📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Biski nepagaunu,kaip instaliuot
14 žinutės · 3,988 peržiūros
🕐 2013-11-01 17:33 #1
zodziu,diela tokia,kad parsisiunciau zaidima WWE ant pc (tik nereikia bereikalingu komentaru,kad pirk konsole geriau ir pan), ji norint instaliuot reik uzdet per DT 2 .bin formato failus,jie abu yra atskiruose folderiuose..1 faila iseina uzdet,bet kai papraso 2,ten nebeatidaro to folderio,kur 2 .bin failas yra..stai foto



vat,ten kur yra folderis Disc 2,viduje ir yra .bin failas,bet neina atidaryti to folderio..o kai tiesiog pazymi ta folderi,ir spaudi Ok,velgi meta lentele..



tai,jai nesunku,paaiskinkit,kaip instaliuot sita zaidima..pats galvojau,bandziau ir per pati Dt kelis variantus,bet nepavyko

Is anksto dekui :)
🕐 2013-11-01 17:40 #2
Jei zaidimas ne pc yra tai reik emulatoriu kazkoki turet. Setupo jokio isvis neturetu buti. Uzdetum ten per ta emuliatoriu ir turetu ait.
🕐 2013-11-01 17:43 #3
zaidimas skirtas PC..mano pc nera ant tiek galingas,kad vilktu zaidimus per emuliatoriu
🕐 2013-11-01 17:56 #4
Nueini ten kur yra tas failas kurio tau neina uzdet ir pajunk ji "open with" su daemon tools, ir tada turetu uzdet
🕐 2013-11-01 18:11 #5
daba dar viena lentele mta..kai paspaudziu Open with ir pasirenku DT,tada ismeta kazkokia lentele su uzrasu "Klaida komandineje eiluteje" ar kazka tai tokio
🕐 2013-11-01 18:15 #6
O prie to .bin failo nera .cue failo?
🕐 2013-11-01 18:36 #7
gal korumpotas failas
jeigu su winrarais siuntiai gali buti
🕐 2013-11-01 18:40 #8
ponasvelnes parašė:
gal korumpotas failas
jeigu su winrarais siuntiai gali buti

Korumpuotas. :D Gal norejai parasyti sugadintas?
🕐 2013-11-01 19:05 #9
BaconStrip parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
gal korumpotas failas
jeigu su winrarais siuntiai gali buti

Korumpuotas. :D Gal norejai parasyti sugadintas?[/quote]


jo :D
🕐 2013-11-01 19:09 #10
Aš nenoriu tavo burbulo susprogdint, bet ten tas failas yra pritaikytas emulatoriui. Tu niekaip ant pc nepažaisi nes nėra egzistuojančios versijos ant pc.
🕐 2013-11-01 19:11 #11
R0x0y parašė:
Aš nenoriu tavo burbulo susprogdint, bet ten tas failas yra pritaikytas emulatoriui. Tu niekaip ant pc nepažaisi nes nėra egzistuojančios versijos ant pc.


.bin failas tipo emulatoriui??? Tai kaip tada kruva zaidimu man isirase kuriu setup buvo .bin failuose? :D Prie to .bin buna kartais ir .cue, va sita reik uzdet
🕐 2013-11-01 19:14 #12
GamingMaster parašė:
[quote]R0x0y parašė:
Aš nenoriu tavo burbulo susprogdint, bet ten tas failas yra pritaikytas emulatoriui. Tu niekaip ant pc nepažaisi nes nėra egzistuojančios versijos ant pc.


.bin failas tipo emulatoriui??? Tai kaip tada kruva zaidimu man isirase kuriu setup buvo .bin failuose? :D Prie to .bin buna kartais ir .cue, va sita reik uzdet[/quote]
Bin yra suspausta iso versija dėl to ir dažnai naudojama emulatoriui, bet gi nesakiau kad ir kitkam negali būt naudojama. Bet čia žaidimas vien ant konsolių išleistas tai jau galima spėt kad vien emulatoriui naudota.
🕐 2013-11-01 19:22 #13
Jei DT per open neatidaro, tai tiesiog drag iš folder į DT ir viskas.
🕐 2013-11-02 13:50 #14
Dekui uz pagalba,kas padejot :) pasirodo,nereikejo tiek giliai "kapstyt",kaip as kapsciau :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti