🕐 2013-08-27 23:15
#1
Taigi mano klanas yra rimtas, kas noretu cm parasykit man skype nevix1995 cm einam tik 4x4 ir 5x5.

7mD klano foto: http://i.imgur.com/qQTx4Om.png
P.S prasau nerasyti ir nesijuokti is musu :) pamatysim kaip losiam

7mD klano foto: http://i.imgur.com/qQTx4Om.png
P.S prasau nerasyti ir nesijuokti is musu :) pamatysim kaip losiam
