📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Reikėtų pagalbos
16 žinutės · 3,966 peržiūros
🕐 2013-11-09 23:53 #1
Taigi renku points ant PayDay2
Noriu gero geim, nenupiratauto so..
Gal galit paspaust ant nuorodos :)
http://allgamesfor.me/?id=281392
🕐 2013-11-09 23:54 #2
kuom pirautas netinką?
🕐 2013-11-09 23:58 #3
Per geras game kad nupirataut :D
🕐 2013-11-09 23:59 #4
L0l.. Aš viską piratauju. Nu neviską. Kas patinką nusiperku. :P
🕐 2013-11-10 00:05 #5
Mama man neduod litų :(
🕐 2013-11-10 00:06 #6
Kas per močia ka pinigų neduotu? :D
🕐 2013-11-10 00:18 #7
* tas PayDay2, senai jau nulaužtas gi yra...

Visų pirma, nesamoningas žaidimas? Kodėl?
Argumentuoju :
Ateini kaip lavonas, apvaikštai apie teritorija, mentas kažką pastebi ar apsaugininkas ir auto pats užsidedi kaukę ir prilekia dar mentų, gali jų išžudyti apie milijoną, spavninasi kaip žiūrkės ir neįmanoma jų išnaikinti. Žaidimas grynas „mediena“, visas kulkas ištaškai, o mentai iš niekur atbėga. Totaliai grybas. Slepiesi už sienos, pribėga šalia pat mentas ir nieko nedaro .. :D Arba tave šaudo, taviškiai stovi vietoj ir nieko. Kažką padaryt tyliai - beveik neįmanoma. Išdauži langą, jau klaustukai. Po to porą suriši, mentai atvaro, tipo - lankytojas iškvietė policiją.. Grybas totalus..

aj jo, survey ten. Nes per mažai pakvietimų prašo kaip už dyką. Jeigu būtų bent 3k, galima mėgint..
🕐 2013-11-10 09:18 #8
http://allgamesfor.me/?id=724079 paspauski negailekit.
🕐 2013-11-10 09:48 #9
AnoNyM parašė:
* tas PayDay2, senai jau nulaužtas gi yra...

Visų pirma, nesamoningas žaidimas? Kodėl?
Argumentuoju :
Ateini kaip lavonas, apvaikštai apie teritorija, mentas kažką pastebi ar apsaugininkas ir auto pats užsidedi kaukę ir prilekia dar mentų, gali jų išžudyti apie milijoną, spavninasi kaip žiūrkės ir neįmanoma jų išnaikinti. Žaidimas grynas „mediena“, visas kulkas ištaškai, o mentai iš niekur atbėga. Totaliai grybas. Slepiesi už sienos, pribėga šalia pat mentas ir nieko nedaro .. :D Arba tave šaudo, taviškiai stovi vietoj ir nieko. Kažką padaryt tyliai - beveik neįmanoma. Išdauži langą, jau klaustukai. Po to porą suriši, mentai atvaro, tipo - lankytojas iškvietė policiją.. Grybas totalus..

aj jo, survey ten. Nes per mažai pakvietimų prašo kaip už dyką. Jeigu būtų bent 3k, galima mėgint..



Ko norėt čia gi MP žaidimas , tokius geriausia žaisti su draugais (o ne vienam) , be to žaidimo mechanika panaši į L4D.
Redaguota 2013-11-10 09:49
🕐 2013-11-10 10:03 #10
http://allgamesfor.me/?id=281392 tai ir man paspauskit bet zinau kad neveiks nes prasys ten survey
🕐 2013-11-10 10:15 #11
Bandykit TremorGames arba SteamPowers.net , ten , tai tikrai gausit žaidimus už surinktus taškus.
🕐 2013-11-10 12:13 #12
http://www.steampowers.net?join=289195

Uzeikit
🕐 2013-11-10 14:05 #13
http://bit.ly/17op2jf tai sakot sitas tikrai veikia?
🕐 2013-11-10 19:14 #14
http://www.steampowers.net?join=289460 dekui kas paspaus
🕐 2013-11-10 19:18 #15
AnoNyM parašė:
* tas PayDay2, senai jau nulaužtas gi yra...

Visų pirma, nesamoningas žaidimas? Kodėl?
Argumentuoju :
Ateini kaip lavonas, apvaikštai apie teritorija, mentas kažką pastebi ar apsaugininkas ir auto pats užsidedi kaukę ir prilekia dar mentų, gali jų išžudyti apie milijoną, spavninasi kaip žiūrkės ir neįmanoma jų išnaikinti. Žaidimas grynas „mediena“, visas kulkas ištaškai, o mentai iš niekur atbėga. Totaliai grybas. Slepiesi už sienos, pribėga šalia pat mentas ir nieko nedaro .. :D Arba tave šaudo, taviškiai stovi vietoj ir nieko. Kažką padaryt tyliai - beveik neįmanoma. Išdauži langą, jau klaustukai. Po to porą suriši, mentai atvaro, tipo - lankytojas iškvietė policiją.. Grybas totalus..

aj jo, survey ten. Nes per mažai pakvietimų prašo kaip už dyką. Jeigu būtų bent 3k, galima mėgint..


Prajuokino ;D dziaugiuosi, kad nesisiunciau jo...
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti