📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Reikalingi daiktai.
42 žinutės · 9,269 peržiūros
🕐 2013-09-01 15:02 #1
Būtų įdomu sužinot be ko jūs niekad neikur neinat, pvz: Telefonas, raktai. O jei ir dar foto imestumėt tai išvis būtų KLASIKA :D



REMEMBER NO OFFTOPIC
🕐 2013-09-01 15:07 #2
Be telefono ir ausiniu. Ausines ftw!!
🕐 2013-09-01 15:08 #3
Raktai , ragelis , piniginė....
🕐 2013-09-01 15:09 #4
Stratus parašė:
Be telefono ir ausiniu. Ausines ftw!!


Labai panašei :D
Telefonas + piniginė(Jei ten kasnors yra) + Raktai + Ausinės



FTW!
🕐 2013-09-01 15:27 #5
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu
🕐 2013-09-01 15:39 #6
tyrasvyras parašė:
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu




A jeigu man eit nuobuodu?
🕐 2013-09-01 15:42 #7
Telefonas, raktai ir kartais ausines pasiimu.
🕐 2013-09-01 15:48 #8
Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu




A jeigu man eit nuobuodu?[/quote]
Nu tada nežinau, bet kai nupis tave nuo vaizdo neverk ;)
🕐 2013-09-01 15:50 #9
pinigine telas ausines ir kai bunu kaime keturatis
🕐 2013-09-01 15:53 #10
tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu




A jeigu man eit nuobuodu?[/quote]
Nu tada nežinau, bet kai nupis tave nuo vaizdo neverk ;)[/quote]

Žiūrint kur gyveni , jei sėdi kokiam Vilniuje pilname kacapų , tai tas tikrai įmanoma.
🕐 2013-09-01 16:00 #11
be sakes niekur neijnu
kaip as tous zmones badisiu be jos
🕐 2013-09-01 16:01 #12
Sabaka ir Nokia 3310.
🕐 2013-09-01 16:07 #13
tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
Įdomu, kam reikalingos ausinės kai eini su draugais susitikti :D
Pats be telefono, namų raktų ir piniginės niekur neeinu




A jeigu man eit nuobuodu?[/quote]
Nu tada nežinau, bet kai nupis tave nuo vaizdo neverk ;)[/quote]


Svarbu ne per subin.e, o taip tai pom :D
Redaguota 2013-09-01 16:08
🕐 2013-09-01 16:09 #14
Raktai, Telefonas, Piniginė, Cigarėtų pakelis.
🕐 2013-09-01 16:21 #15
Tiliponas, raktai, mptrioškė ir mano pakabukas :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti