MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 7

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Ponovelnio gaimerio kampelis
ponasvelnes
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-11-2015 20:51
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

Na stai mano istorija
Pirma karta pradejau zaisti net nezinau kas ten per irenginis buvo tik pamenu kad ji prijungdavau prie teliko ir idedavau tokia geltona kasete ir ten losiau as kaskoki ninja turtle zaidima ir dar kaskokius burundukus tai taip pirma karta pabandziau zaidimus buvo labai smagus jie man kaip vaikui tada aisku
galiausiai viena diena tevas nupirko pc labai galingas pc buvo to metu tiksliu specu nepamenu bet jau buvo plonas ekranas nebe gremezdiska deze tai buvo gal kokiais 2004 metais
pamenu pirma zaidima losiau setlerius paskui isejo warcraft 3 ir ta losiau taip ilgai kad iki siol netgi kaikados dar palosiu man asmeniskai geriausias zaidimas isliko jis man per ji netgi susiradau daug realiam gyvenime draugu su kuriais dar ir daba susitinkam ir kas keisciausia netgi viena karta su kaiminu savo palosiau warcraft 3 paskui zvengem kartu kaip cia taip pataikiam kad kartu losem nors ne vienas nezinojom tada kad zaisdavom warcrafta
galiausiai aisku tas kompas pradejo senti bet dar nebuvo jam baigta viskas as ji upgreidinau daug kartu dejau daugiau ramu ten netgi 6 ramu vietos buvo DDR 2
idejau nauja vaizduske kuri man netgi mass effect 1 patempe kai jis isejo tiesa jin pertege man belosiant jitai paskui isidejau savo senaja vaizduske ir zaidziau taip gerus pora metu senus geimus kol galiausiai nusipirkau nauja kompa kuriam daba jau metai irgi prateda eiti i pabaiga deje

per savo laika zaisdamas zaidimus tapau puikiu strategy geimu geimeriu nes man jie asmeniskai labiausiai patiko kadangi valdyti daugiau negu vien tik savo man visad buvo daug idomiau netgi dabar su pro gaimeriais komandoi losiu company of heroes 2 vienas is ju buvo tapes top 10 zaidieju viena menesi
tai tokia mano istorija rudeni siap daug darbo nelabai speju palosti bet laiko uztenka pora valandu sulosti i diena jeigu labai nepavarges
nu aisku savaitgaliais as pasilieku laiko kitiem zaidimam ypac daug reikalauja laiko paradox grand strategy zaidimai bet jie to verti
galim netgi pasakyti kad tapau kaip ir ekspertu strateginiu zaidimu sitam saite
nemazas kiekis zmoniu dekojo man uz tai kad pasiuliau gera strategini zaidima ir netgi keleta taip ilindo i strategijos zaidimu zanra kad islisti nebenori mano deka

tai va tiek po kolkas
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
peršokti į forumą:
Panašios temos
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Gintaxo žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 22 07-07-2019 19:34
Drygo (a.k.a NoScope) žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 3 13-01-2019 14:55
Machinery žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 14 04-12-2018 21:42
Kdosda Hegen's žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 6 02-12-2018 21:42
Žalčio žaidimų kampelis Mano žaidimų kampelis 11 18-11-2018 00:54
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 Original download, CS 1.6 download