal klysta, nes jis "ekspertas". Rly? :D Sakau, tau truksta bendro suvokimo, ir truko ne vien suprasti zaidimo mechanika, bet ir tai ka bandziau pasakyti. Stai ir rezultatas. Beje, vaiduokliu techniskai nuzudyti neina bent jau DAUGUMOJ kuriniu, nebent istremti atgal pragaran ar dar kitur. Paklausk eidamas gatve zmogaus bet kurio ar vaiduoklius imanoma nuzudyti, jei jie egzistuoja. Ir ne vieno, o keliu. Paziurek, ka atsakys. Lazinames, kad atsakymai tau nepatiks. :)
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Kdosda Hegen
parašyta 02-07-2019 20:05
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 448
Įstojo: 18.03.13

VHilts1944 parašė:
Kdosda, bereikalingai ilga litanija parasei. Issisukti tau nereikejo, o jei ir butu reikeje, galejai tiesiog parasyti, kad nesupratai, ir kad perfrazuociau, arba tiesiog kad jau zinojai ta fakta. Tavo bedos, kad ne taip perskaitei, man nebutu reikalo rasyti kad eina vaiduokli (VIENA VAIDUOKLI) nuzudyti su penkiais kardais, kai pats matei jog prismeigtas vienu kardu vaiduoklis negali pajudeti. At all. LOGISKAI, kokia nauda butu tuos kardus rinkti vienam sumaltam vaiduokliui? Tas tavo atmazas ale "tu cia ekspertas ir vien todel taves paklausiau" yra absurdo virsune. Taip iseina, tu atsisakai visu savo kauptu ziniu zaidime bei savo paties logikos ir pasirenki klausyti zmogaus, kuris pats gal klysta, nes jis "ekspertas". Rly? :D Sakau, tau truksta bendro suvokimo, ir truko ne vien suprasti zaidimo mechanika, bet ir tai ka bandziau pasakyti. Stai ir rezultatas. Beje, vaiduokliu techniskai nuzudyti neina bent jau DAUGUMOJ kuriniu, nebent istremti atgal pragaran ar dar kitur. Paklausk eidamas gatve zmogaus bet kurio ar vaiduoklius imanoma nuzudyti, jei jie egzistuoja. Ir ne vieno, o keliu. Paziurek, ka atsakys. Lazinames, kad atsakymai tau nepatiks. :)


Labai turėčiau dar ką užginčyt iš šio tavo posto, bet praeitam poste parašiau, kad dėl to sakynio daugiau nieko nebesiginčisiu, savo pažadų laikaus :D. Be to sakynio dėl nieko nėra daugiau ko man ginčytis, nes manau visa kita išsiaiškinta.

Paklausk eidamas gatve zmogaus bet kurio ar vaiduoklius imanoma nuzudyti, jei jie egzistuoja.

Šitas sakinys tai gold. Nežinau ar čia bajeris ar rimtai rašei, bet mane pralinksmino. Žmonių tikrai tokių klausimų neklausinėsiu, pripažinsiu man gėda būtų tai daryti, spėju pagrinde jų atsakymai būtų "ar čia pokštas??".

Okay, bendrai apibendrinant, labai smagiai praleidau laiką su tavim besiginčindamas, tikiuosi kad tau irgi nors kiek patiko. Oh ja, privalau paminėti, kad atsiimu kai kuriuos žodžius, pačioj pradžioj rašiau, kad SH4 pagal mane prasčiausia dalis iš SH, net prastesnė už mobile games. Tame esmė, kad specialiai vėl perėjau mobile games (mobile 1 perėjau ir mobile antra dar lošiu), nes labai seniai lošęs tai pamaniau, vėl pereisiu. Ir labai nusivyliau, žaidimai toli gražu ne tokie geri kokius prisiminiau. Tad dabar juos keliu kaip prasčiausius SH games, SH4 prieš juos.

Oh ir dar, man įdomu kokia tvarka tu rikiuotum Silent Hill games nuo geriausio iki prasčiausio ir kokius vertinimus kiekvienam duotum, jei netingi aišku? Kiek suprantu, spėju SH4 ir SH2 pas tave top 2 abu.
Redagavo Kdosda Hegen 02-07-2019 20:07
 
youtube.com/channel/UCduYTaoF_RuHlKYjA7bq75g Siųsti privačią žinutę
VHilts1944
parašyta 02-07-2019 20:44
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1017
Įstojo: 15.04.12

Kdosda Hegen parašė:
Šitas sakinys tai gold. Nežinau ar čia bajeris ar rimtai rašei, bet mane pralinksmino. Žmonių tikrai tokių klausimų neklausinėsiu, pripažinsiu man gėda būtų tai daryti, spėju pagrinde jų atsakymai būtų "ar čia pokštas??".

Nu jei nedurnai, teoriskai paklaustum, graziai suformulaves klausima ir klaustum platesniu paziuru zmogaus, atsakymas butu kitoks. :) Pasikartosiu, kad literaliai priimi kai kuriuos mano zodzius. Nesuprantu, kas cia tokio neitiketino.

Oh ir dar, man įdomu kokia tvarka tu rikiuotum Silent Hill games nuo geriausio iki prasčiausio ir kokius vertinimus kiekvienam duotum, jei netingi aišku? Kiek suprantu, spėju SH4 ir SH2 pas tave top 2 abu.


Man beveik visi zaidimai 1-4 yra lygus, ir nesinori ju isskirti, kiekvienas yra pakankamai skirtingas isskiriant geimpleju. Manau SH4 duociau 9.3/10, SH2 9.2, SH3 9.0 ir SH1 8.7.
 
http://www.youtube.com/user/VirgilHilts1944 Siųsti privačią žinutę
Makaroni
parašyta 11-07-2019 22:01
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

Sekiro
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Yugi
parašyta 12-07-2019 18:30
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1426
Įstojo: 05.01.12

Vis dar borderlands 2
 
Siųsti privačią žinutę
PheonixWright
parašyta 16-07-2019 19:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 357
Įstojo: 11.10.12

Stellaris
 
Siųsti privačią žinutę
wan
parašyta 19-07-2019 13:20
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Ruošiamės OW role Q update, tai šiek tiek dažniau ow pasijungiam.
 
Siųsti privačią žinutę
Makaroni
parašyta 23-07-2019 18:56
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1814
Įstojo: 19.04.13

GTA Vice City ir San Andreas
 
steamcommunity.com/profiles/76561198025250004 Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Ką dabar žiūrit? Kinas, TV, Video 228 30-12-2023 21:02
Ką dabar žaidžiat? Žaidimų diskusijos 7 12-12-2023 20:29
Kas dabar pas jus groja? Muzika 3145 31-03-2023 20:07
HB Choice prenumerata tik dabar už 87 eurus! Apie viską 1 22-11-2022 13:32
Ką dabar žaidžiat? Žaidimų diskusijos 131 14-11-2018 17:05
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

avatar
28/02/2024 12:48
yo, sveiki biciuliai, gal pasidalintu kas dvejais linkomanijos pakvietimais? noriu nelegaliai paziureti lietuviska turiny haha

avatar
22/02/2024 20:05
myliu jumis visus

avatar
15/02/2024 12:22
Ačiū, pasiėmiau

avatar
10/02/2024 17:11
Dovanoju WWE 2K Battlegrounds + WWE 2K BATTLEGROUNDS - Ultimate Brawlers Pass: H9R82-TC89T-H482P + GIFW0-ZCALH-J6GYR

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai esta GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download