MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 19

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3
 Spausdinti temą
Patycios? Ar kas kita?
Simpleriz
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 09:34
Expertas


Pranešimai: 180
Įstojo: 22.03.13

Sveiki,taigi ainu iskarto prie klausimo. Ka manote apie toky paaugliu - nepilnameciu elgesy?

Turbut jau esat patyre kaip budami parke,miesto centre arba kitose vietose,bunat uzsipuolami nesubrendusiu nepilnameciu ir daznai ir ''oro'' is niekur nieko jie is jusu pradeda saipytis,vogti daiktus,uzsipuldineti grupemis,o galbut net ir viskas baigiasi kraujais. Ka as noriu pasakyti kaip kiti zmones vadina juos ''Barakiniais'' ''Marozais'' Ir panasiais zodziais. Tie kurie daro bloga zmogui kuris yra uz juos protingesnis,ir y tai nesivedamas nori ju isvengti. Ir todel turiu jums viena klausima.

Kodel butent siuolaikinis jaunimas taip elgiais?
Saiposi? Tyciojasi? Ir net veliasi y mustynes be priezasties..
Galbut tai nesubrendimo pozymiai?
O gal problemos del tevu auklejimo?

Na jeigu turit minciu parasykit y komentarus :)

P.S Sukuriau sita tema nes man tikrai atsibodo matyti tokio masto zmones,nes ir as seniau tyciodavausi,veldavausi y mustynes bet kazkaip isaugau,bet yra tokiu kurie ne. Aciu kad skaitet.
Redagavo Simpleriz 03-08-2013 09:35
 
Siųsti privačią žinutę
Vartin Chakra
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 09:39
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 3444
Įstojo: 06.05.12

Šeima - durni tėvai, arba nemokantys būti tėvais, arba eiliniai pijokai ar kitos "low lvl" butybės.
Įstatymai - negalėjiams naudot fizinės bausmės - bull*, kalbu apie seną gerą diržą.Pati valstybės tokius augina.Ne tokį žodį tėvai pasakė, tuoj pat skambink ten kažkur dėl neteisybės ar smurto šeimoje.
Visuomenė - jei mato, kad kažką tokie užpuolė, tai kviestų policija, o ne kaip cirko pasirodymą stebėtų.
Redagavo Vartin Chakra 03-08-2013 09:48
 
Siųsti privačią žinutę
lazeris205
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 09:48
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 582
Įstojo: 24.08.10

visu situ patyciu pasekmes tai tevai turbut arba pats tu nes tu marozu tevai dauguma geria ir jiem nusisvilpt ant tu vaiku kokius pazymius gauna ar kaip jie gyvena savo gyvenima taigi rodo per zinias kad ir pasmaugia kad ir seima rado kuri jau keleta menesiu gyvena krume tai ner ko stebetis jei tevai neisauklejo vaiko o pragere jo gyvenima tai cia jau ne ju bedos
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 10:21
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

lazeris205 parašė:
visu situ patyciu pasekmes tai tevai turbut arba pats tu nes tu marozu tevai dauguma geria ir jiem nusisvilpt ant tu vaiku kokius pazymius gauna ar kaip jie gyvena savo gyvenima taigi rodo per zinias kad ir pasmaugia kad ir seima rado kuri jau keleta menesiu gyvena krume tai ner ko stebetis jei tevai neisauklejo vaiko o pragere jo gyvenima tai cia jau ne ju bedos



Dėl viso šito yra kalti tėvai.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 10:29
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

Na tiesa pasakius pritariu, dar tai priverčia draugai. Draugų ir jų tevai normalus o jie patys mandri.. Tai dažniausiai keičia juos draugai. Tėvai neiko nežino arba kai sužino koki blogą pažimi tai tik aprekia ir toliau gali linksmai gyventi.Turėjau toki pažįstamą.. Tai jis su kitais nagalas primete tai vienas čiuvas išsikraustė į kitą miesta ir tas marozas pasikeitė. Normalus tapo gerai mokinasi...
 
