Komentuokite žaidimus ir už tai gaukite prizus!
Konkursas vyks kiekvieną mėnesį.
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 12

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 13,701
Naujausias Narys: kivixltu
Komentatoriai
Šis mėnuo:
1. MeTheMightyLT 17
2. cistas 16
3. 2017m 8
4. TheDarka 4
5. Death 3
6. Machinery 3
7. Gintaxas 2
8. dodas 2
9. a2 2
10. Emperor 2
Praeitas mėnuo:
1. _Dinoco 44
2. Audrolio 26
3. heLy 21
4. ZALTYS 15
5. PIONEER 10
6. cistas 8
7. forfree 8
8. dei1idas21 6
9. MeTheMightyLT 5
10. dodas 3
Paskutiniai komentarai
SUCC December 14 2017 19:40:27
ponas kaledu seneli as kaledom noreciau virves sau pasikart,dekui

-succ
Skaityti komentarą
kdosda December 14 2017 19:30:04
Sveikas, mielas kalėdų seneli!!! Nemeluosiu - nebuvau geras, bet nemanau, kad buvau ir blogas, tad manau nusipelniau dovanos... Labai prašau, atnešk man vaiką, visada norėjau vaikų, bet žmona niekaip nepastoja. Jei turėčiau vaiką - mano gyvenimas būtų visavertis:)
Skaityti komentarą
Sasorak December 14 2017 19:09:39
Norėčiau atpirkimo, nes buvau blogas...
Skaityti komentarą
adaseklt December 14 2017 18:32:09
To: Kalėdų
Subject: Ko noriu dovanų
Mielas Kalėdų seneli :) Taigi kaip sekasi?Norėčiau gauti dovaną. Nes jaučiu, kad buvau geras. Buvau draugiškas ir nemelavau.Tikiuosi tu irgi gerai praleidai laiką iki Kalėdų!
Einu prie dovanos. Norėčiau gauti mikrofoną, nes savo senajį ausinių mikrafoną aš sulaužiau :( Turiu vieną kurio norėčiau labiausiai tai būtu "Audio Technica AT2035" Taip jis yra labai brangus. Todėl prašau tavęs šio mikrafono. Na gali ir kitą jeigu šito negalėsi gauti. Norėčiau tik vienos dovanos, nes šiais laikais kainos yra "nelogiškos" Na manau tu išpildysi mano norą :) Beje aš tau parašiau laišką. Tikiuosi jį perskaitei :) Linkiu gerų Kalėdų su Elniais ir savo ištikimais padejėjais.

-Adas
12/14/2017
Skaityti komentarą
donce2 December 14 2017 18:29:29
Sveikas kalėdų seni, šiais metais kalėdas ir naujuosius švesiu vienas nors gal atvyks draugai, net nežinau tai jei gali padovanok man nintendo switch ir beto kad tikriausiai švesiu vienas gali pasilikt pas mane jei nori aš statau ;)
Skaityti komentarą
Emperor December 14 2017 18:05:10
Prašau įkrėsk man matematikos žinių. Ačiū.


Damn, būtų nuodėmė FH į nugalėtojus nepaimt. Aš už tavyy
Skaityti komentarą
SimplyTooMldc December 14 2017 11:10:27
Sveikas Kalėdų Seneli. Šiais metais buvau labai geras ir tikiuosi PS4. :)
Skaityti komentarą
2017m December 13 2017 23:55:55
Įdėkit veikiantį torenta
Skaityti komentarą
mode7 December 13 2017 22:44:44
Sveikas, Kalėdų Seneli! Kadangi šiais metais buvau geras berniukas norėčiau iš tavęs dovanėlės - sėkmės konkurse. Tikiuosi tu tai išgirsi ir suteiksi man šansą laimėti kokį nors žaidimą ,,Gameris" puslapyje.
Linkiu visiems geru artėjančių švenčių, peace!
Skaityti komentarą
auris189 December 13 2017 22:42:36
lada, prieš rašant žaidimą yra dvi tokios varneles, pažymi varnele ant kurio parašyta nukopijuoti failus ir automatiškai nusikrekins ir ysistaliuosi pasileis žaidimas.
Skaityti komentarą
FeelingHigh December 13 2017 22:24:26
Mielas Kalėdų Seni,

Rašau tau pirmą kartą, todėl būk kantrus ir nesmerk manęs labai. Žinau, nesu labai geras žmogus, pats tą pripažįstu, esu apgailėtinas tinginys, nevykėlis ir potencialus full-time alkoholikas/narkomanas linkęs į priklausomybę depresiją ir melancholiją, taip pat š*dinas aktorius ir mėgstu dramatizuot arba perlenkt lazdą užsiimant įvairia veikla, prasilenkdamas su laiku, tačiau bandau keistis. Šiemet metai buvo geresni nei anksčiau, tačiau ne tokie geri kaip anksčiau. Buvo gerų momentų, taip pat buvo ir vargo. Šiemet per 20 savo gyvenimo metų man nereikia nieko puošnaus ar įspūdingo. Šiemet aš neprašysiu kaip kiti galingų kompiuterių, konsolių, krūvos žaidimų, prabangių automobilių, gražių moterų ar krūvos materialaus šlamšto, kuris man bus bevertis ir greitai užmirštas. Man to nereikia, todėl prašau dovanų ne sau, o šeimai. Žinau, kad kiti metai bus itin sudėtingi, nes manęs nebebus namie, šeimoje ne pyragai, o aš velniai žino kur nuvesiu pats save su savo autizmu ir apsileidimu. Tėvui- stiprybės, kantrybės ir sveikatos, kad motina neišvestų iš proto ir jis susitvarkytų problemas su stuburu ir sąnariais, ir, kad jam pasisektų su finansais. Sesei kantrybės ir kūrybinės sėkmės, bei apmąstymo renkantis savo kelią ateityje. Motinai- ramybės ir kantrybės, ir kad protas visiškai nenuvažiuotų, ji serganti, todėl norėčiau, kad ji gautų tai. Man? Nežinau ar aš nusipelnau, tačiau jei būsi dosnus- duok man gerą spyrį į klyną arba durk man kur labiausiai skauda, tokį, kad rasčiau savyje vidinę pusiausvyrą, gaučiau peno apmąstymams, nustočiau būti visišku nevykėliu, kad pradėčiau mąstyti ir perlipčiau savo senas spragas bei silpnybes ir atsikratyčiau priklausomybės nuo alkoholio ir žaidimų. Taip pat, nepagailėk man sąmoningo proto ir ryžto, kad būčiau atlaidesnis ir labiau skaityčiausi su žmonėmis, labiau pradėčiau vertinti viską bei būčiau atsargesnis ir nepadaryčiau klaidos rinkdamasis draugus. Ne stebuklas, bet vis šis tas.

Gerų švenčių. Nuoširdūs linkėjimai. Adios.
Skaityti komentarą
sN1k4R December 13 2017 21:52:33
Ačiū kalėdų senelį, kad aplankai mane, net kai man p*, kad tu esi. Ta proga norėčiau gaut Razer ausines, su kuriomis galėčiau mėgautis heartstone žaidimu. ačiū tau ir geru švenčių visiems. :)
Skaityti komentarą
BecauseImBatman December 13 2017 20:31:55
Klaysyk, seni, zinau, kad ner taves, nu bet vdrug, tai atvaryk man Honda cr 250cc ar koki kita gera krosini.
Skaityti komentarą
Machinery December 13 2017 19:08:12
HTC Vive ir X52 Pro hotas.
Skaityti komentarą
a2 December 13 2017 18:28:57
neiškrist iš nemokamos vietos, ačiū.
Skaityti komentarą
ponasvelnes December 13 2017 18:20:34
Kaledu seni
buvau blogas dedas
nenusipelniau dovanu jokiu iskirus anglies gabala

bet jeigu nori gali vistiek padovanoti kanors
pvz f 22 naikintuva
o gal ir uzteks meksikietiska suvirintuva

geru svenciu visiems
peace out
Skaityti komentarą
Rufinaz December 13 2017 18:13:41
Pirmą kartą per 18 metų man nereikia nieko, nes turiu viską ko man reikia, tad prašau kalėdų senelio dovanų ne sau, o artimiesiems. Sunkiai sergančiai mamai stiprybės, kantrybės su dar dviem broliais, nes jos tikrai prireiks kai aš išeisiu mokytis toli nuo namų ir negalėsiu jai padėti, sveikatos ir daug šypsenos jos veide. Pačiam geriausiam seneliui, prašau, atnešk dar daug daug metų, daug sveikatos ir geros savijautos, nors žinau, kad to jam tikrai netrūksta. Mano, ko gero artimiausiam žmogui, merginai atnešk daug kanktrybės, nes jau į pabaigą ji kaip pastebėjau :D O jos jai tikrai prireiks būnant su manim. Ištvermės, ryžto ir mažiau baimės, kad dantistų nebijotų :) Kaip ir viskas. Laiškas ne stebūklingas, bet nuoširdus. Gražių švenčių! Sutikit jas su artimiausiais žmonėmis! <3
Skaityti komentarą
FoxoNN December 13 2017 13:55:21
Mielas Kalėdų Seneli,

Jau mažai laiko liko iki didžiųjų ir tau vargingų, tačiau džiaugsmingų ir širdžiai malonių švenčių. Nors iki šv. Kalėdų liko tikrai mažiau, nei mėnesis, tačiau tikriausiai darbų apstu, tiesa? O žmonių – mažų ir didelių – vis daugėja ir daugėja, nors tu ką! O kur dar išlaidos toms dovanoms gaminti? Juk nei Europa finansuoja, nei Trumpas iš savo milijardų žaliuosius skiria. Na, ką padarysi, juk reikia džiaugsmą dalinti, kad ir į minusą!
Jau seniai galvojau aplankyti kaimelį, kuriame esi įkūręs savo dirbtuves ir namus. Tačiau bilietas į Laplandiją ne toks jau ir pigus, o pinigų kaip nėr – taip nėr! Tai galvoju, gal vietoj apsilankymo, aprašytum, kas pas jus ten užkampyje naujo? Gal kas atsitiko, gal praturtėjo kas, o gal pradingo? Kaip ten Rudolfiukas raudonnosiukas? Dar gerai tempia roges? Treniruočių pakanka? O gal jau prisiruošei nusipirkti tas seniai išsvajotasias roges su V12 4.8 varikliu, aštuonvietę ir su „belekaip“ talpia bagažine? Žvėriukas, tiesa? O kaip dirbtuvės? Gal jau praplėstos ir naujų darbo vietų sukūręs? Tikiuosi viskas einasi taip, kaip planavai ir dovanų žmonėms nepritruks!
Kalbant apie dovanas. Skamba savanaudiškai, tačiau tokie jau laikai, vienintelė viltis – Kalėdų Senelis! Prieš gerą mėnesiuką pradėjo mano ausinės byrėti, viena ausis silpniau veikti, trūkinėti sujungimai – su lipnia juosta abi pusės suklijuotos! „Bomžiškas reikalas“, tiesa? Tiesa, nusipirkčiau pats, bet juk pats išgyvenai tą didžiulę krizę ir supranti, kaip sunku gauti pinigų šiais laikais. Beje, ar prisimeni mano svajonę? Nepamiršai? Audi RS7... o taip. Tu ją žinai. Šiais metais išėjo 2017 metų versija, kuri kainuoja tiek pat, kiek ir senesnė. Tačiau vis tiek labai daug. Bet juk tu irgi esi Audi fanas, prisimenu, kaip „pravėžinai“ su savo Q7 pro sniego kalnus. Smagu buvo! Tai va, norėčiau, kad padėtai išpildyti šią svajonę, gal ir tolimoje, bet ateityje. Taip pat dar vienas, bet pats svarbiausias prašymas – pasirūpink visais visais žmonėmis, kuriems labiausiai reikia pagalbos ir paramos. Pasirūpink, kad jie jaustųsi šiltai ir jaukiai, kad pajustų tą tikrąją kalėdinę dvasią. Žmonių laimingumas – tikriausiai pati svarbiausia vertybė šiais sunkiais laikais. Taip pat nepamiršk ir Gameris.LT narių! Jie taip pat nusipelnė daug daug dovanų, nors ir kai kurie buvo negeri. Mes visi būnam negeri, ką jau padarysi!
Liko labai mažai vietos ant šio popieriaus lapo, tad per daug jau nesismulkinsiu. Kad ir kaip bebūtų liūdna, atsiprašau dar kartą, kad neaplankiau ir lauktuvių iš Lietuvėlės neparvežiau. Lieku skoloj! Tikiuosi, kad viskas praeis gerai ir nekils jokių nesklandumų, kaip aną kartą(prisimeni, tiesa?). Taigi, iki pasimatymo, jei nuspręsi atrašyti – būtinai lauksiu laiško!

Geriausi linkėjimai,
Giedrius – Foxonas.


P.S. TRYHARD is reaaal! Linkiu sutikti šv. Kalėdas ir Naujuosius metus kuo jaukiausiai ir džiaugsmingiausiai!
Skaityti komentarą
Eminiulas December 13 2017 13:33:23
aš norėčiau naujo kompiuterio .jei tai gaučiau būčiau labai laimingas. Na ką Sekmės Seneli pildant kitų gerų berniukų norus.(handshake)(bow)
Skaityti komentarą
egkanii December 13 2017 12:23:24
www.part.lt/img/62dde266d3bbc34ac842d869ed8b4adf730.jpg

{Atvirutės idėja}

Mielas Kalėdų Seneli ir žavioji jo snieguole, linksmieji elniai ir septyni mažieji nykštukai, rašau Jums trumpą Kalėdinį laiškutį.

Buvau pavyzdingas ir geras visus metus, tad gal norėtum kurią gražią dieną susitikti, kai snigs didelės snaigės ir gražiai pračiuožti su rogutėm nuo kalniuko? ;D
Kaip rudolfas gyvena? Man atrodo, aš jį buvau sutikęs praeitą savaitę, nešėsi vaikiško šampano prisipirkęs!! Bet jau koks išgrąžėjąs! ;D Tikras donžuanas ^^
Ai beja.. mielas Kalėdų seneli, kaip tavo barzda? Nedažai? o_O Nes girdėjau, kad šiemet nemadingi baltos spalvos plaukai! ;D

O dabar grįžkim prie rimtų reikalų, kodėl snieguolė man nepaskambina? Tiek dėmesio jai daviau, tiek fantazijų sukūriau ^^ O ji tik žaviai nusišypsojo ir kaip mielas kačiukas "Miau" pasakė. Rawr!! >_<

Dovanos.. dovanos.. dovanos - geriems berniukams jos būtinybė! ;D Noriu automobilio!! To mini žaislinio, Porsche 911 Turbo, kur sukasi ratukai, ir durys atsidaro. Įsodinsiu mažą meškiuką ir paleisiu nuo kalniuko ^~^

Laukiu, laukiu, ir tikiuosi manęs nenuvilsi. XO XO myliu ir bučiuoju, čiau! ;D
---
P.s. Linksmų ir žaismingų artėjančių Švenčių visiems ^^
Skaityti komentarą
cistas December 13 2017 11:47:17
https://firedrop....oceq47M%3D
Skaityti komentarą
cistas December 13 2017 11:43:49
https://firedrop....g5qE6P8%3D
Skaityti komentarą
dodas December 13 2017 00:42:46
hackeriam turetu patikt game :D
Skaityti komentarą
dodas December 12 2017 23:50:58
To: Kalėdų
Subject: Ko noriu dovanų
Labas Kalėdų Seneli šiemet buvau geras berniukas,nieko blogo nepadariau,tai gal kaip manai ar šiam geram berniukui duosi kokių dovanų, aš norėčiau nedaug arba naujo kompiuterio arba telefono,telefonas ožius rodo ir nenori tinkamai veikti,tai galvojau gal Senelis suteiks proga berniukui turėti geresnį telefoną,jei tai gaučiau būčiau labai laimingas. Na ką Sekmės Seneli pildant kitų gerų berniukų norus. Iki Dodas.
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 12 2017 23:12:00
To: Kalėdų
Subject: Ko noriu dovanų
Prašyčiau PS4 slimą su exkliuzyvais, nu dar naujas telis nepakentų. Ai, jei nesunku dar, kad iš univero neišvarytų už skolas. Tai dėkui tada.
Nuo visos dūšios, Raspizdiajus, TheMighty iš LT krašto.
Skaityti komentarą
Death December 12 2017 17:11:24
Mėgstamiausias NFS žaidimas.
Skaityti komentarą
Death December 12 2017 17:09:00
Turbūt realistiškiausias autobusų simuliatorius.
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 11 2017 00:29:10
žaidimas puikus nuo pradžios iki pabaigos. taškas. bent dvigubai ilgesnis už pirmą. dialogas puikus. galvosūkiai geri, skraidymas ir šokinėjimas dideliu greičiu smagus. fintų visokių papildomų pridėta. bosas paskutinis kiek per lengvas, bet pabaiga atsiperka. didelis finalas, viskas išsisprendžia, net smagi dainelė ir dar paskutinis pokštas viskam gražiai pabaigt. gaila trečios dalies nebus, nelabai naujo ir prigalvosi čia. vertinu abiem portalais iš dviejų,
Skaityti komentarą
2017m December 10 2017 20:38:11
Viskas veikia, ir labai geras žaidimas (y)
Skaityti komentarą
Makaroni December 10 2017 12:37:02
neveikia linkas, redirectina i kazkokias elektronines parduotuves
Skaityti komentarą
Makaroni December 10 2017 09:24:48
Assassin's Creed Origins, keista, kad dar neįkeltas
Skaityti komentarą
Murka December 09 2017 23:49:36
Puikus zaidimas :)
Skaityti komentarą
TheDarka December 09 2017 18:43:09
neina zaisti nes reikia pirkti uz 15 euru ant steamo(puke)
Skaityti komentarą
Death December 09 2017 13:53:54
Svarbu pavadinimas
Skaityti komentarą
TheDarka December 09 2017 10:35:42
ziauriai geras ir neatsibosta
Skaityti komentarą
TheDarka December 09 2017 10:34:12
Geras Game, Bet Atsibosta.
Skaityti komentarą
TheDarka December 09 2017 10:31:59
Diablo 3
Skaityti komentarą
Machinery December 08 2017 21:19:04
Kaip miela matyti kada žaidimas apsimeta simuliatoriumi.
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 17:14:45
http://hugesharin...tomi.Plaza(www.fullypcgames.net).rar?pt=%2Fho54DrEyUU%2BGiwXXTKfvjHL49rAqE83AF7AWFSWHbg%3D
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 14:58:25
https://firedrop....Feu9D0Q%3D
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 14:09:45
http://hugesharin...t/td/D_F_2(www.fullypcgames.net).rar?pt=ofZZ2lXUzIPKj8U3Vhm9a3lV3lX6gkLLbAzrNx%2FxRb0%3D
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 14:02:41
http://download93...orce+1.rar
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 13:59:04
https://firedrop....KPvyBFQ%3D
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 12:06:44
https://www.fpgto...ame-multi5/
Skaityti komentarą
cistas December 08 2017 11:37:49
https://firedrop....RyVpkYk%3D
Skaityti komentarą
2017m December 07 2017 23:30:24
Geras game :)
Skaityti komentarą
lada December 07 2017 20:52:59
kaip sukrekint zaidima kad jis pasileistu nes man jis neveikia
Skaityti komentarą
cistas December 07 2017 16:10:24
http://igg-games....nload.html
Skaityti komentarą
cistas December 07 2017 14:00:05
http://igg-games....nload.html
Skaityti komentarą
cistas December 06 2017 13:13:50
https://firedrop....LQeObDQ%3D
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 06 2017 00:30:55
ar jum patinka cod campanijos tik dvigubai prastesnės su prasesniu šaudymu ir šeip viskuo? na tai daugiau neieškokis, šis, drįstu jį taip vadinti, žaidimas kaip tik jums. ilgiau siunčiausi šitą tragediją nei žaidžiau.bent grafikos nepamoinos, tai nors tokia paguoda. o ankstesnius komentarus paskaitęs susidariau tokią nuomuonę apie jus: "10 iš 10 aš gyvenime nežaidęs kompiuterinio žaidimo"
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 06 2017 00:26:50
jo, bet full clip ar gi nebuvo isejes senai? as gi kazkoki zaidziau kur belekaii graziai atrode. tai cia sitas ir bus. bet ne is geimerio vagiau reiskia. keista kazkaip. deja vu kažkoks man del to ir klausiu
Skaityti komentarą
Gintaxas December 05 2017 22:06:39
http://www.gameri...p;chars=50
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 05 2017 21:58:16
o sito nebuvot jau ikėlę? nu vistiek tik grafikos pagražintos ir tiek. neverta dar karta žaist tikrai
Skaityti komentarą
cistas December 04 2017 21:47:04
https://firedrop....d0g%2BU%3D
Skaityti komentarą
Emperor December 04 2017 19:03:39
www.part.lt/img/31290757a7935b0d5d87715fe6a3df1820.jpg
Nuorodos nėra
MeTheMightyLT December 04 2017 13:15:37
nu, neturėjau ką veikt, tai prisiverčiau bent iki trečio lygio pereit. bet toliau jau niekaip. kas čia per tragedija. žaidimo kūrėjai gal nuodingų garų apsiuostė kad tokįa velniavą paleido į egzistenciją. kamera baisi, sukiojasi, šokinėja, kratosi, neklauso kaip šuo pasiutligės kamuojamas. reikia pastoviai kovot, kad kažką matytum. laipiojimas kažkoks keistas, kaip ir greitesnis, sklandesnis už senesnius, daugiau animacijų, judesių ir fintų, BET glitchų daugiau matosi. vis rankos ne ten maskatuojasi ar dar kiaurai sieną lipt pradeda ir dar nesutvarkė plaukų. irgi visdar gliųūūčinasi kur papuola. aplinkos natūralesnės, lygiai dideli ir gana įspūdingai atrodo, bet tai tik pasunkina laipiojimą ir nežinai kur toliau judėt. ar jau mano akys senos, pavargusios, nebeatskiriu. combat medinis, priešai kažko kaušai visiški. aišku viskas atrodo gražiau, bet šešėliai kažkokie neaiškus, kampuoti. framerate kažko kartais nukrenta. ne žaidimas, o kažkokią netvarka. bet vistiek, aš jus pažystu, žinau dėl ko jūs žaidžiat... aišku kad dėl geiplėjaus ir istorijos, akivaizdžiai, o ne HD next gen papų fizikų. ale kaip taip sudirbt žaidimą solidų, kvepia ass creed trečio atvėju labai
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 04 2017 13:00:12
ant ps1 pamenu kančia primą dalį žaist būdavo dėl valdymo ir dėl to kad pirmieji 3D žaidimai būdavo tai nežinojo ką daro. bet šitas puikus remaster galima sakyt. grafikos dar baisiai geros, pasiklyst lengva ir nerast kelio. lygiai gražūs. combat geras KAI persijungi taikymasi valdyme. kol radau tiek užsiknisęs buvau. galvosūkius kelis pripažįstu gŪglint reikėjo, kad pereit. o gal aš per durnas buvau. valdymas šokinėjimo kartais durniuoja, vertinu: aniversary iš 20. na, bet bent jau niekaip nesugadins sekančio, nes jau žino ką daro...
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 04 2017 12:54:44
puikus žaidimas, ne kartą pareitas ant 100. net keista kaip smagiai sueidavo šitas. pora bosų kniso ir šuoliai keli erzinantys buvo, kai nedetectina kad užsikabint reikia bet, jei kam baisu senus žaist dėl grafikų, nuo šito rekomenduoju pradėt, nes dar gerai atrodo.
Skaityti komentarą
Gintaxas December 04 2017 12:21:14
Nario nikas iš Jon4s4 pakeistas į Emperor.
Nuorodos nėra
MeTheMightyLT December 04 2017 01:46:21
crashina. bet su kita versija ne. padoriai atrodo gana. pora val užmušiau ir tik carbona užsinorėjau palošt. bet tas velnias gi lužta ant win10. ačiū bilai...
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 04 2017 01:44:12
pirmi loaing logo "raven" ir "neversoft"... hum kur aš juos matęs, a jo, jie padarė tuos gerus žaidimus kur su orkais ir tie kiti kur su riedlentėm. tai suteikė vilties dar tai kad žaidimas bus labiau sneaky. ir ką jūs pamanysit, niekuo nepakitęs cod mw3 variklis su pora paremontavimų kaip HUD apvalymas ir sniper scope pakeistas kiek į realistiškesnį. a jo ir dar yra šuo. gal misijai vienai. bet tu neskubėk šaudyt kitos odos spalvos žmonių. ne ne. pirma reikia išjungt mouse acceleration kad žaist galėtum, bet pala, meniu nėra tokio nustatymo. tai pagliau sutvarkius galima buvo beveik pasimėgaut standartiniu cod šaudymu ir įspūdingais sprogimais ir visokiais mirties išvengimais dramatiškais. kuo toliau tuo labiau žaidimai tampa filmais. šuns animacijos neblogos, todėl: 10/10 game of the decade
Skaityti komentarą
cistas December 03 2017 18:53:24
http://igg-games....nload.html
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:46:00
grafikos padoresnės, mapų daugiau, bet. ginklų mažiau, grind'y progresiją įdėjo, perkus visokius š nereikalingą. šaudymas dabar clunky, nepatogus kažkoks "meh". bet 100 proc su draugu bent 1 lost reikia. tuo labiau kad dalino nemokamai. kelias val tikrai užmušit.
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:44:00
td+fps ir mapų ne kažką. šaudymas padorus bent ir pastrateguot reikia. būtinai su draugais eit.
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:25:39
... nesutvarkė. atgyvenęs jau varikliukas, žaidimui reikia quick save ir load funkcijas nustatyt kaip 1 ir 2 nes sunkumas nesamoningas. moddint jį reikia, kad sutvarkyt. bet atmosfera, aplinkos geros. šaudymas visdar silpnas. garsas tragiškas. o bug'ų daugiau nei tavo tėvo palovyje. jei nebūčiau tiek daug laiko sukišęs į žaidimus stalkerio, nebūčiau prisvertęs šito pabaigt.
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:22:12
baisiai medinis, bet aplinkos geros. fps kažkodėl krenta kai žaibuoja net ir išjungus real time apšvietimą. tikėkimės sekančios dalys bus sutvarkytos...
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:19:17
beveik nieko naujo, dar daugiau šlamšto tik rankiot reikia. tik grafikas biškį pablizgino, kad xboxų daugiau parduot ir tiek. pusė velnio, bet nusibos tikrai. vertinu: 1 prototipas + antras = half assed sequel
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:15:04
nuo praeitos dalies pagerintos tik grafikos ir įdėjo tokį įgarsinimą, kad ausis nusipjaut norisi. kaip ir open world bet nelabai. tie patys durni checkpointai, misijos ir mašinų ne tiek ir daug nuo praeito žaidimo. labiau užknisa negu smagus (skirtingai nei nitro). sekantys tikėkimės nebus tokie š
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT December 03 2017 18:12:31
batmanas tik su mašina ir standartiniu sandboxiniu triedeliojimu aplink. akivaizdžiai konsolėm pritaikytas. bet po velnių gražiai tikrai atrodo. nors kitaip ir nesitikėčiau iš didelio developerio. kažkodėl rage labai primena išvaizda tik arkham kovos sistema. graži, nuobodybė laikui ryt. reikėjo pavadint kiek susierzinusiu maxu
Skaityti komentarą
cistas December 03 2017 12:42:07
https://firedrop....PN7NgrU%3D
Skaityti komentarą
a2 December 03 2017 11:33:36
pbs.twimg.com/media/C6vCvgYXAAAurIW.jpg

Nuorodos nėra
_Dinoco December 03 2017 10:53:24
Normalus Game Pagaminti reiketu seip bet gal galite pasakyti kaip man kai vaziuoji su traktoriu lagas yra nors kompas 8gb ram ? ir vaizduske gera :D
Skaityti komentarą
cistas December 02 2017 11:47:16
https://firedrop....23yRHm8%3D
Skaityti komentarą
Machinery December 02 2017 11:08:20
"Dasimesk" dar 8gb.
Skaityti komentarą
2017m December 02 2017 00:17:52
Pas mane pc 8 GB RAM bet vos veža gta5 ;(
Skaityti komentarą
2017m December 02 2017 00:05:20
Greitai atsibosta, bet kai nėra ką veikt tai įdomu praleist laiką
Skaityti komentarą
2017m December 01 2017 23:56:50
Atrodo įdomiai, reikės pabandyti parsisiūsti
Skaityti komentarą
2017m December 01 2017 23:55:09
Tiesiog pasaka o ne žaidimas :D
Skaityti komentarą
2017m December 01 2017 23:52:16
labai patiko tose vietose kur reikėdavo muštis :D ir galėjo padaryti kad eitų laisvai važinėti po miestą :) Bet labai patiko, rekomenduoju.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:15:35
Visi survival gamei geru pc reikia ,galėtų sukurti toki ant low pc, bet šiaip kažkaip netraukia šita parsisiusti. Pilna blogų dalykų yra kaip niekas nelaiko ginklą ore kyboja, geria vandenį ,o ta gertuvė ore yra kažkokia nesamonė geriau jau pataisytų ir padarytų idomesni.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:12:45
Labai itraukiantis šitas dar labai kas gerai yra tas ,kad per kitas dalis būdavo toks niuras žaidimas ,o a 3 dalis labai šviesesnė ir labiau traukė negu kitos. Šita perejas buvau ,bet vėl pamačiau ,kad su viskuom tai reikės vėl pabandyti. Mėgstamiausia misija buvo kur ta juoduką sudegino.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:10:12
Opa pagaliau laukiau šito ,nes kai po pirmos norisi daugiau, taip ir buvo. Pirmas buvo idomus šitas turėtų būti idomesnis. Labai patinka parkour žaidimai ,tai šis prie širdies man
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:08:28
Labai norėčiau išmeginti ,bet dėja neveikia ,todėl turiu 9 dalį ir ji gerai eina ,kad tik slow motion. Mk yra geras seniau žaisdavau ir dabar ,o ypač X dalis yra gera buvau žaides porą kartų pas pažystamus ir būdavo ko veikti.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:06:30
Jei nori pralesiti laiką galite siūstis ant ps lošiau šitą tai patiko man šitas žaidžiau porą kartų kai kurios vietose būdavo sunku ,bet kaikuriose vietose linksma ,nes rades keletą būgų ir šiaip reikia labai gero pc ,kad norėtum šita pažaisti.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:03:40
Pradėjo kurti šitokius pilna čia kaip team fortressas 2 yra ,kad tik čia yra kitokie ginklai ,skin, vietos ir panašiai ,bet esmė ta pati šaudynės, net ginklus laiko kaip per team fortressa geriau galėjo šiek tiek ilgiau pakurti šitą ir būtų žymiai geresnis
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 23:01:15
Parsisiūsiu jį tik dėl coverio kuris labai pritraukė ,o žaidimas irgi labai atrodo, bet atrodo baisus žuvys kažkokius.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:59:58
Atsimenu kai žaisdavau pirma dali ten back to back kažkas panašaus tai patikdavo ,o tą reikės išmeginti ,nes gražiai atrodo
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:58:33
Žaidžiau kokis 5 kartus ir niekada nenusivyliau labia patiko šitas tai labai užkabino .
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:56:46
Viršelis priminė man filma diunkerka apie karą tai galvojau ,kad čia tas.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:54:36
Praleisti laikui tinka bandžiau tik ,kad reikėtų kokybę patikrinti.
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:52:57
Kažkaip keistai atrodo man nors grafiką gera ,o pats žaidimas ne ir dar 3fotkėje meška kažkokia
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:50:48
Žaidžiau visas dalis ir labai patiko visas perejau ,bet praleidau daug laiko
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:49:43
Nors man tie farmingai ne prie širdies ,bet gerai sukurė ir grafika geresnė ir daugiau pridėjo dalykų
Skaityti komentarą
ZALTYS November 30 2017 22:48:47
Labai panašus į slither.io ir dar valdymas atrodo ant androido
Skaityti komentarą
PIONEER November 30 2017 19:14:58
Atrodo gan smagus žaidimas reikėtu išbandyti
Skaityti komentarą
cistas November 30 2017 18:18:34
http://rus-game.n...94.torrent
Skaityti komentarą
Audrolio November 29 2017 22:43:19
Paimsiu šitą, atrodo neblogas.
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 21:42:47
http://goo.gl/Xkjt5R
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 21:28:39
http://theisozone...isturbance/
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 18:52:23
https://www.apunk...-game.html
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 17:21:33
http://igg-games....nload.html
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 16:13:48
http://torrentsga...me-pc.html
Skaityti komentarą
cistas November 29 2017 15:10:18
http://hugesharin...KlY66ew%3D
Skaityti komentarą
PIONEER November 28 2017 19:04:46
Turiu steam versija siaip gaila kad nebegalima online zaist nes man asmeniskai tai vienas geriausiu racing zaidimu gal kiek sunkokas valdymas kadangi vairo neturiu bet aplamai itraukiantis savo tikroviskumu (masinu, mapu bei garsu)
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:37:53
OId classic, puikus.
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:37:30
Oho, grafikos gerokai patobulėjusios.
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:37:07
Išvedantis iš proto.. :D
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:36:08
Gan trumpokas, bet visai nieko
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:34:01
Puikus žaidimas, ypač žaidžiant keliese. Juoko dozė garantuota!
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:33:21
Neveikia... =?
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:32:22
Yra ir ant android, smagus puzzle žaidimas.
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:31:25
Mano draugas irgi kiek labai išgyrė šitą žaidimą, tikrai vertas išbandyti.
Skaityti komentarą
Audrolio November 28 2017 15:28:52
Ne stebuklingas ne, bet vertas dėmesio
Skaityti komentarą
Machinery November 27 2017 23:20:45
Šitas žaidimas yra šlamštas visapusiškai.
Gameplay tai mixas tarp arkados ir simuliatoriaus be jokio tikslumo.Mašinų fizika neveikia, praktiškai nulis stabilumo.2-3 mašinos turi vos vos padorų valdymą, visos kitos kaip ant ledo su 200kg akmeniu ant vieno šono.
Vehicular combat labai ribotas dėl fizikos stokos ir prasto valdymo.Mad Max vehicular combat yra šimtus kartų geriau padarytas.Vienintelis šio žaidimo privalumas yra puikiai atvaizduojama žala mašinai.Krenta ir lankstosi dalys.
Pėščiujų žudymas yra absoliučiai nuobodus.Atrodo kad žaidimas būtų kurtas 2007 metais.Gore lygis minimalus.Jei ne kraujo particles tai neitų net suprast ar žmogus mirė ar ne.
Grafika kaip 2016 metų indie žaidimui yra šlykšti.


O kas blogo, kad žmonės nenori mokėti pinigų už nepilnavertį produktą, šiuo atveju prastą grafiką?
Skaityti komentarą
Machinery November 27 2017 23:02:02
Kokios XXL?Nėra tokios.
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:23:45
Greiciau sulaukt "XXL" dalies, jeigu nenumirs dar greiciau nei X
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:22:46
ir artimas ir tolimas age of empires serijai
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:21:13
pirma dali amazone uz 20ct galima nusipirkt dabar
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:19:58
mires torrentas, bet ne nuostabu, zaidimas "all looks, no content"
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:18:38
geriau jau butu prideje daugiau masinu ir trasu, nei tas grafikas atnaujine, bet banda ju tik tenori
Skaityti komentarą
heLy November 27 2017 22:16:36
paprastas management simulator, bet bent jau idomi tematika
Skaityti komentarą
Audrolio November 26 2017 13:06:52
Atrodo tikrai neblogai, reiks išbandyt patį žaidimą itself.
Skaityti komentarą
Audrolio November 26 2017 13:05:55
Jo, biškį primena Penumbra
Skaityti komentarą
Audrolio November 26 2017 13:05:23
Tikėjaus kažko lėvesnio, bet galiu pasakyt, kad visai nieko.
Skaityti komentarą
Audrolio November 26 2017 13:04:17
Turiu patį žaidimą, reikia išbandyt ir dlc
Skaityti komentarą
PIONEER November 25 2017 15:10:06
Dabar kai jau yra ir story mode tai zaidziau ir labai patiko toks gana isskirtinis survival game labai itraukiantis tik gaila, kad story mode buvo labai trumpas nebaigtas toks
Skaityti komentarą
PIONEER November 25 2017 15:07:26
Nesenai buvau parsisiuntes tai zaisdamas prisimiau senus laikus gaila kad dabar nebekuria tokiu geru nfs kaip Underground, Most Wanted ar Carbon beje zaidimas buvo gana sunkokas bet tuo ir uzvedantis kad sukyla adrenalinas kai priesininkai yra greiti ir juos sunku aplenkt
Skaityti komentarą
PIONEER November 25 2017 14:58:25
Perejau pora kartu ziauriai geras ir siaip Arma reikalauja daug kantrybes cia ne tai kaip koks COD kad eini ir taskai visus siame zaidime reikia smegenis gerai pasukt ir gerai strateguot :)
Skaityti komentarą
PIONEER November 25 2017 14:53:18
Sakyciau toks gal kaip Penumbra kazkas panasaus
Skaityti komentarą
cistas November 25 2017 11:11:32
http://www.theiso...one-pc-iso/
Skaityti komentarą
pauli4as November 25 2017 11:01:24
man .gal žinot kaip ištaisyti
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:26:15
"fapping simulator" arba kitaip" zaidziu del istorijos".
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:25:15
pripazinsiu, sukelia priklausomybe, bet jau geriau telefone toki turet...
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:24:48
prastas, bugovas, kaikuriose vietose visiskai nesubalansuotas
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:23:53
Nieko gero, dabar praktiskai deathmatcha's tik vienam mape mazam, nera jokio survival aspekto ar normalaus map
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:22:32
Kovu stiliumi ir skillais uznesa i Tera, bet daugeli klasiu galima zaist tik uz realius pinigus, o kitaip ju neatsirakinsi..
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:18:41
Buvo gera ir realistiska taktine saudykle, o dabar tuoj i kosmosa nueis
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:17:11
Idomesnis negu tikejaus, tik gaila, kad labia kartojasi.
Skaityti komentarą
heLy November 24 2017 07:15:22
Tikrai mielai atrodantis ir t.t, bet jauciasi lyg butu naujo mario kopija
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT November 23 2017 23:20:29
nemažai laiko praėjo, daug update, vieną gal mapą, bet loot boxes kitokius, skinų prikorvė, ale pabalansavo viską,, dx11 supportą tai dabar vos ne visą laiką 60 fps kai prilipęs ant max veikėjų daugiau ryškiai pridėjo, bet tik naujas išeina, nepaloši nes visi renkasi. žmonės kaip ir visur dar vėžį varo ir žaidėjų sumažėjo ar ką, bet ques dabar užtrunka ilgiau nei maximoj. bet solid gameplay, dar galima sukišt valandų iki vėl nusibos
Skaityti komentarą
dodas November 23 2017 18:57:31
Šiandien perėjau šį nacių skerdimą ir esu patenkintas pačiu žaidimu, buvo vietų,kad praėjau kaip hitman su peiliu tyliai,bet buvo ir taip kad be automato neišsisukdavau
Skaityti komentarą
2017m November 22 2017 16:11:23
Pas ką nors būna taip kad važiuoji su traktoriumi ir trukčioja pats traktorius?
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:55:06
is esmes l4s kopija, bet siek tiek pakenciamesnis valdymas
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:54:14
upskirt simulator 2017
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:53:13
Tikrai idomus, nors neteko zaisti pirmo, daugeli istorijos dalyku prazaidi kortom, bet kovoji iprastai
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:51:55
megejiskas painkiller is nemokamu assets (dauguma)
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:50:31
pasakysiu tik tiek, kad sims 4 su visais dlcs origine be nuolaidu is viso 470~ :) truputi liudna del to
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:48:07
Nelabai vertas demesio, pilnas bugu ir zaidziant dar labiau jauciasi, kad deadspace'o imitacija
Skaityti komentarą
heLy November 21 2017 21:46:56
Iprastas titan quest tikrai geras, dziugu, kad po tiek laiko vis dar isleidzia dlc
Skaityti komentarą
dodas November 21 2017 15:02:10
turetų but geras geimas bandau siustis :D
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT November 20 2017 23:43:36
neber jau kur atsisiust. tai telefonui pasivagiau. kaip telefoninis, geras. full on pc - nesivarginkit. vertinu viena anomalija iš dviejų
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT November 19 2017 21:37:08
trumpas demo į pilną žaidimą. atrodo fantastiškai, šiek tiek supažindina su žaidimu. jei būčiau mokėjęs pinigus, pasiusčiau dėl to kad valandos ilgumo, bet kai aš vagis, tai net visai patiko. fantom pain sekantis.
Skaityti komentarą
edgarascool123 November 18 2017 17:22:04
Kaip game?
Skaityti komentarą
dei1idas21 November 17 2017 20:58:39
nežinau, kažkos labai jau nuobodus, free roam'ingas toks monotoniškas ne kaip per nfs mw 05, oi pasiilgtu geru senu NFS dalių
Skaityti komentarą
dei1idas21 November 17 2017 20:54:58
Aš kaip fermeriu šeimoje gyvenu tai man šitas sulys gerai
Skaityti komentarą
MeTheMightyLT November 17 2017 14:18:05
taktiškas taip, bet daug darbo kad viską unlockint, dlc visokie mokami, premium shiz visoks ir žaidėjų netiek jau daug belikę. jau team based fps jau ir nebesinori žaist.
Skaityti komentarą
PIONEER November 16 2017 23:25:49
@lada crack aplanke yra x86 ir x64 tuos abu aplankus nukopink ir iklijuok ten kur zaidima instalinai
Skaityti komentarą
lada November 16 2017 20:28:23
kaip man sita zaidima sukrekuot nes man nepasileidzia jis
Skaityti komentarą
PIONEER November 16 2017 14:56:05
Smagus žaidimas bei geras valdymas ir grafika turiu ant steam kažkiek primena sena gera Red Shark :D
Skaityti komentarą
PIONEER November 16 2017 14:46:43
Nieko ispudingo tik prideta nauja kultura, naujas map bei keletas nauju padargu ir zemes ukio masinu
Skaityti komentarą
dei1idas21 November 16 2017 10:51:22
geriau zaisti su draugu nei vienam, kai wave'as didesnis buna tuoj pat padvesi, bet linksmas ir gan geras žaidimas
Skaityti komentarą
LauriuxD November 16 2017 08:28:27
Perėjau, ir patariu kitiems siūstis, visų pirma, story line osum, net nesitykėjau kad bus toks.Pasijaučiau kad žaiščiau patį pirmajį Call of Dut, tik pagerintą. Šįkart prie žaidimo tikrai padirbėjo. Grafikos irgi sunku pasakyt kartais ar tai ne realus gyvenimas. Dėl optimizacijos tai gera. Atvirai kalbant ir lyginant su Battlefield 1 ir šiuo grajum, gan sunku būtų pasirinkti kurį norėčiau pirkt. Žodžiu žaidimas osum ir nebijokit siūstis, nenuvils. Atleiskit kad taip vėlai rašau.. :D
Skaityti komentarą
dodas November 16 2017 02:21:57
idomus game nusimato ok
Skaityti komentarą
Audrolio November 15 2017 21:54:28
Neseniai turėjau, visai nieko toks. Laikui prastumti puikus, tiksliai nežinau ar yra multiplayer'is, bet jei yra tai su draugais būtų tikrai smagu.
Skaityti komentarą
Audrolio November 15 2017 21:52:47
Labai įtraukiantis žaidimas, kupinas geros atmosferos ir garsų. Taip pat yra ir ant Android. Išbandykit. 10/10
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:57:28
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:57:20
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:57:14
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:57:07
nes cia visi yra gamei
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:55
nejuokauju
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:46
rast
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:40
Gameri tokiu geru game gali r
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:30
ypac keltis ranka
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:18
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:56:12
nenormalus
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:55:58
labai
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:55:51
labai
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:55:37
kietas
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:55:26
Ziauriai
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:54:44
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:54:36
bet rimtai
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:54:28
Ziauriai geras
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:54:07
Master games :D
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:53:57
nzn kaip jums bet man tai krc
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:53:45
nes nu krc cia
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:53:36
Gal galit kazka pasakyt
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:53:25
Nesuprantu as cia kazko
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:53:15
Ks per grafikos
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:50:54
pabandykit
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:50:42
bet rimtai
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:50:32
geras
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:50:01
xd
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:55
oiii sorry
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:47
18:34
Ir Beto Aciu Machinery (cool)
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
_Dinoco
15/11/2017 18:24
Saunuoliai Adminai Idejo Zaidimus Taip ir toliau gerieji :) :D
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
Machinery
15/11/2017 16:18
Vote with your wallet yra neveikiantis budad boikotuoti zaidima.Dauguma zaideju neturi problemu su microtransactions.
Laikas susitaikyt
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:42
18:34
Ir Beto Aciu Machinery (cool)
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
_Dinoco
15/11/2017 18:24
Saunuoliai Adminai Idejo Zaidimus Taip ir toliau gerieji :) :D
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
Machinery
15/11/2017 16:18
Vote with your wallet yra neveikiantis budad boikotuoti zaidima.Dauguma zaideju neturi problemu su microtransactions.
Laikas susitaikyt18:34
Ir Beto Aciu Machinery (cool)
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
_Dinoco
15/11/2017 18:24
Saunuoliai Adminai Idejo Zaidimus Taip ir toliau gerieji :) :D
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
Machinery
15/11/2017 16:18
Vote with your wallet yra neveikiantis budad boikotuoti zaidima.Dauguma zaideju neturi problemu su microtransactions.
Laikas susitaikyt
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:34
18:34
Ir Beto Aciu Machinery (cool)
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
_Dinoco
15/11/2017 18:24
Saunuoliai Adminai Idejo Zaidimus Taip ir toliau gerieji :) :D
[Redaguoti] [Trinti]

avatar
Machinery
15/11/2017 16:18
Vote with your wallet yra neveikiantis budad boikotuoti zaidima.Dauguma zaideju neturi problemu su microtransactions.
Laikas susitaikyt
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:23
nu krc
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:15
lol
Skaityti komentarą
_Dinoco November 15 2017 18:49:09
LOLOL
Skaityti komentarą
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
14/12/2017 23:44
Tai, kad jau kuris laikas kaip prieme ta nuosprendi. /r/all pilnas postu.

avatar
14/12/2017 22:20
Nenuvertink jo Fidget Spinner'io ir charizmos https://www.youtu.
..eKK637IYAg

avatar
14/12/2017 22:14
Nenuvertink Pai porcelianiniu dantu,.

avatar
14/12/2017 22:11
Didelis žingsnis. Vargu ar priims.

avatar
14/12/2017 22:09
JAV šiandien priima nuosprendį dėl interneto neutralumo/cenzūro
s.

avatar
14/12/2017 22:08
Kas čia vyksta?

avatar
14/12/2017 22:04
Dar neaisku kaip bus su internetu.Galbut senatoriai nesutiks.

avatar
14/12/2017 21:54
Ir tai, ir internetą. Turiu draugą iš US, tai jam pizdiec, nes jis užkietėjęs piratas ir sociopatas, bet jo tėvai belekokie normiai.

avatar
14/12/2017 21:50
Tu apie daunu abortu uzdraudima?

avatar
14/12/2017 21:30
RIP United States of America

Skaitliukas: