Temos pavadinimas: Gameris.lt :: *Komentarų konkursas*

Parašė instafcku· 05-10-2016 08:38
#1

Sveika chebra, kiek jos čia senos likę ar ne.

Greičiausia ši tema bus užrakinta ištrinta, o jei taip ir neatsitiks tai tiesiog sulauksiu didelės nepasitenkinimo ir pykčio antplūdžio.
Aišku nesistengiu to padaryti, tiesiog noriu, kad į tai ką parašysiu atkreiptų dėmesį Adminai/Modai.

Taigi šis komentatoriu žaidimas, ar jis tikrai čia reikalingas ? Kokia jo nauda ?

No offence guys, bet mano nuožiūra, kad ne. Aišku suprantu, kad jame dalyvaujantys forumo nariai gali kažką laimėt, ar dar kažkas panašaus, bet aš narys jame nedalyvauju, į gameris.lt ateinu parsisiūsti žaidimų, padalyvauti forume, ar šaukykloje, bet čia ne apie tai.
Tas žaidimas komentatorių, yra konkreti nesamonė. Tarkim ateinu parsisiūsti žaidimo, ir tikrai visada prieš siūsdamasis jį pasiskaitau komentarus žaidimo įvertinimus tarkim tokius :
Cituoju "Wololo", komentaras apie Quantum Break : "Daug nervų prireiks jeigu žaisit. Vietomis jis gali pasirodyt užtęstas ir juobodus, kompo irgi galingesnio prireiks, nes optimizacija nelabai gera."

Tai mane jau užveda ant kelio, galbūt nesisiūst, palaukt kokio update ar patch'o žaidimui kol sutvarkys jo optimizaciją.

Ir aišku be protingų komentarų randu tokius :
Cituoju "lonely-wolf" komentaras apie Quantum Break: "hmh per youtube buvau ziurejes gameplay taip visai neblogai atrode bet nesisiunciau biski per didelis sakiciau kol atsius man internetas nelabai noris laukti"

Man neįdomu, kad tu lonely-wolf žiūrėjai apie šį žaidimą YT ir sugalvojai, kad gameplay žaidimo atrodo "neblogai", mes visi patys galim nueit į YT ir pažiūrėt gameplay kiekvieno žaidimo, bet ir tai neleidžia susidaryti pilnos 100% nuomonės apie žaidimą.
Nebekalbu apie tokius komentarus kaip "Atrodo neblogai", "reiks ismegint", "letas internetas, cj nesisiusiu".

Suprantu, kad Internetas neturi taisyklių ir yra šiukšlynas, bet blemba, man įdomu protingi komentarai apie žaidimą, iš žmonių tikrai esančių jį žaidę.
Jeigu jau žaidžiat šitą "komentatorių žaidimą" tai žaiskit protingai, o ne kaip išprotėję vaikai basistengiantys kažką gauti lengva ranka.

Kita, kokia šio žaidimo komentatorių nauda ?
Apie šį reikalą tikiuosi, kad paaiškins Admin/Mod, nes aš kaip narys jokios naudos nematau. Matau tik užterštą forumą.

Aš labai tikiuosi, kad atsiras bendraminčių. O jei ir neatsiras, pasisakykit visi.

Redagavo instafcku· 05-10-2016 10:06