Siųsti privačią žinutę
MadCunt
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 10:49
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 703
Įstojo: 06.04.09

Tai yra grynai tėvų nemokėjimas išauklėti vaikų. Anksčiau, jeigu kas nors man pasakydavo, kažką negero apie mane, ar šiaip, pasišaipydavo, nekreipdavau dėmesio, buvau per daug atlaidus. Dabar, per vasarą, kažkas pasikeitė. Atrodo, pasakys ką nors mokykloje ne tokio - suplėšysiu. Nesvarbu, ar tai daug vyresnis už mane. Tai turbūt dėl mano tėvų. Pradėjau su jais pyktis jau seniai, man buvo depresija. Dabar nebebijau, jei kas užpuls ar panašiai. Atvirkščiai, tik to ir laukiu. Ne patys geriausi tėvai, iki to ir priveda.
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 13:37
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

tokios bedos buvo visa gyvenima tiesiok dabar daugiau pastebimos nes zmonem daugiau rupi kaip ten kitiem zmonem
anyway * buvo visa gyvenima ir tikrai dar bus bent tukstanti metu po to turietu jau nebuti nes zmones taps super butibes bet mes vistiek ismirsim nes viskas kas prasideda turi pabaiga
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 13:41
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

GreenBoy parašė:
Tai yra grynai tėvų nemokėjimas išauklėti vaikų. Anksčiau, jeigu kas nors man pasakydavo, kažką negero apie mane, ar šiaip, pasišaipydavo, nekreipdavau dėmesio, buvau per daug atlaidus. Dabar, per vasarą, kažkas pasikeitė. Atrodo, pasakys ką nors mokykloje ne tokio - suplėšysiu. Nesvarbu, ar tai daug vyresnis už mane. Tai turbūt dėl mano tėvų. Pradėjau su jais pyktis jau seniai, man buvo depresija. Dabar nebebijau, jei kas užpuls ar panašiai. Atvirkščiai, tik to ir laukiu. Ne patys geriausi tėvai, iki to ir priveda.


Panašiai dedas ir pas mane , kai tik kas pradeda varyti , tai ir prasideda depresija , pvz.: šiais mokslo metais normaliai išeidavo išsimiegoti tik per atostogas (nes įprastai daugiau 2h neidavo išmiegoti) + jei ne PC namie ir gera/tranki muzika , tai jau seniai būčiau ištaškęs visus klasiokus ir jų pažįstamus , dėl to kad jie besaikiai svolačiai , nežinantys ką daro.
Bet laimei perėjau į kitą mokyklą ir manau , kad daugiau nereikės kentėt tokių nesąmonių...
Redagavo FeelingHigh 03-08-2013 14:28
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
Zygioks
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 14:46
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 241
Įstojo: 25.06.10

Buvo , buvo. Anksčiau šaipydavos tai nekreipdavau dėmėsio , bet buvo lūžusi koja ir teko namuose prabūt ~4mėn. Per tą laiką kažkas pasikeitė manyje. Dabar kas nors ką nors pasako * ir poxui man ar veda pas dir ar ne, patys prisiprašė. Dar čia buvo toks dalykas neseniai , kai vienas 8metis mane pavadino *, pastūmiau jį apsiverkė ir nuėjo tėvą pasikviest, pasakiau kad keikiasi ten ir t.t bet tėvams poxui , nes pats atėjo prigėręs kai ką žinau kas.
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 15:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Buvo buvo... Kai perejau i miesto mokykla pirmus menesius sulaukdavau repliku kad va is kaimo kazkokio atejes ir t.t. bet viskas susitvarke savaime. Nekimbu prie kitu ir niekas nekimba prie manes. Is viso nesuprantu tu marozu ka jie bando parodyti? Ir kas kad jie su tais treningais laksto jie kazka pakeis ir gali kibti prie zmoniu ir jaustis virsesnis? Hell no! Tokiu debilus leist ant zemes reikia ir nustos rautis. Turiu klasei viena toki veikeja. Su kitais elgiasi normaliai bet ant vieno klasioko jis negyvai uzsisedes. Erzina visai saiposi mat jis nebendrauja su kitais ir nekerta atgal kai saiposi is jo. Kartais reikia uz save pastoveti bet nereikia kiekviena karta ranku kiloti geriau nekreipti dem arba tiesiog pasisaipyti. Man padejo.
 
Siųsti privačią žinutę
KilleriuX223
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 15:43
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 125
Įstojo: 16.07.10

Aš manau kad jie džiaugiasi iš to kaip kas nors kitas reaguoja kai jam ką nors blogo pasako ar padaro, ir tai būtų dėmesio trūkumas, kuris tikriausiai yra blogu tėvų priežastis. :/
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 18:35
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

as kada lankiau blogiausia sule siauliose tai ten tokios paticios kad geriau nenorieti bet prie manes kaskodeltai nekibdavo as susiradau du draugus pirmoi klasei ir iki siol draugaujam niekad nebuvom palike viena kita bedoi
paskui uzdare ta sule buvau perejas i geriausia sule siauliose nes as prie jos gyvenau :D
tai ten paticios tokios mandagios taip sakant graziai gali tave pasiusti nx :D
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 18:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

ponasvelnes parašė:
as kada lankiau blogiausia sule siauliose tai ten tokios paticios kad geriau nenorieti bet prie manes kaskodeltai nekibdavo as susiradau du draugus pirmoi klasei ir iki siol draugaujam niekad nebuvom palike viena kita bedoi
paskui uzdare ta sule buvau perejas i geriausia sule siauliose nes as prie jos gyvenau :D
tai ten paticios tokios mandagios taip sakant graziai gali tave pasiusti nx :D

Mandagios patycios? :D Wtf?
 
Siųsti privačią žinutę
FeelingHigh
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 19:14
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

ponasvelnes parašė:
as kada lankiau blogiausia sule siauliose tai ten tokios paticios kad geriau nenorieti bet prie manes kaskodeltai nekibdavo as susiradau du draugus pirmoi klasei ir iki siol draugaujam niekad nebuvom palike viena kita bedoi
paskui uzdare ta sule buvau perejas i geriausia sule siauliose nes as prie jos gyvenau :D
tai ten paticios tokios mandagios taip sakant graziai gali tave pasiusti nx :D


Pats lankiau panašią mokyklą , ten respektas yra tik tiem kas nešioja orginalius Naik , Adadidas , Rebook ir Pyma treningus (turtingesni renkasi Armani) , dažnai mušasi , geria , rūko ir *voja iš mokytojų... normalūs žmonės ten yra laikomi durniaus vietoje.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
NFSRACER
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 19:39
Vartotojo avataras

Expertas


Pranešimai: 138
Įstojo: 14.04.12

Pas mane irgi tas pats... Jeigu iš manęs šaiposi, Aš tiesiog nekreipiu dėmesio, nes man tai jau įkyrėjo. Atsimenu tokią situaciją. Sėdim su draugu ir ateina vaikas, gal kokių 7 metų ir sako:
- Ko čia sėdit p*darai?!
O mes tik nusijuokėm... Mus juokas iemė, kad kažkoks * čia šaiposi... Tas pats pas mane ir klasėje. Yra toks durniukas kuris per pamoką tokį šurmulį kelia, kad nežinau... Kai jo nebūna, arba suserga, tai klasėje pasidaro taip tylu!!!!!!!!! Ką aš žinau... Kas per vaikai šiais laikais...(n)(headbang)
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 19:58
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

FeelingHigh parašė:
ponasvelnes parašė:
as kada lankiau blogiausia sule siauliose tai ten tokios paticios kad geriau nenorieti bet prie manes kaskodeltai nekibdavo as susiradau du draugus pirmoi klasei ir iki siol draugaujam niekad nebuvom palike viena kita bedoi
paskui uzdare ta sule buvau perejas i geriausia sule siauliose nes as prie jos gyvenau :D
tai ten paticios tokios mandagios taip sakant graziai gali tave pasiusti nx :D


Pats lankiau panašią mokyklą , ten respektas yra tik tiem kas nešioja orginalius Naik , Adadidas , Rebook ir Pyma treningus (turtingesni renkasi Armani) , dažnai mušasi , geria , rūko ir *voja iš mokytojų... normalūs žmonės ten yra laikomi durniaus vietoje.

Visur tas pats.
 
Siųsti privačią žinutę
Judita_Ivans
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 20:10
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 334
Įstojo: 16.08.10

Aš nežinau kokiuose regionuose jūs gyvenate, bet bent jau mano mokykloje tokių dalykų niekada nebuvo. Kaip tik buvo skatinamas originalumas, humoro jausmas, savo nuomonė. Tikrai nesijautė nei karto, kad intravertai buvo užgauliojami ar panašiai. Aišku buvo nuomonių skirtumų, bet dažniausiai išsispręsdavo savaime. Mieste irgi labai retai tokių žmonių matau, nebent "blogosiuose" rajonuose (Vilniaus Šanchajus yra pragaras).
 
Siųsti privačią žinutę
Assassin
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 03-08-2013 21:21
Geimeris


Pranešimai: 685
Įstojo: 26.05.10

nu nzn man pwz nera buve kad kasnors mieste uzsikabintu nebent pats to noriu
 
Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 00:33
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

Judita_Ivans parašė:
Aš nežinau kokiuose regionuose jūs gyvenate, bet bent jau mano mokykloje tokių dalykų niekada nebuvo. Kaip tik buvo skatinamas originalumas, humoro jausmas, savo nuomonė. Tikrai nesijautė nei karto, kad intravertai buvo užgauliojami ar panašiai. Aišku buvo nuomonių skirtumų, bet dažniausiai išsispręsdavo savaime. Mieste irgi labai retai tokių žmonių matau, nebent "blogosiuose" rajonuose (Vilniaus Šanchajus yra pragaras).

Tada mokeisi tokioje mokykloje kurios siais laikais neberasi. Butu gerai tokioj mokykloj mokytis kai visi aplinkui draugiski ir nekimba vieni prie kitu.
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 04-08-2013 08:49
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

Stratus parašė:
Judita_Ivans parašė:
Aš nežinau kokiuose regionuose jūs gyvenate, bet bent jau mano mokykloje tokių dalykų niekada nebuvo. Kaip tik buvo skatinamas originalumas, humoro jausmas, savo nuomonė. Tikrai nesijautė nei karto, kad intravertai buvo užgauliojami ar panašiai. Aišku buvo nuomonių skirtumų, bet dažniausiai išsispręsdavo savaime. Mieste irgi labai retai tokių žmonių matau, nebent "blogosiuose" rajonuose (Vilniaus Šanchajus yra pragaras).

Tada mokeisi tokioje mokykloje kurios siais laikais neberasi. Butu gerai tokioj mokykloj mokytis kai visi aplinkui draugiski ir nekimba vieni prie kitu.


rasi as paskutinians metais tokioi ir mokiaus
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Keičiu steam acc i kita steam ! Skelbimai 2 31-01-2016 11:51
Hdd į kitą pc Techninė įranga 5 29-11-2015 21:14
Parduodu internetini turta (Steam,skype,domenai ir visa kita) Skelbimai 1 13-04-2015 19:01
winap ir kita Programinė įranga 2 26-02-2015 22:12
Mainau steam i kita su zaidimais. Apie viską 4 24-01-2015 22:22
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download