📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Prototype probelma.
17 žinutės · 6,517 peržiūros
🕐 2010-09-07 22:17 #1
Sveiki visi, turiu problema dėl "PROTOTYPE" žaidimo, persisiuntes žaidma iš šios svetaines viska susiintaliavau, viksa ėjosi puikiai, viskas buvo be jokiu error'u. Bandau jį žaisti ir meta error'a - Jei čia jau nieko nepadarysi, tai kur galėčiau siustis normalu? :)
🕐 2010-09-07 22:20 #2
O tu cracka idejai?
🕐 2010-09-07 22:22 #3
jei ne, tai siuskis is cia(o susirimavo xD) http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_prototype.shtml
Redaguota 2010-09-07 22:22
🕐 2010-09-08 17:04 #4
Cracko nedejau, is kur galiu gauti, jei galit linka mestelkit
🕐 2010-09-08 17:07 #5
KlaudijusK, juk gts960113 davė kreko nuorodą...
🕐 2010-09-08 17:13 #6
nerandu as ten
🕐 2010-09-08 17:21 #7
Krekas yra prie "Game Fixes".
🕐 2010-09-08 17:23 #8
P.S. Jai nemoki siųstis iš Gamecopyworld pamoką rasi čia: http://www.gameris.lt/viewpage.php?page_id=2
🕐 2010-09-08 18:27 #9
Aš persisiunciu visus crekus bandau juos isirasyti ir -
Paspauskit ant paveikslelio kad pasididuntumet. Viska esu isirases :)
Redaguota 2010-09-08 18:28
🕐 2010-09-08 18:31 #10
Tai gal ne ten cracka dejai...
🕐 2010-09-08 18:32 #11
parasykit kur man ji idet
🕐 2010-09-08 18:34 #12
Ten kur instaliavai zaidima, ta folderi, ir reik copint VISUS failus crack. Beje ten reik ispakuot ta faila jei rar....
Redaguota 2010-09-08 18:34
🕐 2010-09-08 18:39 #13
pliuxijus duok skype gal per team viever sutvarktum
Redaguota 2010-09-08 19:06
🕐 2010-09-08 19:16 #14
Duokit normalu cracka kad normaliai susiintaliuotu ir veiktu. siam zaidimui Prototype-Razor1911
🕐 2010-09-08 20:19 #15
KlaudijusK, nu gerai aš tau padėsiu. Į skype parašysiu.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti