Būtų įdomu sužinot be ko jūs niekad neikur neinat, pvz: Telefonas, raktai. O jei ir dar foto imestumėt tai išvis būtų KLASIKA :D
REMEMBER NO OFFTOPIC
Be telefono ir ausiniu. Ausines ftw!!
Raktai , ragelis , piniginė....
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu
Telefonas, raktai ir kartais ausines pasiimu.
pinigine telas ausines ir kai bunu kaime keturatis
be sakes niekur neijnu
kaip as tous zmones badisiu be jos
tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu
A jeigu man eit nuobuodu?[/quote]
Nu tada nežinau, bet kai nupis tave nuo vaizdo neverk ;)[/quote]
Svarbu ne per subin.e, o taip tai pom :D
Redaguota 2013-09-01 16:08
Raktai, Telefonas, Piniginė, Cigarėtų pakelis.
Tiliponas, raktai, mptrioškė ir mano pakabukas :D