📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Pažaiskime: Half-Life 2
9 žinutės · 2,784 peržiūros
🕐 2013-09-08 14:12 #1
Nu va štai ir naujas Let's Play. Neseniai pabaigiau Half-Life, o dabar pradedu kitą dalį. Tikiuosi neužtruksiu tiek pat laiko kaip su pirma dalimi. Šiame epizode durnavosiu su mentais ir sutiksiu daug naujų veidų ir vieną labai seksę mergą :D Komentuokite, laikinkite ir prenumeruokite :)
http://www.youtube.com/watch?v=Z8VPI88F6o0&feature=youtu.be
🕐 2013-09-08 15:32 #2
Vis daugiau peržiūrų negu ant mano hl2 lp ;D
🕐 2013-09-08 17:33 #3
eimantux parašė:
Vis daugiau peržiūrų negu ant mano hl2 lp ;D

Aš net nežinojau, kad tu darai Half-Life 2 :D
🕐 2013-09-08 17:43 #4
jau ep2 cinematic mod 10 darau >_> :D Apskritai, turbūt esu vienintelis asmuo kuris cm modus buvo nusicrackines.
http://cinematicmod.com/
🕐 2013-09-08 19:07 #5
eimantux parašė:
jau ep2 cinematic mod 10 darau >_> :D Apskritai, turbūt esu vienintelis asmuo kuris cm modus buvo nusicrackines.
http://cinematicmod.com/
Pas mane tai pc neišvežtų tokio modo :D
Redaguota 2013-09-08 19:07
🕐 2013-09-08 19:20 #6
MusicDJ997 parašė:
[quote]eimantux parašė:
jau ep2 cinematic mod 10 darau >_> :D Apskritai, turbūt esu vienintelis asmuo kuris cm modus buvo nusicrackines.
http://cinematicmod.com/
Pas mane tai pc neišvežtų tokio modo :D[/quote]
Išvežtų lošt be fraps, pas mane ant 12 cm'o tai ant low'o lagina, o ant cm10 vidutiniškai. Tie fraps numeta dalį fps, nors ir overclockines proca ir vga, tas pats, tik prisidėjo gal +10fps :D
🕐 2013-09-08 19:42 #7
eimantux parašė:
[quote]MusicDJ997 parašė:
[quote]eimantux parašė:
jau ep2 cinematic mod 10 darau >_> :D Apskritai, turbūt esu vienintelis asmuo kuris cm modus buvo nusicrackines.
http://cinematicmod.com/
Pas mane tai pc neišvežtų tokio modo :D[/quote]
Išvežtų lošt be fraps, pas mane ant 12 cm'o tai ant low'o lagina, o ant cm10 vidutiniškai. Tie fraps numeta dalį fps, nors ir overclockines proca ir vga, tas pats, tik prisidėjo gal +10fps :D[/quote]
Nu krč reik baigt floodint, reik į temą rašyt :D
🕐 2013-09-18 19:50 #8
2 epizodas. Keliaujame per kinietiškos kokybės portalą!
http://www.youtube.com/watch?v=NXCA4lgYh_E&feature=youtu.be
🕐 2013-09-29 12:19 #9
http://www.youtube.com/watch?v=LTrja12-JbU&feature=youtu.be
3 epizodas :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti