Tai va turiu didele problema. Kai bandau renderint epizoda man po kokio pusvalandzio taip ikaista ventiliatorius kad issijungia pc ir kai ji palieti neina daugiau ne sekundei islaikyti ji palietus. Viska issivaliau, issiurbiau, apziurejau ventiliatoriu, isvaliau hardus, bet niekas nepadeda. Kas dar kokiu pasiulymu turit?
Pas tave nesiojamas ar stalinis pc?
Nu, tai Cpu nėra stiprus ir neatlaiko tos įtampos, jei labai blogai vėdinamas.
NFSRACER parašė:
[quote]MusicDJ997 parašė:
Tai va turiu didele problema. Kai bandau renderint epizoda man po kokio pusvalandzio taip ikaista ventiliatorius kad issijungia pc ir kai ji palieti neina daugiau ne sekundei islaikyti ji palietus. Viska issivaliau, issiurbiau, apziurejau ventiliatoriu, isvaliau hardus, bet niekas nepadeda. Kas dar kokiu pasiulymu turit?
Dar siūlau naują papildomą ventiliatorių ikišt arba pagreitint ventiliatolių greitį. ir jei ne paslaptis koks CPU ir GPU karštis?[/quote]
GPU karštis 53 laipsniai
Redaguota 2013-08-24 11:40
MusicDJ997 parašė:
[quote]NFSRACER parašė:
[quote]MusicDJ997 parašė:
Tai va turiu didele problema. Kai bandau renderint epizoda man po kokio pusvalandzio taip ikaista ventiliatorius kad issijungia pc ir kai ji palieti neina daugiau ne sekundei islaikyti ji palietus. Viska issivaliau, issiurbiau, apziurejau ventiliatoriu, isvaliau hardus, bet niekas nepadeda. Kas dar kokiu pasiulymu turit?
Dar siūlau naują papildomą ventiliatorių ikišt arba pagreitint ventiliatolių greitį. ir jei ne paslaptis koks CPU ir GPU karštis?[/quote]
GPU karštis 53 laipsniai[/quote]
jau 55
Ne nu krc. Renderinau epizoda ir buvo gpu karstis 65 laipsniai ir pc issijunge.
Redaguota 2013-08-24 12:14
MusicDJ997 parašė:
[quote]MusicDJ997 parašė:
[quote]NFSRACER parašė:
[quote]MusicDJ997 parašė:
Tai va turiu didele problema. Kai bandau renderint epizoda man po kokio pusvalandzio taip ikaista ventiliatorius kad issijungia pc ir kai ji palieti neina daugiau ne sekundei islaikyti ji palietus. Viska issivaliau, issiurbiau, apziurejau ventiliatoriu, isvaliau hardus, bet niekas nepadeda. Kas dar kokiu pasiulymu turit?
Dar siūlau naują papildomą ventiliatorių ikišt arba pagreitint ventiliatolių greitį. ir jei ne paslaptis koks CPU ir GPU karštis?[/quote]
GPU karštis 53 laipsniai[/quote]
jau 55
Ne nu krc. Renderinau epizoda ir buvo gpu karstis 65 laipsniai ir pc issijunge. [/quote]
Negerai... reikia kažkokį arti gpu kišt ventiliatorių
Redaguota 2013-08-24 12:48
Tu ne taip supratai, kad ten tas dulkes valai tai ne prie ko tas vėdiniams čia. Aš turiu omeny, kad ventiliatoriai lievi arba per silpni aušinti tavo cpu ir visą kompą.