MAIN-HEADER
Navigacija
Prisijungę Vartotojai
Prisijungę Svečiai: 25

Prisijungę Nariai: 0

Iš Viso Narių: 14,772
Naujausias Narys: vantagames
Peržiūrėti temą
Gameris.lt :: Gameris.lt :: Diskusijos
Kas naršo čia? 1 svečiai
Puslapiai:
1 2 3 4 5
 Spausdinti temą
kas uz edvis5 ban
FeelingHigh
#61 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 10:27
Geimeris


Pranešimai: 10286
Įstojo: 22.01.11

EnlorsE parašė:
db pasakysiu taip:
MoDiZzZ > Tu esi maladiec, galiu duot respect nes tu moki parinkt zodzius tinkamus visur. True
FeelingHigh > tu irgi Maladiec, bet tik tu dabar kaskodel pradejai biski pasikelti... duodu viena patarima tau: nesakyk niekam to, ko nenoretum kad tau sakytu. Atleisk jei izeidziau tave.Neįžeidei...
PonasVelnes > patarciau tau pradeti eiti vel i pirma klase kad ismoktum rasybos... o sioje temoje tu bandai parodyti koks tu "Sustras"... bet tu susifailinai, tad geriau eik is gamerio kol visai taves neisduchino...True Story


P.S. cia gali buti mano paskutine zinute... nes greit man bus kaput... kelsiuos i kita weba gal... nes cia normalios kompanijos net ner... nors ir kitur nebus... tad stenksiuos turbut idaryti tvarka ten, nes cia neina....
 
http://gameris.lt/profile.php?lookup=24182 Siųsti privačią žinutę
zygiss
#62 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 10:43
Geimeris


Pranešimai: 274
Įstojo: 06.06.11

"no comment" :D
 
Siųsti privačią žinutę
zakaras
#63 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 10:44
Geimeris


Pranešimai: 761
Įstojo: 28.10.10

isviso biski off topic pradejo apie edvis5 dbr apie ponasvelnes poto jauciu bus apie dar kazka
 
Siųsti privačią žinutę
viliuxaaa
#64 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:19
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 922
Įstojo: 26.02.11

edvis5 tegul pirma susirenka visus yspejimus, o ponasvelnias tegu susipranta kad reikia ismok taisyklingai rasyt ir nerasyt nesamoniu, nes gameris nariai toliau ir stums ant jo

p.s. rasau telefonu
 
Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#65 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:24
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

FeelingHigh parašė:
EnlorsE parašė:
db pasakysiu taip:
MoDiZzZ > Tu esi maladiec, galiu duot respect nes tu moki parinkt zodzius tinkamus visur. True
FeelingHigh > tu irgi Maladiec, bet tik tu dabar kaskodel pradejai biski pasikelti... duodu viena patarima tau: nesakyk niekam to, ko nenoretum kad tau sakytu. Atleisk jei izeidziau tave.Neįžeidei...
PonasVelnes > patarciau tau pradeti eiti vel i pirma klase kad ismoktum rasybos... o sioje temoje tu bandai parodyti koks tu "Sustras"... bet tu susifailinai, tad geriau eik is gamerio kol visai taves neisduchino...True Story


P.S. cia gali buti mano paskutine zinute... nes greit man bus kaput... kelsiuos i kita weba gal... nes cia normalios kompanijos net ner... nors ir kitur nebus... tad stenksiuos turbut idaryti tvarka ten, nes cia neina....


Enlorse po 1men čia tas pats bus kaip koks csmirtis.lt. Db tas site mirė ;) (nereklamuoju).
 
Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#66 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:26
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

zakaras parašė:
isviso biski off topic pradejo apie edvis5 dbr apie ponasvelnes poto jauciu bus apie dar kazka


Sorry už 2xpost bet no offtopic čia.. Čia ir apie edvi ir ponavelnią :) gintaras tegu pamato :)
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#67 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:31
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Ponevelne - Jeigu tu čia keliodamas tokias foto, ir tipo vaidinsi "Koks aš kietas", nepergyvenk manau taip tikrai nėra, norėtų gameriečiai tai senai būtų tave taip "SUTVARKE", kad pats neštum iš čia savo tarkuotą *, o GINTAXAS pamates tavo IP šiame puslapyje, kviestų ZI, kad tave surastų ir į CYPĘ pasodintu .
Bet, kadangi jie nenori, tai jie taip ir nedaro .
Nedavė turbūt tau mažam mama ant žirnių paklupėt, ar per nuogą * su kabeliu negavai .
Del to čia tokiu "Ereliu" primeti : ) .
edvis5 - Ban net nėra, apie ką kalbėti .
 
Siųsti privačią žinutę
MoDiZzZ
#68 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:33
Geimeris


Pranešimai: 853
Įstojo: 17.02.11

Killeris parašė:
Ponevelne - Jeigu tu čia keliodamas tokias foto, ir tipo vaidinsi "Koks aš kietas", nepergyvenk manau taip tikrai nėra, norėtų gameriečiai tai senai būtų tave taip "SUTVARKE", kad pats neštum iš čia savo tarkuotą *, o GINTAXAS pamates tavo IP šiame puslapyje, kviestų ZI, kad tave surastų ir į CYPĘ pasodintu .
Bet, kadangi jie nenori, tai jie taip ir nedaro .
Nedavė turbūt tau mažam mama ant žirnių paklupėt, ar per nuogą * su kabeliu negavai .
Del to čia tokiu "Ereliu" primeti : ) .
edvis5 - Ban net nėra, apie ką kalbėti .


Edvis užbanintas :)))) liko tik velnias :) už tokius į cypę nesodintu... Tik ban ir rami galva :) su proxy atein ir vėl ban.... Adminas bučiau rakinčiau trinčiau, naikinčiau temą.
 
Siųsti privačią žinutę
instafcku
#69 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 11:36
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

Papildau .


Ponasvelnes - patinka ant kitų pievas varyt, mes tau ant pečių šūdo gabalą užmesim, patiks ką .?
Prieš kitus aš nieko neturiu, visi čia like gameris.lt nariai normalūs, tik aišku be PONASVELNES, ir EDVIS5 - 6 .
GINTAXAI - Duok jiem po kilogramą bananų : ) .
 
Siųsti privačią žinutę
GrizZzLy
#70 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 12:06
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 832
Įstojo: 06.02.11

Killeris parašė:
Papildau .


Ponasvelnes - patinka ant kitų pievas varyt, mes tau ant pečių šūdo gabalą užmesim, patiks ką .?
Prieš kitus aš nieko neturiu, visi čia like gameris.lt nariai normalūs, tik aišku be PONASVELNES, ir EDVIS5 - 6 .
GINTAXAI - Duok jiem po kilogramą bananų : ) .
Kaip visalaik - Killeris uzbaigia savaip :D
 
mmm...nera:D Siųsti privačią žinutę
instafcku
#71 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 12:09
Geimeris


Pranešimai: 2077
Įstojo: 29.10.10

GrizZzLy parašė:
Killeris parašė:
Papildau .


Ponasvelnes - patinka ant kitų pievas varyt, mes tau ant pečių šūdo gabalą užmesim, patiks ką .?
Prieš kitus aš nieko neturiu, visi čia like gameris.lt nariai normalūs, tik aišku be PONASVELNES, ir EDVIS5 - 6 .
GINTAXAI - Duok jiem po kilogramą bananų : ) .
Kaip visalaik - Killeris uzbaigia savaip :D



Taip .
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#72 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 13:11
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

Man atrodo reikia voteban sistemos,
 
Siųsti privačią žinutę
KTooTa
#73 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 13:17
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 1049
Įstojo: 04.08.11

ai palikit jus ji ramybeje, cia nieko nepakeis, koks jis yra toks ir bus visada, nepakeisi jo, as va ant jo nusispjoviau ir man px db ka jis raso, tiesiog nekreipiu demesio :)
 
Siųsti privačią žinutę
Slowly
#74 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 13:45
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

NyNe parašė:
ai palikit jus ji ramybeje, cia nieko nepakeis, koks jis yra toks ir bus visada, nepakeisi jo, as va ant jo nusispjoviau ir man px db ka jis raso, tiesiog nekreipiu demesio :)





Visi6kai sutinku ":D
 
Siųsti privačią žinutę
ignas550
#75 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 13:46
Geimeris


Pranešimai: 928
Įstojo: 14.01.12

Blm, padarykite pakvietimų sistemą, uzbaninkite ponavelne ir edvi5 , edvi6 dar ponavelnes [ rodos kitas jo acc ,] ir vsio. Manau taip būtų geriausia ir cia būtų tiktais normalūs, sveiko proto nariai :)
 
. Siųsti privačią žinutę
uzdaryk mane teveli
#76 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 14:00
Skillas


Pranešimai: 60
Įstojo: 20.07.10

NyNe parašė:
ai palikit jus ji ramybeje, cia nieko nepakeis, koks jis yra toks ir bus visada, nepakeisi jo, as va ant jo nusispjoviau ir man px db ka jis raso, tiesiog nekreipiu demesio :)


bet atsiranda dar durnesniu zmoniu uz jy, kad vis jema i galva tas nesamones visokes, as taip pat nekreipiu demesio ir man nera skirtumo.
 
http://www.slrg.us.lt Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#77 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 14:27
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

DarkGoo parašė:
Blm, padarykite pakvietimų sistemą, uzbaninkite ponavelne ir edvi5 , edvi6 dar ponavelnes [ rodos kitas jo acc ,] ir vsio. Manau taip būtų geriausia ir cia būtų tiktais normalūs, sveiko proto nariai :)





mano kitas acc buvo ponasozis





ir seip zmoniu niekas nebanina diel to kat jie neraso taisiklingai nes JU gimtoji kalba yra viena sunkiausiu kalbu zemeje *KKKKKKKKKKKKKKKKK
geriau anglu mokinsios negu Lietuviu
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
Slowly
#78 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 14:36
Geimeris


Pranešimai: 3504
Įstojo: 02.03.11

ponasvelnes parašė:
DarkGoo parašė:
Blm, padarykite pakvietimų sistemą, uzbaninkite ponavelne ir edvi5 , edvi6 dar ponavelnes [ rodos kitas jo acc ,] ir vsio. Manau taip būtų geriausia ir cia būtų tiktais normalūs, sveiko proto nariai :)





mano kitas acc buvo ponasozis





ir seip zmoniu niekas nebanina diel to kat jie neraso taisiklingai nes JU gimtoji kalba yra viena sunkiausiu kalbu zemeje *KKKKKKKKKKKKKKKKK
geriau anglu mokinsios negu Lietuviu


mokinsies ane?

Jei tu Lietuviškai neparašai tai nori dar ir angliškai parašyti ?
 
Siųsti privačią žinutę
ponasvelnes
#79 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 14:48
Geimeris


Pranešimai: 2310
Įstojo: 21.08.11

McPower parašė:
ponasvelnes parašė:
DarkGoo parašė:
Blm, padarykite pakvietimų sistemą, uzbaninkite ponavelne ir edvi5 , edvi6 dar ponavelnes [ rodos kitas jo acc ,] ir vsio. Manau taip būtų geriausia ir cia būtų tiktais normalūs, sveiko proto nariai :)





mano kitas acc buvo ponasozis





ir seip zmoniu niekas nebanina diel to kat jie neraso taisiklingai nes JU gimtoji kalba yra viena sunkiausiu kalbu zemeje *KKKKKKKKKKKKKKKKK
geriau anglu mokinsios negu Lietuviu


mokinsies ane?




Anglu kalba lengvesnie uz lietuviu protingouli beto as jau moku anglu todiel nesniekiek nezinodamas
Jei tu Lietuviškai neparašai tai nori dar ir angliškai parašyti ?
 
yip yip Siųsti privačią žinutę
BaconStrip
#80 Spausdinti pranešimus
parašyta 21-06-2012 14:50
Vartotojo avataras

Geimeris


Pranešimai: 6966
Įstojo: 30.03.12

as visom keturiom uz to dau.no bana. beje jei baninsit ji baninkit abu acc. :DD
 
Siųsti privačią žinutę
Puslapiai:
1 2 3 4 5
peršokti į forumą:
Prisijungti


Dar ne narys?
Registruotis.


Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

avatar
15/04/2024 20:50
5 EUR ir duodu

avatar
09/04/2024 22:39
dar negavau pakvietimo i linkomanija ot kokie jus

avatar
04/04/2024 16:12
Senai jau lankiausi, su praejusiom velykom :)

avatar
31/03/2024 17:47
Sveiki, sveikinu visus su šv. velykom :)

avatar
21/03/2024 15:12
Visi dalinami žaidimai yra legalūs steam platformai. Kas pirmas tas ir pasiima. O dėl konkursų tai jų bus. Gal net rytoj kokį paleisiu.

avatar
21/03/2024 15:03
Tos žaidimų dalybos yra nesąmonė. Tie raktai yra arba fake arba kažkoks botas sėdi ir pasiima. Konkursas, loterija ar kažkas tokio yra žymiai geriau. Niekada nesuprasiu tokių random dalybų. Sorry

avatar
17/03/2024 20:35
Čia svetainėje nuo šiol žaidimai bus dalinami kiekvieną dieną.

avatar
07/03/2024 01:55
Sveiki, velniai, kokios forumo temos populiariausios čia? Apie viską tik sita? Kad šviežios būtų

avatar
04/03/2024 20:07
Ką manot apie Žaidimų dalybos ULTRA!?

avatar
01/03/2024 00:59
zjbs nieks neduoda

Skaitliukas:

MAIN-FOOTER
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under >GNU Affero GPL v3.

FS22 Maps fs22 mods ket bilietai GTA6 Mods Farming Simulator 22 Mods ETS 2 mods ETS2 mods Farming Simulator 2019 Mods FS22 mods FS 22 mods Farming Simulator 22 mods
Euro truck simulator 2 mods American truck simulator mods American Truck Simulator Mod FS22 PC Mods FS22 Mod Cities Skylines 2 mods Original CS 1.6 Game Setup Files, CS 1.6 Download, free cs 1.6 install
Cities Skylines 2 Mods American Truck Simulator Mods Sims 4 Mods FS22 Mods GTA 5 Mods CS 1.6 download