MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 20

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Gameris.lt :: Diskusijos
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
[Pasiūlymas] Gameris.Lt Steam žaidimų group'ė
deivis88
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 08:12
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 62
Įstojo: 19.10.15

Po šios temos sukūrimo: http://gameris.lt...st_209585 sulaukiau gan daug norinčių ir iš šio tinklapio. Jeigu visus norinčius sudėtumėme į vieną bendrą ir draugišką kolektyvą- tikrai susidarytų apie 30-40 žmonių group'ė.

Tad Aš tiesiog noriu pasiūlyti tokį paprastą pasiūlymą: sukurkite šio tinklapio Steam group'ę, kuri užsiimtų kažkokia veikla.
Tarkim draugiškai vyktų turnyrai arba žaidėjų paieška tam tikrose žaidimuose.
Kažkokie Steam kortelių keitimai arba paprastas bendravimas, Steam žaidimų GiveAway.

Šiame tinklapyje vistiek manau yra jau susiformavusi žmonių group'ė, kurie yra ir pažįstami, ir susibendravę.

Tad ir siūlau, jeigu domitės Steam platforma, turite bendrų žaidžiamų Steam žaidimų, esate panašaus mąstymo, tai tokia idėja yra tikrai nebloga.

Jums tereikia vieno arba dviejų lyderių, kurie imtųsi iniciatyvos tokį dalyką sukurti, kurie pradėtų kažką rengti, reklamuoti group'ę, skatinti kitus prisijungti ir po truputį ta Steam group'ė taptų vis pilnesnė.

Bet mano patarimas būtų kitoks: nedaryti Steam group'ės public, o iškelti kažkokius kriterius ir pagal juos atsirinkti: ką pakviesti, o ko ne.
Steam group'ėje yra svarbu ne narių kiekybė, o jos narių kokybė.
TIK aktyvūs ir panašaus mąstymo nariai gali group'ę pagyvinti.

Kai būna public group'ės.. dažniausiai jų daugumą sudaro mulkiai ir buki mažvaikiai, kurie nedalyvauja group'ės veikloje.

Tai tik pasiūlymas, kurie ieško bendraminčių arba draugų, su kuriais norėtų pažaisti draugiškai žaidimus kartu arba linksmai apie kažką padiskutuoti.
Redagavo deivis88 11-11-2015 08:20
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 08:58
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Nelabai verta kurti. Anksčiau jau buvo sukurtos 2 grupės , bet gal tik mažiau nei pusė buvo aktyvūs.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
deivis88
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 09:08
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 62
Įstojo: 19.10.15

Wololo parašė:
Nelabai verta kurti. Anksčiau jau buvo sukurtos 2 grupės , bet gal tik mažiau nei pusė buvo aktyvūs.


Nereikia sukurti group'ę ir taip palikti. :D
Kaip pavyzdį duosiu: pas mane group'ė yra gan aktyvi, mes ne tik bendraujam ar kuriam temas, kas yra susija su Steam, bet diskusijų yra daug ir įvairių.
Vat vienas ieškojo pagalbos del kursinio, ir jo sukurta tema sulaukė ypatingo demesio, apie 200 postų per pora valandų :D

Tad reikia į groupę kviesti tuos, kurie joje jausis kaip namie ir bus aktyvūs, įneš naujovių :D

Man niekada nepatiko public groupės, iš jų labai mažai naudos yra.

Tad jeigu sukuri group'ę, tai nereiktų laukti, kol ji papilnės. Reikia užsiimti ja, iškelti tikslus, kam ji reikalinga ir niekada tokia group'ė nežlugs. Nereik leisti į ją tų "pardavėjų", kurie užteršia group'ę savo kvailomis reklamomis.

Tai tik pasiūlymas. O dalyvauti- tikrai iš šio tinklapio būtų norinčių daug.
Redagavo deivis88 11-11-2015 09:14
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 11:31
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Aš už šitą pasiūlymą, bet tik tuo atveju, kad adminas būtų vienas ir tik Gintaxas.
 
Siųsti privačią žinutę
deivis88
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 11:57
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 62
Įstojo: 19.10.15

a2 parašė:
Aš už šitą pasiūlymą, bet tik tuo atveju, kad adminas būtų vienas ir tik Gintaxas.


Kad Gintaxas tuo užsiims- aš labai abejoju :D
Group'ė gali būti pavadinimu "Linksmieji meškiukai" :D Visiškai nesvarbu- kai ji vadinsi :D

esmė yra, kokie tikslai tos group'ės

mes group'ę sukūrėm septyniese kaip cs 1,6 clan, kuris vėliau peraugo į diskusijų ir turnyrų forumą, tad Gintaxas tikrai group'ės neišgelbės, reikia kelių žmonių, kurie turėtų idejų ir to pilnai pakanka :D

Jeigu sukurta groupė bus balalaika kaip supergames.lt kur kas ką nori, tas tą daro- tai net neverta kurti :D

pagalvokit, tai yra pasiūlymas, o šiame tinklapyje yra tikrai daug lankytojų, kurie norėtų prisijungti
 
Siųsti privačią žinutę
wan
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 13:26
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2165
Įstojo: 25.01.11

Jei tu siūlaisi, tada prieš.
 
Siųsti privačią žinutę
Emperor
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 15:29
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 982
Įstojo: 25.01.11

Gal ir gerai būtų,prisijungčiau,bet nesupykčiau,kad adminas būtų FeelingHigh/Wololo ar šiaip koks Gamerio moderatorius (jei iš vis toks yra).Gintaxas tikriausiai ir taip darbo į valias turi,gi negyvens gameryje ir dar Steam grupej.Nesinori darbo užkraut.
 
Siųsti privačią žinutę
TALIBANAS
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 15:49
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 2416
Įstojo: 04.09.13

nera reikalo tokius kurt lol, mirs kaip ir visos tokio tipo grupes.
 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 16:34
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Jon4s4 parašė:
Gal ir gerai būtų,prisijungčiau,bet nesupykčiau,kad adminas būtų FeelingHigh/Wololo ar šiaip koks Gamerio moderatorius (jei iš vis toks yra).Gintaxas tikriausiai ir taip darbo į valias turi,gi negyvens gameryje ir dar Steam grupej.Nesinori darbo užkraut.


Kol neturiu naujo PC/pinigų naujam , nėra reikalo man tuo užsiimt.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
deivis88
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 20:19
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 62
Įstojo: 19.10.15

based1G parašė:
nera reikalo tokius kurt lol, mirs kaip ir visos tokio tipo grupes.


Aš pastebėjau vieną dalyką- tu esi arba labai vaikas arba kažkokių problemų turi.

Jeigu kiekvieną dieną maždaug, tu prisijunginėji prie Steam, tai aš tau galiu parašyti 10 priežasčių, kodel verta kurti Steam group. Ir ji niekada nežlugs, jeigu jos neprikiši tokiais, kaip tu.
Net del naudos, pvz elementarūs csholounge patarimai ir 3 raktų mokesti įstojant į groupę- jau nauda. Aš tokių groupių žinau en ir jų savininkai po dragon lore ir 5 karambitus prisikrovę iš to, tad tu nesvaik kad nėra prasmes kurti Steam group'ę.

Aš norejau pasiūlyti idėjau, nes man daug pm žinučių rašė- bet dabar matau, kad norėdamas padėti, reiktų čia vos ne diblominio rašto darbą parašyti, ir tai nesuprastų :D

Tiek to, ačiū už dėmesį. Mano slaptažodis: asasas iki
 
Siųsti privačią žinutę
deivis88
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 20:19
Vartotojo avataras

Skillas


Pranešimai: 62
Įstojo: 19.10.15

based1G parašė:
nera reikalo tokius kurt lol, mirs kaip ir visos tokio tipo grupes.


Aš pastebėjau vieną dalyką- tu esi arba labai vaikas arba kažkokių problemų turi, nes visur rašai bukas nesąmones.

Jeigu kiekvieną dieną maždaug, tu prisijunginėji prie Steam, tai aš tau galiu parašyti minimum 10 priežasčių, kodel verta kurti Steam group'ę. Ir ji niekada nežlugs, jeigu jos neprikiši tokiais, kaip tu.
Net del naudos, pvz elementarūs csgolounge patarimai ir 3 raktų mokestis, įstojant į groupę- jau nauda. Aš tokių groupių žinau en ir jų savininkai po dragon lore ir 5 karambitus prisikrovę iš to, tad tu nesvaik kad nėra prasmes kurti Steam group'ę.

Aš norejau pasiūlyti idėją, nes man daug pm žinučių rašė, kad nori veiklos- bet dabar matau, kad norėdamas padėti, reiktų čia vos ne diblominio rašto darbą parašyti, ir tai nesuprastų dauguma :D

Tiek to, ačiū už dėmesį. Mano slaptažodis: asasas iki
Redagavo deivis88 11-11-2015 20:22
 
Siųsti privačią žinutę
NoScope
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 20:30
Geimeris


Pranešimai: 6840
Įstojo: 29.08.11

I lankas vapse vaziuoji atsakinedamas bet w/e :D

3 zmones "aktyvus" gal +- rasys ar koki ten seip suda mals, meanwhile like bus neaktyvus, o su private tai isvis - nice group 2-3 zmones lol, kuriems ir tai atsibos po kiek laiko ten. Tai ka, ten su savim "diskutuosi"? Parase jau virsuj, kad 2 tokios grupes buvo ir niekam neidomios jos ir nerupi. Nori kazka diskutuoti eini cia i foruma/saukykla.


 
Siųsti privačią žinutę
Wololo
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 11-11-2015 21:07
Geimeris


Pranešimai: 2215
Įstojo: 18.04.15

Tada jau nuspręsta. Steam grupės neverta kurti dėl aktyvumo , o kas norės - paprašys ir susiveiks Steam IDs , kad galėtų drauge pažaisti.
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=8345 Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Žaidimų dalybos ULTRA! Žaidimų diskusijos 37 19-04-2024 17:48
Forza Horizon Steam account uz 6e Skelbimai 1 28-06-2023 20:26
Balticgame.codes - žaidimai Steam, Xbox, Playstation Žaidimų svetainės, serveriai 1 27-12-2022 21:16
Steam Winter Sale 2021 Apie viską 1 28-12-2021 12:43
Screenshot'ai/nuotraukos iš žaidimų Žaidimų diskusijos 139 02-12-2021 10:18
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download