🕐 2010-09-07 22:17
#1
Sveiki visi, turiu problema dėl "PROTOTYPE" žaidimo, persisiuntes žaidma iš šios svetaines viska susiintaliavau, viksa ėjosi puikiai, viskas buvo be jokiu error'u. Bandau jį žaisti ir meta error'a -
Jei čia jau nieko nepadarysi, tai kur galėčiau siustis normalu? :)
Jei čia jau nieko nepadarysi, tai kur galėčiau siustis normalu? :) 
